Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 13:42   #11
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende diyarbakır maçında bazı sivaslıların pkk dışarı diye bağırdığına canlı şahidim.. bazıları bunu dedi diye şimdi biz kimseye dost olmayalım mı.. GENELLEME YAPMAYINIZ... sahada 15 bin bizi alkışladı 15 kişi sahaya girdi.. güzel bakan güzel görür
onu diyenleride biliyoz.

bide kardeş o 15 kişi futbolcularını darp etti
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 13:43   #12
Bebeto_
YASAKLI ÜYE

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Bebeto_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

BEN ANKARADA YASAYAN 22 YILLIK SIVASLIYIM ANKARADA NE OLURSA OLSUN (SUPER LİG İKİNCİ LİG UCUNCU LIG) BUTUN MACLARA GITTIM SIVASA HERSENE GELIRIM SIVASTA DA GITTIM NEYMIS SIVASIN KARDESI TRABZONMUS TARAFTARLAR TRABZON ATKISIYLA SIVASTA 4 EYLULDE STADA GIRIOMUS ABI EGER KANINDA BI DAMLA SIVASLI KANI VARSA BUNDAN BOLE TRABZONA DESTEK VERMEZSIN
Bebeto_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 13:45   #13
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
merkez-byCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

bide kardeş o 15 kişi futbolcularını darp etti
doğru diyosun o 15 kişi darp etti.. ve Trabzon 15 kişiden ibaret diil.. ayrıca benim futbolcularımda iyi karşılk verdi...
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 13:49   #14
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1144 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Shumalele tarafından yazılan
Yorumlari okuyorum da, sanki Sivasspor'lu oyuncular mac boyunca bizim oyuncalara cok sert daldi, bizi dovduler, Balili surekli birilerine kufur etti, bizleri tahrik etti bilmem ne.. Yapmayin gozunuzu seviyim.. Evet mac boyunca Sivasspor'lu oyuncular bizimkileri surekli faulle durdurdular dogrudur, ama Turkiye liglerinde oynanan ortlama bir macta olandan fazla bir faul yoktu. Ben anormal bir durum gormuyorum. Bugun artik bircok oyuncu rakip takimi faulle durduruyor. Evet hakemde zaman zaman Sivasspor'lu oyuncularin faullerine musaade etti ama oyle tahrik edecek kadar degildi.. En azindan sampiyonluga oynayan ve 1-0 onde olan bir takimi ve taraftarini tahrik edecek kadar degildi.. (Ama dersenizki biz ilk 10 hedefleyen bir takim olduk artik, ona bise diyemem)

Ote yandan, Ayman'in Balili'ye yaptigi sertlikte Sivasspor'un bir faulunu gosterebilir misiniz bana ? Ben gormedim sahsen. Hatta en sonda bence Ayman'a kirmizi vermesi lazimdi, onu bile yapmadi.. Musa'nin provakatif hareketlerini de Sedat Tunali gibi suclu ilan etmeyin, onda da abartilacak bi durum yok. Dakka 90 olmus, son anda maglup duruma dusmussun, ustune bi de arkadasina sert giriliyor.. Adamin sinirlenmesi gayet normal.. O yuzden bence kimse mactaki yonetimi ve tahrikleri mazeret olarak gostermesin, yoksa bir cok macta cok daha agir olaylar olmasi gerekir..

Burda asil anormal olan bizim takimdaki ve hocamizdaki stres.. Dunde yazdim bunu. Ligin ilk macinda onde olmalarina ragmen sinirlerini kontrol edemiyorsa bizim oyuncular, ilerleyen haftalarda cok stresli ve kritik bir derbiyi nasil kazanacaklar.. Sonra da aglariz niye kritik maclari kazanamiyoruz diye. Mac sonrasi Ziya Dogan sinirden kopuruyordu, ama bu olaylarla alakasi yok. Adam o kadar stres olmuski, (oyunculara da yansimis tabi bu stres ve sinir) adam sinir bosalmasi yasiyor. Utanmasa Balili'yi sinirdisi edelim diyecek.. Cirkef oyuncu gormesek bise demicem.. Cirkef oyunculari hatirlatiyim ben size, eski geseli Hagi, Flipescu, Hakan Unsal, Arif, Bulent, fenerli Kemalettin, bejekeli Sinan Engin, Ali Eren, Erciyesli Emre Toraman vs. vs. Bunlarin cirkeflikleri yaninda ben sahsen aksam Balili'nin hic bir cirkef hareketini gormedigim gibi, bizim oyuncularin yapamadigi bazi futbol adina cok guzel hareketlerini bile gordum diyebilirim..

Sonuc olarak ;

1- Sucluyuz sucumuzu kabul edelim
2- Gecen yilki gs-fb macindaki kararlar bizi sucsuz yapmaz.
3- Basinda cikan yorumlarda genelde dogru, fazla debelenmenin itiraz etmenin bir anlami yok.
4- Sesimizi duyuralim, itiraz edelim, ceza almayalim gibi soylemlerde Trabzonspor'un buyuklugune yakismayan soylemler, biz mahallenin kabadayisi miyiz ? Hem haksiz hem guclu... Boyle bir lobi gucumuz olsa bile haksiz oldugumuz bir konuda kullanilmasini dogru degil.
5- En agir cezanin verilmesini istiyorum
6- Bence asil gormemiz gereken Trabzonspor icin asil kayibin giden 3 puan degil, kaybolan eriyip giden sayginligimiz, imajimiz.. Eskiden tarafli tarafsiz herkes Trabzonspor'a sempati beslerdi, hala oyle.. Cunku Trabzonspor guclu'ye karsi bir kafa tutustur, Anadolu'nun Istanbul'a isyanidir, inatidir.. Ama bu tip olaylar bizi antipatiklestirmekten baska bir ise yaramaz.. Bir de mizmiz cocuklar gibi uste cikip iyice imajimizi bitirmemizin anlami yok.. Gucunu gucsuzu ezmek icin kullanan bir takim degildir olmamali Trabzonspor..
7- Son bir sey daha, dunku olaylari tv'den izleyen hangi cocuk Trabzonspor'u tutar artik.. Bunu dusunun.. Gidenin 3 puan degil, gelecegimiz ve imajimiz oldugunu gorun..

mantıklı düşünen bir tsli bulabildim nihayet......
Alt 13.08.2007, 13:58   #15
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
doğru diyosun o 15 kişi darp etti.. ve Trabzon 15 kişiden ibaret diil.. ayrıca benim futbolcularımda iyi karşılk verdi...
ok bu adam atlarken hiç mi trabzonlu engellemez.onuda geçtim hiç mi bi polis memuru yok içerde sahaya girip futbolcuma vurduktan sonra mı çıkar emniyet güçleri .
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: -->: --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:02   #16
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: --->: -->: --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
merkez-byCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ok bu adam atlarken hiç mi trabzonlu engellemez.onuda geçtim hiç mi bi polis memuru yok içerde sahaya girip futbolcuma vurduktan sonra mı çıkar emniyet güçleri .
geçen sene şeyin bizim stadımızda da olduğunu hatırlıyorsun umarım.. hiç bi sivaslının engellemediğini.. hiç bi polis memurunun görmediğini ve bi maç ceza aldığımızı.. Tarafsız olmak lazım biraz..
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:04   #17
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

ya daha ne söylenicek işte adamlar haksız hala kendilerini haklı gösterme çabasındalar.laz kafası bunlarınki çalışmaz hiçbirşeye.
LosTie58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:08   #18
berlinli1967
Yiğido

berlinli1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 berlinli1967 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
bende diyarbakır maçında bazı sivaslıların pkk dışarı diye bağırdığına canlı şahidim.. bazıları bunu dedi diye şimdi biz kimseye dost olmayalım mı.. GENELLEME YAPMAYINIZ... sahada 15 bin bizi alkışladı 15 kişi sahaya girdi.. güzel bakan güzel görür
sivas ozaman pkk diye bağardı doğru ama ozaman gaffar okkan yeni ölmüştü diyarbakır böyle bir adamı öldürtüyorsa ve kimsede görmüyosada sivaslı doğru olarak bağarmıştır bilmeden konuşma kimsenin avukatlığınıda yapma
berlinli1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:25   #19
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 SEMİH-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Bizim taraftarımız ne düşünceyle gitti gördügümüz karşılaştıgımız tavra bakın.Bunlardan ne taraftar olur nede futbolcu...onlar balık tutmaya devam etsinler.
Alt 13.08.2007, 14:29   #20
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI

ben iyiki gitmemişim yoksa katil olurdum.bizim dostumuz sadece fenerbahçedir.unutmayın bizim lige çıkmamızda ve başarılarımızda etkileri çok olmuştuer.ama sadece dost kulübtür.
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır