Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 07.11.2005, 20:15   #11
sivasli_tufan
Tecrübeli Yiğido

sivasli_tufan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasli_tufan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

kesinlikle inanmiyorum trabzonspor taraftari kadar durust bir insan olamaz
trabzonspor gecen sene fenerin elinden cektigi ivin biraz sinir oluyorlar ama bunu kesin yapmazlar sende bir trabzonlu olarak cik trabzonda fener gol atti diye sevin kardesim sence nasil bir durum bu.
Alt 07.11.2005, 20:23   #12
Arif Coşkun
Usta Yiğido

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 Arif Coşkun isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu tür yazılar,tarafları germekten başka neye yarar.Bu ne demek bir dahaki maçlarda taraftarlar birbirlerine girsinler,kavga gürültü çıkarsınlar. Tamam Trabzon'lular o maçta Fenerbahçe'yi tutmaz ama,biri oradan gol diye bağırdı diyede o olayları yapmaz. Trabzon-Fener maçı olsa haydi yine biraz inandırıcı olabilir,ama bu sadece edebiyatı iyi olan bir arkadaş hayalindekileri yazmış sanırım.
SPOR SEVGİ BARIŞ VE KARDEŞLİK DEMİŞLER UNUTMAMAK LAZIM
Alt 07.11.2005, 21:39   #13
CEVIK
YASAKLI ÜYE

CEVIK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOKCEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
5841 Nickli Üyeden Alıntı
FENERLI SEN BAYAGI ABARTMISSIN BÖYLE BIR OLAYIN OLDUNA İNANMIYORUM.NE KADARDA FANATIK OLURLARSA OLSUNLAR 25-30 KİŞİ SADECE IKİ KİŞİYE BUNLARI YAPMAZLAR.BENCE BÜYÜK BIR YALANNNNNNNNNN.
bu tür formlara yazı yazmak da hata salih abiii adam yalan yazdıgı belliii

iyi sanaryo yazmış ama tuturamamış
CEVIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 22:01   #14
Cencinli
Yeni Yiğido

Cencinli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Cencinli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
muRTix1 Nickli Üyeden Alıntı
az bile yapmışlar öldürselermiş ezikleri
Bu söylediklerini yakışdırdınmı kendine, değiştirin şu kafalarınızı artık, yoksa 40 yıl öncesine dönmek mi istiyorsunuz (anladınmı ne demek istediğimi).
Hey millet bir de şunu izah edeyimde hafızanız canlansın, trabzonun kini 96 yılından gelir, hani o kendi sahalarında 2-1 yenipde şampiyonunun fenerin olduğu senedir, o maçı hiç sindiremediler şampiyonlukda gidince bir hafta boyunca her gün bir trabzonlu intihar etti, açın bakın arşivleri, tarihi canlı yaşamayan ahkam kesmesin, soruyorum size fenerin ne suçu var bu işte, yenilmeseydin, ondan sonra bileni bilmeyeni fener hak ediyor, neyi hak ediyor, TÜRKİYE'nin en büyüğü diyemi hak ediyor, fenere zırt-pırt penaltı veriliyor diyenler, 6s'nin bir sezonda attığı 17 penaltı golünü niye konuşmuyor, zalad'a 8 taneyi nasıl attıklarını niye konuşmuyor, trabzonun 6s'ye defalarca yattığını niye kimse konuşmuyor, Gökdeniz'in uluslarası şike tezgahını niye kimse konuşmuyor, şike karışmayan bir tane trabzonlu kalmamış bu mu delikanlılık, fener ne yapmış, aslanlar gibi 2 tane yi çakıp şampiyon olmuş, varmı o maçada bir kabahat bulan hakemdi-penaltıydı diyen ha, senelerdirde kendi evlerinde dahi yenip geliyoruz iyice kuduruyorlar olayın özü budur, bilmeyen okuyup öğrensin, ona bunu ezik diyecem diye ezilirsin yoksa, bu ne ya, SİVAS'lıyım kendi memleketimde soğuyacam ya nerdeyse, herkesin ağzında salyalar.
Cencinli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 22:06   #15
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
heryerdeyiz61 Nickli Üyeden Alıntı
Aşağıda yazılanlar fenerli bi eziğin kendi sitelerinde foruma yazdıklarından alıntıdır.
--------------------------------------------------------------

Selam arkadaşlar yaklaşık bir kaç saat önce yaşadığım olayı sizlere aktarmak istiyorum. Duygularım Tam No Postluk ama, aldığım terbiye buna elvermiyor.

Bayram ziyareti için trabzona gelmiştik, kardeşimle bir cafeye gidip sivas maçını izleyelim dedik. Oturduk sessiz sessiz izlemeye başaladık sivas gol atınca, Cafe koptu... Başladı aziz yıldırıma küfürler, hayatımda hiç duymadığım küfürleri ediyolardı. Bi baktık sadece Fenerli biz varız. Ben dayanamadım kardeşime gidelim dedim. O yok dedi maç bitsin gideriz dedi. Gollerde ses çıkarmadık oturduk...

Maç 2-2 ye gelince, İnanılmaz küfürler yine başladı... O kadar gerilmiştimki tuncay golu atınca dayanamadım gol dedim. Sonra kardeşimle gülüştük.

Arkadan yaşlı bi amca siz fenerlimisiniz dedi? Bende iyi niyetle sorduğunu sandım bi an için mutlu bi şekilde evet dedim. İşte ondan sonra yaşadıklarımız kelimelerle anlatılmaz....

3 kişi birden ayağa kalktı. Fenerli Var LAN burda diye sonra bütün kafe üstümüze geldi. Baktım yaşlı amca bize sandelye fırlatıyo. Bir yanım karadenizli, delikanlı sanırdım hep onları. Ve 2. takımımım trabzondu. O delikanlıyız diye gecinen trabzonsporlular 2 kişiye ********ce saldırıyolardı. Başladılar bize yumruk sallamaya, kardeşim yara almasın diye onu kollarıma aldım, neye uğradığımı şaşırmıştım. 21. yüzyılda türkiyede bir ilde şehrin göbeğinde dayak yedim. Biri Silah bile çekti. Kendim için değil kardeşime bişey olacak diye çok endişelendim. Birden Adamın biri bizi korumaya aldı, sivil polismiymiş neymiş, bize küfrede küfrede dışarı çıkardı, Polislik bumu? ne sucumuz var !!! Sadece sessizce gol demiştik. Ayağa bile kalkmadan !!!

Birazdan uçağımız kalkacak, hala ellerim titriyo. Biraz sırtım ağrıyo. Kardeşim iyi çok şükür. Ben trabzonun böyle rezil bir şehir olduğunu bilmiyordum. Orda sivil olmasa heralde şu an hastanede olurduk. Bu olay güpe gündüz trabzonun göbeğinde olmuştur.

6s den nefret ederdim. Artık yarı memleketimde olsa, trabzonspordan nefret ediyorum.

Siz bu kadar delikanlısınız trabzonsporlular, sessizce oturan 2 fenerliye 25-30 kişi saldıracak kadar delikanlısınız.
--------------------------------------------------

Bu eziklere az bile yapmışlar ii kurtardılar

vaybeee bıraz sıkmışlar ama yalanda olsa hoşuma gitti
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 22:06   #16
Cencinli
Yeni Yiğido

Cencinli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Cencinli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
heryerdeyiz61 Nickli Üyeden Alıntı
Aşağıda yazılanlar fenerli bi eziğin kendi sitelerinde foruma yazdıklarından alıntıdır.
--------------------------------------------------------------

Selam arkadaşlar yaklaşık bir kaç saat önce yaşadığım olayı sizlere aktarmak istiyorum. Duygularım Tam No Postluk ama, aldığım terbiye buna elvermiyor.

Bayram ziyareti için trabzona gelmiştik, kardeşimle bir cafeye gidip sivas maçını izleyelim dedik. Oturduk sessiz sessiz izlemeye başaladık sivas gol atınca, Cafe koptu... Başladı aziz yıldırıma küfürler, hayatımda hiç duymadığım küfürleri ediyolardı. Bi baktık sadece Fenerli biz varız. Ben dayanamadım kardeşime gidelim dedim. O yok dedi maç bitsin gideriz dedi. Gollerde ses çıkarmadık oturduk...

Maç 2-2 ye gelince, İnanılmaz küfürler yine başladı... O kadar gerilmiştimki tuncay golu atınca dayanamadım gol dedim. Sonra kardeşimle gülüştük.

Arkadan yaşlı bi amca siz fenerlimisiniz dedi? Bende iyi niyetle sorduğunu sandım bi an için mutlu bi şekilde evet dedim. İşte ondan sonra yaşadıklarımız kelimelerle anlatılmaz....

3 kişi birden ayağa kalktı. Fenerli Var LAN burda diye sonra bütün kafe üstümüze geldi. Baktım yaşlı amca bize sandelye fırlatıyo. Bir yanım karadenizli, delikanlı sanırdım hep onları. Ve 2. takımımım trabzondu. O delikanlıyız diye gecinen trabzonsporlular 2 kişiye ********ce saldırıyolardı. Başladılar bize yumruk sallamaya, kardeşim yara almasın diye onu kollarıma aldım, neye uğradığımı şaşırmıştım. 21. yüzyılda türkiyede bir ilde şehrin göbeğinde dayak yedim. Biri Silah bile çekti. Kendim için değil kardeşime bişey olacak diye çok endişelendim. Birden Adamın biri bizi korumaya aldı, sivil polismiymiş neymiş, bize küfrede küfrede dışarı çıkardı, Polislik bumu? ne sucumuz var !!! Sadece sessizce gol demiştik. Ayağa bile kalkmadan !!!

Birazdan uçağımız kalkacak, hala ellerim titriyo. Biraz sırtım ağrıyo. Kardeşim iyi çok şükür. Ben trabzonun böyle rezil bir şehir olduğunu bilmiyordum. Orda sivil olmasa heralde şu an hastanede olurduk. Bu olay güpe gündüz trabzonun göbeğinde olmuştur.

6s den nefret ederdim. Artık yarı memleketimde olsa, trabzonspordan nefret ediyorum.

Siz bu kadar delikanlısınız trabzonsporlular, sessizce oturan 2 fenerliye 25-30 kişi saldıracak kadar delikanlısınız.
--------------------------------------------------

Bu eziklere az bile yapmışlar ii kurtardılar
Sanane kardeşim, adam kendi takımının forumuna yazmış, üstelik SİVAS'ıda kötülememiş, sanane ne oluyor, bende en fanatik fenerlilerdenim ayrıca SİVAS'lıyım, bunu bilen arkadaşlarım maçda hangi takımı tutacağımı sordu, bende iyi olan kazansın dedim, SİVAS ilk golü atınca sevincimden ayağa fırladım, kimsede bir şey demedi, fenerde dol atınca ayağa fırladım gene kimse bir şey demedi, işte güzellik burda,
Cencinli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 22:31   #17
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Cencinli Nickli Üyeden Alıntı
Sanane kardeşim, adam kendi takımının forumuna yazmış, üstelik SİVAS'ıda kötülememiş, sanane ne oluyor, bende en fanatik fenerlilerdenim ayrıca SİVAS'lıyım, bunu bilen arkadaşlarım maçda hangi takımı tutacağımı sordu, bende iyi olan kazansın dedim, SİVAS ilk golü atınca sevincimden ayağa fırladım, kimsede bir şey demedi, fenerde dol atınca ayağa fırladım gene kimse bir şey demedi, işte güzellik burda,

PEKİ SİVASLI OLUPTA fener i DESTEKLEMEK NEYLİK!!???
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 22:48   #18
Ozancan
Acemi Yiğido

Ozancan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ozancan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
thing58012 Nickli Üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR FAİR-PLAY'İ KAYBETTİM GÖREN VARMI ?
YAV FENERLİDE OLSA BESİKTASLIDA OLSA HATTA NE KADAR SEVMESEMDE DİYARBAKIRLIDA OLSA SİVASSPORDA ÖNCE FAİR PLAY VARDIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR LÜTFEN KENDİMİZİ KAYBETMEYELİM UNUTMAYALIM BİZ YİĞİDOYUZ BİZİM SALDIRIYA SATASMAYA KÜFÜRE İHTİYACIMIZ YOK GÜCÜMÜZÜ SAHADA ORTAYA KOYALIM SİVASSPOR BURDA DİYELİM YETER
Sevgili kardeşim sana katılmamak mümkün değil,futbolde her türlü sonuç olabilir..Ama lütfen fair-play........
Teşekkür ederim..
Ozancan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 23:48   #19
GuNaY
Gast

Alıntı:
thing58012 Nickli Üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR FAİR-PLAY'İ KAYBETTİM GÖREN VARMI ?
YAV FENERLİDE OLSA BESİKTASLIDA OLSA HATTA NE KADAR SEVMESEMDE DİYARBAKIRLIDA OLSA SİVASSPORDA ÖNCE FAİR PLAY VARDIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR LÜTFEN KENDİMİZİ KAYBETMEYELİM UNUTMAYALIM BİZ YİĞİDOYUZ BİZİM SALDIRIYA SATASMAYA KÜFÜRE İHTİYACIMIZ YOK GÜCÜMÜZÜ SAHADA ORTAYA KOYALIM SİVASSPOR BURDA DİYELİM YETER
bizde olması gerekende bu...

Alt 08.11.2005, 00:20   #20
adilakbulut
Acemi Yiğido

adilakbulut - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 adilakbulut isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bir sivasli olarak üzülsem mi kizsam mi utansam mi sasirdim.eger böyle nesil yetisiyorsa sivasta cok yazik.bosuna yigitler diyari demisler o halde sivasa. o sevinenlere bir sorum var, bir büyügünü ze sorun bakalim 2 kisiye yok yere 30 kisiyle girisene eskiden ne derlermis bir sorun bakalim!
adilakbulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır