Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 21.05.2013, 12:26   #31
cengizzzhan58
Acemi Yiğido

cengizzzhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 444 cengizzzhan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

1.Carlos Sivasspor'da başarılı olamaz.
2.Bütçemiz kısıtlı transfer yapamaz.
3.Ligimizi tanıyan yerli teknik direktör transfer etmeliyiz.
cengizzzhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 12:30   #32
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Dünya çapında bir yıldız dünyada tüm takımlar arasında tutmuş Sivasspor'u tercih etmiş, bundan gurur duymanız gerekirken siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

2010 Ekim ayından beri yaklaşık 2,5 sezondur Sivasspor'u çalıştıran, Sivas'lı öz evladımız olan, Türk hoca takıma ne verdi de, dünya çapında ki bir adam veremesin. Ben her zaman söylüyorum, şehir olarak, ekonomi olarak bir parlaklığımız yok o yüzden takımımızın parlaması için, adının duyulması için "vizyonu ve misyonu olan hocalara ihtiyacı var" diye. Bakın daha gelmeden, İspanya, Rusya, Almanya, Brezilya ve FİFA'nın sitesi bizden, Sivasspor'dan bahsetmeye başladı. Hele birde atsın imzayı o zaman görün çalkantıyı.

Sen şimdi bu dünya yıldızını bayraklarla, posterlerle, davullarla, meşalelerle, tezahüratlarla karşılasan, Fifa'nın sitelerinde video'un, fotoğrafların çıksa, şehire girişi, Lig Tv'de ve spor kanallarında verilse bir şey mi kaybedersin, çok şey mi kazanırsın?

Gazeteler sayfa sayfa bu konuyu yazmaz mı? Televizyonlar bunu göstermez mi? SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ? Geri kafalı mısınız, kafanız mı basmıyor, kıskanç mısınız, yoksa Bülent Uygun'un, Rıza Çalımbay'ın akrabaları mısınız?

Bakın size bir olay anlatayım sıcağı sıcağına .... Dün akşam İzmir Karşıyaka'da sahilde ailemle, çocuğumla yürüyüş yapıyorum sizlere yeminle söylüyorum, 3-4 kişilik bir grup sahilde hem balık tutuyorlar hemde "duydun mu, Sivasspor R.Carlos'u getirmiş" dedi. Diğeri de "hadi yaaa, vay anasını yav, nasıl getirmiş, gelmez o Türkiye'ye Sivas'a falan. Ama gelirse de reklama bak sen. Ulan adamlar bile neler yapıyor, biz Karşıyaka'da bir şey yok" diyor. Haydi gelin buyrun buradan yakın. Bütün TÜRKİYE çalkalanıyor, siz adamı beğenmiyorsunuz. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Bırakın adam bir denesin. Tecrübeli dediğiniz Rıza Çalımbay, tecrübeliydi de ne yaptı? Takımı düşme potasında aldı, düşme hattının üzerinde bıraktı. Ne tv'lerde adımız okundu, ne yorumcular Sivasspor süper futbol oynuyor dedi. Her hafta canımız g.tümüzde maçlar izledik YALAN MI?

Bırakın ön yargılı olmayı? Adamın vizyonu yeter bir kere. Fener'e gidecekmiş diyorsunuz. Yav gelsin bizi 2., 3. yapsın, Avrupa kupalarına soksun, önüne geleni devirsin adımızı 4 yıl önceki gibi duyursun sonra da isterse cehennemin dibine gitsin. Gelipte kök mü salacak, illa ki gidecek. Yeter ki, başarılı olsun.

Bakın şimdi onun sayesinde ne Kamil, ne Aatıf, ne Eneramo gitmek isteyecek kimbilir ne futbolcular gelmek isteyecek Sivas'a. Yeter ki adamla anlaşalım. Dar bakış açılı olmayın, geri kafalı olmayın. Ufkunuz olsun, hedefiniz olsun. Gelen bazı hocalar gibi dar düşünceli olmayın. İyi olacak merak etmeyin.

.

Sevgili kardeşim organizayon yapacak mahalle yok Sivaslı yok dernek taraftar grubu bunlarda maddi imkan yok. Velhasılı kelem bu şehrin "EŞRAFI YOK"(SAHİBİ DEMİYORUM) Önden gideyim desen gelmezler sen buyur ben geleyim desen gitmezler ......Eğlence bu ya eğlence eğlencesine sahip çıkmayan eğlenmesini bilmeyen bir şehiriz biz..sökülüp götürülen kurum ve kuruluşlarına sahip çıkabildik mi ki futbola futbol takımına sahip çıkalım inan bana şanslısın İzmirdesin buraları özlüyorsun ama senin çocukluğunun Sivası yok artık burası kocamannnnnnnnn bir KÖY artık .......
Alt 21.05.2013, 13:08   #33
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Carlos'u tanımayan futbolu ve taraftarlığı bıraksın,carlossssss başgannn
Alt 21.05.2013, 13:32   #34
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Başkanımız Mecnun Otyakmazın anzhi külübü ile görüşmek üzere rusyaya gittiğini sizlerden öğrenmiş bulunmaktayım.Çarşamba günü Mecnun Otyakmaz ile Roberto Carlosun beraber sivasa gelme ihtimali yüksek diye düşünüyorum.Ne zaman geleceğini arkadaşlarımız bilgisi olanlar söylecektirler.Bize düşen tesislere yiğido gençlik ve 1967 taraftar grubları ve tüm halkımız ile (en az 1 bin kişi ) karşılama yapmalıyız.Tüm herkez şu anda sivasporu konuşuyor sivasta hatta hiç maça gitmeyen tanıdığım dostlarım kombineler ne zaman çıkar alacağım diye bana soruyor Meşaleler ile hükümet meydanından kaldırılacak otobüsler ile tüğm herkez tesislere gidebilir ve ben burda yazıyorum bunu eğer böyle bir organizasyon olur ise yüksek çapda katılım bekliyorum.Sivas belediyesinin yeni otobüsleri tahsis edeceğinide düşünüyorum eğer belediye ile ilişkisi olan varsa bi sordularaım derim ben carlos yarın gelir büyük ihtimal.
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 13:56   #35
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hadi arkadaşlar transfer yapsın yönetim şunu alsın bunu alsın derken iyimiydi gelin şimdide siz bir işe katılında karşılama yapalımdiyoruz ses yok şuraya sivasspora şu geliyomuş desem herkezkim nasıl youncu eminmisin yazar ama işi kendi yapacak olunca ses seda yok BÖYLE TARAFTARLIK OLMAZ.
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 14:07   #36
hatzivrettas
Yiğido

43 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 hatzivrettas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos'un futbolculuk kariyeri harika.Fakat td'lik bilemiyorum.Gelirse umarım karşılanmayı hak edecek bir performans gösterir.
hatzivrettas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hatzivrettas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2013, 14:36   #37
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

biizim altyapıya yatırıma ihtiyacımız var roberto carlosun reklamına değil
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 15:19   #38
ZARALI_ENGIN
Acemi Yiğido

ZARALI_ENGIN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZARALI_ENGIN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Muahahahahahahha
Zuahahahahahahha

Yani secimleri kazanan belediye baskaninin ilk günden kaldirimlari boyatmasi gibi bisey yapalim diyorsunuz

fena degil...
ZARALI_ENGIN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 16:03   #39
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
cengizzzhan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1.Carlos Sivasspor'da başarılı olamaz.
2.Bütçemiz kısıtlı transfer yapamaz.
3.Ligimizi tanıyan yerli teknik direktör transfer etmeliyiz.
Dorduncusude, artik su dusuncelerden kurtulup vizonumuzu genisletmeliyiz
Alt 21.05.2013, 16:26   #40
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay'ın ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Sivasspor'a Carlos'tan müjdeli haber geldi. Efsane Brezilyalı, kendisine konuyla ilgili soru gelmesi üzerine "Sivas'la 3 yıllık sözleşme imzalayabilirim" açıklamasını yaptı.
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
carlos, görevi, taraftara