Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 10:29   #31
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Programı sonuna kadar izledim, bu adam Sivas için büyük bir nimettir, altyapı dahil herşeyi ona teslim etmeliyiz.

programı izlemedim ama yorum yapmak istiyorum diyen arkadaşlar, lütfen izleyin de ondan sonra yorum yapın, bilmeden dinlemeden yalan yanlış konuşmayın.

Bu konuyu açan yigidolar06 da yerli yersiz hocayı her yerde eleştiriyordu, ancak kendisini tebrik ediyorum, erdemli bir insanmış ki hatasını kabul edip düşüncesinin değiştiğini söyleyebildi, ancak bazıları bunu söylemeyi kendilerine yediremiyorlar.

Bir Uğur ve Piech polemiğidir gidiyor, adam herşeyi açıkladı, antrenmanları izliyor musunuz, kimin ne performans da olduğunu görüyor musunuz? Formayı kim hak ederse o alır biz vermeyiz diyor. Ayrıca sene başında istesem Beşiktaş'a da giderdim Kasımpaşa'ya da giderdim ama Sivas'ı yarı yolda bırakmadım dedi, Kasımpaşa bizden çok daha fazla para önerdi, adam benim parayla işim yok diyor, ben çocukluğumun geçtiği caddelerde yürümek istiyorum diyor.

2 yıldır ortada başarı yok diyen arkadaş da izlememiş, izlese cevabını alırdı, ilk sene bizi çağırdılar bu takımı ligden düşmesin dediler biz de kabul ettik ve ligde kaldık dedi hoca. ikinci sene hedefimiz play off oynamaktı onu da başardık dedi, bu sene de hedefimiz Türkiye kupası dedi, istediğim 2 oyuncuyu alabilseydik türkiye kupasını da kesin kazanırdık dedi ama maalesef alamadık dedi ve transfer döneminde bu bizim en büyük hatamız oldu dedi.

Programı izlemeyenler yazmasın arkadaşlar, biz hep beraber kenetlenip SivasSpor'a karşı yapılan hakem hatalarına odaklanalım, yayıncı kuruluşun çifte standartına odaklanalım. Bir başka konu da şu, istenmediğim yerde ben zaten durmam dedi Rıza Hoca, tazminat vs. gibi şeyler de zaten istemem, benim parayla işim olsaydı şu an başka yerde olurdum dedi.

Lafın kısası hocaya haksızlık etmeyelim beyler, hepiniz dağılın şimdi
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 10:38   #32
SIVAS58FOREVER
Yiğido

[QUOTE=alaattin 5858;838481]rıza hoca akşamki futbol analiz proğramında seviyesiz sorular yüzünden haklı olarak sinirlendi burda nail beyinde hatası oldu

Nail Bey, dün akşam müthiş başarısız bir program yönetti, açıkçası hocaya kastı var diye düşünmeye başladım, çünkü hiçbir sunucu misafir olarak davet ettiği bir konuğa bu kadar ağır ve hakaret kokan sorular sormamalı ama Nail Bey bunu yaptı, yani Rıza Hoca'nın yaptığı Sivas'a ihanettir tarzında mesajlar okudu, Beşiktaş yenebilsin diye oyun kurguladı gibi mesnetsiz soruları hiç filtre etmeden hocaya sordu, Uğur ve Piech konusunda peş peşe aynı soruyu farklı ağızlardan 5 defa sordu, hoca da hepsine sabırla cevap verdi. Nail Bey hoca hakkında hep olumsuz yorumları okudu ve olumlu mesajları es geçti, hoca da taraftarın hepsi ondan rahatsız gibi hissetmeye başladı ancak stad ağzına kadar doluyor hoca bunları görüyor, onu sevenleri ve isteyenleri görüyor.

Açık konuşmak gerekirse bu kadar ağır laflar karşısında çabuk sinirlenen ve parlayan biz Sivaslılardan bir başkası olsa programda Nail bey'e çok ağır konuşurdu ama Rıza Hoca gene de beyefendiliğini korudu.

Nail Bey bu sorular anlık geliyor o yüzden filtre edemiyorum dedi ama bu siteden sorulan bu sorular gündüz yazılmıştı ve o da bu soruları birebir okudu.

Her neyse birlik beraberlik mesajlarının yoğunlukta olması gereken bir programdamda hoca daracık bir araya sıkıştırılıp oturtulmuş ne bir çay kahve ikramı var ne de bişey, devamlı okunan mesajlarda hoca beşiktaş yalakası, sivas ı satıyor, ihanet ediyor tarzında mesajlar okundu.

Nail Bey hata yaptı ama hocayı eleştirenlerin de herşeyi net anlamasını sağladı, çünkü dün hoca bırakıp gitsin diyenler bugün bağrına basıyor.
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 10:40   #33
alibababali
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alibababali FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

serdar kardesim bu ne garez yazilar yaziyorsun belkide riza hocayi taniyorsun izlemedigin program hakkinda bile bu kadar garez yazi yazabiliyorsun belkide maclari bile izlemeden yazi yaziyorsun birazda sadece maci izle ve maca yorum yaz kisitli kadroya ragmen iki kulvarda oynayan dort takimdan birisi sivasspor bunuda unutma
alibababali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alibababali'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 10:51   #34
SIVAS58FOREVER
Yiğido

[QUOTE=Salim58;838465][B]Programın tamamını takip ettim Rıza hocamız birçok konuya güzel ve net cevaplar verdiği gibi bazı sorulara da -bu ne biçim soru? demesi bana biraz enteresan geldi...

Neden enteresan geliyor hemşerim, soruda ne diyor, Rıza Hoca Beşiktaş'ın işini kolaylaştırmak için kasten Uğur'u oyuna aldı diyor, soruda böyle bir cümle geçebilir mi? Bir başka soruda Rıza Hoca Sivas'a ihanet ediyor diyor, böyle soru olur mu?

Orada SivasSpor'un gidişatıyla ilgili sorular sorulur ve cevapları alınır, başka kanallarda da teknik direktörler bu tarz sorulara muhatap olur, sen git Fatih Terim'e sor o zaman dün Ordu sizi yensin diye mi falancayla oyuna başladın? Bakalım Fatih Terim ne yapacak?

Arkadaşlar orası illegal bir sorgu odası değil ve kimse Rıza Hoca'nın Sivas'a ihanetinden bahsedemez, bahseden olsa da cahilliğine verip es geçersin ama bunu canlı yayında hocaya iletemezsin.

Oyuncu seçimini eleştirirsin elbette ki, hepimiz eleştirebiliriz, ama Beşiktaş yensin diye mi değiştirdin gibi bir soru olabilir mi? Hoca bu soruya ne cevap verebilir? Hayır Beşiktaş yensin diye değil diye mi başlasın? Biz Beşiktaş ı ilk yarı kendi evinde yendik, bu maçta da yeniyorduk, hakem penaltımızı verse yenecektik.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 10:55   #35
SIVAS58FOREVER
Yiğido

[QUOTE=Salim58;838465][B] Hocamız her eleştiriye açığım diyor ama eleştirilere net cevap vermekten hep kaçınıyor.

Kardeş sen programı izlediğine emin misin? Hangi soruya net cevap vermedi, tüm sorulara bu kadar net cevap veren bir insanı böyle itham etmek bence büyük bir iftiradan başka bir şey değildir. Hangi hoca bu kadar hakaret kokan sorular karşısında sabırla net cevaplar vermiştir bugüne kadar? Program sonunda Nail bey bile net cevaplardan dolayı teşekkür etti, sanırım sen izlemedin programı yada konsantre olmadan izledin.
Alt 26.02.2013, 10:57   #36
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şu anlaşılmak istenmiyor; Rıza Hoca ile problemimiz yok ve kendi adıma başarılı olmasını ve senelerce Sivas'a hizmet etmesini istiyorum.Ama duygusal konuşmaların da değiştirmediği bir gerçek Rıza Hoca'nın Sivasla ilgili uzun vadeli planı yok ve adaletli olmak gibi bir kaygısı yok.

Futbol oynayanlar bilir kimi antrenman kimi de maç futbolcusudur, eğer sonuç odaklı bir oyunsa ve bizim için maçlar, puanlar önemliyse maçta gösterilen performans, takıma sağlanan katkı forma tercihlerindeki ana etkendir. Uğur antrenmanda çok etkili olabilir ama maçta hata yaptıktan sonra o performans beni ilgilendirmez. Bunun yanında Piech de kendisine verilen yetersiz sürede bile iyi futbolcu olduğunu gösterdi. Antrenman performansları konusunda da hocanın beyanından başka değerlendirmeye esas bir veri yok.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 11:04   #37
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Lig maratonunda olan bir takım inişli çıkışlı performans gösterebilir,bu her takımda olan bir durumdur.Sivasspor şu an iki kulvarda yoluna devam ediyor.Fb ve Ts maçları sonrası konuşulanlar ile Bjk maçı sonrası konuşulanlar tezatlık göstrmekte.O halde taraftar olarak her durumda takımın menfaatlerine yarayacak yorum ve eleştirilerde bulunmak en akilane tutum olsa gerek.Rıza Hocayı eleştirirken işi menfi duruma getirmek onun şahsına yönelik ithamlarda bulunmak etik olmasa gerek.Aynı şey futbolcular için de geçerlidir.Uğura yönelik yapılan eleştiriler çok ağır.saha içinde elinde geleni yaptığına inanıyorum, talihsiz bir şekilde rakibine sert girmesi takımını 10 kişi bırakması elbette istenmeyecek durum, elbetteki bu duruma uğur da üzülmüştür.ama unutmamak gerek ki takımımız şu an bir çok süper lig takımından daha iyi futbol oynuyor, taşlar yerine oturacaktır, sabır ve sukünet içinde takıma destek çıkılması gerekir.Ben inanıyorum ki hem kupada hem de ligde bu takım iyi işler yapacak.
Alt 26.02.2013, 11:04   #38
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu anlaşılmak istenmiyor; Rıza Hoca ile problemimiz yok ve kendi adıma başarılı olmasını ve senelerce Sivas'a hizmet etmesini istiyorum.Ama duygusal konuşmaların da değiştirmediği bir gerçek Rıza Hoca'nın Sivasla ilgili uzun vadeli planı yok ve adaletli olmak gibi bir kaygısı yok.

Futbol oynayanlar bilir kimi antrenman kimi de maç futbolcusudur, eğer sonuç odaklı bir oyunsa ve bizim için maçlar, puanlar önemliyse maçta gösterilen performans, takıma sağlanan katkı forma tercihlerindeki ana etkendir. Uğur antrenmanda çok etkili olabilir ama maçta hata yaptıktan sonra o performans beni ilgilendirmez. Bunun yanında Piech de kendisine verilen yetersiz sürede bile iyi futbolcu olduğunu gösterdi. Antrenman performansları konusunda da hocanın beyanından başka değerlendirmeye esas bir veri yok.
Daha önce söylediğim gibi programı izlemeden yazanlar hep yanılgıya düşüyor, adam Piech i biz izlemedik yönetim aldı diyor, Piech i beşiktaş maçında oynatmam için ya Aatıf ı yada Grosicki yi oynatmamam gerekiyordu diyor yada Enaramo'yu, bu seferde neden Aatıf ı oynatmıyorsun hoca diyeceksiniz, her takım 11 kişiden kuruluyor kardeş, birini seçerken de 4 antrenör bir araya gelip öyle seçiyoruz diyor.
Ayrıca henüz takım arkadaşlarının dahi isimlerini bilemeyecek kadar yeni birisi, pas isterken hey diye sesleniyor, isimleri bile henüz tam öğrenmemişken onu oyuna alıp çocuğa yazık edemem dedi hoca, herkesin ondan beklentileri varken tam hazır olmadan oyuna alıp başarısız olmasını ve beklentilerini boşa çıkarmam doğru olmaz dedi. Ayrıca bu takıma kim faydalı olacaksa onu oynatırız diyor. Perşembe günkü Bursa maçına kadar biraz daha hazır olacak ve oynatacağız dedi adam, kimseyi gereksiz eleştirmeyelim.
Alt 26.02.2013, 11:08   #39
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
ayna26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lig maratonunda olan bir takım inişli çıkışlı performans gösterebilir,bu her takımda olan bir durumdur.Sivasspor şu an iki kulvarda yoluna devam ediyor.Fb ve Ts maçları sonrası konuşulanlar ile Bjk maçı sonrası konuşulanlar tezatlık göstrmekte.O halde taraftar olarak her durumda takımın menfaatlerine yarayacak yorum ve eleştirilerde bulunmak en akilane tutum olsa gerek.Rıza Hocayı eleştirirken işi menfi duruma getirmek onun şahsına yönelik ithamlarda bulunmak etik olmasa gerek.Aynı şey futbolcular için de geçerlidir.Uğura yönelik yapılan eleştiriler çok ağır.saha içinde elinde geleni yaptığına inanıyorum, talihsiz bir şekilde rakibine sert girmesi takımını 10 kişi bırakması elbette istenmeyecek durum, elbetteki bu duruma uğur da üzülmüştür.ama unutmamak gerek ki takımımız şu an bir çok süper lig takımından daha iyi futbol oynuyor, taşlar yerine oturacaktır, sabır ve sukünet içinde takıma destek çıkılması gerekir.Ben inanıyorum ki hem kupada hem de ligde bu takım iyi işler yapacak.
Yazdıklarından dolayı teşekkür ederim, aslında taraftarlarımızın büyük bir çoğunluğu bu şekilde düşünüyor ve stadı da dolduruyor, sadece bazı Bülent hoca sevdalıları stada dahi gitmeyen insanlar hocaya her fırsatta saldırıyorlar.
Alt 26.02.2013, 11:09   #40
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Herkesin yorumlarına tek tek alıntı yapıp cevap verme ihtiyacını niye duyuyorsun. Ben yorumumu yaptım sen de yorumunu yaptın bitti. Birşeyleri dikte etmenin manası yok. Gereksiz değil tam tersi gerekli eleştiriyoruz. Birileri Sivas taraftarının hiçbir şeye tepki göstermeyen herşeye amenna diyen taraftar olmadığını görmeli.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip