Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Çalımbay "Sivassporumla Yola Devam" De
Alt 06.06.2012, 20:51   #11
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1283 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Rıza Çalımbay "Sivassporumla Yola Devam" De

asla bu kivrakligini unutamiyacagiz ama malesef agir konustum hocam ama !
Alt 06.06.2012, 20:51   #12
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çalımbay yüzde elli!

"Tam teknik direktör meselesine yoğunlaşıp, karar verecekken, bütün dikkatimiz dağılıyor" diyen Beşiktaş'ın 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, konu ile ilgili açıklama yaptı..
Radyospor'dan Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Çebi, "Teknik direktör arayışlarımız devam ediyor; ancak kafamızı her kaldırdığımızda bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Ya icraa geliyor ya da ihtarname çekiliyor. Tam teknik direktör meselesine yoğunlaşıp, karar verecekken, bütün dikkatimiz dağılıyor. Dediğiniz doğru. Rıza Çalımbay'la bir görüşme oldu. Pazartesi günü bu görüşmeyi yaptık" dedi.

ANLAŞMA OLASILIĞIMIZ YÜZDE 50'DİR
2. Başkan Çebi, görüşmenin içeriğinin sorulması üzerine, "Karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Yeni bir görüşme yapabiliriz. Şu an için bir sonuca ulaşılmış değil. Rıza hocayla da anlaşma olasılığımız yüzde 50'dir" diye konuştu.

2 GÖRÜŞME OLDU
Rıza Çalımbay ise konuyla ilgili olarak, "Görüşme yaptık. Tamer Kıran'la görüştük. Ancak daha önce de görüştük. Bu ilk değildi. 2 görüşmemiz oldu; ama benim beklemeye fırsatım yok. Benim durumum diğer teknik direktörlerden farklı. Sivasspor'u çalıştırıyorum. Sivasspor da benim için çok önemli. Burada transferlerimizi yapacağız. Çalışmalara başlayacağız. Bana son görüşmemizde "1 hafta bekle" dendi. Fakat bu içinde bulunduğumuz durumda uzun bir süre" dedi.

MECNUN ODYAKMAZ, BEŞİKTAŞLI İDARECİLERLE GÖRÜŞTÜ
Rıza Çalımbay, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın da Beşiktaş'la konuyla ilgili bir görüşme yaptığını belirterek, "Mecnun başkan geçen Pazar günü Beşiktaşlı idarecilerle görüştü. 'Rıza hocayı istemeniz önemli, bizim için gurur verici; fakat biz bir an önce karar vermenizi rica ediyoruz. Biz hocamızdan vazgeçmek istemiyoruz. Kendisi bizden sözleşmesine Beşiktaş'la ilgili madde koyulmasını istedi. Biz de sadece Beşiktaş'tan teklif gelirse sizi bırakmayı kabul ederiz. Başka takımlar için bu geçerli değil, diyerek önerisini kabul ettik. 1 gün içerisinde bu durumu netleştirelim' dedi. Bir sonuç çıkmadı. Biz Sivasspor'u düşünmek zorundayız. Daha dün 3 transfer yaptık. Ben Beşiktaşlıyım, ama burada takımımı yönetmek durumundayım. Zaman kaybedemem" diye konuştu. Kaynak:Ajansspor.com

06 Haziran 2012 , 13:42
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 21:04   #13
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çalımbay yüzde elli!

"Tam teknik direktör meselesine yoğunlaşıp, karar verecekken, bütün dikkatimiz dağılıyor" diyen Beşiktaş'ın 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, konu ile ilgili açıklama yaptı..
Radyospor'dan Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Çebi, "Teknik direktör arayışlarımız devam ediyor; ancak kafamızı her kaldırdığımızda bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Ya icraa geliyor ya da ihtarname çekiliyor. Tam teknik direktör meselesine yoğunlaşıp, karar verecekken, bütün dikkatimiz dağılıyor. Dediğiniz doğru. Rıza Çalımbay'la bir görüşme oldu. Pazartesi günü bu görüşmeyi yaptık" dedi.

ANLAŞMA OLASILIĞIMIZ YÜZDE 50'DİR
2. Başkan Çebi, görüşmenin içeriğinin sorulması üzerine, "Karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Yeni bir görüşme yapabiliriz. Şu an için bir sonuca ulaşılmış değil. Rıza hocayla da anlaşma olasılığımız yüzde 50'dir" diye konuştu.

2 GÖRÜŞME OLDU
Rıza Çalımbay ise konuyla ilgili olarak, "Görüşme yaptık. Tamer Kıran'la görüştük. Ancak daha önce de görüştük. Bu ilk değildi. 2 görüşmemiz oldu; ama benim beklemeye fırsatım yok. Benim durumum diğer teknik direktörlerden farklı. Sivasspor'u çalıştırıyorum. Sivasspor da benim için çok önemli. Burada transferlerimizi yapacağız. Çalışmalara başlayacağız. Bana son görüşmemizde "1 hafta bekle" dendi. Fakat bu içinde bulunduğumuz durumda uzun bir süre" dedi.

MECNUN ODYAKMAZ, BEŞİKTAŞLI İDARECİLERLE GÖRÜŞTÜ
Rıza Çalımbay, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın da Beşiktaş'la konuyla ilgili bir görüşme yaptığını belirterek, "Mecnun başkan geçen Pazar günü Beşiktaşlı idarecilerle görüştü. 'Rıza hocayı istemeniz önemli, bizim için gurur verici; fakat biz bir an önce karar vermenizi rica ediyoruz. Biz hocamızdan vazgeçmek istemiyoruz. Kendisi bizden sözleşmesine Beşiktaş'la ilgili madde koyulmasını istedi. Biz de sadece Beşiktaş'tan teklif gelirse sizi bırakmayı kabul ederiz. Başka takımlar için bu geçerli değil, diyerek önerisini kabul ettik. 1 gün içerisinde bu durumu netleştirelim' dedi. Bir sonuç çıkmadı. Biz Sivasspor'u düşünmek zorundayız. Daha dün 3 transfer yaptık. Ben Beşiktaşlıyım, ama burada takımımı yönetmek durumundayım. Zaman kaybedemem" diye konuştu. Kaynak:Ajansspor.com

06 Haziran 2012 , 13:42
..Rıza Hoca ne yapmak istiyor acaba?Bundan önceki bir çok açıklamada bana bjk dan hiç teklif gelmedi diye konuşmuştu..Ama bugün yapılan son açıklamada bunun böyle olmadığı Rıza Hocanın bjk ile bir görüşme daha yaptığı açığa çıktı...Rıza hoca son açıklamada son görüşmeyle birlikte bu bizim 2. görüşmemiz diyor...Sivassporun niçin tarnsfer yapamadığı da böylece belli olmuş oldu..Sivasspor anlaşılan oyuncularla eğer Rıza Hoca ile yola devam edilecekse sözleşme imzalayacak;Rıza Hoca giderse belki de bu oyuncular yerine yeni gelecek hocanın istediği oyunculara yönelinecek...Bu iş çok uzadı;başka bir takım olasaydı;hele bu takımlardan biri zirveyi hedefleyen bir takım olsaydı ;o takım Rıza Hoca'nın biletini çoktan kesmişti bile..Umarım bu iş burada nihayet kazanır;Rıza Hoca da mesaisini tekrar Sivasspor için harcar...Bu iş uzarsa bundan en büyük zararı bence ilerde sivasspor görür...Rıza Hoca kesin kararını vermeli;gidecek mi yoksa kalacak mı?
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 21:23   #14
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hocamızın kalmasına cok sevındım kızanlar galıba ondan daha ıyısını bulacagına ınanıyorlar
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 21:23   #15
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Klavye basindan hocaya gider yapip duranlar.. basimiza yine sikeciler mi musallat olsun istiyorlar?.. Riza Hoca durum neyse acik acik soyluyor diye mi suclu oldu?
Her söylediğin doğru olsun ama her doğruyu her yerde söyleme demiş atalarımız
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 21:31   #16
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

yınemi olmadı hoca bjk işin
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2012, 21:36   #17
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
asla bu kivrakligini unutamiyacagiz ama malesef agir konustum hocam ama !
Bırakın artık bu işleri kardeşim bakın önünüze artık... Her sezon da böyle yada buna benzer şeyleri yaşar Anadolu takımları... Hatası ile doğrusu ile yanlışı ile geldi geçti artık... Asıl bundan sonrasını tartışmalıyız.. Hoca giderse kıtlık yok alırız buluruz mutlaka çalıştıracak bir babayiğit. Bu alem böyle gidiyor alışın artık...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2012, 22:11   #18
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Klavye basindan hocaya gider yapip duranlar.. basimiza yine sikeciler mi musallat olsun istiyorlar?.. Riza Hoca durum neyse acik acik soyluyor diye mi suclu oldu?
Bu şikeciler dedikleriniz kimler?Açık açık soyleyin ögrenelim..
Rıza Çalımbay giderse bu her kimseler şikecilerden başkaları Sivasspor'a gelemez mi??..Sivasspor bu kadar çaresiz takım mı sizce??
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmet ali'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2012, 22:49   #19
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

tüh gördünmü yinemi sivassporda kaldı?
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.06.2012, 00:02   #20
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

RIZA HOCAMIZIN açıklamaları beni tam tatmin etmedi bunu kaçgündür söylüyor zaten sivassporun başındayım diye demeçlerinde bjk isterse giderim diye sözlü anlaşma yapmış deniliyor hocanın bjk ye gitmesini anlayışla karşılarım ancak bu edebiyle adabıyla olmalı takımın basındayım deyip yarın bjk beni istedi ben gidiyorum hadin eyvallah derse çok yazık olur ben şöyle bidemeç bekliyordum basında yazılan çizilen beni ilgilendirmiyor bjk degil barcelona bile beni istese önümede kamyonla euro koysalar gitmiyoruum bukadar hersezon bi kötü olay sivassporu buluyor sezona rahat başlıyamıyoruz hoca gider gitmez bilememde kredisini bayaa yedi takım kötü gittiğinde hep aklın bjk dydi takıma kafa yormadın diyecekler bizimmillet der enkısa zamanda gerekli transferler yapılırda sezonada hazır gireriz dedikodudan o onu demiş bu bunu demiş asparagas transfer ve yalan haberlerden iyice bıktık ayrıca takımla ilgili gelişmeleri fanatikten yada diğer gazetelerden değil bizzat kulüp basın sözcüsünden dinlemek istiyorum bu büyük sorunuda yönetim çözer inş
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çalımbay, dedi, görüştük, pazartesi, rıza, sivassporumla yola devam