Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır.?
Bursaspor Kazanır. 53 30,64%
Sivasspor Kazanır. 78 45,09%
Berabere Sonuçlanır. 42 24,28%
Katılımcı sayısı: 173. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bursaspor-Sivasspor
Alt 29.01.2011, 22:49   #31
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bursaspor-Sivasspor

Mutlak Kazanmamız lazım En az beraberlik olabilir yoksa ilerki hafta Puan farkı açılacak
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.01.2011, 23:31   #32
ekingölü
Tecrübeli Yiğido

ekingölü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 ekingölü Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

çook zor bir maç,
ekingölü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.01.2011, 23:36   #33
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Korkaklar her zaman kaybeder...Sahaya çıkacaksın;90 dak. mücadele edeceksin,elinden geleni yapacaksın..Sonra sonucu bekleyeceksin....Yüzlerce defa öleceğine bir defa öl...Haftaya çıkacaksın sahaya onur mücadelesi vereceksin...Aynı g.s. maçında olduğu gibi dişe diş göze göz 90 dak. top oaynyacaksın..Sonuçta kimse çıkıpta bu takım oynamadı,mücadele etmedi diyemeyecek...Korkunun ecele hiçbir faydası yok;karşında da Barcelona yok....Bursaspor iyi takım,ama yenilmeyecek de bir takım değil;şampiyonlar liginde neler yaptığını herkes gördü;kimse çıkıp da tecrübesi yoktu ondan böyle oldu lafları da etmesin... Tecrübesi olmayan sıradan bir takım olan Danimarka ve Romanya takımları bu ligde maç kazanıp puanlar alabiliyorsa Bursasporda aynısını yapabilirdi..Benim demek istediğim şu:Sivasspor en az rakibi kadar koşar mücadele ederse bu maçtan puan alır;puanın rengi de ne olur onu da maçta göreceğiz..Benim tek korkum takımın tam kadro shaya çıkamaması;eğer sivasspor tam kadro olarak sahaya çıkabilir ve şu anda hasta ve sakat olan oyuncularda iyileşirse bu maçta en azından bir beraberlik umudum var...Sivasspor bu maçta orta sahada rakibi kitleyip kanatları kapatır ve gömülü defans uygularsa Bursaspordan kesin puan alır..Rakibi şişirme toplarla kaleye getirebilirsek gelen toplarda Rada ve Navratil rakibe kesinlikle gol şansı vermez...Sivasspor orta sahada bilhassa Arjantinli oyuncuya çok dikkat etmeli;kanatlardan da kontra atak yememeli..Orta sahamız bu maçta kilit görevi görecek...Orta sahayı rakibe teslim etmezsek bu maçtan puan alabiliriz...Benim tahminim bu maçta bugün oynamayan Volkan veya Sercan'dan birini ya da ikisini ilk 11 de oynatacaklar...Çünkü sivasspor defansında oynayan Rada ve Navratil'in ağır oyuncu olduğunu düşünüyorlar..İkisinin arasına veya arkalarına toplar atarak gole gitmeyi düşünecekler...Onlara bu fırsatı kesinlikle vermemeliyiz...Oyunu orat sahada kilitleyebilirsek ,kanatları kullanmalarına izin vermezsek bu maçtan puan alırız diyorum..Bu maçta bilhassa Grosecki'yi çok iyi kullanmalıyız..Hatta bütün oyun planlarımızın en üstünde Grosecki başta yer almalı...Bursa'nın sol kanat oyuncusu Vederson savunma yönü zayıf bir oyuncu;onun savunma zaafını iyi değerlendirmeliyiz..2. olarak Bursa kalecisinin uzaktan atılan şutlarda büyük bir zaafı var;onun için kalaye atılacak her şut bize avantaj sağlayacaktır...Bu maçta Ziya'nın oynayacak olması bizim için en büyük artıdır..Rıza hoca bakalım bu maçta nasıl bir 11 le sahaya çıkacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2011, 00:01   #34
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bursa ahım şahım bir takım değil.Bu sene şampiyon olmaları da imkansız gibi görünüyor.Ama sorun burda değil.Sorun Sivasspor'un büyük takımların ölüsünü,sıradan anadolu takımlarını bile yenemezken Bursa'ya nasıl dayanacak olması.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.01.2011, 00:06   #35
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sen evinde antalya gibi en kötü top oynayan takımlardan birini evinde yeneme, her maçta gol yemeye devam et

ondan sonrada deplasmanda bursayı yenmeyi düşün olacak işmi??
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2011, 00:27   #36
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

normal sartlarda bu 2 mactan en fazla 1 puan cikar.
demek ki anormal sartlari bekleyecegiz
Alt 30.01.2011, 00:42   #37
Ahmet1973
Acemi Yiğido

14 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Ahmet1973 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Once Futbol
Ya hep Ya hic mutlak galibiyet yada fark bir puan konyanin olsun ama mucadele, bu bir puan hesabindan vaz gecsek iyi olur tabii oda lazim ama hedef okey! olmali Isteyenin bir yuzu kara vermiyen madenci olsun
Ahmet1973 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.01.2011, 01:27   #38
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI

1 puan alıp da gelirsek yeter bize. Karşımızdaki Bursa. Geçen yılın şampiyonu ve bu yılın şampiyon adaylarından.
Fark yemezde kontra atakla gol bulursak 1 puan çıkartabiliriz. ama belki.
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Bursaspor-Sivasspor.
Alt 30.01.2011, 02:01   #39
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bursaspor-Sivasspor.

Alıntı:
samor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu gün bursa-gs maçını izledim o zeminde yere sağlam basan topcularımız ile kazanma ihtimalimizin yüksek olduğunu düşünüyorum
Size katılıyorum..Ben bu gün bursa g.s maçı için stataydım.Bursasporun kadrosu oldukça zenginleşti.Geçen yıl şampiyon olan kadrodakiler şimdi yedek kulubesinde oturuyor.Bursa maçı Sivasspor için zor bir deplasman olsada Bursasporun orta sahada oyun kurucu niteliğindeki zaafını Sivasspor iyi değerlendirir hücüm oyuncuları ile uyumlu olabilirlerse Sivas bursadan puan weya puanlar alabilir.Biz bugün maçın kritiğini yaparken Bursadaki bir çok bu takıma gonül weren dostlarım haftaya Svas maçının daha zor geçeceği konusunda hemfikirdik...Şunu açıkça soylemeliyimki bizim için ortak gorüş Sivassporun g.s den daha tehlikeli olacağıdır..Bunda Sivassporun alt sıralardan şiddetle kurtulma isteği de onemli faktor olacaktır..Yanlız; Şunuda belirtmekte fayda var bu hafta kanatlarda ozan ve turgay oynadı..Haftaya Sivas maçında daha atak bir futbol sergilemek isteyen ertuğrul hoca bu tercihini Wolkan Sercan ikilisinden yana kullanabilir..Birde Kenny Mıller varki bu gün adamı çıplak gozle seyrettim gerçekten tehlikeli bir futbolcu.Sivasspor Bursasporun eksik yanlarını gorüp bunları değerlendirirse puan çıkarma şansı doğacaktır..Eğer Rıza hoca bunları boşwerip deplasmanda Sivasspora atak futbol oynamaya kalkarsa net soylüyorum Bursaspor farka gider...Ben bu maça hangi pencereden nasıl bakacağımı bilmiyorum doğrusu bir tarafta şampiyonluğa giden doğduğum şehrimin takımı Bursasporum diğer tarafta her platformda sonuna kadar desteklediğimiz Sivasspor...HAKEDEN KAZANSIN...
Cevap: Bursaspor-Sivasspor.
Alt 30.01.2011, 02:42   #40
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bursaspor-Sivasspor.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Size katılıyorum..Ben bu gün bursa g.s maçı için stataydım.Bursasporun kadrosu oldukça zenginleşti.Geçen yıl şampiyon olan kadrodakiler şimdi yedek kulubesinde oturuyor.Bursa maçı Sivasspor için zor bir deplasman olsada Bursasporun orta sahada oyun kurucu niteliğindeki zaafını Sivasspor iyi değerlendirir hücüm oyuncuları ile uyumlu olabilirlerse Sivas bursadan puan weya puanlar alabilir.Biz bugün maçın kritiğini yaparken Bursadaki bir çok bu takıma gonül weren dostlarım haftaya Svas maçının daha zor geçeceği konusunda hemfikirdik...Şunu açıkça soylemeliyimki bizim için ortak gorüş Sivassporun g.s den daha tehlikeli olacağıdır..Bunda Sivassporun alt sıralardan şiddetle kurtulma isteği de onemli faktor olacaktır..Yanlız; Şunuda belirtmekte fayda var bu hafta kanatlarda ozan ve turgay oynadı..Haftaya Sivas maçında daha atak bir futbol sergilemek isteyen ertuğrul hoca bu tercihini Wolkan Sercan ikilisinden yana kullanabilir..Birde Kenny Mıller varki bu gün adamı çıplak gozle seyrettim gerçekten tehlikeli bir futbolcu.Sivasspor Bursasporun eksik yanlarını gorüp bunları değerlendirirse puan çıkarma şansı doğacaktır..Eğer Rıza hoca bunları boşwerip deplasmanda Sivasspora atak futbol oynamaya kalkarsa net soylüyorum Bursaspor farka gider...Ben bu maça hangi pencereden nasıl bakacağımı bilmiyorum doğrusu bir tarafta şampiyonluğa giden doğduğum şehrimin takımı Bursasporum diğer tarafta her platformda sonuna kadar desteklediğimiz Sivasspor...HAKEDEN KAZANSIN...
Elina sağlık kardeş..sadece sunu eklemek istıyorum eğer bursa yenerse farklı yener 3-0 4-0 gibi
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Divriği58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıklandı, bursasporsivasspor, hakemler, tahmin, yorumlar