Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 11.02.2013, 11:50   #201
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fanatikte Trabzon sayfasına yorum yaptım. Okuyup beğenen arkadaşlar olursa sevinirim...
http://www.fanatik.com.tr/Default.as...ticleID=295510
3 tane yoruma 3 teşekkür,çok güzel yazmışsın.beğendim.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.02.2013, 11:55   #202
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçta herkes mükemmel oynadı.ayaklarına ve yüreklerine sağlık.ama en çok ta kadiri begendim.stadda ayak basmadık yer bırakmadı o ne efordu öyle.allah nazarlardan saklasın..kadir.atıff.hakan.gr osişki.erman.ve erhan daha iyilerdi..tüm takımı kutluyorum.keşke rıza hoca son 20 dk.da pedrieli çıkarıp Arkidyuşu alsaydı ki ( bütün stad bunu bekledi) farka giderdik.neyse canları sağolsun..yönetimden tutun oyunculardan .malzemciye kadar bütün herkesi kutluyorum...
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ezelşener'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2013, 12:19   #203
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yine lig TV yapacağını yapmış.Özetleri izledim az önce şayet maçı stadda izlememiş olsam diyeceğim tek laf şuydu .TRABZON SİVASLA BAŞA BAŞ OYNAMIŞ. Bu kansız medya topluluğu yanlı olduğu müddetçe daha çok çekeceğimiz var.Kınıyorum bu şerefsizleri...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ELLİSEKİZ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.02.2013, 12:22   #204
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporlu onur şan ın parçası da müthişti bu bizim şarkımız olmalı bundan sonra...tam uydu bütün stadı çoşturdu..
sen ne diyon gardaş ortam da süperdi onur şan ın şarkısıda süperdi tam onbeş dakika çiftetelli oynadım statta üstüne de 950 km direksiyon salladım yalınız şu anda eççük hamlamışsım her yerim dutuldu ama sivassporum böyle oynasın canımı yesin ben her türlü cefayı çekerim
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58sinan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2013, 12:46   #205
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

sıra paşada uefa için yiğidolar
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2013, 12:54   #206
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hasanpolat44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizim millet tepkiyi hala algılayamadı bu çocukların üstüne çok gidiliyor Sivassporun her maçında 90 dk destek veren çocuklarımızı neredeyse vatan haini ilan edecekler yapmayın bu kadar be onların bu zamana kada neler çektiğini ben çok iyi biliyorum ayrıca onların tepkileri takıma değil yönetimeydi o mesajıda bu maça gelmeyerek verdiler ama bunun sürekli olmadığını biliyorum eğer bundan prim sağlamak isteselerde takımın kötü gittiği bir dönemde yaparlardı ama fener maçı gibi bir galibiyetin ardından bu tepkiyi koymaları birilerinden bişi koparmak için değil haklı tepkilerini ortaya koymak için yaptıklarını anlamak hiç de zor olmasa gerek..
Kardeş bence tepkiyi doğru anlamışsın bende aynı şekilde anladım..Bu mesaj verildi zannedersem öbür maça geri gelirler..Onlar takımı ve futbolcuları seviyorlar..Tepki yönetimeydi ve de bu mesaj verildi...
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2013, 12:55   #207
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taraftar her maç rakip trabzonmuş gibi böyle biraz gayretli olsa övünecez ama saman Alevi gibiyiz,sokakta bağırsan deli derler ama stadyumda bağırsan helal olsun derler her maç gol atacaz veya böyle iyi oynayacaz diye bir garanti yok kötü oynarkende destek iyi oynarkende destek olalım,mevsimlik değil kadrolu taraftar olun,
Bu maç mevsimlik taraftarlık vardı diğer maç ne olacak oturup çekirdek yiycekler...
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2013, 13:05   #208
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçta göze çarpanlar : Büyük takımlar karşısında alınan galibiyetlerin ne kadar önemli olduğunu gördük. takımda kenetlenmeyi ve güveni artırıyor. bu maçta en önemli nokta takımda istek ve arzuydu.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : uzun zamandır en zevk aldığım karşılaşmalardan bir tanesiydi. maçın başlarında orta alanda büyük boşluklarımız olsada ilerleyen dakikalarda özellikle de golu bulduktan sonra takımın direnci arttı.oyuncularımız daha bi kendilerine güvenerek oynadılar. 10 kişi kalan rakibimiz karşısında daha da farkı açmamız gerekirken skoru koruma düşüncesi bununla yetinmemizi sağladı.

Maçın en iyisi kimdi : kadir,hakan ve erman. kadirin özlenen performansını sahaya yansıtması benim gibi bir çok kişiyi memnun etmiştir. yine hakanın bitmeyen enerjisi ve hücum-defans dengesi çok iyiydi. harika bir transfer olmuş.tebrikler. ermanda bildiğimiz gibiydi.takımın ileride pres yapmasında bir numaralı oyuncuydu.

Maçın en kötüsü kimdi : bizim takımımızda kötü bir oyuncu yoktu. rakip takımda ise halil sağolsun forvetsiz oynattı trabzonu.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : harika bir yönetim gösterdi. ne gördüyse onu çaldı. kendini medyaya yada lobisi güçlü kesimlere beğendirmek için bir iki ince kararla bizi oyundan düşürebilirdi ama bunların hiç birini yapmadı. teşekkürler süleyman abay.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : 2-0 dan sonra daha da farklı kazanabilirdik. hocamız biraz korkak davrandı bence. her iki hücum oyuncumuzu alıpta(aatıf ve grosicki) iki kanat bekini sahaya sürmesinden sonra neredeyse hücuma çıkmadık. mehmet nas ve piech değişiklikleri yapılması daha iyi olabilirdi. özellikle piech neden oyuna alınmadı anladım. yedek kulübesinde tek hücum adamınız var ve adam bu maçta bile süre alamıyorsa ben hangi maçta oynuycam diye kendine sorabilir.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı buraks58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2013, 16:02   #209
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocam piech i ne zaman seyredecegiz bu adamin formumu yok yoksa sakatmi nicin macin son anlarinda degismedik merak ediyoruz nasil bir fiziki ve oyunu var.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2013, 17:12   #210
izmirliyigido
Gast

Üst üste gelen 2 önemli galibiyet bizleri sevince boğdu. Bu galibiyetler yine de eksiğimiz yok anlamına gelmesin. Bazı şeyleri gözardı etmemek lazım yine de. Hele de bu hafta ki süper takım oyunu, güzel futbol, Trabzonspor'u ezmemiz bizleri inanılmaz mutlu etti.

Defansta Ümit Kurt süper derken sakatlanması hepimizi üzdü. Hakan Arslan'ın özellikle ilk yarıda ki hücum oyunu, 2. yarıda biraz daha defansa yakın oynamasına rağmen heryerde oynaması transferinin ne kadar isabetli olduğunu gösterdi.

Sağbekte bence Erhan Güven çok iyi oynuyor. Süper bir sağbek olmasa da, Uğur Kavuk'tan çok çok iyi. Ziya Erdal inanılmaz güzel oynadı. Kadir Bekmezci o vurdumduymaz oyunundan uzaklaşmış göründü. Grosicki şanssız olduğu kadar kanatları hallaç pamuğu gibi atarken çok iyi göründü.

Sahanın esas yıldızı AATIF CHAHEHOUHE idi. Muhteşem, driplinkleri, pasları, golü, baskısı ile adeta şov yaptı. Ahh !.. birde Pedriel onun yarısı kadar oynasaydı, maç 3-0, 4-0 olurdu. Hoca bu Pedriel'de ne buluyor yemin ederim ANLAYAMIYORUM !... Kendini bir nebze Aatif'a verdiği gol pasıyla affettirse de, karşı karşıya kaldığı pozisyonda kaçırdığı golle de bir kamyon küfür yedi ..

Rıza hoca PİECH'i biblo diye mi aldı anlayamıyoruz. Ne zaman hazır olacak bu adam? Eneramo yok, Sercan Yıldırım sakat, Cihan Özkara'yı kadroya almamışsın, Pedriel forvet değil bu adam neden oynamaz? Ah be Rıza hocam galibiyet için teşekkür ederiz ama inan seni kurtaran AATIF oldu. Oynadı, oynattı, gol attı durumu 2-0 yaparak seni de takımı da kurtardı.

Gerçek taraftarlar da süperdi. Bu takıma ve kulübe menfaatçi ve maçtan maça şovmenlik yapan taraftar değil, böyle gerçek taraftar lazım. Maça gidenlere ve destekleyenlere gönülden bir teşekkür borcumuz var. Helal olsun size..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, değerlendiriyoruz, maçı