Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim.
Alt 09.03.2014, 17:07   #41
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 450 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim.

Sevgili yigodalar bu ruhsuzlardan bi cacık olmaz
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mksivas'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2014, 17:12   #42
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

helal sana t f f yonu tebrikler bu nasıl hakem ya kart elinde dolanı yor ben antalya rize maçını seyrettim e insafı olan lar baksın ama olmazki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,, lanet ülke
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 17:13   #43
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1254 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Gençlerbirliği ahlaksız tiyatro oyuncularından oluşan bir kulüp olmuş. Her pozisyonda kendilerini yere attılar dul kadın çocuğu tolga Özkalfa ise gençlerein bu pisliğine çanak tuttu.

Da Costa oyun bittikten sonra kırmızı kart gördü 6 maç ceza aldı bu cezayı alalı 2 hafta oldu ancak bizim yönetim Da Costa'ya ceza vermedi. Disiplinsizlik virüs gibidir bir kere tolerans gösterirsen bu yayılır.

Aydın haftalardır rezil oynuyor ancak Carlos hala onu oynatmakta israr ediyor. Cihan artık forma bulsa da oynayabileceğini düşünmüyorum çünkü zihin olarak dibe vurmuş durumda. As oyuncu ben nasıl olsa vazgeçilmezim hoca beni kesmiyor, yedek oyuncu da ağzımla kuş tutsam formayı alamam diye düşününen oyunculardan oluşan takım başarılı olamaz.

Devre arası bu takıma transfer şart dedikçe yönetim taraftarın gördüğünü göremedi ve bu günlerin sonunu hazırladı. Allah korusun olası trabzon mağlubiyetinde kendimizi olmadık sıralamada buluruz.

Şuan ligin 4. sırasında olmamız bizim iyi olmamızdan değil ligin hakemlerimiz gibi kalitesiz olmasından kaynaklanıyor.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2014, 17:16   #44
karagöz58
Yeni Yiğido

17 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 karagöz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle takım 1-0 öndeyken takımı yakan ve 10 kişi bırakan kadire yazıklar olsun diyorum daha sonra 2 aydır ruhsuz top oynayan bütün takıma yazıklar olsun diyorum...daha sonra devre arası transferi boş geçen ve para harcamaya korkan korkak yöneticilere yazıklar olsun diyorum...takımı bu kadar disiplisnisz hale getirenlere yazıklar olsun diyorum..

gelelim kanı bozuk TOLGA ATKAFASI denen hakem..olmayan penaltıyı verip bütün takımı gerdi, adeta elinde sarı kartla Sivaslı oyuncuları kovaladı, her harekete faul ve saır kart verdi...tamam biz kötüyüz de sana giren çıkan ne tolga denen dallama...geçen hafta o cavcav denen bunakla mehmet özdilek denen kemçik iyi zırlamıştı hakemden canımız yandı diye ve faturayı sahipsiz basın sözcüsü bile olmayan sivasspora kestiler..artık bir yönetici de çıkıp konuşssun be yeter basın sözcüsü istiyoruz bu takıma..zamanınd a fikret ünsala sallayanalr vardı belki ben bile kızmışımdır ama gel gör şimdi onu mumla arar olduk...çıksın bir yönetici de hakemlere birşey söylesin...

bunlar dışında zaten başka değerlendireek bişey yok, hakemlerin yüzde 80'i birilerinin iti köpeği olmuş...işte Sivasspor gibi sesi soluğu çıkmayan Anadolu takımlarını doğradıkça doğruyoralr..

ha birde şunu eklyeyeim sivassporlu görünüp de aslında başka hesapları olanlar, birilerinden kuyruk acısı olan tekerlekler kına yaksınlar şimdi...
sonuna kadar haklısın seni destekliyorum
karagöz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 17:45   #45
atabey58
Acemi Yiğido

47 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 atabey58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

asıl suçluluradan birisini unutuyoruz arkadaşlar fener maçında şike yapsana diye azize bağıran ruhsuzlar hadi kına yakın bakalım takım her hafta tel tel dökülüyor .... hep sizin yüzünüzden nerde ne yapcağını bilmeyen gruplar yazıklar olsun sizlere....
atabey58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 17:54   #46
MERDO
Yiğido

MERDO - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MERDO isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

maçın neyini değerlendirelim ruhsuz bir futbol, gereksiz kırmızı kartlar, gereksiz bir penaltı,takımı yakmakla görevlendirilmiş bir hakem bu hakeme koz olarak verilen gereksiz hareketler ,disiplinsizlik ve kacinilmaz son yenilgi puan isteyen yokmu gelin sivasspor burada 9 haftadır 10 haftada ya galibiyet yüzü görmemiş takımlar sivasspor yeni geçiyorlar puma avrupa kupalarına gidecek sivasspor bu ruhsuz disiplinsiz takımın vebali de günahı da yönetim aittir ve bu sorunu yönetim çözmek zorundadır iyi gün taraftarı değiliz ama takım da görülen aksaklıkları da eleştirmeye hakkımız var bir taraftar olarak...
MERDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 18:05   #47
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

kadir in pozisyonu kart değil bütün eleştiriyi kadire yıkmayın günahtır arkadaşlar hem o elini hakeme vurmadı refleks anında hakemin arkasını döndüğünü bile fark etmedi elide hakemin sırtına çarptı buna dikkat edin . her neyse biz bu maçı değil galatasaray maçından sonraki gibi belkide bir 3 haftayı daha kaybettik
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34orhan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2014, 18:06   #48
homer3458
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 homer3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başta hakem şerefsizce bir yönetim sergiledi. Her faule sarı kart verdi. Bayan futbol maçı yönettiğini zannetti. Bu yönetimi son haftalarda düşme hattında olan Gençlerbirliği macı olsaydı hakemin satıldığına herkes kanaat getirirdi.
Ikincisi adam hata yaptı haklısın ancak haklı iken haksız duruma niye düşüyorsun adam atmak için aranıyor. Futbolcu aklı ile hareket etmeli ve o kırmızı kartları görmemeli. Duygularına yenik düşersen sonuç bu olur. Cavcav belkide hakemi ayarladı. Birde bu hakem hangi bölge hakemi acaba? Hakemliği derhal bırakmalı.
homer3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 18:22   #49
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

O kadar çok ters giden şeyler varki. keşke Fener maçını kazanmasaydık.
Takım çöküşte Aydın rakipten yana oynuyor. Futbolcular işi gevşettiler. Masaya yumruk koyacak adam yok. Şu takımı sahadan çeyseydiniz, yada dışardan bir top alıp içeri sokup penaltı vuruşunda topa çarptırıp kural hatası yapsaydınız ya. Hem sarı hem kırmızı kartlar silinirdi. Hiç kimsede bişey yapamazdı.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2014, 18:25   #50
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***kendisini oyunda attırmak için her yola baş vuran burhanın o pozisyonda ne işi vardı. carlos hocaya sormak gerekir. kırmızı alan cicinho mevkisine apoyu dahil edebilrdi.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı