Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tebrikler - Tepkiler
Alt 26.08.2013, 12:38   #11
halimsancak58
Acemi Yiğido

26 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 431 halimsancak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tebrikler - Tepkiler

ya arkadaşlar taraftar gelmiyo diye bizde burda birbirimizi yıyoruz. seyırcı gelir bu sefer de yok yolu kapatıyolar yok wc gidemiyom bırakın bunları keşke butun sezon böyle olsa da tek terdimiz bu olsa;en ucuz biletler bizde şurda yeni stad yapılana kadar cefakar taraftarlar lazım bize bahaneler üretip kızıp ben gelmem diyen taraftarları cefakarlığa davet ediyorum....
halimsancak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı halimsancak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2013, 12:52   #12
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Bu sıkıntılar uzun süredir gündeme getiriliyor ama malesef bu sıkıntılara çözüm üreten yok.

Taraftarlar kombinesini alıyor maç günlerini iple çekiyor gideceğim oturacağım yer belli diyor girişlerde başlayan sıkıntılar içerde devam ettiği gibi çıkıştada devam ediyor.

Bu fedakar yiğidoların sorunları ile biran önce ilgilenilmesi sıkıntıların tamamı bir anda halledilemese bile bir başlangıç yapılması gerek. Sivasspora sevdalı olan bu yiğidolara sahip çıkmak sorunlarını sonlandırmak veya en aza indirmek gerek diye düşünüyorum.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2013, 13:29   #13
abora58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 abora58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün arkadaşlarımla beraber VİP tribününde bilet aldım. Sırf rahat izleyim diye. Bileti satan adam VİP tribününde harf sırasında bulunmayan "O" tribününden bilet satmış.. "P" tribünü olmadığı halde ondan da bilet satmış. Dün VİP B'de bir çok kez kavga oldu, dövüş küfür her şey vardı.

Güvenlik görevlileri bulduğunuz boş yere oturun diyor. boş yere oturuyosun adam gidiyor onu kaldırıyor o kalkmıyor kavga başlıyor. ve bileti ilk çıktığı günden aldığım halde. gittim resmen kale arkasının dibinden izledim önümüzdede koca bir direk vardı ben VİP'de rahat maç izleyim diye 15 lira verip bilet alıyorum. gidiyorum dövüş kavga içerisinde konforsuz kale arkasında izliyor gibi görünüyorum.

Bunu böyle yapan sivaslıları dünkü maçta birbirine düşman eden yönetime yazıklar olsun. Diyeceklerim bu kadar !!!
abora58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda abora58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2013, 15:05   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
abora58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün arkadaşlarımla beraber VİP tribününde bilet aldım. Sırf rahat izleyim diye. Bileti satan adam VİP tribününde harf sırasında bulunmayan "O" tribününden bilet satmış.. "P" tribünü olmadığı halde ondan da bilet satmış. Dün VİP B'de bir çok kez kavga oldu, dövüş küfür her şey vardı.

Güvenlik görevlileri bulduğunuz boş yere oturun diyor. boş yere oturuyosun adam gidiyor onu kaldırıyor o kalkmıyor kavga başlıyor. ve bileti ilk çıktığı günden aldığım halde. gittim resmen kale arkasının dibinden izledim önümüzdede koca bir direk vardı ben VİP'de rahat maç izleyim diye 15 lira verip bilet alıyorum. gidiyorum dövüş kavga içerisinde konforsuz kale arkasında izliyor gibi görünüyorum.

Bunu böyle yapan sivaslıları dünkü maçta birbirine düşman eden yönetime yazıklar olsun. Diyeceklerim bu kadar !!!
Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah...
Bize de bir gün kader güler güler inşaallah...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2013, 17:50   #15
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim kombinede Y sırasından. En üst sırada arkası duvarla koltuk arası boş olamsı gereken geçiş yeri tıklım tıklım beleşçi dolu. Hepside güvenlikçinin yada birilerinin tanıdığıymış.

Haftaya maçta yine dolu olursa izlediğim 10 liralık parayı kessinler 6 arkadaşımızın kombinesini iade edeceğiz.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gogohan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2013, 17:53   #16
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

5 VEYA 10 Lirayı SİVASSPORUMUZA cok görüp maca beles gireyim diyen insanları kınıyorum.

Sizden gelecek destek ve hayır ALLAHTAN gelsin.

Gidip her gün 10 Lira sigaraya 20 Lira kahveye bayılırsınız paraları SİVASSPORA gelince cebinizde akrep olur, Birde bilet alan kombine alan taraftarın hakkını yersiniz.

YAZIKLAR OLSUN size ve sizin gibi Sivaslılara.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2013, 18:21   #17
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI

"Gardas adamımız var, istediğimiz yere giriyoruz" demeyi artistlik sanan adamlardan ne bekleyecektik ki başka
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2013, 18:58   #18
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
halimsancak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya arkadaşlar taraftar gelmiyo diye bizde burda birbirimizi yıyoruz. seyırcı gelir bu sefer de yok yolu kapatıyolar yok wc gidemiyom bırakın bunları keşke butun sezon böyle olsa da tek terdimiz bu olsa;en ucuz biletler bizde şurda yeni stad yapılana kadar cefakar taraftarlar lazım bize bahaneler üretip kızıp ben gelmem diyen taraftarları cefakarlığa davet ediyorum....
Böylesi beleşçi tiplere taraftar diyorsan eğer, burada hiç kimse taraftar değil.

Anlatılan yer, tam olarak gözlemcilerin karşısında olan bir yer. Yani gözlemci bunu raporunda beyan etse, kulübün ceza alacağını ( yanlış hatırlamıyorsam bir kere bu yüzden ceza yedik ) biliyor musunuz ?

Burada asıl konu, milletin kendi rahatlığı değil, ( Bizler duvar üstünde, beton basamaklarda maç izledik ) kulübün menfaatlerini savunmasıdır. Maça beleş gireceksin, boş kalabalığınla oradaki düzeni bozacaksın, kulüp belki senin yüzünden ceza yiyecek, ben de buna sessiz kalacağım hemi ....

Buradan herkesi, kendi otokontrolümüzü sağlamaya davet ediyorum.
Nasıl, küfür eden olunca hep birlikte tepki veriyoruz, susturuyoruz, beleşçi birini gördüğünüzde güvenlik, polis, yönetim, kim olursa şikayet edip attıralım staddan.

Sezon başı kombinemi alıyorsam eğer, böylesi tiplere tepki göstermekte en doğal hakkımdır. UTANMAZ ADAMLAR 5 LİRA VERİP BİLET ALMAZLAR, CEPLERİNE BAKSAN MARLBORO SİGARASI VARDIR.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2013, 20:04   #19
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kombine alıpda yerine oturamayan kişiler haklıdır mutlaka ,yalnız 5 10 lira verip kendilerini 1.sınıf sivasspor taraftarı başkalarınıda ipsiz sapsız beleşçi diye aşşağılamanın anlamı yok ,topu topu 17 maç seyredilecek 1.5 saat ayakta izlense nolur bu ülke için 13 ay boyunca gece 12 saat no stop nöbet tuttum sizlerde sivasspor için 1 yılda 25 saat nöbet tuttum diye sayın ,oraya gelenlerin hepsi sivasspor aşkına gelmişlerdir o ask baska bişeydir,o aşk olmazsa adamı bedava stada alsan değilya cebine parada soksan yine gelmez,yok kombinemi verecem yok stada gitmiyecem diyenlere diyecek lafım yok kendileri bilir,stadın yetersizliği çoktandır biliniyordu kalabalık olunca patlak vermiş,bize 33 bin kişilik stad sözünü 5 yıl önce veripte 25 bine indirip daha yeni inşaata başlıyanlar adam gibi söz verildiğinden itibaren başlasalardı adam gibi stadımız olur milletde adam gibi maçını seyrederdi,yeni stad bitene kadar kalabalık maçlarda bu tür sorunlar devam edecektir,sivasspporu desteklemeye gelen herkese tesekkür ederim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2013, 20:19   #20
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Kimsenin kimseyi sınıflandırdığı yok. Konuyu başka yerlere çekmeyin. 5 lira verip kale arkasında izleyende Vipte izleyende aynıdır. Buradaki tepki maça beleş girmeye çalışan ve düzeni bozanlaradır.
Eğer tafartarım diyorsan alacaksın formanı, biletini gidip kulübüne destek olacaksın. Geçin bu demogojileri.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
tebrikler, tepkiler