Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > 1967 Genç Taraftarlar Derneği

1967 Genç Taraftarlar Derneği 1967 Genç Taraftarlar Derneği

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yalçın Başkan TRT 1 De
Alt 28.04.2009, 12:03   #31
spainloco
Yiğido

spainloco - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 spainloco isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Yalçın Başkan TRT 1 De

Alıntı:
abdulhadiocakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
alen ... sen kimsinde sivasspor un hocasına bölücü diyosun.sizin hesabınızı göreceğiz
Kardeşim Alen öle olabilirde sana yakışıyor mu öyle yazmak?
spainloco isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.04.2009, 12:04   #32
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Programı izleyemedım ancak buraya yazılanlar ve tv yi izleyen diğer şehirlerden arkadaşlarımın söylemelerine göre bizim için tam bir hüsran olmuş neden böyle olmuş bilmıyorum bu fırsatı çok yazıkki kacırdık keşke bizi daha iyi ifade edebilecek bir büyüğümüz yada kardeşimiz gitseydi.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.04.2009, 12:31   #33
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 921 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Programda TRT nin de adaletsizliği de vardı. Bazı tribün liderlerine yaka mikrofonu verilirken bazıları bikaç tane mikrofonu elden ele dolaştırmak zorunda kaldılar. Alen gibi geveze sefa gibi hiperaktiflerin yanında diğer kişilere pek söz hakkı kalmadı.
Alt 28.04.2009, 12:36   #34
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Programın ilk 50 Dk'sı
http://gelgidersin.blogspot.com/2009...0-dakikas.html
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.04.2009, 15:31   #35
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Fırsatı Teptik Yener Olayı Gayet Güzel Bir Şekilde Açıklamış...

Gençlerbirliği Taraftar Temsilcisi Bile Daha FAzla Konuştu

ne diyelim inşallah bir program daha yapılır fakat bizi çağırırlarmı bilinmez
Alt 28.04.2009, 15:44   #36
spainloco
Yiğido

spainloco - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 spainloco isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Programda TRT nin de adaletsizliği de vardı. Bazı tribün liderlerine yaka mikrofonu verilirken bazıları bikaç tane mikrofonu elden ele dolaştırmak zorunda kaldılar. Alen gibi geveze sefa gibi hiperaktiflerin yanında diğer kişilere pek söz hakkı kalmadı.
Yok be kardeşim ne adaletsizliği napsın adamcaz elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalıştı.. Gayet kibardıda.. Alen konusuyosa sen ondan cok konusacaksın.. Sefa zaten konusmadı pek.. Diğerleride konuştu konusmak var konusmak var.. Bence Eskisehirli abimiz cok guzel konustu örnegin.. Kocelili bursalı abilerimiz duruşları gayet netti oturma şekillerinden bile belli ediyolardı.. Gençlerbirliği taraftarı yok adam akıllı ama çıkan dernek başkanı bence çok güzel ifade etti kendini..

Alen diyor şansalla erman sivaslı daha ne olsun? Trabzonlu diyor stad boştu dicek kelimemiz yok.. Bilmiyor mu güvenlikten alınmadığını? Ben tv den seyrediyorum genelde yiğido gençlik var okul haşlıklarıyla tahmin ediyorum giriyorlar oraya helal olsun cocuklara dmeek varken denmicek seyler söledi çocuklara.. Destek olmak lazım o çoçuklara yasınız büyük öncü olmanız lazım..

Sivassporu savunan diger anadolu takımlarına açık yürerlilikle söledikleri için TEŞEKKÜRLER..
spainloco isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.04.2009, 19:02   #37
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

herzaman soyledım herzamanda soylemeye tekrar etmeye devam edecem...sıvasda sıvasspor trıbununu kovalıyan kım olursa olsun ıstersen en sevmedıgım ınsan olsun para kazanmadan takıma destek oluyor kendı menfaatı yerıne takımın menfaatını dusunuyorsa benım gozumde en yuce ınsandır...

ılk duydugumda her ne kadar 67 dernegı sevmesemde sıvassporu bırısının temsıl edecegını duyunca ıı ne guzel artık bızımde sesımız cıkar artık dedım...yeter kı cekdıgımız cılelerı ugradıgımız hataları dıle getırılsın...

beklerdım ki sıvasın sıvasspor taraftarına vermedıgı desteklerı soylesın...(galıba sedat beyin bır merhabamızla araba verıyor denmıs...yanlısım varsa duzeltın kac senedır huzurun taraftara araba verdıgını gormedım son mac haric)

beklerdım ki sefa nın turkıyedekı en diktator ınsan ve karanlık guc olan aziz yıldırıma lafını esırgemedıgı gıbı bızım temsılcımızde taraftara aldıgı tavır nedenıyle tepkı gostersın...(gerci baskan buyuk oranda haklı bılet satılıp para dılenıldıgı ıcın destek vermıor)

beklerdım ki stadın genelde dolmadıgı ıcın sıvasdakı taraftarın maca gelmesını bununla kalmayıp organıze bır sekılde destek olunmasıni istesin...

beklerdım kı adıyamanspor un adana demırsporun konustugundan cok konumlara gore soz alınmasını ıstesın yada ben parasız 2 senenın lıderıyım ben konusacam kardesım desın...

beklerdım kı alenın gazete konusunda tiraj meselesı dedıgınde kaldırıp bız 7 mılyonluk sıvas ailesiyiz tirajın kralını bız yapıyoruz desın...

beklerdım beklerdım beklerdım ama gordum ki sıvasın en buyuk sorunu cekememezlık yıne bas gostermıs....

capulcu konusu eger benım ve arkadaslarım ıcınde soylenmısse

" sivas halkının maca gıdenlerın cogu kımın ne bıletlerı sattıgını cok ıyı bılıyor..."

bızım alnımız acık basımız sonuna kadar dik bugun sıvasda cıksın bana emre ve arkadaslarından bırısı bılet sattı desın vede onlarla yola devam ettı desın bende sıvası terk edıcem...

biz deplasmanlara baskasından destek alıp oraya buraya ılan asıp 40 50 yasındakı adamları hıc bır zaman goturmedık...varsa kanıtı olan koysun ortaya...
Alt 28.04.2009, 19:22   #38
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 943 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

bu kadar pasif dirayetsiz 2 kelimeyi bir araya getirip konuşamayan biris nasıl oluyorda yiğidoları temsilen oraya gidiyor bunu anlamış değilim...

sünnetsiz alen hocamıza bölücü diyor sen buna cevap vermiyorsun gidip diğer gruplara (ben hiçbir gruba dahil değilim) püsküllü bela diyorsun...

ama işte söylesem olmaz ki gtd size verilen biletleri stad kapısında ansıl satıldığını ayıp olur dimi...

ben hayatımda böyle bir rezalet görmedim.. ts tarfatarına bile cevap veremiyorsun sonuna kadar haklı olduğun konularda
sana karşı saldıranlara cevap veremiyorsun cevap vermiyorsun

bırak sivassppor taraftarını kendi orada ki hakkını bile savunamıyorsun elinde ki mikrofona sahip çıkamıyorsun sen hangi yüzle çıktın oraya anlamış değilim sinirden geberttin beni gece

Alt 29.04.2009, 00:14   #39
Derbeder
Acemi Yiğido

Derbeder - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Derbeder isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

maalesef programı bende izledim. maalesef diyorum çünkü bizi temsilen orada bulunan arkadaş hiçbir temsiliyet yapamadı.
başlangıç konuşmasına iyi girdi, sonunu getiremedi. buradan belli olduydu aslında bizim açımızdan programın gidişatı.
dakikalar geçtikçe bize ne zaman sıra gelecek diye bekledim durdum. söz geldiğinde sevindim. ama gel gör ki sıkıntılara aynı tiribünü paylaştığı insanlara bela diyerek başladı. sizin onlardan başka sorununuz yokmu arkadaş.
maçlara gidemiyoruz de, organize olamıyorz de. bunlar içinde ne yapılması gerektiğini de belirt ama. sadece söylemekle bitmiyor işler.
eskişehirli arkadaşı yürekten kutluyorum. her açıdan takımını en güzel şekilde temsil etti, ortayada çözüm önerilerini sundu. alen, sefa, kocaeli ve hatta diyarbakırlı bile ellerine mikrofonu aldılar anlattıkça anlattılar. meğer sivasımızda hiç sorun yokmuşta biz bunu bilmiyormuşuz.
bir daha böyle bir program olduğunda biraz daha ağzı laf yapan, konuşmalara direk müdahil olabilecek birini göndermek lazım.
Derbeder isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.04.2009, 07:21   #40
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

artık bu saatten sonra sivasda trübünlerden çekilme zamanınız gelmiştir trübüncülügü kim hakkı ile yapıyorsa o gelecek para,bilet,rant saglamak için degil adam gibi sivasspor sevgisi için yapacaksınız artık bu alemde milletin kanını emenlere yer yok zamanında insanlara hakaret ettiginiz yönetime yaranmak için her türlü yolu mübah gördünüz artık yönetimde abilerimiz de sizin ne oldugunuzu anlamaya başladı

Etiketler
baŞkan, trt, yalçın