Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 07.02.2015, 22:44   #71
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

BU MUDUR?
BUDUR!!!
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2015, 22:48   #72
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok üzüldüm çok!!!

çok fenayım, moralim bozuk.

yemeden içmeden kesildim.

yaşamaktan zevk alamıyorum.

carlosçu zevzeklere üzülüyorum kapısına gidip paspas olanların düştüğü komik duruma! carlos carlos deyip yönetime saldıranların zöt olmasına üzülüyorum.

akhisar'la bir alıp veremediğim yok ancak, artık akhisar küme düşmenin en büyük adaylarından birisi. onlar bunu istedi! zarara rızası ile girene merhamet edilmez!!!

teşekkürler sergen, teşekkürler yönetim, teşekkürler sivasspor!

senin beyninin ÇAPINI merak ediyorum kaç cm acaba? isteyen carlosu veya yönetimi ya da transferi eleştirir isteyen savunur lakin böyle ÇAPSIZ kelimelerle sağa sola laf yetiştirir gibi zırvalamak kimsenin haddi değildir, bundan sonra bu tarz sözlere devam edersen aynı tarzın 5 katı cevabını alırsın..burda milleti carlosçular sergenciler diye bölme ayaklarına girme
Alt 07.02.2015, 23:04   #73
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
SAKARYA750 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence maçın tamamını izleyip yorum yaparsan daha doğru olur. Bu maçı hakederek aldık. İlk yarı biraz vasat olsakta Akhisarın sadece 1 pozisyonu var genel olarak hep üstündük daha farklı da kazanabilirdik. Ayrıca özetlere aldanma bir sürü pozisyonu es geçmişler
Tersini iddia etmedim. Biz kendi pozisyonlarımızı değerlendiremiyorsak kendi hatamız. Bu macı biz hakem sayesinde yendik, mac içerisinde rakibi istediğimiz kadar ezmiş olalım. Hakem Akhisar'ın 2 penaltısını vermedi bize de haksız penaltı verdi. Macı katletme adına bu Fazlasıyla yeterli.

Akhisar'ın durumunda biz olsaydık hepimiz nasıl ahkam kesilirdik acaba..?
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EneS ElmaS'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2015, 23:13   #74
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Cicinho, cicinho cicinho...2 yıldır bu takımın gizli kahramanı prof. Cicinhodur...burdan ricam bu sitede maça giden arkadaşlardan atıfa yapıldığı kadar cicinhoya da tezahürat yapılmasıdır...kadir adeta 2.sarıdan atılmak için herşeyi yaptı...neredeyse bu sitenin tamamı iyi bir ön libero ve bir golcü yapılsadiyordu...eğer şu takıma bu 2 transfer yapılsaydı (sezon başı tabi) şu an belki de kupaya daha fazla asılıyor oalcaktık...maça dönecek olursak tamamen bizim kontrolümüzde ve poziyonlar bulduğumuz bir maç oldu...sadece ilk yarının 20.dakikasından 45'e kadar bocaladık ama 2.devre kadirin çıkıp top yapan mehdinin oyuna girmesi ve akhisarın beyni bilali kilitlememiz sonucu belirledi.. atıf antep ve akhsiar maçlarında önceki bencilliklerinden biraz kurtulmuş gibiydi...eneramo 90 dakiayaı çıkarmasına daha 3-4 öaç var..ibrahim akın da benim tahminim gs maçına kadar form tutmaya ve güçlenmeye başlar...bence 2 forvetimizin kilo problemi ve maç eksiği nedeniyle 1'er devre dönüşümlü oynması antep maçında olduğu gibi en akıllı çözüm olur...sergenin değişiklikleri ve oyun okuma yönü bana bülent uygunu hatırlatıyor sergen hoca böyle devam ederse önü açık..sergenin gelişiyle oyun anlayışımız tamamen değişti, taktik ya da sistem aynı ama aynı sitemin defansif oyununu oynuyoruz ki şu an için ve transfer eksiğine bakılacak olursa en akılcı çözüm de bu...önümüz açık inşallaha rtık ligde yukarılara tırmanacağız ve bu yüzden kupaya da mutlaka asılmalıyız...
Alt 07.02.2015, 23:28   #75
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Maçın özetini Doğubey çok güzel yapmış: Prof.Cicinho.Cicinho varsa sıkıntı yoktur.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2015, 23:33   #76
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
EneS ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tersini iddia etmedim. Biz kendi pozisyonlarımızı değerlendiremiyorsak kendi hatamız. Bu macı biz hakem sayesinde yendik, mac içerisinde rakibi istediğimiz kadar ezmiş olalım. Hakem Akhisar'ın 2 penaltısını vermedi bize de haksız penaltı verdi. Macı katletme adına bu Fazlasıyla yeterli.

Akhisar'ın durumunda biz olsaydık hepimiz nasıl ahkam kesilirdik acaba..?
Öncelikle sunu belirtmek istiyorum bugunkü maç cok heycanlıydi. Burhan Eşer posizyonu penalti olsun olmasin, Burhan gelisi ve hızını düşünürzek penalti verilmese bile aldatma filan yok, Sari acayip ağır olurdu.

Akhisara 2 tane penalti verilmedi demissiniz , evet 90 dakika Gekas yaptığı hareket tartışmasız penaltiydi, ama birtane daha var demissiniz Eğer Ümit Kurt'in eline top çarptığı posizyonu diyorsanız kesinlikle penalti dehil. Top yerden sekiyor cunku.

Ve lüften yanlış anlamayınız sadece Argumentimi yazmak istedim.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2015, 23:42   #77
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok üzüldüm çok!!!

çok fenayım, moralim bozuk.

yemeden içmeden kesildim.

yaşamaktan zevk alamıyorum.

carlosçu zevzeklere üzülüyorum kapısına gidip paspas olanların düştüğü komik duruma! carlos carlos deyip yönetime saldıranların zöt olmasına üzülüyorum.

akhisar'la bir alıp veremediğim yok ancak, artık akhisar küme düşmenin en büyük adaylarından birisi. onlar bunu istedi! zarara rızası ile girene merhamet edilmez!!!

teşekkürler sergen, teşekkürler yönetim, teşekkürler sivasspor!
Eskilerin eskimeyen bir sözü vardır:üslub-u beyan aynıyle insan.Yani üslubun neyse o seni yansıtır.Burada kimse kimseye hakaret edemez ya da hakaret ve zılgıt yemeye gelmiyoruz buraya.Hiçbir yiğidoya Carlosçu zevzekler,zöt gibi çirkin ifadeler kullanamam.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2015, 00:04   #78
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Genel olarak iyiydik. 2. Yarıya Kadir-Mehdi ve Eneramo-Utaka Değişikliği bekledim ama biri yapıldı. Ayrıca İbrahim Ö. Varken neden Da Costayı Adem'le beraber ön liberoda denemiyoruz acaba? Kesici özelliğiyle Âdem'i rahatlatır ve Adem'in biraz daha dikine oynamasına imkan sağlar gibime geliyor. Büyüklerle oynadığımız maçlarda da Apo yu geriye çekip Cicinho yu önde oynatsak hem geride açık vermez, hem daha akıllı Hücum ederiz sanki. Neyse artık Sergen hoca en iyisine karar verecek tabiki. Umarım haftaya Konya'dan 3 puanla dönerizde artık farklı hedefler için plan yaparız. Şimdilik bu haftaki galibiyetin tadını çıkaralım. Darısı diğer haftalara
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2015, 00:20   #79
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçın başında Akhisar'ın kaçırdığı 2 net pozisyon var.
O yüzden fazla uçmamak lazım !

Ayrıca penaltımızın penaltı ile ilgisi yok.
Ama geçmişte bize yapılan haksızlıklara verelim !

Çok önemli bir 3 puandı.
Kendimize iyice güven geldi !

KOnya deplasmanından puanla dönmeliyiz.
Herkes rakibin Burhanın ayağına müdahelesini tyartışıyor. Hiç ellere bakan yok. Hem yatarak ''gelişi faul'' olayım var, hemde eli ile çekme var...

Ayrıca maçın tamamını izledim. Özellikle 2. devre maçın en az 5 olması lazımdı. Akhisarlılar ne lehlerine nede aleylerine verilen/verilmeyen penaltıyı tartışmıyor. Çünkü hemen hemen hepsi bu maçtan mağlup ayrılacaklarını biliyorlar...

Geçti gitti şimdi Kupaya odaklanmalıyız. Trabzon çok efor sarfetti. Biz onlara nazaran daha az yorduk. Şu maçı öyle yada böyle almamız lazım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2015, 01:25   #80
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle sunu belirtmek istiyorum bugunkü maç cok heycanlıydi. Burhan Eşer posizyonu penalti olsun olmasin, Burhan gelisi ve hızını düşünürzek penalti verilmese bile aldatma filan yok, Sari acayip ağır olurdu.

Akhisara 2 tane penalti verilmedi demissiniz , evet 90 dakika Gekas yaptığı hareket tartışmasız penaltiydi, ama birtane daha var demissiniz Eğer Ümit Kurt'in eline top çarptığı posizyonu diyorsanız kesinlikle penalti dehil. Top yerden sekiyor cunku.

Ve lüften yanlış anlamayınız sadece Argumentimi yazmak istedim.

Estagfirullah, herkesin fikrine saygi duyuyorum

Ben olayi sadece kendi acimdan aciklamaya calistim. Malum bizde bir cok hakem hatasina maruz kaliyor ve nasil bir duygu oldugunu cok iyi biliyoruz. Yapilan hakem hatalari sonucu yenildigimiz maclarda hep hakemi elestiriyoruz (her ne kadar kötü oynamis olsak da). Misal bu sezon ki BJK maci, orada Demba Ba topu eliyle düzeltip gol atmisti. Gol sayilmamasi gerekirdi, fakat macin hakki yinede kesinlikle besiktasindi. Buna ragmen haftalarda o hatayi dilimize doladik, bilmem anlatabiliyormuyum...

Aleyhimize yapilan hakem hatalarina verdigimiz tepkinin aynisini lehimize verilen hatalara karsida verebildigimiz an gercek Yigido olmus oluruz, diye düsünüyorum...
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı