Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim kazanır
Sivasspor 145 43,28%
Fenerbahçe 129 38,51%
Berabere biter 61 18,21%
Katılımcı sayısı: 335. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla
Alt 17.05.2011, 20:48   #221
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Serveti verdiler cimboma sattık. İsmail kartalla süper ligteyiz. Bülent uygunla şampiyonlar ligine gittik bu nlar en önemli kişilerdi fenerli olmaları bir anlam teşkil etmiyormu senin için
SERVETİ DAUM kovmasaydı,verirlermiydi,bülen t uygun depremde herşeyini kaybetmişti,futbol hayatıda bitmişti,üsküdar anadoluda oynuyordu,aldık teknik derektör kursuna gönderdik,allah razı olsun birçok faydası dokundu,ismail kartal alt yapı hocasıydı ,kimse tanımıyordu,nazlanarak geldi sivasa sivassporu şampiyon yaptı,bizden başka birtakımda dırrık tutturamadı,hertakımdan kovuldu,bunların fb forması giymelerinin benim için önemi yok,kimse babasının hayrına gelmedi.sadece sivassporu tanırım.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 21:14   #222
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla

Sezonun son maçı,bazıları için ehemmiyeti yüksek derecede olan bu maç bazılarına göre de sivas için o kadar mühim olmadığı yönünde telkinlerde bulunanlar oldu.şunu gördüm ki, son maç olan FB maçına kadar forumda olan tanıdık isimler şimdi geri planda kalmış sanki meydan birilerine kalmış, yapılan yorumlarda sanki bu forum, FB severlerle dolup taşıyor imajına doğru gitmekte.Kendimize gelelim, şampiyonun kim olacağından çok biz Sivasspor olarak gönüllerin şampiyonluğunu kaybettirmeyelim birilerinin şampiyon olması uğruna.Şahsen bu maçın hem FB hem de TS için ayrı bir değeri var ama Sivas bu maçı almalı ya da en azından berabere bitirmeli,gerçek olan bu.biz kendimizi kaybetmeyelim, birilerinin çanağına tabak tutmayalım,sivası sivaslı gibi destekleyeylim, 4 eylülün yiğid mekanı olduğunu gösterelim.....
Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner....
Alt 17.05.2011, 21:16   #223
SeBuYa
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SeBuYa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dostlar hayalci olmayalım fenerbahçe şampiyonluğu son maça bırakmışsa bu maçı asla bırakmaz. biraz gerçekci olalım.bir sivaslı ve sivassporlu olarak ben böyle düşünüyorum. unutmayın herşey de para değildir. bunun karşılığını alırız. servet olayında olduğu gibi.
SeBuYa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 21:30   #224
emre_fb_58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 emre_fb_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SERVETİ DAUM kovmasaydı,verirlermiydi,bülen t uygun depremde herşeyini kaybetmişti,futbol hayatıda bitmişti,üsküdar anadoluda oynuyordu,aldık teknik derektör kursuna gönderdik,allah razı olsun birçok faydası dokundu,ismail kartal alt yapı hocasıydı ,kimse tanımıyordu,nazlanarak geldi sivasa sivassporu şampiyon yaptı,bizden başka birtakımda dırrık tutturamadı,hertakımdan kovuldu,bunların fb forması giymelerinin benim için önemi yok,kimse babasının hayrına gelmedi.sadece sivassporu tanırım.
Fenerbahçe babasının hayrına mı yaptı Sivas'ın formalarını,malzemelerini.Geçi n bu ayakları.Kim kime bedava futbolcu veriyor bu devirde bir de?Servet bu futbolcu üstelik milli takımın stoperi.
emre_fb_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 21:33   #225
emre_fb_58
Yeni Yiğido

Alıntı:
emre41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ulan o kadar onurun gurun varsa; Febenin kupada 3 1 yenildiğimiz maçta sonra Sİvas'ın yollarına şarkısına laf söylersin. Ayıp be Ayıp. Ne takımı tutarsan tut 58 i ne diye yazarsın oraya idiot.
Terbiyesizlik etme.Ben en az senin kadar severim memleketimi 1.10-15 tane malın yaptığı beni alakadar etmez 2.Fenerbahçe'nin yaptığı yardımları Sivas hiçbir takımdan görmemiştir 3.Fenerbahçe forumlarını araştır Sivas hakkındaki yorumları oku ondan sonra konuş 4.
Alt 17.05.2011, 21:35   #226
emre_fb_58
Yeni Yiğido

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Domuzdan post kafirden dost olmaz...

Mesela bu

Veya Kabe yerine Ts bayrağına dönen taraftar.

Alt 17.05.2011, 21:38   #227
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
emre_fb_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Terbiyesizlik etme.Ben en az senin kadar severim memleketimi 1.10-15 tane malın yaptığı beni alakadar etmez 2.Fenerbahçe'nin yaptığı yardımları Sivas hiçbir takımdan görmemiştir 3.Fenerbahçe forumlarını araştır Sivas hakkındaki yorumları oku ondan sonra konuş 4.
Yahu bu site hakikaten çok demokratik. Senin gibi "hain"lere dahi söz hakkı veriyor. Dostum ne 10 15inden bahsediyorsun sen ya. Adamalr stad hopörlerinden sesimizi bastırdı maç boyu. Hep bir ağızdan küfürleri sen değil biz yedik.

Sen de seversin ya, sözde herkes sever. Kaldı ki senin sevgine de ihtiyacı yok bu şehrin. Sen damaralarında akan fener kanınla devam et hayatına. Forumlarda yazana gelince; maçtan önce ne diyeceklerdi. Küfür mü etseleri.

Biz İstanbul takımlarının ilgisini de sevgisini de istemiyoruz. Yapılan yardımlara gelince, klup bazında Başkanımızdan dolayı bir yardım olmuştur ancak kendini bi pok zanneden concon febelilerden bir şey görmedik.

Alayının canı cehenneme....
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 21:41   #228
akkuzu
Yiğido

akkuzu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 akkuzu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Benimde hazmedemediğim bu günkü trabzon yöneticilerinin Sivasspor türbünlerinin çoğunluğunun FB ye verilmesini sikayet ve etik olmadığından bahsediyorlar.Ya kardeşim bizde memlekette tabiki istemezik ama 10 yılda gelebilecek bir kazanma fırsatı kulübe gelmiş kulüpte bunu değerlendiriyor.çoğunluk taraftar onlarda diye maçıda satmadıkya hemen medyalarda sivası aşağılamaya başlamışsınız.İşte bu yüzden trabzondan nefret ediyorum.Sizin Buca ve İstanbul belediye maçlarında Tüm biletleri size verip O kulüpler kasasını doldurunca size göre etiktide şimdimi etik olmadı.Sizin kazandığınız BJK maçı,bursa maçı,gaziantep maçı Gs maçı,Buca maçı vs hepsininimi bileğinizin gücüyle kazandınız bence değil sizde maç alıyorsunuz FB de maç alıyor şimdi geliyor sizin son maçınzı almanız normal oluyor Sivas yenilirse şike ve sattı olacak sizin düşünceleriniz daha şimdiden ulusal medyada şekillenmiş karalamalara başlamışsınız.Biz sizin 4 yıl önce Bjk genç kontanjanını oynatmadı siz itirazda bile bulunamadınız Sivassporu uefa dan ettiniz.şimdi kalkıp delikanlı rolü çizmeyin bizi hiiiiiç ilgilendirmiyor kimin şampiyon olacağı çıkıp YİĞİDO GİBİ OYNAYACAKTIR ama sonuç her türlü olabilir onun için kulplarınızı cebinize koyun kaderde ne varsa eyvallah deyin.Ama bunuda umamıyorum çünkü aksi durumda tüm yerel tv leriniz (geçmişte olduğu gibi) yine karalayacak,yok sivas yenip sizi şampiyon ederse sivas kimki biz sonuna kadar hak ettik kimseden destek almadık diyeceğiniz şimdiden belli gibi.
akkuzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda akkuzu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2011, 21:46   #229
patriot5878
Yeni Yiğido

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 patriot5878 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla çok mücadele edceğimizi sanmıyorum..bu maç fenerin şampiyonluğuna giden bir yol gibi duruyor..acaba bız düşme noktasında olsaydık fener ne yapardı..fener sivasa yardım ediyormuş bılmem ne gıbı seneryoları bırakıp fenerı yenmek için mücadele etmelıyız ancak hem seyırcı açısından hemde gene l görüntü fenerin işineymiş gibi duruyor..fenerın şampiyon omasını hiç te istemıyorum..
patriot5878 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 21:51   #230
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
emre_fb_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Mesela bu

Veya Kabe yerine Ts bayrağına dönen taraftar.

Mesajım yerine gitmemiş anlaşılan...

Etiketler
maçı, sivassporfenerbahçe, tahmin, yorumları