Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Bu ülke maalesef böylelerini de yetiştiriyor... : BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN.
Alt 23.09.2005, 08:38   #1
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 951 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Bu ülke maalesef böylelerini de yetiştiriyor... : BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN.

MANKEN Tuğçe Kazaz, iki ay önce ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde aynı seti paylaştığı Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis için din değiştireceğini söyledi. Kazaz, Yunanistan’da yayımlanan Down-Town dergisine verdiği demeçte, Yorgos Seitaridis’i görür görmez aşık olduğunu ve içinden ‘Bu adamla mutlaka evlenmeliyim’ dediğini belirtti.

BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN

Ailesinin Ortodoks olmaya karar vermesine ne tepki gösterdiği sorusuna, ‘Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bu konu benimle Allah arasında. Ailem anlayışla karşıladı’ yanıtını veren Kazaz, ‘Yorgos benim ilk gerçek aşkım. Sürekli yanında olmak istiyordum. Benim için din yoktu, çalışmak yoktu, vatan yoktu. Tek vatanım tek dinim Yorgos’tu’ diye konuştu. ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde Yorgos’un rol icabı öpüşmesine bile çok sinirlendiğini söyleyen Kazaz, ‘Bana artık Tuğçe Seitaridis diye hitap edilmesini istiyorum. Bundan da gurur duyuyorum. Yorgos benim kaderim. Kariyerim beni hiç ilgilendirmiyor. Bütün işlerimi iptal ettim. İleride belki Yunanistan’da mankenlik yaparım. Kalbimin sesini dinleyerek ilerliyorum’ dedi.
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2005, 08:40   #2
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 Kaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekannt

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı
MANKEN Tuğçe Kazaz, iki ay önce ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde aynı seti paylaştığı Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis için din değiştireceğini söyledi. Kazaz, Yunanistan’da yayımlanan Down-Town dergisine verdiği demeçte, Yorgos Seitaridis’i görür görmez aşık olduğunu ve içinden ‘Bu adamla mutlaka evlenmeliyim’ dediğini belirtti.

BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN

Ailesinin Ortodoks olmaya karar vermesine ne tepki gösterdiği sorusuna, ‘Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bu konu benimle Allah arasında. Ailem anlayışla karşıladı’ yanıtını veren Kazaz, ‘Yorgos benim ilk gerçek aşkım. Sürekli yanında olmak istiyordum. Benim için din yoktu, çalışmak yoktu, vatan yoktu. Tek vatanım tek dinim Yorgos’tu’ diye konuştu. ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde Yorgos’un rol icabı öpüşmesine bile çok sinirlendiğini söyleyen Kazaz, ‘Bana artık Tuğçe Seitaridis diye hitap edilmesini istiyorum. Bundan da gurur duyuyorum. Yorgos benim kaderim. Kariyerim beni hiç ilgilendirmiyor. Bütün işlerimi iptal ettim. İleride belki Yunanistan’da mankenlik yaparım. Kalbimin sesini dinleyerek ilerliyorum’ dedi.
YAZIK TÜRKLÜĞÜN KIYMETİNİ BİLMİYOR...

http://img88.imageshack.us/img88/1423/6a82d9d035wv4.gif
Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2005, 08:45   #3
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 951 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu vatan, bu millet ve bu din için her gün dağlarda askerlerimiz, şehirlerde polislerimiz şehit edilirken; basının ve bütün bir medyanın değer verdiği böylesi insanların kendisine sağlanan rahat ve huzur ortamının farkında olmayarak, elin yunanına benim dinim, benim vatanım vs şeklinde sarılması ibretlik bir vakıadır diye düşünüyorum. Allah cümlemizi doğru yoldan ayırmasın. Başka ne diyelim....
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2005, 09:06   #4
sivasli_tufan
Tecrübeli Yiğido

sivasli_tufan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasli_tufan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı
Bu vatan, bu millet ve bu din için her gün dağlarda askerlerimiz, şehirlerde polislerimiz şehit edilirken; basının ve bütün bir medyanın değer verdiği böylesi insanların kendisine sağlanan rahat ve huzur ortamının farkında olmayarak, elin yunanına benim dinim, benim vatanım vs şeklinde sarılması ibretlik bir vakıadır diye düşünüyorum. Allah cümlemizi doğru yoldan ayırmasın. Başka ne diyelim....
yazik cok yazik ama önce müslümanmiydi sanki böylelerini asmak lazim baska bisey degil bunlar zengin cocugu ögrenmemis dinini kitabini vatanini 1 türk 1000 yunana bedeldir.
aglanacak durum.
Alt 23.09.2005, 09:18   #5
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt
Daumen hoch tuğçe kazaz'ı kutluyorum...

çok isabetli bir karar vermiş....kendisini kutluyorum..

tuğçe kazaz ve onun gibi yaşayanların tamamı din değiştirse emin olun çok memnun olurum...Çünkü onların sadece nüfüs cüzdanlarında Müslüman ve Türk yazıyor...ama onlar müslüman ve türk gibi yaşamıyor ve düşünmüyorlar...

Hz.Mevlana yüzyıllar önce bu konuyla ilgili cok güzel buyurmuş...

''Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol''

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
DEFOLSUNLAR.....
Alt 23.09.2005, 09:42   #6
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 Kaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekannt
Pfeil DEFOLSUNLAR.....

Alıntı:
gakgo58 Nickli Üyeden Alıntı

tuğçe kazaz ve onun gibi yaşayanların tamamı din değiştirse emin olun çok memnun olurum...Çünkü onların sadece nüfüs cüzdanlarında Müslüman ve Türk yazıyor...ama onlar müslüman ve türk gibi yaşamıyor ve düşünmüyorlar...

HAKLISIN ABİ.. ONUN GİBİLER DEFOLSUN GİTSİN......

YA SEV YA TERKET

http://img88.imageshack.us/img88/1423/6a82d9d035wv4.gif
Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2005, 11:33   #7
Sweetgirl
Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Sweetgirl COK SEVILEN BIR KISISweetgirl COK SEVILEN BIR KISISweetgirl COK SEVILEN BIR KISI
Cool

Alıntı:

[SIZE=3]
valla cok haklisin abim! tugce hanimda düsünme fakirligi var! cünkü eger biraz zekali olsa yunan bir soyadinin kadininda degistigini bilmesi gerek yani "tugce seitaridis" degil "Tugce seitaridou" olur. eger yunan dinini aliyorsa önce yunanlilar hakkinda bilgi alsa daha iyi olur! ya neden bu insanlar bu kadar aptal olabiliyorki!
KINAMAYIN yinede, ne oldum dememeli ne olacam demeli!
[/SIZE]

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.10.2005, 13:42   #8
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 ErdalGüler isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter

Alıntı:

EVET HEMŞO BÖYLE GÜZEL DİNİMİZ İSLAMİYETİ YAŞAMAYANLARIN MÜSLÜMANIM DİYEREK DOLAŞMASI İSLAMİYETİN EN BÜYÜK DÜŞMANI ZATEN... BU KİŞİLER DÜNYA HAYATINA TAPIYORLAR... ALLAH ISLAH ETSİN... ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE BİZİ İSLAMİYETİN IŞIĞINDAN AYIRMASIN...