Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Anketimiz: Bülent Uygun'u Sivasspor'un başında
Evet, görmek isterim 49 41,18%
Hayır, görmek istemem 70 58,82%
Katılımcı sayısı: 119. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar
Alt 15.05.2013, 08:16   #51
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar

Nedense taraftarımız arasında şöyle bir izlenim oluştu, Rıza Hoca ya gitmeyecek, giderse de Bülent Uygun gelecek! Başka alternatif yokmuş gibi.

Benim tercihim, artık heyecanını kaybetmiş ve yıpranmış Rıza Hoca'yla kırıp dökmeden yollarımız ayrılmalı, fakat Bülent Uygun kesinlikle dönmemeli. Başka isimler düşünülmeli.

Çünkü şöyle düşünün, yarın sabah uyandığınızda takımın başına beni getirdiklerini öğrenseniz, yarınız benden nefret etmezsiniz. Ama Bülent Uygun olsa, taraftarın yarısı bu durumdan memnun olurken diğer yarısı nefret edebilir. Bence buna hiç gerek yok.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 08:39   #52
kimyamurat58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 kimyamurat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence sonuna kadar Rıza hoca için ısrarcı olmalıyız, bu takımı ZTK'da yarı final oynatan, Elazığ maçını alırsak ilk 10 da bitirmemizi sağlayan bir teknik adam hemde bu bütçe ile, ayrıca bakın Eskişehir'e zamamında getirdiğ Alper Potuk bu gün 9 milyon eoru ediyor ayrıca veysel, daha bir çok ismi rıza hoca kattı. bizde ise bir çok takıma kattığı adam var Atıf'ı ne kadara aldık bu gün satsak takım ne kadar kar eder, grosicki için aynısı, borjan, hakan, ümit bunları söylemiyorum bile;

Rıza hoca gidecekse o zaman şehri, taraftarı, yönetimi tanıyan uyum sorunu olmayan Bülent hoca gelmeli...
kimyamurat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 09:01   #53
Rallim58
Gast

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haydi bakalım ekledim anketi. Görelim sonucu..

.
Tehdit mi?

Sivassporumuz için UYGUN olmayan bir anlaşma olur (sanki yönetim anlaştı da burada UYGUN-UYGUNSUZ'luk tartışılıyor. Yönetimin, aklından bile geçtiğini sanmıyorum)

Anketin sonucunu da yazayım %65-70 ile %30-35 oranında neticelenir.

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 09:12   #54
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nedense taraftarımız arasında şöyle bir izlenim oluştu, Rıza Hoca ya gitmeyecek, giderse de Bülent Uygun gelecek! Başka alternatif yokmuş gibi.

Benim tercihim, artık heyecanını kaybetmiş ve yıpranmış Rıza Hoca'yla kırıp dökmeden yollarımız ayrılmalı, fakat Bülent Uygun kesinlikle dönmemeli. Başka isimler düşünülmeli.

Çünkü şöyle düşünün, yarın sabah uyandığınızda takımın başına beni getirdiklerini öğrenseniz, yarınız benden nefret etmezsiniz. Ama Bülent Uygun olsa, taraftarın yarısı bu durumdan memnun olurken diğer yarısı nefret edebilir. Bence buna hiç gerek yok.
Soyözen,hocalıkda gözün mü var?Seni görünce takımın başında memnun alacakların içinde ben de olurum.Taşın altına elimizi sokma zamanı ,taraftar olarak.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 09:44   #55
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Bülent Uygun'a transfer konusunda güvenmiyorum.Gelirse yine toplama bir takım oluşturur ortak olduğu menajerlik şirketinden bulduğu oyuncuları çakar.Üstüne her hafta antipatik röportajlarını yapmaya devam eder.Bir de fenerli tarafı var orayı hiç açmıyorum.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 10:12   #56
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

görüldüğü zaman tiskinti veren insan, böyle adamlara ekmek veriliyor hala ülkede
Alt 15.05.2013, 10:19   #57
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Bülent Uygun’la YOLA DEVAM

14.05.2013 tarihinde eklenmiştir.

Gaziantepspor, Teknik Direktör Bülent Uygun, yola devam kararı aldı.Dün Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl ile Teknik Direktör Bülent Uygun bir araya gelerek yeni sezon için anlaştılar. Dün öğleden sonra yapılan görüşmenin ardından alınan bilgiye göre Teknik Direktör Bülent Uygun ile sağlandığı belirtildi. Bülent Uygun ile devam kararının alınmasının ardından camiada mutluluk yarattı.

İSTANBUL’DA GÖRÜŞTÜLER

Sezonun ikinci yarısının 2. haftası sonrası takımın başına getirilen ve önemli işler yaparak kente hava kazandıran Teknik Direktör Bülent Uygun ile dün başkan İbrahim Kızıl İstanbul’da bir araya geldi. Detaylar ve hedeflerin konuşulduğu görüşmede tek düşünce gelecek sezonlarda Gaziantepspor’u zirve’ye oynatmak.

HEDEFLER ÖRTÜŞTÜ

Dün yapılan görüşmede Teknik Direktör Bülent Uygun’un başkan İbrahim Kızıl’a “Başkanım ben her sene kümede kalma mücadelesi veren bir hedefin içinde olamam. Benim hedefim kademe, kademe ilerleyerek 3 sene içinde zirveye oynayan bir takım yaratmak. Eğer sizinde düşünceniz böyleyse ben tabii ki yola devam ederim” dediği İbrahim Kızıl ise, “Hocam zaten geçen sezon hedefimiz buydu ama malum yaşananlar bizi farklı konuma getirdi. Gaziantepspor’un kesinlikle hedefi ilk 5 takım içerisinde yer almaktır. Sizinle bunu başaracağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştukları iddia edildi. Bu konuşmanın ardından hoca ve başkanın hedefi uyuşarak anlaşma sağlandığı belirtildi.

PAZAR GÜNÜ YURT
DIŞINA GİDİYORLAR

Teknik Direktör Bülent Uygun, pazar günü Gaziantepspor Yönetim Kurulu Üyesi ve transferden komitesinden sorumlu yönetici Mustafa Kızıl ile birlikte yurt dışına gidecekler. Yurt dışında transfer edilecek oyuncuları takibe alacak olan Bülent Uygun ve Mustafa Kızıl’ın yaklaşık 2 hafta yurt dışında kalacakları belirtildi. Yurt dışında yapacakları görüşmelerin ardından Türkiye’ye dönecek olan Uygun ve Kızıl, transfer için başkana rapor sunacaklar.

GÜNEŞ GAZETESİ “KALIYOR” DEDİ

Geçen hafta Güneş Gazetesi aldığı istihbarat sonrasında Teknik Direktör Bülent Uygun’un kalacağı yazdı. Bir çok takımla ismi anılan ancak Güneş Gazetesi Teknik Direktör Bülent Uygun’un takımda kalacağını haftalar öncesinde yazarak okuyucularına duyurdu.

BASIN TOPLANTISINDA
AÇIKLAYACAK

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, bugün yapacağı basın toplantısında anlaşmanın detaylarını ve görüşlerini basın mensuplarıyla paylaşacak. Yeniden yola devam etmenin mutluluk verici olduğunu belirten Uygun, yeni sezonda herkesi birlik ve beraberlik içinde olmaya çağırdı.

Kaynak:Gaziantep Güneş Gazetesi -Eyup Özkan-
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 10:35   #58
Rallim58
Gast

Konuk da konu da, nihayete erdirilmiştir.

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 10:36   #59
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

çok boş işlerle uğraşıyoruz bülent uygun gelsin yada gelmesin,rıza hoca kalsın yada kalmasın bunlar boş işler,sivasspor hocasız kalmaz rıza hoca ve bülent uygunda boşta kalmaz ,BÜLENT UYGUN dan nefret ediyorum diyen arkadaşlara soruyorum ,neden nefret ediyorsunuz kardeşim ?sivasspor 2.ligden çıkarken uygun adım adamı yolladılar, 3 puan yüzünden şampiyon olamadık ,takımın menejeri oldu ismail kartalı ikna etti fb den 2 genç oyuncu aldı şampiyon olduk bunun içinmi,sivasspor öyle yada böyle ligde tutundurduğu içinmi?takım küme düşerken esofmanları çıkarıp 2 3 oyuncu alıp ligde tutup ,daha sonrada şampiyonluk heyecanı yaşattığı içinmi?sivasspor tesislerindeki eksiklikleri valiye neye düzelttirdiği içinmi?tmm kızdık ,üzüldük şampiyonluğu kaçıran takımı daııttığı için sivasspora 7de 0 çektirip gittiği için filan o işlerde yönetimin hiçmi suçu yoktu,bilicayı 2 milyon $satıp yerine 500 bin$verip stoper almayıp rizeyi küme düşüren oyuncuyu aldı bunu bülent istemedi yönetim ucuz olsun diye aLDI,omotoyossiyi istedi hoca yönetim 50 bin $vermemek için almadı,adı bülent takımı daıttı olduRIZA HOCAYA gelince ,takım küme düşüyordu kimin umudu vardı ligde kalmaya ,herkes gelecek sezon bank asyaya hazırlanıyordu takım top mop oynamıyordu,kendi evimizde 4 yediğimiz ibb ye karşı varlık gösteremiyorduk be,devre arasında grosecki, navratil,eneramo ,rada ,hatta borjan ve boşnak kaleci olmasaydı küme düşüyorduk yalanmı?ertesi sezon avrupayı haketmiştik hakemler izin vermedi,okadar hakem hatalarına rağmen ligi üstlerde bitirdik,busezon kendiside kabul ediyor hata yaptığını ,transfere zaman ayıramadığını alel acele takım kurulduğunu ,geçen sezonun üstüne kimi aldılar ,bir atıf onuda iyiki aldılar yoksa gümlerdik,ara transferde butakıma enaz 4 adam lazım dedi yoksa sıkıntı yasarız dedi kimi aldık,ümit hakan erhan piec sercan sadece 2 sini oynatabildik,33 maçın enaz 25 tanesinde çok bariz hakem hatalarına kurban gittik en az 20 puanımız olmaması içten bile değildi,43+20=63 puanla nerelerde olurduk bir hesap etmek lazım küme düşme hattında bulunmamızın tek nedeni hakemlerdir,haaa rıza hoca hiçmi yanlış yapmadı ,bazı oyuncularda ısrarla ısrar etmedi ,takımı bazı maçlara iyi hazırlıyamadı,sevgili bektaş emminin rahatsızlığı yüzünden kendini tam manasıyla takıma veremedi bunlarda doğru 2 hocamızında hakkını yememek lazım,hangisi durursa ,hangisi gelirse başım gözüm üstünde yeri var boşyere kıyaslama yapmanın anlamı yok ,sivassporun sorunu hocalarda değil yönetimde ,bülent uygun yönetiyordu takımı bıraktı baskan gitti internetten muhsin ertuğralı buldu,adam yıllarca afrikada türk futbolunu bilmiyor kız gibi top oynattırdı,mesut bakkalda 1 galibiyet alamadan ligde tuttu yaslı takım kurup gitti karabük gibi takımı kime hattından çıkarrtı önce sonra 2 3 oyuncu yolayıp kendide yol aldı karabük belki düşecek ,yönetim bu işi pek beceremiyor sorun hocalarda değil başkanda dahil yönetimdekiler işbilir ,becerikli ,paralı adam değiller ,hocanın istediği adamları alamazlar hangi hoca gelirse gelsin farketmez yönetimle uyum içinde olmadıktan sonra hikaye
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 10:48   #60
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca gitsin bu konuda bence hemfikiriz bence çünkü çok fazla tıprandı, ben Bülent Uygunu isterim farklı adaylar olabilir hayırlısı olsun
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
anketbülent, bülent, karşı, olanlar, uygun, İsmine