Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu
Alt 24.07.2015, 11:42   #851
barbarakis
Acemi Yiğido

10 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 486 barbarakis FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

Uyduruk topçulara 1 milyon Euro Maaş vermesinler yönetime Katılıyorum
barbarakis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı barbarakis'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2015, 12:20   #852
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim transfer komitesinde iş yokki. Bakın Akhisar'a, Gençlerbirliği'ne, Başakşehir'e ucuz maliyetli iyi yabancıları nerden buluyorlar acaba. Yine yapacakları transferler kampa yetişmeyecek. Yada transfer yapacaklarmı orası da ayrı bir konu. Senin Cicinho, Costa, Aatıf gibi yabancı yıldızların var ve 3 4 tane yerli yıldızların var. Alsana onları yanına 2 3 tane daha kaliteli topçu kafaya oynayalım.
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nostalgiaplatz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2015, 14:04   #853
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
barbarakis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uyduruk topçulara 1 milyon Euro Maaş vermesinler yönetime Katılıyorum
uyduruk topçuları zaten kendileri alıyor kalmış sakatlanmış oyuncular aldıkları sonra parayı konuşuyorlar sen zamanında taraftarı oyalama projenizi bırakım kaliteli oyuncular almaları lazım süperliğe her yerden para yağıyorrr paraayönetimde iş yok bana kalırsa her sene aynı bahaneler..rıza hoca ile Carlos gelmeseydı atıfı cicinho yu da costayı sivas zor görurdü
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2015, 14:34   #854
serginyo
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 serginyo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

https://www.facebook.com/ssdizayn/ph...type=1&theater sivasspor kapak fototğrafı f/ssdizayn
serginyo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2015, 14:50   #855
demirkan58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 demirkan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu sitenin uzun zaman takipçisiyim.Kimse alınmasın;kimseye cevap da yazmıyorum.Mecnunu Başkanla da hayatta hiç görüşmedim.Hakeza diğer yöneticiler için de aynı şeyi söyleyebilirim.Yazıma kimseden de cevap beklemiyorum,yazanlara da cevap vermeyeceğim.Son günlerde siteye ne zaman girsem Karamsar düşüncelerin paylaşıldığı,yöneticilere ağır ithamların yapıldığı(beceriksiz,para yiyen,reklmlarını yapan..vb) paylşımların yapıldığ ve benzer yorumları görüp üzülüyorum.Bu yorumların bir kısmının Sivas ve Sivas Spor Sevdasından yapıldığını anlamakla birlikte bazılarının bilgisiz ve bilinçsizlıkten yapıldığını düşünüyorum.Öncelikle Hiç kimse kendini Mecnun Başkan ve arkadaşlarından daha çok Sivası ve Sivas Sporu düşündüğünü sanmasın.Birkısmı futbolu Klavyenin F si kadar bildiği kadar futbol yorumu yapıyor.Bir kısmı Sivas Sporun tarihini hiç bilmiyor.Daha yakın zamanda Yönetimi talip çıkmadığı için Yönetimin divanda kaldığını kulübü anahtarının valiliğe birekıldığını,belediye otobüsü ile deplesmanlara gidildiğini,otel parası vermemek için maç günleri deplasmana gidildiğini.Futbolcuların asgari üçtertten parasını alamadığını.Amatör kulüplerden malzeme istendiğini,amatör kümeye düşüp toprak sahalarda mahalle takımlarıyla maç yaptıklarını bilmiyor olabilirler.Yorum yaparken bunarı hatırlamak gerek,insaflı olmak gerek.Sivaslı olan hiç kimse Sivas Sporun düşmesini istemez Sivas Spor yöneticileri ve bu sitede yorum yapanlar da dahil olmak üzere.Yöneticilerin ellerinden gelen gayretle iyi transefer yapacaklarını,yanılmak istememek için işi sıkı tuttuklarını düşünmekteyim.İnşallah yanılmam
demirkan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı demirkan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2015, 15:01   #856
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Biz bu adamları alternatifsiz olarak görmeye devam ettikçe bu adamlarda kendini Abdurrahman Çelebi olarak görmeye devam edecektir.
Sürekli olarak yaptıkları eski icraatlardan dem vurarak yeni gelirler,yeni projeler üretmek yerine yan gelip yatmaya, armut piş ağzıma düş demeye, ya tutarsa mantalitesine sahip olmaya devam edeceklerdir.

Kalitesiz futbolculardan (az sayıda kaliteli futbolcuları istisna tutuyorum) oluşan kalitesiz futbol oynayan,küme düşmemekten gayri hiç bir hedefi olmayan bir takımın tribüne seyirci çekmesi,yeni taraftarlar kazandırması beklenilemez.

Biz 1. ligde 2. ligde hatta amatörde olduk.Taraftarımız olduğu sürece bunu sorunda etmedik.Bizim için takımımızın karşısında Bulancak olmasıyla Fenerbahçe olmasının bir farkı yoktu.Tribünü dolduran gerçek Sivassporlulardı.Bugün gelinen nokta millet tribüne FB,GS maçlarını izlemeye geliyor.Bunu da utanmadan Erdal Sarılar dünkü toplantısında itiraf ediyor.
Takımı tutan Sivaslı sayısı her geçen gün artacağı yerde azalıyorsa bunun tek sorumlusu basiretsiz yönetimdir.Yok şunu yaptılar yok bunu yaptılar yok bunlar olmazsa şu olur bu olur diye kimse bana savunmaya kalkmasın.

Konu skep06 tarafından (24.07.2015 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir..
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı skep06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2015, 15:08   #857
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
skep06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz bu adamları alternatifsiz olarak görmeye devam ettikçe bu adamlarda kendini Abdurrahman Çelebi olarak görmeye devam edecektir.
Sürekli olarak yaptıkları eski icraatlardan dem vurarak yeni gelirler,yeni projeler üretmek yerine yan gelip yatmaya, armut piş ağzıma düş demeye, ya tutarsa mantalitesine sahip olmaya devam edeceklerdir.
aynen öyle bu sene öyle olmayacak yalnız her yıl ders aldık diyordu ama bu sene bu taraftar o dersliğin defterini dürer sonrada bizi istifaya çağırdılar diye timsah gözyaşları dökemeyecekler geçen seneden olduğu gibi
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2015, 15:56   #858
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
demirkan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sitenin uzun zaman takipçisiyim.Kimse alınmasın;kimseye cevap da yazmıyorum.Mecnunu Başkanla da hayatta hiç görüşmedim.Hakeza diğer yöneticiler için de aynı şeyi söyleyebilirim.Yazıma kimseden de cevap beklemiyorum,yazanlara da cevap vermeyeceğim.Son günlerde siteye ne zaman girsem Karamsar düşüncelerin paylaşıldığı,yöneticilere ağır ithamların yapıldığı(beceriksiz,para yiyen,reklmlarını yapan..vb) paylşımların yapıldığ ve benzer yorumları görüp üzülüyorum.Bu yorumların bir kısmının Sivas ve Sivas Spor Sevdasından yapıldığını anlamakla birlikte bazılarının bilgisiz ve bilinçsizlıkten yapıldığını düşünüyorum.Öncelikle Hiç kimse kendini Mecnun Başkan ve arkadaşlarından daha çok Sivası ve Sivas Sporu düşündüğünü sanmasın.Birkısmı futbolu Klavyenin F si kadar bildiği kadar futbol yorumu yapıyor.Bir kısmı Sivas Sporun tarihini hiç bilmiyor.Daha yakın zamanda Yönetimi talip çıkmadığı için Yönetimin divanda kaldığını kulübü anahtarının valiliğe birekıldığını,belediye otobüsü ile deplesmanlara gidildiğini,otel parası vermemek için maç günleri deplasmana gidildiğini.Futbolcuların asgari üçtertten parasını alamadığını.Amatör kulüplerden malzeme istendiğini,amatör kümeye düşüp toprak sahalarda mahalle takımlarıyla maç yaptıklarını bilmiyor olabilirler.Yorum yaparken bunarı hatırlamak gerek,insaflı olmak gerek.Sivaslı olan hiç kimse Sivas Sporun düşmesini istemez Sivas Spor yöneticileri ve bu sitede yorum yapanlar da dahil olmak üzere.Yöneticilerin ellerinden gelen gayretle iyi transefer yapacaklarını,yanılmak istememek için işi sıkı tuttuklarını düşünmekteyim.İnşallah yanılmam
Sen şimdi Sivasspor tarihini çokmu biliyorsun. Yada Şimdiki yöneticiler Sivaspor tarihini çokmu biliyor. Birisi bakkldı birisi benzide muhssbeci idi birisi istanbulda Fenerbahçe tarafatarı idi. Sen bunları biliyormsun. Senini o geçmişte parsızlık günlerde Sivassporun hiç geliri yoktu sadece ve sadece taraftar geliri vardı. Peki ya şimdi 1 galibiyet 1 tirilyon., reklam parassı caba spor totodan iddiaden geleni hiç sayma hele taraftar gelirini hiç yok say,Şimdi gelir pastası büyünce o pastayı kimseye kaptırmıyorlar galiba sende bedavak ombine alanalrdansın Sivassporu sen benim kadar sevemezssin. Bırak millet gerçekleri yazsın. Hani transfer yapıpta hiç bir maçda oynamayıp 2 sene Sivassporun sırtından geçinen futbolculaır kim transfer etti ne için etti acaba?
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2015, 16:17   #859
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 429 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
beko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transfer olmaz artık silin kafanızda 1 2 beleş topçu alır yine suçlu biz oluruz
Oyuncu almanında bedeli var, bu sezon en gözünde fener olduğu için ondan örnek vermek istiyorum. Nani, Rvp gibi oyuncuları aldı ama adamlar kombine forma satışından 60milyonun üzerinde para kazandı daha lig başlamadan, bu adamların transferlerini taraftar karşılamış oldu. Sezonda taraftar geliri 100milyonu geçmesi bekleniyormuş. Bu adamlar şimdi iki yıldız daha alır geliri sağlam, bizde forma satışı yok, maça giden yok, gidenler devamlı cezaya sebep veriyor anca bu kadar olur daha iyisini beklemek bile hata bence. Yönetimde suçlu sosyal projelerde yer alıp taraftarın gönlünü çalmalı, mesela bursa gibi karne hediyesi forma dağıtılmalı gibi. O stad dolmadan sağlam oyuncu gelmez.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda umitfidan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2015, 16:35   #860
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oyuncu almanında bedeli var, bu sezon en gözünde fener olduğu için ondan örnek vermek istiyorum. Nani, Rvp gibi oyuncuları aldı ama adamlar kombine forma satışından 60milyonun üzerinde para kazandı daha lig başlamadan, bu adamların transferlerini taraftar karşılamış oldu. Sezonda taraftar geliri 100milyonu geçmesi bekleniyormuş. Bu adamlar şimdi iki yıldız daha alır geliri sağlam, bizde forma satışı yok, maça giden yok, gidenler devamlı cezaya sebep veriyor anca bu kadar olur daha iyisini beklemek bile hata bence. Yönetimde suçlu sosyal projelerde yer alıp taraftarın gönlünü çalmalı, mesela bursa gibi karne hediyesi forma dağıtılmalı gibi. O stad dolmadan sağlam oyuncu gelmez.
İyi güzel anlatıyorsun kardeş ama bu takım formayı sekizinci haftaya önceki senenin formalarindan ufak farklarla satışa sunuyor.Satılmasını istemiyormuscasina reklam da yapmıyor.Yönetim bir kez formaları su gunlerde çıkarsin yine hatri sayilir gelir elde edilir.Hatırlayanlar vardır Murat Erdoğan yönetimde iken ütü sorunu nedeniyle o geç çıkan formalarda marka yazısı düşüyordu.Kim suçlu sadece taraftar mi ?
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldım, doğruladı, dogru, iddiaları, listesi, lütfen, mısırlı, sezonu, sivasspor`dan, tarnsferler, teklif, transfer, yapın