Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Sallama...
Alt 08.11.2005, 00:42   #21
gercek58li
Usta Yiğido

gercek58li - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gercek58li ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Sallama...

Alıntı:
heryerdeyiz61 Nickli Üyeden Alıntı
birileri sırf gıcıklık olsun diye bunu yazmış olabilir diye düşünmen normal. ama ben Trabzondayım ve bunun olma ihtimali baya bi kuvvetli.
yalan olsa bile neden trabzon seçilsin bu yalanda? bide bu taraftan bak.
Ya adamlar FB ye gicik olduklarindan disarida atmis olabilirler ama hepsinin birden 2 kisiye saldirip dövdügüne inanmiyorum!
Birde FB ye karsi en fazla Trabzonspor sikayetci oldu,onun icinde Trabzonu secmis olabilir vatandas.Hemde Trabzon halkinin hircin olmasi sebebiylede böyle birseye basvurmus olabilir.
Her yazilanlara inanmak dogru degildir,bu benim düsüncem...
Alt 08.11.2005, 00:45   #22
GuNaY
Gast

Alıntı:
adilakbulut Nickli Üyeden Alıntı
bir sivasli olarak üzülsem mi kizsam mi utansam mi sasirdim.eger böyle nesil yetisiyorsa sivasta cok yazik.bosuna yigitler diyari demisler o halde sivasa. o sevinenlere bir sorum var, bir büyügünüze sorun bakalim 2 kisiye yok yere 30 kisiyle girisene eskiden ne derlermis bir sorun bakalim!
olay sivasta değil trabzonda olmuş...

Alt 08.11.2005, 10:17   #23
heryerdeyiz61
YASAKLI ÜYE

heryerdeyiz61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 heryerdeyiz61 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BU yazılanların sıkma olduğunu düşünenler var burda. ben bu yazılan olayı kendi gözümle görmedim. ama dediğim gibi olabilme ihtimali tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. dedimya işin içinde fener olunca herşey çok farklı olur.
bazı arkadaşlar trabzonun 96 dan sonra bukadar kin beslediğini yazmış . fenerin o sene hakkıyla şampiyon olduğunu yazmış. ali şenin bu sene içindeki yazısını itiraflarını okumadın sanırım. ben alişenin o verdiği röportajıda bulup buraya yazacağım. ozaman nedemek istediğimizi çok daha ii anlarsınız. fenerin nekadar çirkef bi takım olduğunu çok daha ii anlarsınız. bazıları u ligde herşeyi tos pembe sanıyor. bizde fair play diyoruz. ama bunlar anlamaz fairplayden . bşarıya giden her yol mübahdır bunlara. o yazıyı bulmaya çalışacam alişenin 96 yılında fener bahçede başkanlık yaptığı zamanları bakın nasıl itiraf etmiş.
nasıl insanlar olduklarını ozaman anlarsınız.

haaa birde bazıları çıkıp fener avukatlığı yapmış burda. ama herşekilde fenerli bi ezik olduklarını itiraf etmişler. ben sivaslıyım ama fenerliyim diyenler bile var. bari bunu burda yazma istanbul yalakası.
heryerdeyiz61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 10:42   #24
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
adilakbulut Nickli Üyeden Alıntı
bir sivasli olarak üzülsem mi kizsam mi utansam mi sasirdim.eger böyle nesil yetisiyorsa sivasta cok yazik.bosuna yigitler diyari demisler o halde sivasa. o sevinenlere bir sorum var, bir büyügünüze sorun bakalim 2 kisiye yok yere 30 kisiyle girisene eskiden ne derlermis bir sorun bakalim!

WALLA KONUYU HİÇ ORALARA CEKME BOSUNA.....BEN KAHVEDE SİVAS MACINI IZLEYECEM SİVAS GOL YIYECEK BIDE 2 TANE ezik GOOL DİYE AYAGA FIRLAYACAK HEMİİİİ!!!! VAYYY YAVRUM VAYYYY IYIKI BEN ORDA YOKMUSUM YOKSA BU HABERI BURDAN DEIL GAZETE MANSETLERINDEN OKURDUN!!!
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 11:21   #25
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 Serd@r BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Aşağıda yazılanlar fenerli bi eziğin kendi sitelerinde foruma yazdıklarından alıntıdır.
--------------------------------------------------------------

Selam arkadaşlar yaklaşık bir kaç saat önce yaşadığım olayı sizlere aktarmak istiyorum. Duygularım Tam No Postluk ama, aldığım terbiye buna elvermiyor.

Bayram ziyareti için trabzona gelmiştik, kardeşimle bir cafeye gidip sivas maçını izleyelim dedik. Oturduk sessiz sessiz izlemeye başaladık sivas gol atınca, Cafe koptu... Başladı aziz yıldırıma küfürler, hayatımda hiç duymadığım küfürleri ediyolardı. Bi baktık sadece Fenerli biz varız. Ben dayanamadım kardeşime gidelim dedim. O yok dedi maç bitsin gideriz dedi. Gollerde ses çıkarmadık oturduk...

Maç 2-2 ye gelince, İnanılmaz küfürler yine başladı... O kadar gerilmiştimki tuncay golu atınca dayanamadım gol dedim. Sonra kardeşimle gülüştük.

Arkadan yaşlı bi amca siz fenerlimisiniz dedi? Bende iyi niyetle sorduğunu sandım bi an için mutlu bi şekilde evet dedim. İşte ondan sonra yaşadıklarımız kelimelerle anlatılmaz....

3 kişi birden ayağa kalktı. Fenerli Var LAN burda diye sonra bütün kafe üstümüze geldi. Baktım yaşlı amca bize sandelye fırlatıyo. Bir yanım karadenizli, delikanlı sanırdım hep onları. Ve 2. takımımım trabzondu. O delikanlıyız diye gecinen trabzonsporlular 2 kişiye ********ce saldırıyolardı. Başladılar bize yumruk sallamaya, kardeşim yara almasın diye onu kollarıma aldım, neye uğradığımı şaşırmıştım. 21. yüzyılda türkiyede bir ilde şehrin göbeğinde dayak yedim. Biri Silah bile çekti. Kendim için değil kardeşime bişey olacak diye çok endişelendim. Birden Adamın biri bizi korumaya aldı, sivil polismiymiş neymiş, bize küfrede küfrede dışarı çıkardı, Polislik bumu? ne sucumuz var !!! Sadece sessizce gol demiştik. Ayağa bile kalkmadan !!!

Birazdan uçağımız kalkacak, hala ellerim titriyo. Biraz sırtım ağrıyo. Kardeşim iyi çok şükür. Ben trabzonun böyle rezil bir şehir olduğunu bilmiyordum. Orda sivil olmasa heralde şu an hastanede olurduk. Bu olay güpe gündüz trabzonun göbeğinde olmuştur.

6s den nefret ederdim. Artık yarı memleketimde olsa, trabzonspordan nefret ediyorum.

Siz bu kadar delikanlısınız trabzonsporlular, sessizce oturan 2 fenerliye 25-30 kişi saldıracak kadar delikanlısınız.
--------------------------------------------------

Bu eziklere az bile yapmışlar ii kurtardılar
Arkadaşım belki biraz abartmışlar ama şunuda unutmamak lazım MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATILMAZ.Kötü bir tecrübe edinmişsin.Geçmiş olsun
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 11:22   #26
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

bu yazı bence abartılmış olabilir.son zamanlarda trabzon üzerine oyunlar oynannıyor..
bakın trabzonu ne hale getirdiler.
aziz yıldırımın parmağı var bu işte trabzonu tamamen silmek için uğraş veriyor.trabzon seyircisi kötü gösteriyor ki trabzon sahasında maç yapamasın.adam şeytan.
Alt 08.11.2005, 11:24   #27
shadow3458
Acemi Yiğido

shadow3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 701 shadow3458 COK SEVILEN BIR KISIshadow3458 COK SEVILEN BIR KISIshadow3458 COK SEVILEN BIR KISI

bana kalırsa abartılmış bir yazı bende fenerbahçeliyim ama abartılı buluyorum
shadow3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 11:26   #28
heryerdeyiz61
YASAKLI ÜYE

heryerdeyiz61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 heryerdeyiz61 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

fenerin galibiyet serisine son vermeye az kaldı. hemde kadıköyde.
heryerdeyiz61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 11:28   #29
shadow3458
Acemi Yiğido

shadow3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 701 shadow3458 COK SEVILEN BIR KISIshadow3458 COK SEVILEN BIR KISIshadow3458 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ARKADAŞIM BURDA TRABZON FENER MUHABBETİ YAPMAK İSTEMİYORUM AMA GEL ŞÖYLE DİYELİM İSTERSEN İYİ OYNAYAN HAK EDEN KAZANSIN BEN FENERBAHÇELİ OLARAK TARBZONA KADIKÖYDE BAŞARILAR DİLİYORUM
shadow3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2005, 11:31   #30
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 Serd@r BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
İnşallah hemde canı yürekten inşallah
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır