Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 23.02.2014, 16:52   #71
muratnedim
Yeni Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muratnedim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Adem iyi bir orta saha değil ,kalecimiz hiç iyi değil ,maç bitmiş hakeme itiraza ne gerek var birde kırmızı kart görüyorsun inşallah takım haftaya düzelir
muratnedim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2014, 16:57   #72
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Faruk efendi hani siz bir takim degil aile idiniz.. Bu antrenmandaki yumruk şovlar aile oluşumuzun mihenk taşlarından mı..?

Ya yeter artık düşün SİVASSPOR'un yakasından.. Fikret efendi sizden delikanlıymış be.. İstifa etmek gibi, bir erdemdik gösterdi.. Herne kadar o zattan öyle bir erdemlik beklemezken..

Yine diyorum, Çello'da Erdal efendi, viyonolsel'de Faruk beyler istifa lutfen..
Ayrıca yönetimde sadece isimleri olup'ta esamesi okunmayan zat-ı muhteremler.. Figüran rolünü bile yapamıyorsanız orada ne isiniz var..
Toplayın tasınızı tarağınızı düşün Sivasspor'un yakasından..

Sayın Mecnun Bey, lutfen yeni yönetim ve yeni isimlerle güven tazeleyin.. Bu gidiş puan tablosuna gore degil ama hal ve gidişat noktasında bizleri korkutuyor..
Bence istifa bekleme murad kardeşim koltuk sıcak kim tanırdı erdalı faruğu mehmeti sivasta isim yaptılar yeter ki ismime birşey gelsin sivassporu sonra düşünürüz
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tfd5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2014, 16:58   #73
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

benim görüşüme göre yönetim bu takımın avrupaya gitmesini istemiyor istelerdi doğru dürüst takviye yaparlardı birde taraftara yalan söylüyorlar biz avrupaya gideceğiz yok kupayı alacağız yönetim vizyonunu kaybetti artık yenilenmeye ihtiyaç var sivasspor babalarından miras kalmadı herhalde yeni bir yönetime ihtiyac var mecnun başkan çok yoruldu dinlenmesi gerekiyor.taze kan ve dinamik bir yönetim gerekiyor
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2014, 16:59   #74
58DraGKinG58
Yeni Yiğido

58DraGKinG58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58DraGKinG58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya gardaş hayatımda gordugum en rezil maçtı ya antreman macı sanki vallaha ya bu ne oynama defans yok kaleci desen sanki masörü giydirmişsin koymuşsun kaleye
Alt 23.02.2014, 17:01   #75
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ligde son 10haftadır 3 puana hasret kalan Kasımpaşa, Sivasspor maçını çıkış görerek sahaya çıktı. Ancak rakip gerçekten bu sene Carlos yönetiminde üst kısmı zorlayan ve Fas milli takımına seçilmesinden dolayı moralli müthiş oynayan Atıf'lı lig 4.sü Sivasspor'du. Özellikle maçın ilk bölümünde Castro ve Scarione ile ikiye birlerle Sivas kalesine yüklenen Kasımpaşa Arjantinli ile golü bulup 10 haftadır kazanamamanın iştahını açıkça belli etti. Sivas'ın sol tarafının işlemediğini gören Kasımpaşa özellikle Viudez ile o kanadı adeta kolidor yaptı. Scarione Sivasspor defansını affetmeyip Malki'ye ikinci golü attırınca oyun koptu. Babel'in penaltısı ile maç farklı bir boyut kazandı. Cicinho'nun şutu da direkte patlayınca ilk yarı farklı bitti.

Bu maç belkide Kasımpaşa'nın bir anlamda lige, zirveye yeniden dönüş maçı oldu. Karşısında çok kötü oynayan Sivasspor'a karşı Viudez'in ve Tunay'ın ikinci devre attığı gollerle fark açıldı. Belki bir takımın bir maçta bu kadar kötü oynama hakkı olabilir ama Sivasspor gibi zirveyi kovalayan bir takımın 66 dakika içinde 5 gol yemesi çok hoş olmasa gerek. Hele Carlos'un bu futbola ve skora rağmen eli cebinde kenarda beklemesi işin değişik bir boyutuydu. Hakan ile şeref sayısını bulan konuk ekipte Atıf "takım yok ama ben varım" dercesine bir golle maçtaki gol sayısını 7'ye çıkardı. Castro maçın bitimini ilan etti. 6-2..Sonuçta Kasımpaşa özellikle Castro, Scarione, Donk ve Viduez'in müthiş oyunuyla 10 hafta sonra haklı bir 3 puan aldı. Sivasspor'a gelince sahada hiç yoktu, bir ara kıpırdanma olduysa da 6-2'lik mağlubiyet alarak çok kötü bir hafta geçirdi..
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2014, 17:04   #76
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ahmet ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yani senin derdin yönetimi suçlamak,yönetim başkanı Sivasspor başkanı olduğu için aslında başkanı suçlamak...
Başkan cimri, diyorsun Costa ya verilen paradan haberin var mı? Bu parayı Carlos cebinden mi verdi sanıyorsun??
Takım 6 yemiş,sen Fuat Çaba olsa kaç yerdik hesabını yapıyorsun?? Fuat Çaba nerden çıktı??
6 gol seni üzmemiş...ama biz üzüldük....
Ben yönetim dedim , Mecnun Baskan demedim .

Fuat Capa olsaydi suan Erciyesspor'un oldugu yerde olurduk diyorum , sen konuyu nereye getiriyorsun.

Manuel Da Costa Sivasspor tarihinin en pahali transferi 2.5 milyon Euro ve iyikide bu paraya kiyildi.

Ayrica Roberto Carlos gece gündüz hep Sivasspor'un yaninda , adam elindeki mevcut Kadroyla takimi buralara kadar getirdi ama hemen söversiniz teknik direktörü.

Son olarak benim üzülüp üzülmedigimi bilemezssin. Cünkü yaninda degilsin suan !
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2014, 17:05   #77
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Cikis arayan bir takima karsi deplasmanda daha 2 hafta önce takima gelen Aykut'la baslamamaliyiz..
Madem Forvet yok, koy Hakan'i ileriyi pres yapsin ortalara kafa atsin
Aatif'i serbest birak adam kendi oyununu oynasin, sag aciga 2-3 senedir takimda olan herkesin oyun tarzini bilen Cihan'i koy maca 1-0 yenik baslama..
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2014, 17:12   #78
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu seneki en berbat takim en berbat oyun berbat bir skor ama taraftar simdiye kadarki en saglam taraftardi 6 gole ragmen hic susmayan bir taraftar vardi ve taraftar artik genclesiyor bugünün tek artisi buydu buda bizi mutlu etti Sivasim
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2014, 17:13   #79
punisher58
Acemi Yiğido

punisher58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 423 punisher58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim görüşüme göre yönetim bu takımın avrupaya gitmesini istemiyor istelerdi doğru dürüst takviye yaparlardı birde taraftara yalan söylüyorlar biz avrupaya gideceğiz yok kupayı alacağız yönetim vizyonunu kaybetti artık yenilenmeye ihtiyaç var sivasspor babalarından miras kalmadı herhalde yeni bir yönetime ihtiyac var mecnun başkan çok yoruldu dinlenmesi gerekiyor.taze kan ve dinamik bir yönetim gerekiyor
hocam öyle olsaydı baskan carlosu getirmezdi sanırım, klasik anadolu takımları gibi her sezon ortalarda dolaşan yerli hocalarla ligde kalalım mantıgıyla devam ederdi bence
Alt 23.02.2014, 17:32   #80
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Top kaybı çok fazla yaptık ve Kasımpaşa yakaladığı fırsatları çok iyi değerlendirdi. Deplasmanda daha toplu oynamamız gerektiğini gösteren bir maç daha, Fenerbahçe maçında da aynısı olmuştu artık deplasman oyunumuzu değiştirmemiz gerekiyor aksi halde iyi takımlara karşı böyle facia sonuçlar almamız sürpriz olmaz. Bu arada inşallah Korcan kaleyi bir an önce geri alır ve Mahmut'dan kurtuluruz. Mahmut resmen 2. Senecky vakası kesinlikle kaleye geçmemeli artık.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, kasımpaşa, maçı, oynadı, yabancı