Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tek Hedefimiz Karabükspor
Alt 11.05.2013, 10:52   #41
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Tek Hedefimiz Karabükspor

Sezon başlangıcında ve her seferinde saygıdeğer Rıza Çalımbay;

- "Hedefimiz ilk 10" dedikçe, bende her zaman;

- "Hedefi 10'unculuk takımın başarısı küme düşmemek olur. Sonunda 15. bitirirse de küme düşmedik başarılı olduk" der demiştim (İnanmayanlar geçmişi tarasın görsünler)

Nitekim dediğim noktaya geldik. Ve bana "Rıza düşmanı. Gerçek Sivasspor'lu olmayanlar. Takıma kötülük yapanlar" diye ithamda bulunan ve gözleri Rıza Çalımbay sevdasından dolayı kör olanlar NEREDESİNİZ? Bu durum beni "bakın haklı çıktım" diye yemin ederim sevindirmiyor. O kadar üzülüyorum ki, sizler ne hissediyorsunuz. Rıza Çalımbay'ı halen destekliyor musunuz?

Hedefi 10.luk olarak gösterirken şimdi Hedef Karabükspor maçı demek ne demek iyi düşünün bakalım.

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2013, 10:53   #42
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sezon başından beri amma da -TEK HEDEFİMİZ- oldu, vay beee!!!
ne yazık ki hedeflerin hiç birini tutturamadık hep karavana inşallah bu son hedefi onikiden vururuz
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2013, 11:28   #43
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Hedeflerimiz birer birer cürüdü elimizde ligde kalmaktan baska bir hedefte kalmadi zaten.
Kalben söylemek istedigim tek birsey var.Kac kisi dikkat etti bilmiyorum ama,biz gercekten bir kac futbolcunun gayreti sonucu bugüne kadar oynanan lig ve kupa maclarindan hangisinden futbol oyniyarak iste bu Sivasspor dedigimiz belki bir belki iki mac vardir.Yani taraftara hic birsey verememissin.Kupada sans eseri yari finale gelmissin,ogüne kadar herkes Trabzon´un futbolunu begenmezken sen böyle bir takimdan 6 gol yemissin.
Sözün kisasi yillardan beri bu taraftar mutlu degil.Ama önemli olan takimin kasasi tam ve acik yok ,önemli olan bu.Futbolda neymiski....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2013, 11:32   #44
teknisyen58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 teknisyen58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar olmuşa ölmüşe çare yok bu saatten sonra tek yürek olup takımımızı destekliyelim stadı doldurarak bu maçı alalım
teknisyen58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2013, 11:34   #45
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon başlangıcında ve her seferinde saygıdeğer Rıza Çalımbay;

- "Hedefimiz ilk 10" dedikçe, bende her zaman;

- "Hedefi 10'unculuk takımın başarısı küme düşmemek olur. Sonunda 15. bitirirse de küme düşmedik başarılı olduk" der demiştim (İnanmayanlar geçmişi tarasın görsünler)

Nitekim dediğim noktaya geldik. Ve bana "Rıza düşmanı. Gerçek Sivasspor'lu olmayanlar. Takıma kötülük yapanlar" diye ithamda bulunan ve gözleri Rıza Çalımbay sevdasından dolayı kör olanlar NEREDESİNİZ? Bu durum beni "bakın haklı çıktım" diye yemin ederim sevindirmiyor. O kadar üzülüyorum ki, sizler ne hissediyorsunuz. Rıza Çalımbay'ı halen destekliyor musunuz?

Hedefi 10.luk olarak gösterirken şimdi Hedef Karabükspor maçı demek ne demek iyi düşünün bakalım.

.
Aynen Izmirli Kardas agzina ve ellerine saglik.......

ben de cok merakettim su an kac kisi burda hala Rizaye destekliyor??? eger bir kac kisi varsa ben ozaman Futbol dan bisey anlamiyorum demek yada benim gözüm kör.....

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.05.2013, 11:47   #46
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sezon bitmek üzere Sivasspor bu yil küme düsmez ama bu yilin en kazanclilari kim derseniz hemen söyliyeyim.
Bu yilin en balli olan kisileri basta Riza hoca ve kurmayi ile,bir sezon hic birsey yapamayan ,taraftara hicbirsey veremeyen buna ragmen paralarini aksatmadan alan futbolculardir...
Aldiginiz para hepinize ananizin ak sütü gibi helal olsun kelimesi icimden demek gelmiyor malesef.....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2013, 14:27   #47
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor galibiyetine 250 bin TL prim

KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Sivasspor galibiyetine 250 bin TL prim vereceklerini açıkladı

Kardemir D.Ç Karabükspor’a Gerede etabı çalışmalarının son gününde Karabük Valisi İzzettin Küçük, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç ve Kardemir A.Ş. Genel Müdürü Fadıl Demirel moral ziyaretinde bulundular. Kulüp başkanı Nevzat Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaretin ardından kent protokolü Karabükspor takımı ile beraber akşam yemeği yenildi.

Yemekte Karabükspor’un ana sponsoru olan KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan ise Sivas galibiyetine 250 bin TL prim vereceğini söyleyerek, “Burada söylenecek çok laf var da, biz geriye gitmeyelim. Bu saatten sonra biz ligde kalmanın imkanlarını arayalım. Arkadaşlar, eğer lig de kalırsanız sizin kulüpte olan alacaklarınızı ödemeyi taahhüt ediyoruz bu bir. İkincisi, ligde kaldığınızda size biz sponsorunuz KARDEMİR olarak ek bir prim vereceğiz. Bu rakamı şimdilik 250 bin lira olarak düşünüyoruz. Onu artırmanın da çaresini arayacağız, ama ligde kalırsanız. Artık kalmadığınız takdirde dükkan kapanır” ifadelerini kullandı.

Yolbulan, Karabükspor’un golcü oyuncusu Lua Lua’ya da takılarak senden iki gol bekliyorum dedi.

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin ise, "Önemli bir süreçten geçiyoruz. Bizim ve takımımız için iki hafta çok önemli. Oyuncularımız inşallah Sivasspor ve Fenerbahçe maçlarını alarak ligde kalacaklarına söz verdiler. Yeni teknik heyetimizle birlikte inşallah bu işi başaracağız” dedi.

Karabük Valisi İzzettin Küçük takıma hitaben yaptığı konuşmasın da, "Sizler bizlere büyük gurur ve mutluluklar yaşattınız. Karabük gibi orta ölçek bir ilin ismini Süper Lig’de bulunan bu takımımızla birlikte sürekli duyurduk. Yıllar boyunca bir çok kişinin kulağı Karabük’te oldu veya Karabükspor’da. Karabükspor üzerinden Karabük ili kendini daha iyi ifade edebildi. Her takımın başına gelebilecek olan bu süreç bizim başımıza geldi. Biraz sıkıntılı bir dönemdeyiz. Ama Karabükspor daha önceleri de birçok sıkıntılar yaşadı. Biz bu sıkıntıyı aşacağız, çünkü yinede bizim durumumuz ne Ordu’nun nede Mersin’in durumu, her şey bizim elimizde. Her şey bizim elimizde ve bizim ayağımızda. Biz kimsenin merhametine muhtaç değiliz" diye konuştu.

Takım kaptanlarından Birol Hikmet ve İlhan Parlak Karabükspor’un buraları hak etmediğini vurgularken kalan 2 maçı da kazanarak ligde kalacaklarını belirtiler
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2013, 15:27   #48
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sezon başından beri amma da -TEK HEDEFİMİZ- oldu, vay beee!!!
bilmiyon mu biz tek tek gidiyoz gardaş
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2013, 16:27   #49
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eneramo pazartesi yok mu ? Adem 'le Eneramo sakat diyorsa ikiside yok demektir.
Alt 11.05.2013, 19:07   #50
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bozuk plak gibi aynı şeyleri dinlemekten bıktık. takımın başında görmek istediğimiz hoca yanlışlarının farkına varan,gerektiği zaman süpriz kadrolarla sahaya çıkabilen,tutmadığı zaman sistemi değiştiren,elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanabilen biri olmalı.ya sabır dedik fakat rıza hocada bunların hiç birini göremedik.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedefimiz, karabükspor, tek