Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Normal Futbolcu Bunu Yapmaz!
Alt 07.12.2009, 13:16   #21
Ezgi
Yiğido

94 Mesajına 144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 Ezgi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Normal Futbolcu Bunu Yapmaz!

Alıntı:
fatihtuztas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya benim bildiğim kadarıyla bu ali ferahbot sivaslı ama niye böyle yorumlar yaptı anlamadım,bi keresinde kendisinin sivaslı olduğunu söylemişti.
geçen sezon bir spor programında anne tarafından sivaslı olduğunu söylemişti.hatta sivaslılar niçin sivasspor'a ilgisiz diye sitem etmişti.
Ezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ezgi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.12.2009, 13:39   #22
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizde birlik yok ve ibrahım gerceketn bu hatayı yaptysa dinlemedim izlemedim olacak iş degil evet büyük bir camıa yolunda ilerlıyen sivas resmen taşlanıyor birlık olmamızın zamanı gectı bile bu 5 yıl ve halen taraftarda ciddi anlamda bi beraberlık kesınlıkle yok YİGİDO UYANNNNNNNN GİDEN GELMEZ
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda carizma0658'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.12.2009, 15:18   #23
yukarıyıldızlı
Yiğido

yukarıyıldızlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 yukarıyıldızlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet şimdiye kadar sivas taraftarı hep sineye çekti bazı şeyleri ama artık yeter biz yiğitliğimizden insanlığımızdan taviz vermemek için sakıin olurken bunu başkaları yanlış anlayarak üzeremize gelmeye devam ediyor sanmasınlar ki sivas halkı hakkını yedirir...bizim futbolcularımıza gelince onlar da artık bazı şeyleri hak ediyor şimdiye kadar hiç bir sivaslı oyuncu küfür yememiştir ama artık yeter adam gibi oynamazlarsa bazı şeyler değişir bu şehir de...yönetim de çok hata yapıyor futbolcuları bu kadar şımartmanın bir anlamı yok örnek olsun diye ibrahim e cezayı keseceksin onun yüzünden haftalardır hasretini çektiğimiz ve bizim ligde kalabilmermemiz için önemli olan bir 3 puan yerine 1 puan aldık...
yukarıyıldızlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2009, 15:43   #24
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 929 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

FAZLA HIRSTA KÖTÜ BİŞEY TAMAM FORMANIN HAKKINI VERİYOSUN AMA HAKEM DÜDÜĞÜ ÇALIP FAULÜ VERDİĞİ ANDA DAHA NİE İTİRAZ EDİYOSUN ONU ANLAMIŞ DEĞİLİM İBO.HER MAÇ KART GÖRÜYOSUN YA BİRAZ DİKKATLİ OL KARDEŞİM............
Alt 07.12.2009, 15:44   #25
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ibrahim dağaşanın mutlaka kulağı çekilmeli. bu adama birisi dur demeli. özellikle sivas yenilsin sivas antipatik olsun diye çaba sarfediyor gibi. nereye kadar. hocanın sözünden çıkmayanın bu takımda ne kadar yeri olabilirki. para cezası verilsin.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.12.2009, 16:56   #26
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ibrahim gecen sezonki performansindan cok uzakta oldugundan cok agresif ve neyaptigini bilmeden oynuyor maci anlatan sibikere gelince sivasspor neyaptida bukadar sivasspora karsi deyisik bir tavir gosteriyolar anlamisdeyilim allah gostermesin kume dussek bunlar kesin biryerlerine kina yakarlar
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2009, 18:16   #27
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

İbrahim hakkında çok önceden bir yorumda bulunmuştum, Bir an evvlet kendisini toplamalı yoksa bursadaki günlerine döner diye.

İbrahim fizik olarak iyi değil birde hucumda top tutamadıgımız için devamlı top almak için İbrahim ve ön liberoda kim oynarsa topu almak için ordan oraya koşup duruyorlar kondisyon olarak da zayıf oldugu için vucud erken yoruluyor burda haliyle agrasifliğe yol açıyor.

Bizim oyuncularda her zaman olan birşey var ne olursa olsun hakame itiraz ediyorlar önceki yıllarda da böyleydi ancak takım başarılı gidiyor diye kimse bişey söylemıyordu.

Muhsin Ertugral ile bu takımda çok şey değişecek bizim şansımız Yönetimimizin en doğru kararı vererek Muhsin Ertugral'ı getirmesi dir. Muhsin Hoca Sivas'a çok şey katacak ve bu durum da bizlere yıllarca başarılı bir Sivasspor izlememizi sağlayacak.

Trt spikerini ise kınıyorum böyle yayıncılık olmaz sokaktan birisini koysanız cok daha iyi maç anlatırdı.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2009, 19:29   #28
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

İbrahim'in ne kadar agrasif olduğunu biliyoruz ve her maç öncesi tereddütlerimiz oluyordu.
Hemen hemen kart almadığı maç hatırlamıyorum.

Sivasspor'a zarar veriyor bu durumlar al ayağına topu koştur pas yap atak yap böyle göster kendini bir futbolcuya yakışan şekilde oyun oyna.

Agresif tavırlarını destekleyeceğimizi sanma taraftarlar maçı riske ettiğin takdirde seni savunamaz ve hiç birinizide zaten başarızız futbolunuz yüzünden desteklememizi beklemeyin.

Bizler sizlerden iyi oyun ve puan bekliyoz o parayı bu yüzden alıyorsunuz.

Sivasspor yönetimi çaresiz kaldı bu futbolcuların elinde ya yakıyoruz oynasınlar diye.
Sahaları dolduruyor taraftar destek oluyor, lakin sizde tek gelişme yok birde agresif oyun sergiliyorsunuz neye güvenerek.

Sivasspor'u her şekilde zora koydunuz 2. devrede göreceksiniz atınızı koşturun hepiniz geldiğiniz gibi gitmesinide bileceksiniz.

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2009, 19:46   #29
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vala ibrahim bey bunu hep yapıyor koca camiayı kendi emellerine kullanıyor antipatiklik yapmak adamın işi geçen sene filistin bayragı dikti sahanın ortasına sivasın sampiyonluğu gitti
bu sene ne oynadı ya sakat ya cezalı
en son maçta gördüğü kart takımı 3 puandan etti
yani 2puanlaküme düşersek ne olacak suç onu kesfedemeyen insanlarda yoksa topçu olsa bursada oynardı
en son spiker adam kasımpaşa gol atınca göbek bile atmıştır hakemin sivasın lehine verdiği bütün kararları eleştirdi
burdan devletin kanalı trt yikınıyoruz kendini spikerdenen züppenin görevinden alınmasını rica ediyoruz sivaslıyada diyoruzki gün birlik beraberlik zamanı takıma ship çıkalım inadına yiğidoooooooo inadına sivasssssssssssss
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2009, 21:31   #30
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

ibrahim şımarmaya müsait bir oyuncu

kulağını çekecek kimse de olmayınca olacağı buydu

bu takımda futbolculara kesin bakalım para cezalarını, bir daha yapabilecekler mi,yoksa böyle seyrederek takımı herkes yönetir,yönetim radikal kararlar almalı artık!!!

Etiketler
bunu, futbolcu, yapmaz