Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğido Cezalı mı?...
Alt 08.08.2015, 14:31   #21
OsMaN1674
Yiğido

52 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 OsMaN1674 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğido Cezalı mı?...

Benim geçen seneden kombinem vardı TS maçında da maratondaydım. Emiyetten spor şube yi Aradım herhangi bir giriş yasağımın olmadığını söylediler. Kafam karıştı şimdi ceza var mı yok mu
OsMaN1674 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2015, 16:46   #22
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaslar,

Ben durumu tam anlamadim.
Bir tribün komple kapali olacak diyorlar, birde sadece belirli kisilerin passoligleri bloke edilecek diyorlar.

Simdi hangisi dogru ?
Yurt disindan gelipte yeni passolig alanlar stada girebilecek mi ?

Kesin bilgi nedir ?

Tesekkürler.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.08.2015, 23:30   #23
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gecen sene Trabzon maçında maraton girişindeki turnikeden okutulan passolig kartları bloke edilecek. Yeni passolig alacaklarda veya gecen sene Trabzonspor maçına gelmeyenlerde sorun yok.
Alt 10.08.2015, 13:35   #24
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
bugra5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar ben geçen sezonki Trabzon maçında maratondaydım. Kartım bir maçlığına mı bloke olacak yoksa ben bütün sezon mu giremeyeceğim maçlara ?

sadece GS maçında bloke ondan sonra maçlara girebilirsin.
Alt 10.08.2015, 15:49   #25
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu klubun basın sözcüsü yokmu arkadaş niye cıkıp adam akıllı bilgi vermiyor anlamadım gitti
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2015, 08:17   #26
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Klübün resmi sitesine ilettiğim yazı :

Ben cefakar bir Sivasspor taraftarı olarak geçen sene Sivas'ta oynanan trabzon maçında maraton tribünündeydim. Malumunuz o maçtan dolayı ceza aldık. Koca transfer sezonu boyunca küme düşen takımlardan toplanan futbolcular dışında transfer yapamayan yöneticilerimiz bu hususta da sınıfta kalmıştır benim nazarımda. Ceza kararı tam 1 hafta önce açıklandı, hiç bir yöneticiden konuyla alakalı bir demeç gelmemesi ve cezaya hiçbir itirazın olmaması biz Sivasspor taraftarlarının sahipsiz olduğunu bir kez daha suratımıza tokat gibi çarpmıştır. Klübümüzün basın sözcüsü olarak atadığınız yönetici bu tür zamanlarda açıklama yapmayacaksa, bu gibi zamanalrda yöneticiler olarak TFF'ye gerekli itirazları iletmeyecekse niçin yönetici var bu klüpte? Bu olay Gs,Fb veya Bjk'nin başına gelmiş olsa çoktan ortalık karışmış ve ceza çoktan ertelenmiş unutulmaya yüz tutmuştu bile... Bu konudaki pasifliğiniz ve vurdumduymazlığınız biz Sivasspor taraftarlarını derinden yaralamaktadır.
Alt 11.08.2015, 09:05   #27
Rallim58
Gast

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Klübün resmi sitesine ilettiğim yazı :

Ben cefakar bir Sivasspor taraftarı olarak geçen sene Sivas'ta oynanan trabzon maçında maraton tribünündeydim. Malumunuz o maçtan dolayı ceza aldık. Koca transfer sezonu boyunca küme düşen takımlardan toplanan futbolcular dışında transfer yapamayan yöneticilerimiz bu hususta da sınıfta kalmıştır benim nazarımda. Ceza kararı tam 1 hafta önce açıklandı, hiç bir yöneticiden konuyla alakalı bir demeç gelmemesi ve cezaya hiçbir itirazın olmaması biz Sivasspor taraftarlarının sahipsiz olduğunu bir kez daha suratımıza tokat gibi çarpmıştır. Klübümüzün basın sözcüsü olarak atadığınız yönetici bu tür zamanlarda açıklama yapmayacaksa, bu gibi zamanalrda yöneticiler olarak TFF'ye gerekli itirazları iletmeyecekse niçin yönetici var bu klüpte? Bu olay Gs,Fb veya Bjk'nin başına gelmiş olsa çoktan ortalık karışmış ve ceza çoktan ertelenmiş unutulmaya yüz tutmuştu bile... Bu konudaki pasifliğiniz ve vurdumduymazlığınız biz Sivasspor taraftarlarını derinden yaralamaktadır.
Yapılanlar cezasız kalmamalı, elbette ceza uygulanmalı ve bunu da destekleriz...

Ancak cezalar suçu işleyenler için verilir...

Sormak lazım...

1- 5149 sayılı Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunun yürürlükten kaldırılarak, yerine; 6222 sayılı "sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine ilişkin kanun" neden getirilmiştir?

2- Stadyumlarda asayişin sağlanmasına destek için bulunan Emniyet mensubu personelimiz, elinde kamera ile girişte başlayan takip, müsabaka esnasında da sürerken, verilen bu ceza ile kolaycılığa kaçılmış, ferdi ceza yerine toplu ceza yolu seçilmiştir.

3- Anılan müsabakada edep, ahlak dışı tavır sergileyenlere, sözlü eylemlerde bulunan gruba, otokontrol metodu ile frenlemeye çalışan bizlere de ceza verilmesine rağmen, uğranılan bu haksızlık karşısında susan taraftar olduğu müddetçe, daha çok haksız cezalar ile karşı karşıya kalınacağını görüyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2015, 09:24   #28
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bence bu konuda kulübün sessiz kalması kombine satışlarını etkilememek içindir. Az sayılmayacak kadar kişi tek bilete 75 ( üç İT takımının maçına giderse 225 TL) vermektense kombine alırım düşüncesinde. GS maçına girememe tehlikesini öğrenen birçok kişi kombineden vazgeçebilir. Bu yüzden yonetim bu konuyu fazla dillendirmiyor olabilir.
Alt 12.08.2015, 10:40   #29
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58YIGIDO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar,

Ben durumu tam anlamadim.
Bir tribün komple kapali olacak diyorlar, birde sadece belirli kisilerin passoligleri bloke edilecek diyorlar.

Simdi hangisi dogru ?
Yurt disindan gelipte yeni passolig alanlar stada girebilecek mi ?

Kesin bilgi nedir ?

Tesekkürler.
gardaşım geçen sene sivas trabzon maçında maratona girenlerin hepsine-küfür eden ahlaksızlarada etmeyen masum vatandaşada ceza vermişler.sivastan yiğenlerimde ceza verdirenlere çok ağır küfür ediyorduki bazı ahlaksızlar yüzünden bizde maça giremiyormuşuz diye.
adam gibi maçı izleyip takımı destdeklemek yerine küfür ne babam, niye küfür edersinde goca maratonun tamamına ceza verdiriyorsunuz ayıp gardaş ayıp
küfür yiğidoya yakışırmı
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2015, 12:22   #30
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaşım geçen sene sivas trabzon maçında maratona girenlerin hepsine-küfür eden ahlaksızlarada etmeyen masum vatandaşada ceza vermişler.sivastan yiğenlerimde ceza verdirenlere çok ağır küfür ediyorduki bazı ahlaksızlar yüzünden bizde maça giremiyormuşuz diye.
adam gibi maçı izleyip takımı desdeklemek yerine küfür ne babam, niye küfür edersinde goca maratonun tamamına ceza verdiriyorsunuz ayıp gardaş ayıp
küfür yiğidoya yakışırmı
Sevgili yiğido,ben stadda değildim evde tvden izledim son maçımızı tahminim sende Elazığda oturduğun için tvden seyrettin.Bize yansıyan küfür günah bir şey duymadım.halis halis diye bağırdılar eğer bu küfürse ben bi'şey demiyorum.Yanlış anlama küfürü savunmam asla!
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
cezalı, yiğido