Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 20.05.2015, 19:46   #71
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Ben çok farklı bir konuya değinmek istiyorum.Maç öncesi çifte minarenin önündeki boş alanda toplanan 25.30 kişi sözde sivasspor taraftarı.Tüm uyarılarımıza ragmen aklısıra tezahürat yapıyorlardı.Ağza alınmayacak küfürler.(hoppa ninna ve devamı)Tüm iyi niyetli uyarmalarımıza rağmen bir bize sövmedikleri kaldı.En büyüğünün yaşı 17.18 ancak o kadardır.Orda sivas dışından şehrimize gelmiş onlarca yüzlerce insan vardı.Resim cekmek isteyen şehrin güzelliklerini videoya çekmek isteyen v.s v.s.Bu sözde taraftar arkadaşlar agızlarında bir sürü küfür çok iyi tanıttılar memleketi ve sivasspor u.Bunları kınıyorum.Ayıplıyorum.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MySouL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2015, 20:44   #72
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yasin denen o yaratiga hakkimizi helal etmiyoruz kendini yere atarak hic olmayacak penaltiyi icad etti eger sende birazcik insanlik adina onur ve kaninda bir damla asil kan olsaidi o an itiraz ederidin ama heyhat seninde kanin bozulmus sendede insanlik kalmamis biz inaniyoruzki birgün gelecek sende anilarinda bu yaptiginin ezasini ceke ceke harab olacaksin seni ve o hakemi yaptiginiz bu hakgasbindan dolayi asla afetmiyoruz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2015, 23:43   #73
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MySouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben çok farklı bir konuya değinmek istiyorum.Maç öncesi çifte minarenin önündeki boş alanda toplanan 25.30 kişi sözde sivasspor taraftarı.Tüm uyarılarımıza ragmen aklısıra tezahürat yapıyorlardı.Ağza alınmayacak küfürler.(hoppa ninna ve devamı)Tüm iyi niyetli uyarmalarımıza rağmen bir bize sövmedikleri kaldı.En büyüğünün yaşı 17.18 ancak o kadardır.Orda sivas dışından şehrimize gelmiş onlarca yüzlerce insan vardı.Resim cekmek isteyen şehrin güzelliklerini videoya çekmek isteyen v.s v.s.Bu sözde taraftar arkadaşlar agızlarında bir sürü küfür çok iyi tanıttılar memleketi ve sivasspor u.Bunları kınıyorum.Ayıplıyorum.
araştırıp baktığında hepsinin ayrı bir hikayesiyle karşılaşırsın. yaptıkları küfürleri evlerindede 24 saat duyuyorlar demekki
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2015, 23:46   #74
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sezonun
en güzel maçıydı, en güzel taraftarıydı
en şerefsiz hakemiydi
en hırsız gs'lı futbolcusuydu
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2015, 08:13   #75
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Hakem kararlarıyla verilen bir turdan sonra takım hakkında olumsuzlukları yazmak zorunda kaldığım için özür dilerim. Lakin bazı dersler çıkarmak açısından da belirtilmesi gereken durumları ifade etmek açısından da yazmak zorunluluğu hissettim.

Maçın başından golleri bulduğumuz ana kadar oynanan oyunla ben takımın tura inanmışlığını göremedim. Sanki turu garantileyen bir takım gibi topu hep yanlamasına oynadık ve GS defansının arkasını ise sanki bir bataklık gördük. Halbuki defansın arkasına atılacak akıllı toplarla Burhan'ı, Batuhan'ı çok rahat kaçırabilirdik. Bu oyun tarzı bana anlaşıldı Sergen ve oyuncular turun geçileceğine inanmamışlar galiba dedirtti.

Gelelim Atıf'a. Tek başına bir takım gibi maşallah. Topu bir alıyor ayağına, ondan sonra kimseye vermiyor. Ya slalom ya da lay lay lom. Ben ekran başında adeta çıldırdım amma Sergen'den çıt yok. Topu paylaşsa daha ilk yarıda golleri bulacağız ve GS'yı zor durumda bırakacağız. Amma ne gezer. Beyefendi yeni oyuncak alınmış çocuk gibi hep kendi oynuyor.

Burhan hızına top kontrolünü katamamış, iki gol atmasına rağmen Batuhan hantallığından bir türlü kurtulamamış. Orta sahada Mehdi iyi ama biraz havaya girmiş.

Takımda gençlerden görmeyi umduğumuz gayreti ihtiyarlardan görüyoruz. Cicinho ve İbrahim, takımımızın yaşlı kurtları geçlerden daha fazla koşuyor, hem kendi hem de koşmaya niyeti olmayan genç arkadaşlarının yerine.

Gelelim Galtısaray'a. İlk maçta hediye edilen tur nedeniyle rahattılar ve yatıp kalkıp turu geçmek niyetindeydiler. İlk dakikadan ikinci golü yiyinceye kadar da oyunu soğutmak için her şeyi yaptılar.

Cicinho'nun gereksiz ayağını uzatması üzerine çelme yemiş numarasıyla kendini bırakan o sözde Gakkoş Yasin adisi kendisini bırakınca da hakeme işi bitirmek, umutları söndürmek kaldı. Ne o adi, ne de adı dürüst Hamzaoğlu çıkıp yiğidin hakkını veremediler. Hakem müsveddesi de verdiği kararın ağırlığı ile ne rakibine tekme atan Cicinho'ya nede kendisine itiraz eden diğer futbolcularımıza kartını çıkaramadı.

Lanet olsunİlkel Coşkun'a, lenet olsun MHK'ya ve de TFF'ye...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2015, 09:20   #76
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yenilmedik zorla yendirildik hakem ve yasin domuzunun ikisininde ayaklari kirilir insallah bir Daha sahalara dönemezler milyonlarca sivaslinin ahi tutacak insallah ömur boyu felc olurlar ikiside ve destecilerininde
Alt 21.05.2015, 09:42   #77
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Benim AYRICA takıldığım bir şey var.
Sayın HAMZAOĞLU Yasin Öztekin'in penaltı pozisyonunu a spor spikeri sorduğunda; " Yasin penaltı olduğunu söyledi onlara çok takılmamak gerek." Dedi. Ne demek bu sen o penaltının anlamının ne olduğunu biliyor musun? Işinize geliyor ya tabi onlara takılmamak gerekmiş.
Inşallah bu hafta Allah sizden sorsun bi hakem hatasına murban gidersiniz de yine aynı şekilde çok takılmamaya gerek yok dersin bizde görürüz.
Alt 21.05.2015, 10:10   #78
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Turk futbolunda anadolu kluplerinin basarısı istenmiyor artik bu hakemlerden cektigimiz yeter
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sivasspor Avrupa yolunda !!!
Alt 21.05.2015, 22:04   #79
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Sivasspor Avrupa yolunda !!!

Bursaspor un avrupa dan 1 yıl men cezası var bu yıl avrupaya gidemeyecekler.
Bursaspor fenerbahçeyi eleyip finale kaldı ve avrupaya gidemiyor.
Galatasaray ve fenerbahçe avrupaya lig teki konumundan dolayı gidiyorlar ve Sivasspor un avrupaya gitme hakkı doğuyor yöneticilerimizin federasyonla acilen irtibata geçmesi gerekiyor yanlış hesaplamadim umarım arkadaşlar sivassporumuz avrupaya gider bu durumda...
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kara'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor Avrupa yolunda !!!
Alt 21.05.2015, 22:06   #80
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 459 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Avrupa yolunda !!!

Hocam Bursaspor Kupa şampiyonu olursa ligin en iyi 5. takımı gider avrupaya. 5. Takım gidemezse 6. takım gider. Bizim Avrupaya gitme gibi bir durumumuz yoktur .

nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı nostalgiaplatz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
avrupa, değerlendirelim, maçı, sivasspor, yolunda