Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİME MESAJ
Alt 07.11.2010, 18:48   #11
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİME MESAJ

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çakma Messi Erman KILIÇ,seni Bülocan kurtarıcı olarak aldı.Kurtarsana takımı ÇAKMA MESSİ.
Amca yönetime yani ermanı gönder diyorsun... Evet katılıyorum.
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 18:49   #12
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mehmet Yıldız
Erman Kılıç
Sedat Bayrak
Abdurrahman Dereli
Akın Vardar
Sedat Yeşilkaya
Ugur Kavuk
Aliuom Saidou
İbrahim Şahin

Bu 9 oyuncu gitmeli yerine çok iyi oyuncular alınmalı yada Ugur Kavugu Gönderip Abdurrahmanı yedege çekerek yerine iyi bir oyuncu alınması,İbrahim Şahinin Gönderip Mehmet Yıldızı yedeğe çekerek yerine iyi bir oyuncu alınması gibi çözümler üreterek yedek kadromuzuda canlı tutabiliriz...Eğer Bunu Yapmazsak Bank Asya 1.Lig Yolu Gözüküyor,Yönetim Bunu yapmazsa çok kötü günler bizi bekliyor...
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2010, 18:53   #13
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mehmet Yıldız
Erman Kılıç
Sedat Bayrak
Abdurrahman Dereli
Akın Vardar
Sedat Yeşilkaya
Ugur Kavuk
Aliuom Saidou
İbrahim Şahin

Bu 9 oyuncu gitmeli yerine çok iyi oyuncular alınmalı yada Ugur Kavugu Gönderip Abdurrahmanı yedege çekerek yerine iyi bir oyuncu alınması,İbrahim Şahinin Gönderip Mehmet Yıldızı yedeğe çekerek yerine iyi bir oyuncu alınması gibi çözümler üreterek yedek kadromuzuda canlı tutabiliriz...Eğer Bunu Yapmazsak Bank Asya 1.Lig Yolu Gözüküyor,Yönetim Bunu yapmazsa çok kötü günler bizi bekliyor...
ilk yarıyı en az 15 puanla kapatamadıktan sonra ikinci yarıya ibrahimoviç, xavi, iniesta'yı getirsen yine de mıçarız....

bu sene kurtuluşumuz yok buna inandım! olan garibim rıza hoca'ya oluyor, duduk yere gelip belayı satın aldı, kariyerine zarar verecek!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 18:56   #14
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Yönetime tek mesajım devre arasında bu takıma yararlı olacak transferlere imza atsınlar başka bir mesajım yok
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 18:58   #15
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim, futbolcu, teknik heyet, gazeteler v.s. bu konuya bakmıyorlarsa kayserili olayım. Artık söz bizde. Sazda bizde.

***Yöneticiler kesin okuyorlardır***
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 18:58   #16
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Bu takımın, daha doğrusu bir şehrin adım adım uçuruma sürüklenmesi taa geçen seneden yazılan bir senaryoydu ama Allah'ın adaleti ve biz gariban Sivas'lılara acıması (+) artı Ankaraspor ve Diyabakırspor'un ardından Denizlispor'un aptallığı bizi kümede tuttu, yönetimin istediği olmadı.

Şimdi sadece şunu soruyorum, tek soru...

- "Yönetim neden SİVASSPOR'umuzu küme düşürmek istiyor? Bu kararın arkasında ki gizli güçler kim?"

Bu soruya cevap verebilecek bir babayiğit var mı YÖNETİM'de? Taraftarı SALAK sanmayın, biz herşeyi biliyoruz ama gücümüz yetmiyor. Yapamıyorsanız İSTİFA edin o zaman...

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 19:00   #17
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

yönetim ve rıza hoca'nın yapacağı tek bir şey var: kasımpaşa maçından itibaren takımı tamamen gençlere bırakacaklar.

bırakın çocuklar düşe kalka tecrübe kazansın...

bırakın çocuklar yenilsin, fark yesin, zaten yemiyor muyuz?

bırakın bu yıl ligden düşelim, zaten garanti düşeceğiz de, neyse...

ama hiç olmazsa seneye bank asya'da çatır çatır futbol oynayacak genç bir kadro kurmuş oluruz. bu sene seneye hazırlık olmuş olur. denizli'nin şimdi yaptığı gibi kendimizi yenileyip geliriz!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2010, 19:00   #18
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yönetimin ba$arisiz oldugu kesindir.duygusalligi birakip basarisiz olan yonetimin istifa etmesi en uygun olanidir.takimin %70 i bank asya ayarindadir.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 19:04   #19
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Futbolcuların aralarında sorun var sorunlu futbolcuları yönetimin ve teknik heyetin belirlemesi ve acilen o futbolcuları kadro dışı bırakması kısa vadede çözüm olacağını düşünüyorum.Bu takım kenetlenmiş sahada ekip ruhu ile takım halinde ahenk içinde top oynuyordu,takımdaki bu arkadaşlığı bozan bence takıma sonradan katılan transferlerdir,eğer öyle değilse önceki futbolcular yıllarca oynamış kişiler demekki ikiliği ve başkaldırıyı yeni gelen futbolcular yapıyorlar.Zaten transferlerde yanlış oldu eldeki iyilerde bülent hoca yolladı (halen çözülmedi niye o takımı dağıttığı) yanlış olan transferlerde oturmadı bir bocalama dönemidir başladı halen devam ediyor,delinin biri kuyuya taşı attı (bülent ve yönetim) 40 akıllı işin içinden çıkamıyor.olay bu.Benim umudum bir galibiyet alınmasında belki öyle normale dönerek ilk yarıyı bitirip zaman kazanırız ve bu zamanın da takıma en iyi şekilde yansıması olarak düşünüyorum.
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2010, 19:22   #20
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şu anda takımda 3 grup var:1-M. yıldız'ın da dahil olduğı içinde Sedat,Abdurrrahman,Hayrettin,U ğur,Erman,M. Sözgelmez,Akın, gibi oyuncuların bulunduğu Generaller Grubu 2- Ceyhun ,M.Nas,Sedat,gibi yeni oyuncuların olduğu grup 3-Yabancı oyuncurın içinde olduğu farklı bir grup..Ayrıca
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
mesaj, yÖnetİme