Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kılıç'tan Yalanlama
Alt 17.05.2013, 17:28   #11
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Kılıç'tan Yalanlama

Ne diye kızılıyor arkadaş. Profesyonel futbolcu parasına ve kariyerine bakar.
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ozan5858585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2013, 17:43   #12
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 476 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

erman ayıp ediyon bu taraftar seni o kadar seviyo ama sen 2 kuruş için gidiyon
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2013, 18:25   #13
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Ermanın ve Kadir'in misyonu Sivassporda bitmiştir. Bunu hem Yönetim biliyor hemde futbolcular ve taraftarımız. Zorla güzellikte olmayacağına göre bu sene bu transfer olayında Yönetimimiz ve özellikle Sayın başkanımız Mecnun Odyakmaz çok büyük bir sınav verecek. Yanlış anımsamıyorsam bu sene kadar daha geniş kapsamlı bir viraj dönmemişti. Bu daha lig bitmeden oluşan tablo, eğer lig biterse transfer ve ayrılmak isteyenlerin sayısı dahada artacaktır diye düşünüyorum. Hayrettin, Uğur Kavuk, Stephan Senecky, Kadir Bekmezci, Erman Kılıç, Jan Rajnoch, Kamil Grosicki, Michael Eneramo, Mehmet Nas, Ziya Erdal, Adem Koçak aklıma gelen isimlerdir. Hemen hemen şöyle uzaktan baktığımızda kemik kadronun adeta yokoluşu ve erimesi hasıl oluyor. Yeni takım oluşturmamız için bayağı külfetli bir para harcanmasıda söz konusu olacak. İşte bu yüzden bu sınavı nasıl atlatacak yönetim soru işareti..

Erman Kılıç'a gelince artık istediği kadar inkar etsin, lig bitmeden konuşmaması profesyonelliği gereği olduğu için bu davranışı normal karşılanabilir. Lakin artık onun işi bitti. Gitmek istemesi ise bizim ne kadar profesyonel olduğumuzu kanıtlayacak durumda. Kabullenmeyi bilmeliyiz ve sağduyulu davranmalıyız. Teşekkür etmesini bilmeli, bize yakışan şekilde uğurlamalıyız.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2013, 18:52   #14
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Ben önceki haberi okuduğumda sessiz kalmayı tercih ettim. bir çapanğolu olduğunu biliyordum çünkü.aslı çıkar dedim. ayırca gitse bile elimizden birşey gelir mi. siz sivassporda oynasanız. her ne kadar da sevmesek İT takımları isteyinece transfer olmak istemezmisiniz.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2013, 19:01   #15
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ermanın ve Kadir'in misyonu Sivassporda bitmiştir. Bunu hem Yönetim biliyor hemde futbolcular ve taraftarımız. Zorla güzellikte olmayacağına göre bu sene bu transfer olayında Yönetimimiz ve özellikle Sayın başkanımız Mecnun Odyakmaz çok büyük bir sınav verecek. Yanlış anımsamıyorsam bu sene kadar daha geniş kapsamlı bir viraj dönmemişti. Bu daha lig bitmeden oluşan tablo, eğer lig biterse transfer ve ayrılmak isteyenlerin sayısı dahada artacaktır diye düşünüyorum. Hayrettin, Uğur Kavuk, Stephan Senecky, Kadir Bekmezci, Erman Kılıç, Jan Rajnoch, Kamil Grosicki, Michael Eneramo, Mehmet Nas, Ziya Erdal, Adem Koçak aklıma gelen isimlerdir. Hemen hemen şöyle uzaktan baktığımızda kemik kadronun adeta yokoluşu ve erimesi hasıl oluyor. Yeni takım oluşturmamız için bayağı külfetli bir para harcanmasıda söz konusu olacak. İşte bu yüzden bu sınavı nasıl atlatacak yönetim soru işareti..

Erman Kılıç'a gelince artık istediği kadar inkar etsin, lig bitmeden konuşmaması profesyonelliği gereği olduğu için bu davranışı normal karşılanabilir. Lakin artık onun işi bitti. Gitmek istemesi ise bizim ne kadar profesyonel olduğumuzu kanıtlayacak durumda. Kabullenmeyi bilmeliyiz ve sağduyulu davranmalıyız. Teşekkür etmesini bilmeli, bize yakışan şekilde uğurlamalıyız.
Takımdan bir çok oyuncunun gideceği belli.Ben yönetimin bu sınavda başarılı olacağını düşünmüyorum.Sanki kendi paralarını harcıyorlarmış gibi zorla bir iki oyuncu alan adamlar bu kadar adamın boşluğunu nasıl dolduracak ? Doldurmak isteseler bile yerli oyuncu bulmak kolay değil.Ben kesinlik yeni gelen hocanın taktik,teknik bilgisinin iyi olduğu kadar alt ligdeki oyuncular hakkında bilgisi olmasının da önemli olduğunu düşünüyorum.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2013, 19:02   #16
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

aynen katılıyorum bukadar köklü değişim ilk defa başımıza geliyor (hoca + futbolcular) umarım en az zararla bu kan değişimini atlatırız. aksi halde şuan ki durumdan daha vahim bir yerde buluruz kendimizi
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda onurcngr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2013, 19:56   #17
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sonuçta bu adam profesyonel abartmamak lazım.

Kalana övgü, gidene sövgü olmaz .Emeğine sağlık denilip teşekkürle uğurlanmalı...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ELLİSEKİZ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2013, 19:57   #18
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Para kazandıracaksa gitsin şahsen ben haberi gazetede okuyunca hayırlı olsun dedim
Alt 17.05.2013, 20:02   #19
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

ateş olmayan yerden duman tütmez,zamanında mehmet yıldızada aynısını gs yaptı çocuk bitti resmen o haberler şampiyonluğu gs ye kaptırmamıza neden oldu,erman gidersede yolu açık olsun ,kalırsada başımız gözümüz üstünde yeri var,takımın iskeleti bayağı dağılacak gibi görünüyor,buna teknik direktör sorunuda eklendi,yönetimin şimdiye kadarki enfazla mesaisini yapması gerekecek sivasspor tarihindeki en önemli sınavını verecek,umarım bu sınavı layıkıyla geçeriz
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2013, 20:15   #20
ressam58
Acemi Yiğido

ressam58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 ressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDI

Lütfen Erman bizi bırakma.....bu kadar net söylüyorum...
ressam58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ressam58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıklaması, asla, büyükler, diŞinda, ermandan, galatasaray, kılıçtan, sivasspor, sİvas, sözüm, tercihim, yalanlama, İlk