Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Neden Başarısız Olalım ?
Alt 31.07.2012, 21:45   #41
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Neden Başarısız Olalım ?

bi oyuncuyu aldik 2. ligden biride bank asyadan
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Neden Başarısız Olalım ?
Alt 01.08.2012, 00:21   #42
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Neden Başarısız Olalım ?

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Giden-----Yerine Gelen

Sandro--->--->---Aatif

Rada--->--->--->-Doğa

Kıvanç--->--->---Alican

Cihan--->--->--->Abdulkadir

MuhammedAli--->-Erhan

Kaan--->--->--->Şaban

Senekcy--->--->-?YOK?

Eneramo--->--->-Omotoyossi+YENİ FORVET(?N'doussel?)

Görüldüğü üzere gecen sene giden bu sene gelen oyuncuları mevkiilerine göre eşleştirdim 7 kişi geldi+1 tane daha alınacak 8 kişi gitti bunlardan 5 kaleci olduğu için senecky gönderildi ve yerine kimse alınmadı.Diğer transferler ise çoğu gecen sene gidenlere göre daha iyi Kıvanç ve Eneramo hariç...

*Kıvanç yerine alınan Alican hakkında yorum yapamam nasıl bir oyuncu olduğunu bir kaç maç sonra anlarız ama kağıt üstünde Kıvanç daha iyi oyuncu olarak gözüküyor.

*Eneramo yerine alınan Omotoyossi aynı mevkii oyuncusu olsalarda tam anlamıyla aynı görevleri üstlenecek forvet değiller bu nedenle Eneramo'nun yerine daha bir forvet almadık. ilk 11 'den giden tek oyuncu olan Eneramo bu nedenle ilk transferimiz bir forvet alarak gerçekleştirmeliydik ama hala gerçekleşmedi..İsmi geçen Ndoussel Eneramo'nun yerini doldurabilir.Carew yaşı nedeniyle bir soru işareti ama ben Abdulkadir'in ilk 11'i kapacağını düşünüyorum ve 10 gol barajını aşacak gibime geliyor yanına N'doussel güzel olur,Omotoyossi ve Pedriel yedek olur

Şöyle düz bir hesap yapalım geçen seneyi gayet başarılı bazı nedenlerle hakkettiğimizin 2-3 sıra altında 8.bitirdik.bu sene 8 oyuncu gönderdik,bunların sadece 1 tanesi ilk 11'den gerisi hep yedek hatta ilk 18'e giremiyorlardı.Yerine aldığımız oyuncuların 6 tanesi eskilerden çok daha iyi futbolcular,en az 4 tanesi ilk 11'de oynuyacak kapasitede (Aatif,Doğa,Abdulkadir,Yeni forvet>(?N'doussel?))

O halde Soruyorum siz
BU DURUMDA NEDEN BAŞARISIZ OLALIM ?
Görüntüye bu açıdan bakarsak, esas görmemiz gereken şeyleri gözden kaçırmış oluruz. Geçen sezon takımımızın en aksayan, en fazla hata yapan bölgeleri; kaleci, sağ bek, stoper ve ön libero mevkileriydi. Ve işin tuhafı bu mevkilere orta sınıf bir futbolcu transferi yapılmadı. Keşke 1 santrafor transferiyle herşey hallolabilse. Yeni sezonda yine aynı sağ bek, yine aynı stoperler, ön liberolar ve kaleciler sahaya çıkacak. İnşallah yeni sezonda, bu oyuncularımız, beni mahcup edecek bir futbol sergilerler. Bu mahcubiyette beni mutlu eder açıkcası.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
başarısız, neden, olalım