Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer
Alt 31.01.2016, 15:24   #771
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 458 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer

ümit kurt ç.rizespora gidebilirmiş.bedavaya gidecekse bu dönemde affedilmesi daha mantıklı.tamam kişiliği bozuk ama...
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 15:29   #772
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ümit kurt ç.rizespora gidebilirmiş.bedavaya gidecekse bu dönemde affedilmesi daha mantıklı.tamam kişiliği bozuk ama...
çorlulu aslında seni yönetime alsak...

2 gün içinde 3. güne kalmadan batar

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2016, 15:42   #773
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 458 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çorlulu aslında seni yönetime alsak...

2 gün içinde 3. güne kalmadan batar
dediğim şeyin klübü batırmasıyla alakası ne??bu arada yönetimde yer almak gibi bir düşüncem yok.zaten batırıyolar ellerinden geldiği kadar
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 15:53   #774
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dediğim şeyin klübü batırmasıyla alakası ne??bu arada yönetimde yer almak gibi bir düşüncem yok.zaten batırıyolar ellerinden geldiği kadar
Yok seni önereceem ben kafaya taktım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 17:00   #775
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
flarcone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cidden yanlış düşünüyorsunuz oyuncu gönderilmesi konusunda herkes İbrahim akına laf diyor özellikle kadro yapısını bilmeden takımı tanımadan. Anlatayım. İbrahim akın takımı taşıyacak kapasitede değil eyvallah. Niye gitmiyor o Zaman demi ? Bu ibo yu 1,5 yıl önce takımından kovan Okan hocaydı araları iyi değil o ister mi Ada'm dursun takımda. Ama mecbur birşey diyemedi çünkü Sivasspor'da kenardan girecek hamle oyuncusu yok. Olmadığı için göndermediler Yenisini de almak kolay değil çok uğraşıldı alınmak için alınamadı. Bunun içinde abalo daha maliyetli olduğundan o gönderildi. Yerine Ada'm alınmadan eldeki gönderilmez daha acil mevkiler varken. Dışarıdan konuşmak kolay hayatımda hiç transfer yapmamış hiç sözleşme okumayan insanlara özellikle de. Yekta takımda bir halt yapmadığını herkes biliyor mecnun Başkan tv de boşuna mı verdi veriştirdi? Kaç tane gördünüz böyle tv de oyuncusunu resmen kovacak kadar ağır konuşan bir yönetici? Bunu niye yaptı fazla uğraştırmadan çeksin gitsin diye ama Ada'm gitmedi iyi para alıyor. Yazın büyük ihtimal gider ama olan boşa giden paralara oldu. Abiler biraz komple bakın olaya tek taraflı değil. Oyuncu almak da göndermek de zor dur. Ha bizim yönetimimiz bu zorluğu kendi becerileriyle 2 kat zorlaştırıyor o ayrı. Bir örnek daha vereyim yazın Erkan %99 gidecek yönetim istemiyor. Hatta şimdi gidecekti ama hastalığı çıktı yerine transfer de yapılmayınca kaldı. Biraz vefa örneği gibi.
YANLIŞ olan nedir?sivassporun topu kaleye sokacak kaliteli forvete ihtiyacımı yok?neye vurgu yaptığımı anlamamışşınız ,sanarsınki ömrün transfer yapmakla ,ona buna imza attırmakla geçmiş,i.akını kaçdefa hamle yaparken gördün,sonrada oyuna girdide sivasspora çok puan kazandırdıda benmi görmedim,yektayı benmi aldım takıma ?ne hayrını gördünüz?hem böyle boş adamları takıma dolduracaksın ,hemde tvde ayar vereceksin, nerde böyle bir yöneticilik anlayışı?hakanı ,orhanı,batuhanı,eneramoyu ve diğer oyuncuları saymadım bile,dediğim şu ,maaliyeti olan oyuncularla efendice konuşup ,kardeş hernekadar sizle sözleşme imzalasakta sizden fayda sağplayacağımızı düşünmüyoruz,size vereceğimiz parayla daha verim almayı düşündüğümüz bir oyuncu alacağız denilip yolların ayrılmasını istemenin neresi yanlış,3 tane sıfır 1 edermi?ne hayrını gördük yönetimin bu kulübe soktuğu kazıklaRDAN bu oyuncular ,haaa milli arada adam olmuşlardır,aldıkları parayı haketmek için çalışırlar vede başarılı olurlar ,ozamanda ben özür dilemeyide bilirim gocunmadan,öyle 1 ışık yok maalesef ,[/b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2016, 18:02   #776
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YANLIŞ olan nedir?sivassporun topu kaleye sokacak kaliteli forvete ihtiyacımı yok?neye vurgu yaptığımı anlamamışşınız ,sanarsınki ömrün transfer yapmakla ,ona buna imza attırmakla geçmiş,i.akını kaçdefa hamle yaparken gördün,sonrada oyuna girdide sivasspora çok puan kazandırdıda benmi görmedim,yektayı benmi aldım takıma ?ne hayrını gördünüz?hem böyle boş adamları takıma dolduracaksın ,hemde tvde ayar vereceksin, nerde böyle bir yöneticilik anlayışı?hakanı ,orhanı,batuhanı,eneramoyu ve diğer oyuncuları saymadım bile,dediğim şu ,maaliyeti olan oyuncularla efendice konuşup ,kardeş hernekadar sizle sözleşme imzalasakta sizden fayda sağplayacağımızı düşünmüyoruz,size vereceğimiz parayla daha verim almayı düşündüğümüz bir oyuncu alacağız denilip yolların ayrılmasını istemenin neresi yanlış,3 tane sıfır 1 edermi?ne hayrını gördük yönetimin bu kulübe soktuğu kazıklaRDAN bu oyuncular ,haaa milli arada adam olmuşlardır,aldıkları parayı haketmek için çalışırlar vede başarılı olurlar ,ozamanda ben özür dilemeyide bilirim gocunmadan,öyle 1 ışık yok maalesef ,[/b]
Ben hiç bir oyuncuyu övmek için yazmadım bunu çünkü hiç birinin övülecek bir yanı yok takım içi dinamikleri belirtmek için yazdım ibo takımdaki hamle oyuncusudur faydalı değil hamle yapamıyor orası ayrı. Hücumda seçenek yok kı kimi sokacak hoca takım geride olduğunda Ziya yi mi ? Yiğiti mı? Mecbur ibo yu takımda 3 tane hamle oyuncusu tanımı olan (ama hamle yapamayan) oyuncu var ne kadar iyi olmasalarda onların yerine oyuncu almadan hemen gönderilecek oyuncu adı olarak söylenmesi hatadır kı biz bu hataya düşmedik. Yekta transferinde burda yazdım karektersiz oyumcu hiç memlun değilim diye onun Hakkı'nda konuşmak bile istemiyorum. Ama Yekta gitmiyor yıllık maliyeti 850 bin Euro bu parayı kimse vermiyor oda gitmiyor haliyle. Kendini düşünüyor. Hatalar zinciridir gidiyor. Yanış oyuncular alınıyor menajerin biri gelip bi oyuncuyu allayıp pulluyor. Hocamın biri gelip kapalı kutu oyuncuyu istiyor takım böyle boş oyuncularla doluyor sonra. 2 yıl bir futbol takımının transferinde yetkili 3 kişiden biriydim transferin Nasıl olduğunu da çok iyi bilirim.
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı flarcone'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2016, 19:57   #777
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Ben hiç bir oyuncuyu övmek için yazmadım bunu çünkü hiç birinin övülecek bir yanı yok takım içi dinamikleri belirtmek için yazdım ibo takımdaki hamle oyuncusudur faydalı değil hamle yapamıyor orası ayrı. Hücumda seçenek yok kı kimi sokacak hoca takım geride olduğunda Ziya yi mi ? Yiğiti mı? Mecbur ibo yu takımda 3 tane hamle oyuncusu tanımı olan (ama hamle yapamayan) oyuncu var ne kadar iyi olmasalarda onların yerine oyuncu almadan hemen gönderilecek oyuncu adı olarak söylenmesi hatadır kı biz bu hataya düşmedik. Yekta transferinde burda yazdım karektersiz oyumcu hiç memlun değilim diye onun Hakkı'nda konuşmak bile istemiyorum. Ama Yekta gitmiyor yıllık maliyeti 850 bin Euro bu parayı kimse vermiyor oda gitmiyor haliyle. Kendini düşünüyor. Hatalar zinciridir gidiyor. Yanış oyuncular alınıyor menajerin biri gelip bi oyuncuyu allayıp pulluyor. Hocamın biri gelip kapalı kutu oyuncuyu istiyor takım böyle boş oyuncularla doluyor sonra. 2 yıl bir futbol takımının transferinde yetkili 3 kişiden biriydim transferin Nasıl olduğunu da çok iyi bilirim.
O vakit hemşerim 2 yıldır hangi takımın transferinde yetkilisiydin, açıklarsan memnun edersin bizleri..
Alt 31.01.2016, 20:07   #778
flarcone
Acemi Yiğido

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O vakit hemşerim 2 yıldır hangi takımın transferinde yetkilisiydin, açıklarsan memnun edersin bizleri..
isim vermeme gerek yok şuan takım 3. Ligde
Alt 31.01.2016, 20:09   #779
flarcone
Acemi Yiğido

1 i bonservisi elinde 3 oyuncuya teklif yapıldığını öğrendim eğer bu oyuncularda olmazssa transfer yapılmayacak.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı flarcone'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2016, 20:35   #780
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
isim vermeme gerek yok şuan takım 3. Ligde
Zaraspor-Mustafa Ateş

Etiketler
arası, devre, transfer