Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim Mi ?
Alt 05.02.2016, 21:14   #41
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim Mi ?

Hani bir Ankaragucu vardı hatırlarsınız.Işte o takım ne haldeyse gidişat da bu. Başkanın hatası Okan Buruk'u getirmesi ve beleş istatistiksiz adamları almak. Okan Buruk'un hatası ise oynayan takımı oynayamayacak hatta pas ulastiramayacak hale getirmek. Kahrolduk yine. Elveda Süper Lig Elveda Şanlı yigidom ...
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2016, 21:15   #42
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Tek bir kelime;Yuh Olsun Sizlere...Sivasımızın tek bir sahibi kalmıştı,onuda yok ediyorsunuz.
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ayhandemir58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 21:22   #43
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Maçın neyini değerlendirelim;

Okan Hocanın yetersizlğinimi;

Takımın beceriksizliğini mi,

Yöntemin vurdumduymazlığını mı,

Taraftarın artık umudunu kestiğini mi,

Hangisini değerlendirelim.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı fatihcan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 21:23   #44
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

değerlendirilecek bir şey yok ne yazıkki bu takımı bu hale getirenler utansın beşikteki çocuğun bile gördüğünü yöneticiler göremiyorsa ve nerede ipini koparmış takımlarından dışlanmış kovulmuş futbolcuları transfer ediyorsa neyin yorumunu yapalım sadece diyorumki yazıklar olsun bu takımı bu hale getirenlere
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2016, 21:31   #45
asilbey
Yeni Yiğido

8 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 asilbey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu yenilgilerin tek sorumlusu sivasspor yönetimidir geçen yıl ligde zar zor kalmış bir takıma küme düşmüş takimlardan futbolcu toplarsan genç yetenekli oyuncu bulup alacağına pili bitmiş 30 yaş üstü oyuncularla doldurursanız başınada tercübesiz ve stajer hoca getirirseniz sonuç bu olur.
asilbey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı asilbey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 22:41   #46
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerlendirilecek birşeyyok,bu maçtan çok ümitliydim,sivasspor gibi oynasaydık galip gelebilirdikdiyordum,bütün futbolcuların ruhsuz ,karaktersiz oyun oynayacaklarını hesaba katmadım,,kötü oyunun bişekilde mazeretiolabilir,kötü mücadele etmenin mazereti olmaz,takım kazanmak için hiçbirşey yapmadı,ortasahamız ve kanatlarımız tercihli duble otoban gibiydi,7 8 -0 olmaması bizim şansımızdı,hocanın nasıl bir taktikle oynattığını ben anlamadım anlayan varsa izah etsin hayrına,bu maçlar sivassporun son çırpınışlarıydı,bu final maçlarında hiçkimsenin böyle futbol oynatmayada hakkı yok ,oynamayada hakkı yok,yeni transferler maalesef foss çıktı,takımdaki sakatlıkları anlayabilmiş değilim,şu takımda mehdi,yiğit,kone,burhan olsaydı böyle kazma oyun oynanmazdı,yönetim iyi kötü 1 forvet daha almıyarak sivassporu kaderine terketti,aşşağı yukarı 40 yıldır sivassporu takip eder ve tutarım,süperligdeki tüm maçlarını ,yada özetrlerini izlemişimdir,istanbuldaki ankaradaki birçok maçına gitmişimdir,süperligde bu derece ruhsuz oynadığımız 5 6 maçtan en ruhsuz maç bu maçtır,bide rıza hocanın ilk geldiği yıl ibb maçıdır,böyle rezilllik görmedim,yeni transferler şöyle alışana kadar ,eski kadroylla mücadele etmek en doğrusu olacaktır,yönetimin bu gece ,engeç pazartesine kadar 1 karar alması gerekiyor,bu takım %80 düştü rüyalar aleminde gezmenin anlamı yok,olurda gençler kazanırsa %95 düşmüş sayarım,okanla yürümüyor ,en başından beri diyorum,sivasspor bu değil,eğer hoca değişimi oluyorsa,eski hocanın oynattığı oyunun üstüne koyulmuyorsa,takım taktikanlamda ,fizik anlamında ,git gide geriye düşmüşse bu suç hocanındır,bu maçta anlaşıldıki,futbolcularda hocayı istemiyor zorlamanın anlamı yok
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 22:45   #47
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birisi çıkıp bu yönetimi savunsada bi güzel küfür etsem.
Küfür etmede, içini dökme fırsatını kaçırma. Ama bundan sonra destekleyen zor çıkar... Özellikle ruhsuz Okan Buruk'a, Ruhsuz futbolculara...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2016, 22:47   #48
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

6-2'lik Kasımpaşa maçını değerlendirelim, 5-0'lık Kayseri maçını değerlendirelim, kupada Trabzondan 6 yediğimiz maçı değerlendirelim...

Hiçbirinde bugünkü kadar kötü, bugünkü kadar rezil bir oyun oynamamıştık. Onun için bu maçı degerlendirmeyelim de neyi degerlendirirsek değerlendirelim.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2016, 23:23   #49
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 795 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Okuyan arkadaşlar bilir, şimdiye kadar hep iyimser bakmışımdır, hatta karamsar tablo çizen arkadaşlara yine kara bir tablo çizdiniz diye kızmışımdır, ama Osmanlıspor maçındaki oyunu, oyuncuların vurdum duymazlığını, Okan hocanın bitmişliğini, başta Aatıf olarak oyuncuların ne yaptığını bilmeden deli danalar gibi sahada dolaşmalarını gördükten sonra, kızdığım arkadaşların hepsinden özür diliyorum. Bu takımı bu hale getirenler utansın, ilk defa bir Sivasspor maçını, hırsımdan yarım bırakıp seyretmeden çıktım.
Sözün bittiği yerdeyiz derler ya, işte tamda Sivasspor'un bu günkü durumu için söylenmiş bir söz. Evet söz bitti bitmesine de, başta yönetim, teknik heyet ve ruhsuz oyuncular hep birlikte Sivasspor'u da bitirdiler.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 00:12   #50
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Okan Hoca ilk defa biraraya gelen 3 oyuncuyu hem de orta sahada oynattı....Adem-Hussain-Omeri birbirinden oldukça kopuk oynadılar...Anlamadığım ilk yarı sulu kar ve rüzgar vardı;spiker sivassporun rüzgara karşı oynadığını bir ara söyledi...2.yarı sivasspor daha atak oynar derken tam tersi oldu;rakip daha da iyi oynamaya başladı...2.yarı Ziya çıktı;İ.Akın girdi ..Omari sol beke geçti..Hoca sonra Omari yi çıkarıp Emre yi sol beke aldı..Emre bence sol bekte ilk defa oynadığı bir takımda daha iyi oynadı..İlerki maçlarda inşallah daha iyi oynayacak.....Hasan Kabze kardeşim de oynadı oynamsına da ne oynadı,nasıl oynadı kimse anlayamadı..Hussain g.s maçında oynadığı futbolun yarısını bile oynayamadı;çünkü yanında oynayanlarla ilk defa oynadı..Adem kardeşim sahaya varmıydı,yokmuydu hiç anlamadık..Kalecimiz malesef maçta pek iyi değildi;çünkü yediği 2. golü çıkarması gerekirdi ama malesef hatalı bir şekilde içeri aldı....Belki ilk yarı 1-0 bitseydi,Okan Hoca takımı bu kadar da değiştirmeyebilirdi...Okan Hoca malesef bu maçta takımla çok oynadı;bir şeyler yapmak için çırpındı ama çırpınışları takımı daha da batırdı...Kone nin bu takım için ne kadar gerekli olduğu bu maçta daha fazla açığa çıktı...Son maçta kart cezalısı olmayan bir Beykan bu maçta sivasspora daha faydalı olurdu...Benim gördüğüm bu takımda İ.Akın,Adem,Cicinho(seneye gidecek deniyor),İ. Öztürk ,Hasan Kabze gibi eski tüfeklerin hiç yeri yok..Bu yıl Cicinho hariç bu oyuncularla yollar ayrılmalıydı ama malesef ayrılmadı..Mesut Bakkal ın tribünde olması tesadüf mü yoksa .......Bilmiyorum ben sadece tv. den gördüğümü söylüyorum..Çünkü maçı sıradan bir seyirci gibi değil;çok dikkatli izliyordu..Ankara da yaşadığını biliyoruz..Bakalım yakında kokusu çıkar...Gerçek olan sivassporun bu yıl ligde oynadığı en kötü maçtı...Sivassporu orta sahada hiç bu kadar aciz ve pasif görmemiştik...Bakalım bu filmin sonu nasıl bitecek...Umarım mutlu sonla biter...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı