Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Anketimiz: Rıza Çalımbay görevine
Devam etmeli 43 34,68%
Devam etmemeli 81 65,32%
Katılımcı sayısı: 124. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anket-Herşeye rağmen helal olsun Hocam...
Alt 15.05.2013, 07:47   #31
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anket-Herşeye rağmen helal olsun Hocam...

istikrar dan yanayım 1 sene daha şans verilmeli rıza hoca ya
Alt 15.05.2013, 08:14   #32
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim el altından menejerlere, mentallere,6 tane yardımcı hocaya,sakaryadan gelecek ahcıya,deplasmana gideceğin takım elbiyeseye,yediğin yemeye kadar,özel işlerin için gittiğin uçak paralarına kadar.enayice ödeyecek ite köpeğe saçacak paramız yok.
bize bu memleketin kuruşuna sahip çıkacak parasını parası kadar koruyacak rıza hoca gibi memleket sevdalısı hocalara ihtiyacımız var
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 08:31   #33
kimyamurat58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 499 kimyamurat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca ile bence devam edelimeli; her hocanın olduğu gibi rıza hocanında hatalırı olmuştur ama her zaman eldeki değersizdir, şundu belirteyim ben rıza hocanın ayrılacağını sanıyorum, çünkü teknik driktörlüğü bir yana adam gibi adam bu açıklamalardan sonra takımda kalmaz gibi geliyor;
Birde arkadaşlar bizlerin hiçmi suçu yok hocamızın babasının geçirdiği sağlık sorunları ortada kaç kere geçmiş olsun diyae pankart açtık hadi pankart yaptıracak paramız yoktur, kaç kere kartonlara yazdık hocamıza kaç kere tezahürat ettik, sevsekte sevmesekte hayrettin gibi bir oyuncumuza küfür etmedikmi.. birazda iğneyi kendimize batıralım,
Şimdi şikeci dediğimiz Bülent Uygun gelsin diye çalışıyoruz.....
Sonuna kadar Rıza hoca ....
kimyamurat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kimyamurat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 09:10   #34
yiğido5058
Yeni Yiğido

yiğido5058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 yiğido5058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Pazartesi akşamı oynanan Karabükspor maçından sonra Teknik Direktör Rıza Çalımbay yaptığı açıklamada,Sivasspor’dan ayrılmak istediğini açık açık belirtti. Beni en çok rahatsız eden cümlesi “ Bundan sonrada Sivas camiasına başarılar dilerim” oldu. Hayır hocanın ayrılacak olmasından rahatsızlık duymadım,Sivaslı olduğu halde ve halen Sivasspor’un Teknik Direktörü olduğu halde “ Sivas takımı” ifadesinden rahatsız oldum.
Rıza hoca bunları yapıyor(söylüyor) eleştirildiği zamanda kızıyor! Rıza hoca, sen yarınki basın toplantısında muhtemelen ne kadar Sivaslı olduğunu anlatacaksın. Yav hocam,biz senin içinden geçeni bilemeyizki! Onun içinde konuşmalarına bakar ve öyle yorum yaparız. Konuşmalarınız da çok fazla tartışılacak ifadeler kullanıyorsunuz. Daha öncede istifa etmek istediğinizi ve bunu yönetime sunduğunuzu belirtmiştiniz. Yani kararlı bir tavır göstermediniz. O zaman bende gitmenizin Sivasspor’a yarar getirmeyeceğini düşünerek istememiştim. Ama şimdi görüyorumki,hala aklınızda gitmek var. Ben Sivasspor yönetiminin yerinde olsam “ Eline sağlık güle güle hoca” derim. Hiçbir futbolcuyu zorla tutmakla başarılı yapamayacağınız gibi,hiçbir hocayıda zorla tutamazsınız. Sivasspor belki taraftar açısından hissettirmesede,isim olarak ,camia olarak,tesis olarak,yönetim olarak büyük bir kulüp. Eminim,sizin maçtan sonra yaptığınız açıklamalardan sonra bile çok sayıda Teknik direktör ellerini ovuşturmaya başlamıştır. Sivasspor’a koşa koşa gelecek çok teknik direktör var,bunu zamanla hep birlikte göreceğiz.
Bundan sonra Sivasspor’da çalışmanında ne sana nede takıma yararlı olacağını düşünmüyorum. Allah yolunu açık etsin Rıza hoca.
Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. Sivasspor yönetimi gerçektende Rıza hocaya çok hoşgörülü davrandı. Hemen her toplantıda “ İstediğimiz transferler yapılmadı “ gibi sözler sarf edip, yönetimi taraftarın önüne attı! Ayrıca, zamanında Bülent Uygun’un yaptığı hataları yapıp ikide bir “ Sivas’a futbolcu gelmek istemiyor, burada sosyal yaşantı yok,imkanlar kısıtlı” gibi benim şiddetle karşı olduğum açıklamalar yapıldı. Ben Sivas’tan daha doğuda olan, imkanlar,tesisler ve maddi açıdan Sivas’tan çok geride olan Elazığspor’dan hiç böyle bir şey duymadım. Ayrıca, ligde bana bir tane Anadolu takımını çalıştıran hoca gösterki,istediği her futbolcu alınmış olsun.
Her şeye rağmen Sivasspor’da yaptığın hizmetlerden dolayı sana ve ekibine teşekkür ediyorum Rıza hoca. Dilerim, imkanları daha fazla,futbolcularında koşa koşa geleceği bir takım çalıştırırsın ve başarılı olursun…
yiğido5058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yiğido5058'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 09:17   #35
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

rıza hoca iyi futbolcular kazandırdı ancak, son 2 kupa yarı finalinde resmen takımın önünü kesti zira kadir ve erman ile hafta sonu görüştüm ikiside çok sitemkar.ASIL BOMBA KADİR VE ERMANIN SİVASSPORDAN AYRILMASIDIR.ikiside sivastan ayrılıyorlar, kadir aynen şunu dedi SİVASI YABANCILAR KURTARSIN...
Alt 15.05.2013, 09:20   #36
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
kakikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hoca iyi futbolcular kazandırdı ancak, son 2 kupa yarı finalinde resmen takımın önünü kesti zira kadir ve erman ile hafta sonu görüştüm ikiside çok sitemkar.ASIL BOMBA KADİR VE ERMANIN SİVASSPORDAN AYRILMASIDIR.ikiside sivastan ayrılıyorlar, kadir aynen şunu dedi SİVASI YABANCILAR KURTARSIN...
Kızgınlıkla söylenmiştir inşallah,ikisi de kalır.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 09:25   #37
mustiiic
Acemi Yiğido

mustiiic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustiiic isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Editörün notu : Yorumlarınız büyük harfle yazmanızdan dolayı silinmiştir. Lütfen küçük harfler kullanınız
Alt 15.05.2013, 11:00   #38
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca oyuna mudahalede cok gec kalıyor ve karsı takımı ıyı okuymıyor hıc sevmedıgım yanı ıse sıvassa oyuncu gelmıyor demesı nı kabullenemıyoum elazıga akhısar,a ve dıger takımlara oyuncu gelıyor sıvas.a gelmıyor ve bır degısıklık guzel olur
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 11:19   #39
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kadir in sözlerinde haklılık payı var maalesef.. yabancı futbolculara gösterdiğimiz ilgiyi yerli futbolculardan esirgiyoruz. kadir her maçta canını dişine takarak oynayan , karakter sahibi bir futbolcuydu.
emeklerin için teşekkürler, yolun açık olsun.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 11:32   #40
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Insallah Kirimizi yazdiklari gercek olacak!!! saten bunlar 2 sene dan beri 2 li oyniyorlar ve kadir bana göre Süper Lig oyncusu deyil!! Adam bazen kendi nerde oldunu bilmiyo kac gol yedik bunu yüzünden??? yaaaa hele Erman buna son sene ne oldu??? Cok takim arkadasi kizdirdi mesela Kamil neden kizdiriyo??? anlamiyorum.....
cok dan beri Takim olarak oynamiyorlar!!! Cok yazik herkese kendi oynama basladilar......
Hele su Kadire kim izin veriyo Kaleyi sut atsin diye?? Bir Gol atti hemmen Messi mi oldu???

En iyisi GITSINLER!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
anketherşeye, helal, herŞeye, hocam, olsun, rağmen