Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sedat'ın Cezası Belli Oldu
Alt 18.09.2010, 09:26   #21
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sedat'ın Cezası Belli Oldu

Olması gereken cezayı aldı ama bu ceza sivassporu etkilermi bilemiyorum sedatın defans da aldığı rollere bakınca eskişehir maçında oynamaması bizim için kayıp değil. Yerine başka oyuncular denenebilir allahtan ligin başındayız iyi bir forvet bulursak (eski kayserili yeni manisalı makakula gibi) bu sene ateşlerde yanmadan ligi ortalarda bitiririz yok böyle devam edersek gardaşlar hepimize geçmiş ola geçen sene allah bize yardım etti hemde ne yardım sivasspor taraftarlarından biri veya bir kaçı allahın sevgili kuluymuşki bize böyle bir yardımda bulundu ama bu sene başdan tetbirlerimizi almazsak bu artık olmaz. Sedat isterse gitsin bizim için kayıp olmaz. Takıma maç esnasında laf sokuşturarak arkadaşların morellerini bozuyordu.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 09:40   #22
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
lokmankantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazıklar olsun en az 6 maç verilmesi gerekiyordu ama allahtan bizim yönetimin veremediği cezayı federasyon vermiş bu da bir teselli yine de ya adam iki yıldır top oynamıyor agresif çirkef gollerin çoğunda hatası var 2 maç oyna 3 maç ya sakat ya cezalı hiçbirşey bulamasa kendi arkadaşlarına sarıyor bülent babasının kollarına atılsın devre arasında ayıp yani bir dönem milli takıma yükselen oyuncunun bu tutumlarına ama şu bilinsin kimse o formadan kutsal değil o forma için kayseride şehitler verildi beyefendi gitsinde o insanların yukarı tekke mezarlığındaki mezarlarında onlardan özür dilesin şuan kemikleri sızlıyordur bu formayı seven insanların ama onun suçu yok onu şımartan bülent ve yönetim suçludur
ya kardeşi dediklerine katılıyorum da katılmadığım konu : sivassporda işler iyi giderken bulent uygun kral dı..işler sarpa sarınca adam idam sehpasına zorlandı..kaldıkı adam bızde gitmiş üzerine 2 tane daha basarısı tartısılan hocalar gelmiş hala bulent uygun a çamur atılıyor..bulent in ne alakası var bu olayla..evet adı futbolcu olan bu topçu bozuntusunun derhal gönderilmesi gerekir bu konuda taraftar nasıl hala sedat ı destekler anlamıs değilim..YAZIKLR OLSUN EGER BU FUTBOLCU GÖNDERİLMEZSSE
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 09:59   #23
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kadrodışı kalmalıydı.. maddi ceza verilmeliydi.. ve ilk etapta gönderilmeliydi.. yönetim çok hata yaptı..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 10:53   #24
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

kurtulduk be ohh be
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 10:59   #25
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Rüyamda gördüm eskişehiri 1-0 yeniyoruz fakat 1-1 yapıyorlar maç 1-1 bıtıyor. ne üzüldüm rüyada bile be 1 puan aldık dıe
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 12:44   #26
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

BU NASIL CEZA DAHA FAZLA OLMALIYDI TAKIMA KAZIĞI ÇAKTI GİTTİ.İNŞALLAH BİR DAHA SİVASSPORDA GÖRMEYİZ SENİ.
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 12:52   #27
Duhan58
Yeni Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Duhan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

az vermişler 4 maç neki nu adi futbolcuyu men etmeleri lazım karaktersiz 4 maç yat bakıyım şimdi sedat efendi
Alt 18.09.2010, 12:57   #28
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Dört mac cok az .Dört hafta sonra ne degisecek,huyunda bir degismemi olacak? Karakteri ne ise o.Can cikmadan ,huyda cikmazmis.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 13:11   #29
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cezaya diyecek birşey yok.Belki Diallo için bir fırsat olur.
Bakkal´mi Diallo´yu oynatacak?Hic sanmiyorum.Onda o cesaret yok.M.Yildiz , Ceyhun ve sakat olmadigi sürece M .Nas onun banko oyunculari.Avrupa´da paket yayin olayi yok.Fazla ücret ödemeden tüm yayinlar izleme imkanina sahibiz.TB macinda M.Yildiz´i toplu ve topsuz alanda sadece onu seyrettim .Diyebilirimki TEK KELIMEYLE ICLER ACISI.Denemesi bedava .Maci naklren izleyen arkadaslar M.Yildiz´i takip etsinler.Adam bir sezonda bir iki defa iyi oynuyor sonra sermayeden yiyor.Buna karsi cikmaliyiz.Takimi eksik birakiyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 13:12   #30
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Hani diyorsunuz ya bizde bursa taraftarı gibi olabilirmiyiz diye.Yok mümkün değil bu kafayla.Şuna bak adama düşman kesildiler.Hayrettinede sallıyordunuz şimdi 4 gözle bekliyorsunuz.Bugün burada gördüm ki malesef taraftarımız yok bizim.Adama sahip çıkacaklarına yerden yere vuruyorlar.Ben sedatı çok iyi anlıyorum.Gururuna yediremedi formasını attı.Eminim Sedat kafayı koyup oraya yığmak istedi hakemi ama sonunda futbol hayatını bitirebilirlerdi.En iyi tepkiyi verdi.
Beyler siz kimden yanasınız?Sahada dolaşan adamdan mı yoksa hırsından formasını hakeme fırlatan adamdan mı?
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
belli, bin, cezası, oldu, sedat’a, sedatın, tlceza