Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!
Alt 30.10.2010, 22:22   #71
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim sivasspor para kazanmak istiyorsa maç kazanacak alacak 780 bini koyacak cebe.sivasın ekonomik durumu belli kimsenin kimseyi eleştirmeye hakkı yok yeri geldiginde 5 lirada 10 lirada büyük paralardır..tüm sezon boyunca stad gelirlerinden alacagın parayı bir galibiyette alabiliyosan hiç bir takımın artık stad gelirlereine muhtaç oldugu falan yok.üstelik sezon başlamadan yayıncı kuruluş tüm takımlara 5 milyon euro para ödedi.önce yönetim bunun hesabını bi versin sonra paraya ihtiyacım var desin.transferde kimi aldılarda bu paralar uçtu gitti.
sizin anlattıklarınızdan şu çıkıyor. biz taraftar eğiliz. eğer gerçekten bir taraftar olabilseydik bunları konuşmaz ve sivasspor için neler yapmalı ve ne gibi fedakarlıklarda bulunmalıyız diye çareler arardık. bidünya zenginimiz var sivasspora neden yardım etmiyorlar diye düşünürdük. bu verilen paralar süper ligdeki her takıma veriliyor her kes aynı eşit şartlarda. kasasına artı para koyabilen takımlar şartlarını zorlayabilirler ancak. yayıncı kuruluş sadece sivasspora para vermiyor herkese veriyor. biz taraftar olarak artı bişeyler yapabiliyormuyuz bunun muhasebesini yapmak lazım. yensin alsın parayı demek boşver ya düşsün kurtulalım mantığını getirir. buda taraftarlık ruhuna aykırıdır. zaten biz sivaslılar taraftar olamadıkki.
Alt 30.10.2010, 22:29   #72
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yorumcuyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu takımın paraya ihtiyacı yok kardesim. yıllık 30 milyon dolar geliyor digitürkten. ve reklam sponsor mac galibiyet primleri vsvs... 3 kuruş paraya kıyıpta transfer yapmazsan sonuç boyle olur... bizim yönetimin cebinde akrep var arkadas..! adama demezler mi ne oluyor bu paralara... yenilik yok transfer yok o yok bu yok eee nerde bu para o zaman???
bu takımın paraya ihtiyacı yok derken ciddi olabileceğinizi tahmin etmiyorum. bellki kızgınlıkla yazmışsınız. herşey bu kadar basit değildir. bu takımın parayada desteğede ihtiyacı var. bir kuruş bile gelirdir. isterseniz bir gün merak edip gidin ve masraflara bir göz atın. bu takımın sigortaları yatıyor. aylıkları veriliyor. deplasman giderleri var. yemeleri içmeleri barınmaları elektrik su ısınma giderleri. daha sayamayacağımız bir yığın giderleri var. ve biz bu takımın paraya ihtiyacı yok diyoruz. transfer ödemelerini kim ödeyecek. bu adamlar bedavayamı oynuyor. ben sizin açıklamalarınızı kızgınlıkla söylenmiş talihsiz açıklama diye yorumladım. bunları sizlerinde bilmemesi imkansız aslında.
Alt 30.10.2010, 23:00   #73
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aman ne güzel madem yönetim gerekli transferleri yapmadı gecen yıldan ders çıkartmadı oyuncular bekledimiz galibiyeti almıyorlar kazanmadıgımız maçlara niye gidelim morelimizi bozalım tamam bırakın takım boş sahada maç yapsınlar gitmiyelim buradan yazılar yazalım bu bize yeter bunumu yapalım yapmayın arkadaşlar kazansada kaybetsede bu takım bizim takıma destek olmalıyız bizlerde takımı yalnız bırakırsak hepden gider zor dönemde her zamankinden daha fazla destege ihtiyaçları var gercek sivassspor taraftarı takımı bu zor durumda yalnız bırakmaz bizler iyi günün dostu degiliz şimdi birlik beraberlik olma zamanı haydi yigido sana yakışan her halinde takımına destek olmandır sivasspordan başka kimimiz var
biz şampiyonluk hasretiyle ne çile çektik
geceleri uyumayıp sabahlar ettik
uçurumlardan düşmeden tut elimizi
haydi şanlı sivassporum mutlu et bizi
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2010, 01:56   #74
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bir donus olacak tekradan belki bu hafta galibiyet alinirsa
Alt 31.10.2010, 08:51   #75
susehri
Yeni Yiğido

susehri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 susehri isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

biz suşehrinden 4-5 araba gelirdik önceleri artık gelmenin bir anlamı yok.yenilince o2 saatlik yol bize zehir zıkkım oluyor.yönetim istifa acilen..
susehri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2010, 09:24   #76
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu takımın paraya ihtiyacı yok derken ciddi olabileceğinizi tahmin etmiyorum. bellki kızgınlıkla yazmışsınız. herşey bu kadar basit değildir. bu takımın parayada desteğede ihtiyacı var. bir kuruş bile gelirdir. isterseniz bir gün merak edip gidin ve masraflara bir göz atın. bu takımın sigortaları yatıyor. aylıkları veriliyor. deplasman giderleri var. yemeleri içmeleri barınmaları elektrik su ısınma giderleri. daha sayamayacağımız bir yığın giderleri var. ve biz bu takımın paraya ihtiyacı yok diyoruz. transfer ödemelerini kim ödeyecek. bu adamlar bedavayamı oynuyor. ben sizin açıklamalarınızı kızgınlıkla söylenmiş talihsiz açıklama diye yorumladım. bunları sizlerinde bilmemesi imkansız aslında.
30 MİLYON DOLAR az bir para değil. bu dediklerinizi hayli hayli yapar..! reklam geliri, sponsor,iddaa, maçlardan kalan hasılat.vsvs.bunları saymıyorum. bu gelirlerle boyle basit kadro kuran yönetim suçludur arkadas..! bedava futbolcu mantığıya buraya kadar..!

evet kızgınım bu takımı bu hale getirdikleri için... hele o FİKRET ÜNSALIN bizim bütçemize uygun kadro bu demesi beni çileden çıkarıyor..! bir kaşık suda boğasım geliyor..! sivassporu ne hale düşürdüler...

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yorumcuyuz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2010, 10:47   #77
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sizin anlattıklarınızdan şu çıkıyor. biz taraftar eğiliz. eğer gerçekten bir taraftar olabilseydik bunları konuşmaz ve sivasspor için neler yapmalı ve ne gibi fedakarlıklarda bulunmalıyız diye çareler arardık. bidünya zenginimiz var sivasspora neden yardım etmiyorlar diye düşünürdük. bu verilen paralar süper ligdeki her takıma veriliyor her kes aynı eşit şartlarda. kasasına artı para koyabilen takımlar şartlarını zorlayabilirler ancak. yayıncı kuruluş sadece sivasspora para vermiyor herkese veriyor. biz taraftar olarak artı bişeyler yapabiliyormuyuz bunun muhasebesini yapmak lazım. yensin alsın parayı demek boşver ya düşsün kurtulalım mantığını getirir. buda taraftarlık ruhuna aykırıdır. zaten biz sivaslılar taraftar olamadıkki.
takımın bu halde olmasındaki en son etken taraftardır.en başta suçu daha büyük olan yönetim ve futbolcuları bırakıpta suçu çok az vefakar ve cefakar taraftara yüklenmek bence hedef saptırmaktır.öncelikle baş suçluları eleştirelim daha sonrada taraftara laf atalım.birde gerçek taraftarlık nedir onu anlayabilmiş degilim taraftarın gerçegi yalanı olmaz taraftar taraftardır çünki bu işte bi çıkar yokturki insanlar olmadıkları halde yalandan taraftar gibi davransın.
insanlar içinden geldigi için taraftar olur ve takımını destekler.gücü ölçüsünde maddi destek verir.gerçek taraftarlık maçlarda çılgınlık yapmaksa küfretmekse sahaya yabancı madde atmaksa ben gerçek taraftar degilim ama sivassporun bu durumda olmasından dolayıda herkes gibi içim acıyor ve sıkıntı duyuyoırum.tüm yigidolar gibi gerçegi ve sahtesiyle
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2010, 10:58   #78
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 603 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sizce gerçek taraftar yönetimin hatalarını kabullenmekse ben gerçek taraftar degilim.sivasspor için bi şey yapması gerekenler yönetim kuruludur en azından taraftarın sesine kulak verebilirlerdi transfer sezonunda .bence siz sivassporun degil yönetimin taraftarısınız yönetimi eleştirmeyerek ve hatalarını söylemeyerek sivasspora zarar veriyosunuz yönetimi eleştirmek ayrıdır sivasspor ayrıdır sivasspor bir kurumdur yönetim ise kişilerdir benin eleştirilerim işini dogru yapmayan kişileredir. yayıncı kuruluşun herkese eşit para verdigi dogrudur ama bu paraları transfere harcamayn tek takımın sivasspor olduguda bir gerçektir.tabiki transfer yapanlarla yapmayan eşit şartlarda mücadele edemezler.taratarın yapabilecegi şeyler sadece düşüncede kalır çünki yönetim kurulu hiç bir konuda taraftarın sesine kulak vermemiştir sonuç kötü oluncada eleştirilri azaltmak adına hedef saptırmak adına taraftarı gerçek taraftarlık diye bi şey ortaya atılmıştır.ben sivasspor taraftarıyım ve benim taraftarlıgımı sınıflandırmak kimseye düşmez .yönetimin yaptıgı hataları eleştirmeyip onları her yaptıkları işte alkışlamaksa gerçek olan ben gerçek degilim arkadaş.
Alt 31.10.2010, 11:01   #79
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
efendim bakın sizce gerçek bi taraftar nasıl omalı şu şartlarda neler yapmalı taraftarlık ruhu nedir bi yazsanda bizde bilsek saygılar sunarım
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2010, 17:09   #80
ilhan güler
Yeni Yiğido

ilhan güler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 ilhan güler Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivası istanbul takımlarıyla mukayese edenlere şaşıyorum.onlar trilyonlara transfer edilen futbolcuları izlettiriyor fiyatlarda ona göre olacak elbet. ben denizli de bulunuyorum da; bank asyada kafaya oynayan,yenilgi yüzü görmeyen ve de taraftarlara doyumsuz futbol izlettiren bir takımın maçları 1 tl.yönetim 4-5 senede daha tiryakisi olmuş taraftar edinmeden ,taraftar sırtından para kazanmanın yollarını aramayı düşünür oldular.artık başarısızlıklarını taraftarların arkasına saklanarak gizlemeye çalışmasınlar.2 sene öncesine kadar bülent uygun da taraftarı ağzına doluyordu. ne oldu sivasspor kendinemi kaldı.yönetimde takımın kendi malları olmadığın bilerek hareket etsin.taraftarı küstürmesin.EN BÜYÜK SİVASSPOR VE ONUN TARAFTARLARI...
ilhan güler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eylül, gelmiyor, sivaslı, stadına