Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.05.2015, 13:08   #51
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maci izleme firsatim olmadi. Maci telefondan livescore programindan takip ederken birde baktim mac 2-1 den 2-3 e gelmis

Macin ardindan özet görüntülerle Sergen hocanin mac sonu aciklamalarini dinledim, gercekten süper konusmus Sergen hoca. Yillardir bizim burda yazip yakindigimiz konulari acik ve net bir sekilde dile getirmis ve yönetimin koyamadigi tepkiyi koymus.
Alt 05.05.2015, 13:49   #52
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 852 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sergen hoca hakemlerle ugraşacagına biraz da takımla ilgilen gelecek sezonun transfer politikasını şimdiden hazırla yönetim kuruluda bi zahmet sırf transfer yapmak için transfer yapmasın dogru ve eksik mevkiler için transfer yapsın
sergen hoca ile ilgili bir hazımsızlığın olduğunu düşünüyorum. sen de sergen hoca ile uğraşmayı bırak da taraftarlık yapmaya bak.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2015, 17:53   #53
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kazanan haklidir 3 puan engüzel olani bizim takim az bi strese girdimmi koparip aliyor maclari

hersey bi tarafa Sergen hoca geleli takim 15 macta 24 puan toplamis buna birde evimizde rahat durumdayiz diye hediye ettiklerimiz eklenmis olsaydi müthis bi basari hele birde Forvet oyuncumuz sakatlanmasaydi göreydik halayi

Tüm Türkiye bizim yönetimimize sapka cikarirken bu forumlarda fos fos atanlar yönetimi baskani topa tutanlar vardi simdi hic sesleri cikmiyor
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2015, 18:04   #54
sivassporhersey
Acemi Yiğido

sivassporhersey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 sivassporhersey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ertuğrul ertuğrul ertuğrul başka birşey demiyorum,ya korcan acil gelicek yada ertuğrul biran önce motive edilip çalıştırılacak vasat oynuyor.
Alt 05.05.2015, 18:08   #55
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu maç uzun yıllar unutulmayacak maçlardan biri oldu.
- Ziya'nın hatasıyla ilk golü, onun yerine giren Fatih'in hatasıyla 2. golü yedik.
'Sol kolum yaralı, kürek tutmuyor' türküsünü söylettiriyor.
- Maç 0-2 iken Vleminx'in kafa vuruşu direkten dönüp, kalecimize de çarpıp sahaya dönüyor. Maçın dönüm noktası orasıydı galiba.
-Maçın yıldızı Burhan'dı gerçekten. İbrahim Öztürk'ün golünde yapılan ortaya ilk vuruşu yapıp defansı oyalayan ve karambolü sağlayan da oydu, diğer iki golü atan da. Adeta maçı Erciyesspor'un elinden çekti aldı. Mükafat olarak da sözleşmesi 2. yıl uzatıldı.
-Mecnun başkan, hiç adeti olmasa da devre arası soyunma odasına girip oyunculara konuşma yapmak zorunda kaldı. 'Bu maçı almadan Sivas'a dönmeyelim' sözü etkili olmuş ki maçı çevirdiler.
- GS ve FB maçları öncesi kafamız rahat bir konumda maçlara çıkacak olmamız, bizden çıkış beklemeyenlere acı sürprizler yaşatabileceğimizi işaret ediyor. Tersi de olabilir tabii. Ama futbolcular bundan sonra gelecek sezon takımda kalabilmek ve sözleşmelerini uzattırmak için oynamalılar. Maç performanslarına bu açıdan bakacağız.
- Sergen hoca, doğruları bazılarının yüzüne tokat gibi vurmakla risk aldı ama daha önce de hadislerden değinildiği gibi 'Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır'.
Artık sıradaki maçlara rahaaaat rahat bakabiliriz.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2015, 18:45   #56
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***son 4 macdır Takım cok cok kötü yinede sergen hoca hep aynı kadroyla cıkıyor,FB macında kaleci,cicinho,ibrahim oztüırk ve adem haric diğer oyuncuları kesmesi gerekir, yoksa buyuk fark yeriz.

ertuğrul

apo,kosda,i.öztürk,ziya

adem

cicinho,musa ,mehdi.

i.akın -aydın
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2015, 18:57   #57
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Batuhan i hattinden fazla büyütüyoruz onun süperligde hic degeri yok lig bittiginde isteyen varsa hemen az bir karsiliga verelim zannetmiyoruzki alacak cikmaz her oyun ölüp ölüp diriliyoruz bizde forvetmi varki lig bitimini iple ceker olduk daha bes maclik periyot varki sormayin henüzde yerimiz garanti degil eger alttakiler puan alamaz sa o zaman isimiz kolaylasacaktir yoksa yorgunluk had safhada bakiyoruzda 60 dan sonra dökülüyoruz sonumuz hayrola
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2015, 21:01   #58
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu kadar kötü oynayıp bu maçı aldıkları için tebrik mi edelim şimdi.Sergen e şünü soruyorum; geldiğinden beri banko oynattığı Adem i niye aldı oyundan.Bişey mi dank etti kafasında.Bu kadar maçtan sonra hazin şekilde niye rakip kaleye gidemediğimizi mi gördü bu maçta.Biz onca maçtir ne diyorduk.Yan ve geri pas atarak ileriye gidemezsin.Bunu keşfetti demek ki.Şampanyacıyı niye aldı peki oyundan.Hiç etkisi yok ilerde birde defansa hiç katkısı yok.Gerçi onca maçın da bankosu ama bu sefer gördü Sergen nihayet.Da Costa nerdeydi.Sanırım Galatasaray maçındaki açık isyanı Sergen i kızdırmış.Ben ona yordum.Atıf da sanırsam Sivassporu gözden çıkarmış.Bu kadar hayati bir maçta bu kadar sorumsuz olunmaz.Bu takımdan kim kalsın seneye diye sorarsanız.Belki Musa Hakan Mehdi.Onları da Sergen oynatmıyor zatenl.Bence Sergen Sivas dan sıkıldı.Hep gergin.Bence mutsuz burda Yaşlandı.Saçlarına ak düştü.Bence gidecem derse dur gitme demenin alemi yok.Bence kaprisli,inatçı ve futbolculara karşı adil değil.Takımın fiziğini biraz yükseltti gerçi ama son 2 mactır kimyasını bozduğunu düşünüyorum.Gollerde bile yeterince sevinemedi takım.Herkes küsmüş gibiydi birbirine.Yönetimin şimdiden çok önemli görevi var.Teknik direktörlük işini hemen belirlesin ve faaliyete başlasın ve sakın ola Sergenin Beşiktaş flörtüne müsaade etmemeli.Takımda herkes Atıf da dahil kalacaklar ve gidecekler belirlensin.Bu seneyi de atlattık ama artık beleşe getirmeden düzgün bir takım kursunlar.Yok eğer , biz bu takımla alt liglere gidip futbolcuları müzeye kaldıracağız diyorlarsa o başka.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2015, 23:18   #59
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sergen hoca ile ilgili bir hazımsızlığın olduğunu düşünüyorum. sen de sergen hoca ile uğraşmayı bırak da taraftarlık yapmaya bak.
benim taraftarlıgımı sorgulamak kimsenin haddine düşmemiş benim anlatmak istedigim sergen hoca hakemlerle polemige girmek yerine gelecek sezonun planlarını şimdiden yapmasını düşünüyorum
Alt 05.05.2015, 23:35   #60
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kayseriyi 2-0 dan 3-2 ye getiren futbolcuları ve teknik ekibi kutluyorum
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı