Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: Vatan Gazetesini protesto
Alt 23.01.2008, 00:59   #71
sahinok
Acemi Yiğido

sahinok - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sahinok isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: Vatan Gazetesini protesto

Arkadaşlar herkes bişeyler diyor ama kimse bir tane resim koyup yorum yapmadı burada. Hatta bazıları ben sivasın maçına gitmem bile dedi. Bakın vatan fotomuhabir bozuntusu tarafından çekilen fotoğraf ekte. Eğer Mehmet bozkurt işaretini kasıtlı yapsaydı sol elinin serçe parmağını da kaldırırdı. Resme baktığımızda sol elinin ben bir numarayım veya bekleyin işareti olduğu açık. Sağ elini de istemeyerekte olsa serçe parmağını açmış. Bu bu kadar açık. Hem neden böyle birşey yapsınki ne için yapacak.
Ayrıca bazı arkadaşlar noolmuş yapmışsa demiş. O zaman da birileri çıkar Mehmete sinirlenip ben sivasın maçına gitmiyorum der nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Lütfen Sivassporumuza şampiyonluk yolunda daha çok destek olalım. Dolduruşa gelmeyelim...
Eklenen Resim Ön İzlemesi

sahinok isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sahinok'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2008, 13:50   #72
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Vatan Gazetesinin amacına ulaştığını görmek çok acı verici. Bazı arkadaşlar daha maça gitmeyeceğim demiş. Bizler bu kadar çabuk mu pes edecektik, bukadar çabuk mu vazgeçecektik. Hayır arkadaşlar bizler bu oyuna gelmeyeceğiz. Lütfen sizlerde düşünün ve bu ayak oyunlarına gelmeyin.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Agcalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2008, 19:27   #73
avsarli58
Acemi Yiğido

avsarli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 avsarli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ayıp be ulan amacları ne bıde Sivassporun sampıyon olmasını ıstıoruz dıor bu basın
avsarli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2008, 19:57   #74
Buraq58
Usta Yiğido

Buraq58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

353 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 Buraq58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar herkes bişeyler diyor ama kimse bir tane resim koyup yorum yapmadı burada. Hatta bazıları ben sivasın maçına gitmem bile dedi. Bakın vatan fotomuhabir bozuntusu tarafından çekilen fotoğraf ekte. Eğer Mehmet bozkurt işaretini kasıtlı yapsaydı sol elinin serçe parmağını da kaldırırdı. Resme baktığımızda sol elinin ben bir numarayım veya bekleyin işareti olduğu açık. Sağ elini de istemeyerekte olsa serçe parmağını açmış. Bu bu kadar açık. Hem neden böyle birşey yapsınki ne için yapacak.
Ayrıca bazı arkadaşlar noolmuş yapmışsa demiş. O zaman da birileri çıkar Mehmete sinirlenip ben sivasın maçına gitmiyorum der nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Lütfen Sivassporumuza şampiyonluk yolunda daha çok destek olalım. Dolduruşa gelmeyelim
Alt 23.01.2008, 20:08   #75
ülküm58
Acemi Yiğido

ülküm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 ülküm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

gardaşım baktılar türkiye de mehmeti durduramayacaklar adam sakatlanmıyorda yapacakları tek şey var iftira atmak onuda yapıyorlar zaten çamur atta iz kalsın felsefesiyle hareket ediyorlar bundan sonra sivaslı olarak vatan gazetesi almıyorum
ülküm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Vatan Gazetesini protesto
Alt 23.01.2008, 20:15   #76
rafetboztunc
Yeni Yiğido

rafetboztunc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rafetboztunc Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Vatan Gazetesini protesto

ey istanbul basın diktası başarılarımızı karalayacağınıza gerçekleri yazın. adam sevincini taraftarıyla paylaşmak için yanına gelen arkadaşlarına bir dakika bir dakika diyerek eliyle işaret ederek tribünlere doğru koşuyor,siz hala öküz altında buzağı aramaya çalışıyorsunuz. ey yiğidolar gün bu gündür herkes bayrağını kaşkolunu alıp bu maça gelsin dosta düşmana Sivasın nasıl bir kent olduğunu gösterelim. bu maçı naklen dünyanın birçok ülkesinden izleyecekler gerçek taraftarlığımızı bu maçta gösterelim ve taraftarın 12. adam olduğunu hiç olmazsa anlayalım ama centilmence takımımızı desteklemek şartıyla bizede bu yakışır haydi yiğido pazar saat 14 00 4 eylül stadyumuna
rafetboztunc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: Vatan Gazetesini protesto
Alt 23.01.2008, 20:43   #77
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil -->: --->: Vatan Gazetesini protesto

Bize ne oldu hemen sıradan bir satılmış kalem sivassporumuzun düşmanı bir fotomontajla nasılda bizi bir birimize düşürdü işte o satılmış sözde spor yazarı olacak adamlar amaclarına ulaşıyorlar bizans oyunları yavaş yavaş tutmaya başladı lütfen sakin olalım bende o mactaydım hemde en önde bulunuyordum benim önümde gol sevincini yaşadık hiç bir tuhaflık görmedim elin gavuru (carlos) hakemimize su şisesini fırlatıyorhiç kimseden ses yok mehmet eliyle bir şeyler yapış diye yaygarayı basıyorlar yok öyle cifte standart
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
--->: -->: --->: Vatan Gazetesini protesto
Alt 23.01.2008, 20:55   #78
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: -->: --->: Vatan Gazetesini protesto

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bize ne oldu hemen sıradan bir satılmış kalem sivassporumuzun düşmanı bir fotomontajla nasılda bizi bir birimize düşürdü işte o satılmış sözde spor yazarı olacak adamlar amaclarına ulaşıyorlar bizans oyunları yavaş yavaş tutmaya başladı lütfen sakin olalım bende o mactaydım hemde en önde bulunuyordum benim önümde gol sevincini yaşadık hiç bir tuhaflık görmedim elin gavuru (carlos) hakemimize su şisesini fırlatıyorhiç kimseden ses yok mehmet eliyle bir şeyler yapış diye yaygarayı basıyorlar yok öyle cifte standart
Hemşerim o Carlos, o Fenerli, o İstabul takımının oyuncusu peki ya Mehmet ?? Mehmet Sivassporun futbolcusu, o Türk. Onların gücü sadece bu ülkenin vatandaşlarına yeter. Hatırlayın Alpayı da bu basın harcamadı mı ? İsviçre maçında İsviçre kanalı yapılan çirkefliklerin hiçbirini yayınlamazken bizim basın canlı yayında gösterdikleri yetmez gibi günlerce kasetleri yayınlayan da bunlardı. Ülkesine ve vatandaşlarına bu kadar zarar veren birbaşka basın yoktur Dünyada.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Vatan Gazetesini protesto
Alt 23.01.2008, 20:57   #79
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: Vatan Gazetesini protesto

bizi bölemezler.................... .......
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ceza_tolga_rep'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2008, 21:24   #80
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1119 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

olur olur böyle şeyler her futbolcunun başına gelir herşeyi bir tarafa çekmese olmuyor şu medya...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla