Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 25.02.2013, 08:00   #171
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 943 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçı Değerlendirelim

TAM 3 YILDIR BURADA UĞUR KAVUK FACİASINI YAZMAMIZA RAĞMEN, EĞER SEN HOCA OLARAK HALA BU ADAMI OYNATIYORSAN, BU SONUÇLAR NORMALDİR ARKADAŞ !

Uğur Kavuk'un yerine KAAN oynasa,
RIZA'NIN Yerine Antrenörümüz takım kursa,

YEMİN EDİYORUM ŞU DURUMUMUZDAN DAHA İYİ YERDE OLURUZ !

O yüzden RIZA ÇALIMBAY'I DA UĞUR KAVUK'U DA İSTEMİYORUZ !

DÜŞÜN YAKAMIZDAN ARTIK, SEZON BİTMEDEN GİDİN BURADAN ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2013, 08:56   #172
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Bu arada azıcık futboldan anladığını idda eden biri olarak piec'in topu ayağına alıp sürüşüne bile formayı veririm. Rıza Hoca'da ya benim gibi futbolu çok bilmeyen bir adamdaki kadar bile göz yok. Veya gören gözlerini kin bürümüş, kibir bürümüş...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2013, 09:23   #173
*58*
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 *58* FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çatay ne ayaksın Karabük maçında da vermedin penaltımızı.

http://www.dailymotion.com/video/xw0...t#.USsd6WA5mUk ikinci pozisyonu izleyin
*58* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı *58*'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2013, 15:13   #174
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza Hoca artik senin zamani geldi bu gidisle OLMAZZ!!! RIZA ISIFA!!!

senin yaptiklari her Hafta yasiyorus YETER ARTIK!!!! sen Eneramo

Erman HELE UGUR ne bekliyorsun daha? bunlar neden ilk11 yer aliyo??

anlamiyorum biz senin hatta göriyorus ya sen neden görmiyorsun????

Piech yada Grosicki neden 90dk oynatmiyirsun?? daha iyisi ikisi

bir kere Oynat ve bak nasil Top Oyniyorlar ama yokmis hala

eneramo oynatiyo adam offsait hastasi ve bana göre

Forfet deyil!!! okadar olmaz

En Iyisi Sen Istifa et!!!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2013, 10:38   #175
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu arada azıcık futboldan anladığını idda eden biri olarak piec'in topu ayağına alıp sürüşüne bile formayı veririm. Rıza Hoca'da ya benim gibi futbolu çok bilmeyen bir adamdaki kadar bile göz yok. Veya gören gözlerini kin bürümüş, kibir bürümüş...
Rıza Hoca Piech hazır değil derken ne demek istediğini anladın mı? Delikanlıysan kabul et, adam hazır değil diyordu, dün hazır olmadığını gördük, Enaramo dururken bu adam formayı bu durumda Enaramodan alamaz, daha fazla çalışıp hazır olmasını temenni ediyoruz
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2013, 11:55   #176
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza Hoca Piech hazır değil derken ne demek istediğini anladın mı? Delikanlıysan kabul et, adam hazır değil diyordu, dün hazır olmadığını gördük, Enaramo dururken bu adam formayı bu durumda Enaramodan alamaz, daha fazla çalışıp hazır olmasını temenni ediyoruz
Piech dünkü oyunuyla bu takımın 11'inde olması gerektiğini ispat etmiştir. Ama eneramonun yerinde ama Pedriel'in yerine. Kazandık ya akşam, yorumumu merak etmişindir. Gazozuna maçtı, çoçuklar oynadı maçın sonunda da gazozlarını içtiler. Ayaklarına sağlık.
Alt 01.03.2013, 12:02   #177
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Karaktersiz,utanmaz hakem yüzünden maçı kaybettik.Eneramo'ya yapılan hareket penaltı idi bence,onu vermedin.Ama Grosicki'ye yapılan penaltıyı vermemek için sadece kötü niyetli olmak gerekir.Rıza Çalımbay elindeki kadroyu iyi hazırlamış,onun emeklerine yazık.Futbolcular iyi hazırlanmış,iyi oynuyorlar,pozisyona giriyorlar ,2 tane penaltıları verilmiyor,daha ne yapsınlar.48.dakikada penaltımız verilse ve 1-0 öne geçsek bu maçı yüzde 99 kazanacaktık.
Çağatay Şahan isimli karektersiz hakem,bir penaltı daha nasıl olmalı?Grosicki ölmeli mi penaltı vermen için.Ligin ilk yarısında Karabükspor deplasmanında da 2 tane yüzde yüz penaltımızı vermedin.
Ben burada yönetim kurulumuzu eleştirmek istiyorum.Ligin ilk yarısındaki Karabükspor maçında 2 penaltımız verilmediğinde hakemi eleştirseydik,hakkımızı koruduğumuzu hissettirseydik bu hakem dün aynı şeyleri yapmaya cesaret edemezdi.
Barış Şimşek isimli hakem defalarca sahada Sivassporumuzu ezdi.İlk kötü yönetiminden sonra değil de,4-54 maç bizi katlettikten sonra sesimizi çıkardık.Bu sezon İstanbul'daki İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında gördüğünü çaldı,ne bize ne de rakibe haksızlık yaptı.Abdullah Yılmaz'ı da aynı şekilde defalarca maçlarımızı katlettikten sonra eleştirdik.Uzun zamandır maçlarımıza vermiyorlar.Artık Sivassporumuzu katledebileceğini sanmıyorum.
Bence Türk futbolunun en büyük sorunu gördüğünü çalmaya cesareti olmayan,korkak ,eyyamcı hakemlerdir.
Ama sorunu bir bütün olarak almak lazım.Bu maçın hakemini eleştirsek,hakkımızı arasak,Hakem Kurulu da "evet,hakem maçı kötü yönetmiştir" dese sorun bitecek mi?

Sorun şudur?Neden senelerdir hakemler tarafından en çok puanı çalınan takım Sivasspor'dur?Hakemler Sivasspor'un puanlarını çalmaya nasıl bu kadar4 cesaret edebiliyorlar?Neden diğer takımlara bu kadar haksızlık yapamıyorlar?
Sorunun cevabı Sivassporun haklarının yeterince savunulmaması,Sivassporu seviyorum diyenlerin yeterince organize olmaması ve yeterince bilinçli olunmamasıdır.

Mecnun Odyakmaz Sivasspor üzerinde bence en çok emeği olan kişidir.Sivasspor u Süper Lig in en istikrarlı takımlarından birisi yapmış ,kulübe çok önemli tesislewr kazandırmıştır.Bakın Galatasaray daha geçen yıl yapılan stadının zeminini 2.kez söktürüp yeniden yaptırmasına rağmen sahası berbat durumdadır.Biz ise Şubat ayında kış memleketi olan Sivas'ta mükemmel bir zeminde maç yapabiliyoruz.

Ama Başkan lütfen artık bu işe bir el atalım.Hakemler daha fazla canımızı yakmasınlar.Türkiye Kupasında büyük ihtimalle Trabzonspor ile yarı final oynayacağız.O takımın tek umudu bu sezon Türkiye Kupası.Onların lobisi,hakemler üzerindeki etkisi bilinen bir gerçek.Şimdiden yaşadığımız hakem hatalarını dillendirmeliyiz.Yoksa bu şekilde sessiz kalırsak kupada da hakemler canımız yakarlar.Ben normal şartlar altında kupada Trabzonsporu eleyeceğimize ve finale kalacağımıza inanıyorum.Ben Sivas dışında yaşıyorum ve kupa finali nerde oynanırsa oynansın final maçına gideceğim.Bu yıl kupayı kazanacağımıza inanıyorum.
Trabzonspor kulübü değişik zamanlarda şike ile ilgili paneller düzenliyor.Taraftarlarını bilinçlendirip,haklarını korumaya çalışıyor.Bence Sivasspor ile ilgili de geniş perspektifli bir toplantı düzenlenmeli.Bu toplantıda Sivasspor Başkanı,eski başkanlar ,taraftar temsilcisi konuşmalı.Sivassporun nerden nereye geldiği,daha iyi yerlere gelemesi için neler yapılabileceği,haklarının korunması için nasıl biri bilinç oluşturulması gerektiği konuşulmalıdır.
Yoksa hakemler puanlarımızı çalmaya devam ederler,maçta biraz taraftarlar bu yüzden hakemleri biraz protesto eder,1-2 gün yerel basında,internette hakemleri eleştiririz,bu durum bu şekilde devam eder gider.
Gene tekrarlıyorum,bu sorunun temeline inmeli,hakemlerin Sivassporun puanlarını çalmaya cesaret edemeyeceği,çalsa bile Sivasspor camiasının bunun peşini bırakmayıp,yasal sınırlar içinde hakkını sonuna kadar arayacağını bilmeleri lazımdır.Böyle bir ortamı hazırlayabilmemiz lazım.Bu ise 1-2 gün içinde çözülebilecek bir şey değildir.Kapsamlı çalışma,planlı çalışma,beyin fırtınası ve organizasyon gerektirir.

Hakem Sivas ta Sivassporumuzu katlediyor.15.000 taraftar kahroluyor,sonra evine dönüyor.Yazık değil mi biz Sivasspor sevenlerine.

Bence Türkiye de en centilmen taraftar Sivasspor taraftarıdır.Senelerdir Sivasspor un puanları çalınmasına rağmen stadyumda önemli bir olay olamamıştır.Yanlış anlaşılmasın lütfen tabii ki yasal sınırlar içinde kalmalıyız,taraftar olay çıkarmalıdır falan demek istemiyorum.

Ama bu haksızlıklara bir dur demenin zamanı geldi de geçiyor bence
Ben de aynen bu şekilde düşünüyorum, hakem hataları olmasaydı takımımız şu an ilk dört takım içerisinde olacaktı ve içimizdeki sözde SivasSpor'lular konuşamıyor olacaktı, gerçi onlar hakemler Sivas'ın puanını çalmadı, Sivas kötü oynadı diyorlar, tabii bunu diyenler ne derece Sivas'lı bu tartışılır
Alt 01.03.2013, 12:04   #178
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Piech dünkü oyunuyla bu takımın 11'inde olması gerektiğini ispat etmiştir. Ama eneramonun yerinde ama Pedriel'in yerine. Kazandık ya akşam, yorumumu merak etmişindir. Gazozuna maçtı, çoçuklar oynadı maçın sonunda da gazozlarını içtiler. Ayaklarına sağlık.
Senin futbol bilgin işte o kadar, kişilik olarak inatçı birisi olmalısın ki tüm Sivas'lıların izleyip de hazır değil dediği bir oyuncu için ilk 11 de olması gerekir diyebiliyorsun, yani hatanı kabul etme erdemine maalesef sahip değilsin, çünkü insanoğlu hata yapabilir, bu da doğaldır ama tüm Dünya'nın gördüğünü gördükten sonra hatasında ısrar etmek ancak küçük çocuklara yada onların zeka seviyesine sahjip kişilere yakışır
Alt 01.03.2013, 12:35   #179
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de aynen bu şekilde düşünüyorum, hakem hataları olmasaydı takımımız şu an ilk dört takım içerisinde olacaktı ve içimizdeki sözde SivasSpor'lular konuşamıyor olacaktı, gerçi onlar hakemler Sivas'ın puanını çalmadı, Sivas kötü oynadı diyorlar, tabii bunu diyenler ne derece Sivas'lı bu tartışılır
Uslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim..Kimse kimsenin Sivaslılığına laf edemez..Asıl laf edenin Sivaslılığından şüphe edilir..Sivassporun kötü oynadığı ayan beyan ortada iken hatta Sivassporlu topçular maç seçiyorlar diye dalga geçiliyorken suçu hakemlere atmak işin kolayını kaçmaktır..Hakemlerde hata yapar bilerek ya da bilmeyerek..Her maç aynı taktikle çıkıp hiç sistem değiştirmeden oyunu tamamlayan takımı eleştirmek kötü bir şey değildir..Maç oynanmadan rakip takım teknik direktörü Eneramoyu marke edeceklerini,Ermana giden pasları keseceklerini söylüyor ve aynen de maçta bunu uyguluyor..Sivasspor teknik heyeti de hamleye karşılık veremiyor..İşte orada tepki ve eleştiri olur..Saygı çerçevesinde yorum yapmaya dikkat edin..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı gülkız'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2013, 06:21   #180
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
gülkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim..Kimse kimsenin Sivaslılığına laf edemez..Asıl laf edenin Sivaslılığından şüphe edilir..Sivassporun kötü oynadığı ayan beyan ortada iken hatta Sivassporlu topçular maç seçiyorlar diye dalga geçiliyorken suçu hakemlere atmak işin kolayını kaçmaktır..Hakemlerde hata yapar bilerek ya da bilmeyerek..Her maç aynı taktikle çıkıp hiç sistem değiştirmeden oyunu tamamlayan takımı eleştirmek kötü bir şey değildir..Maç oynanmadan rakip takım teknik direktörü Eneramoyu marke edeceklerini,Ermana giden pasları keseceklerini söylüyor ve aynen de maçta bunu uyguluyor..Sivasspor teknik heyeti de hamleye karşılık veremiyor..İşte orada tepki ve eleştiri olur..Saygı çerçevesinde yorum yapmaya dikkat edin..
Gülkız, yorum yazdığınız arkadaş sizin dikkatinizi çeken ayrıntılarla uğraşmaz. O sadece Rıza Hoca'ya biri bişey derde nasıl Rıza Hocayı savunurum derdinde... Burda eleştiri yazılmasına engel olmaya çalışıyorlar...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
beşiktaş, çok, değerlendirelim, gençlik, kavuk, maÇindakÍ, maçı, seni, seviyoruz, uğur, yiğido