Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiyeceğimiz cezayı müptezeller ödesin !!
Alt 10.02.2014, 14:08   #31
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiyeceğimiz cezayı müptezeller ödesin !!

Alıntı:
bumin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fenere küfür edildi diye kendi taraftarına sığır diyen ve bu yaziyi yazan sığır tamam yazdiklarinda azda olsa haklilik payi var ama hicbir şey sana taraftara hakaret etme hakki vermez. Ayrıca dun yapilan o küfürleri hic onaylamasam da bizim açımızdan olumlu yanı da artik bizi kimse fenerin kardeşi olarak görmeyecek fenerle bu şekilde köprüleri artik. Sivassporlu iseniz Sadece sivassporlu olun
Sonunda benim gibi düşünen birisini buldum be. Sonuna kadar haklısın başkan.
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 14:12   #32
Rallim58
Gast

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Belli kişilere uygulansınlar gardaş, maça giremesinler.maç başlayınca garagol garagol imzaya dolansınlar evlereinede para cezası mahkeme kararıynan çıksın bir acıyı görsünler .

ben elazığda yaşadığımdan yiğenim maçtaydı, maraton c de yıllardır kombine alır. telefonla gonuşuyordum ki bu tezahüratı duydum. dedim kim bağırıyor dediki maraton a da bulunan zibidiler. yazık yazık hemde çok yazık.

adaletin kestiği parmak acımaz.versinler cezayı kim ise çeksin, bu ne gardaş ayıp ya.
Üstadım, Babası işyerinde personelimin yakını olan çocuğun stadyumda çirkin tezahüratından aldığı ceza karşısında, ekmek parası bulamayan aileleri düşündüğümde yazık olur diyorum.

İlgili maddede, bir kişi 15 günden az olmamak şartıyla diyor 20'şer gün ceza alsa, günlük 20 TL karşılığı 400 TL yatırmak zorunda kaldığı gibi, her karşılaşma da karakola gidip imza atmak resmen bir işkencedir.

Onun için inşallah Polis kayıtlarında yer alan görüntülerden bu gibi cezalara muhatap olmazlar diye gönlümden geçeni söylüyorum.

Alt 10.02.2014, 14:12   #33
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
EsEnTePeLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu nasıl laflar be? Sen kendi taraftarına bunu nasıl söylersin, sen kim oluyosun, kimin yalakasısın? Yapılan yanlış olabilir buna bişey diyen yok ama Türkiye nin her yerinde olan şeyler burda olunca mı anormal oluyo? Diğer kulüpler ödüyosa senin kulubünde ödeyecek, nasıl parayı taraftardan kazanıyosa, taraftarının cezasınıda ödemesini bilecek. Sizin gibi tribün anlayışı kıt insanlar yüzünden gelişmiyor bu memlekette tribün! Durmadan burdan ona buna sallıyosunuz tribünde çekirdek yiyosunuz, asıl size yazıklar olsun. Şu forumdan o kadar soğuttunuz ki insanları, taraftarları. Taraftar grubu iyi bişey yapar ya şunlar yapsa nolacak dersiniz, kötü yapar serseri dersiniz? afedersinizde siz kimsiniz?
kardeş on numara olmuş fener yenildi diye üzülenler istiyorduki sivas kuzu gibi otursun. fenerde yesin. dünkü karşılaşmada olupta bu keyfi çıkaramadığım için ne kadar üzülsem azdır.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 14:14   #34
58svs58
Usta Yiğido

bumin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fenere küfür edildi diye kendi taraftarına sığır diyen ve bu yaziyi yazan sığır tamam yazdiklarinda azda olsa haklilik payi var ama hicbir şey sana taraftara hakaret etme hakki vermez. Ayrıca dun yapilan o küfürleri hic onaylamasam da bizim açımızdan olumlu yanı da artik bizi kimse fenerin kardeşi olarak görmeyecek fenerle bu şekilde köprüleri artik. Sivassporlu iseniz Sadece sivassporlu olun

Alıntı:
Sonunda benim gibi düşünen birisini buldum be. Sonuna kadar haklısın başkan.
sonunda bende aynı kanıdayım ikinizede helal olsun artık üç kişiyiz
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 14:15   #35
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Umarim bu gereksiz heriflerin sayisi cok degildir. Ben her zaman Sivasspor taraftarinin düzgünlügüyle övünüyordum. Eger bunlar cogunluktaysa üslubunu begenmememe ragmen birilerinin Aptullah abisi kismen hakli cikmis olur "Sivasspor taraftarinin nerede ne diyecegini bilmiyor" söylemiyle.
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 14:21   #36
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş on numara olmuş fener yenildi diye üzülenler istiyorduki sivas kuzu gibi otursun. fenerde yesin. dünkü karşılaşmada olupta bu keyfi çıkaramadığım için ne kadar üzülsem azdır.
Aynen ya adam sırf fener sempatizanı olduğu için küfrü kesmeye ya da ne bileyim hakaret içeren bi besteyi kesmeye kalkışıyo. Geçen sene kadıköyde bize ne küfürler ettiler 2-1 yenince ben ordaydım ve burda bu kez kalabalık olan bizdik hiç bir şeyi unutmadım. Maçtan önce SİVAS kardeşimiz çeken fenerliler maçtan sonra ana avrat kaydılar. Eğer buna kayıtsız kalırsak sorun var demektir karşılık verirsek değil. Vallahi rahatladım herkese muhalefet olmuş gibi hissediyodum senin gibi düşünenlerinde olduğunu görmek güzel. Keşke aramızda olup bu zevki sende yaşasaymışın ama bir dahaki maça artık
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 14:25   #37
58svs58
Usta Yiğido

Alıntı:
atabey58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizim taraftar grupları b iran önce tasviye edilmeli adam gibi ne yaptığını bilen gruplar gelmeli yoksa bunlara kalırsa işimiz harap
sen her maça gidecekmisin ozaman hayatında sadece 3 istanbul takımı maçına git sonra taraftara yön ver yok ya
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 14:33   #38
58svs58
Usta Yiğido

Alıntı:
Aynen ya adam sırf fener sempatizanı olduğu için küfrü kesmeye ya da ne bileyim hakaret içeren bi besteyi kesmeye kalkışıyo. Geçen sene kadıköyde bize ne küfürler ettiler 2-1 yenince ben ordaydım ve burda bu kez kalabalık olan bizdik hiç bir şeyi unutmadım. Maçtan önce SİVAS kardeşimiz çeken fenerliler maçtan sonra ana avrat kaydılar. Eğer buna kayıtsız kalırsak sorun var demektir karşılık verirsek değil. Vallahi rahatladım herkese muhalefet olmuş gibi hissediyodum senin gibi düşünenlerinde olduğunu görmek güzel. Keşke aramızda olup bu zevki sende yaşasaymışın ama bir dahaki maça artık
ben bilirim kardeş bunların kardeşi falan olmaz deplasman takımlarına file içerisinde maç izletiyorlar. maça girerken sivaslı isen bayrak sapı pankart yasak diğer taraftarlara serbest. sivaslı isen içtiğin suyun kapağını alırlar değilsen bira şişeleri serbest. alkol alan adama görevli sırtını döner. sivaslıysan sen topçuyu tribüne çağırsan seni ihtar ederler, rakip isen yöneticiye bile saydırabilirsin. bunlar yenilmiş olmanın verdiği eziklik. yok şike demişler fala bunu sivasmı diyor onanmış yargıtay kararı var mahkeme var geç bunları fener şak şakcısı deyip güleceğiz ama hala hayıflanıyorum dün orada değildim.
Not burada değil ahkam kesiyor diyenler olur. 35 senedir ne zaman sivasspor benim olduğum şehirde maç yaptıysa ben oradaydım.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 15:16   #39
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 458 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bazı dengesizler kendini Sivassporun sahibi sanıyor heralde, ne demek o tezahüratları yapanlar sahaya alınmasın. Her ne kadar küfürü ve sövgüyü sevmesem de siz kimsinizki bir Sivassporluyu 4 Eylüle almıyorsunuz.
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bumin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 15:30   #40
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 458 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

biz ne diyoruz siz neyin davasını yapıyorsunuz? bize ne fenerden azizden biz bu işle ilgili suçlanan ve bunu kabul etmeyen meznun başkanın, korcanın ve Sivassporun derdindeyiz...başkan bu suçlamaları kabul etmiyor ve şidettle reddediyorken oradaki beyinsizler sürüsünün şike yapsana diye bağırması demek bu suçun var olduğunu ve dolayısıyla da bu işle suçlanan Mecnun başkanın da şikeci olduğunu kabul etmek demektir...eğer hala bunu anlamadıysanız ve sırf başkanı savunduğumuz için bize fb yalakası diyorsanız siz de en adi gs ve bjk yalakasısınız hadi bakalım! bizim derdimiz fener aziz değil mecnun başkandır, senin takımın ve başkanın suçlandığı bir konuyla ilgili olarak bilinçsizce sığır sürüsü gibi tezahürat yapma! işte ondan sonra da aziz gibi bir adam çıkar size :şike varsa ben mi sizi satın aldım? der...bunu kendinize yedirebiliyorsanız buyrun size afiyet olsun!
Ya ne salakca bir savunma biz Sivas şikemi yaptı diyoruz. asıl senin savunduğun ve haklı dediğin aziz ne diyor dinledin mi. " ben hiçbir dış sahaya gidemiyorum sivaslı yöneticiler le bir ilişkim var diye sivasa geldim" diyor. neden diğer 17 takım fenere şikeci deyince onlar şikeci olmuyorda biz bizim taraftar deyince biz şikeci oluyoruz asıl orda ona şikeci dememek onla beraber şikeye karışmış olduğumuz anlamıda çıkmaz mı ? neden başka sahaya gidemiyorda Sivasa geliyorum diyor. az kafanızı çalıştırp aziz ş.r.fszini haklı çıkarmaya çalışana kadar o neden başka sahalara gidemiyorsunuz da Sivasa geliyorsun diye sorun. BİZİM FENERELE GÖBEĞİMİZ BAĞLIMI ? bırakın bu ezikliği.

Şunu da bilinki İstanbul takımlarının alayı öyle yada böyle şikeci ve şer...fsizlerdir. bunu bizle yapmasalarda yapmadıkları anlamına gelmez.

Rahat olun taraftar öyle tezhürat etti diye Sivas şikeci olmaz
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bumin58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
cezayı, müptezeller, yiyeceğimiz, ödesin