Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 07.12.2015, 21:21   #41
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Yorumlara bakıyorum takım yerden yere vuruluyor, çünkü yorumlar galibiyet veya mağlubiyete odaklı. Şayet bugün golü biz atıp galip gelse idik, takımı ve futbolcuları yerden yere vuranlar, aksine göklere çıkarırlardı.
Akhisar Belediyenin bu maçta bizden ne üstünlüğü vardı, lütfen söyleyin, 90+2 de John Boye'nin bir hatasın da gol yedik, ne yapalım bu gibi durumlar her takımın ve her oyuncunun başına gelir. Akhisar belediye daha bir hafta önce bu ligin en iyi futbol oynayan BJK i evinde 2-0 yendi, demek ki Sivasspor kötü bir takım değil.
Yönetime gelince; Arkadaşlar kongre seçimde bu takımın yönetimine kaç tane iş adamımız sahip çıkıyor. Beğensek de beğenmese de ALLAH razı olsun şu anki yönetim iyi kötü sahip çıkıyor. Haliyle muhalefet olmadığı içinde kendilerini fazla sıkmadan idare ediyorlar.
Kimse merak etmesin ara transferde 4-5 iyi takviye ile bu takım kendini bulacaktır ben buna inanıyorum, ALLAH'IN izni ile bu takım düşmez arkadaşlar.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2015, 21:26   #42
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şeref tribünü değişmediği sürece bu takımdan hiç bir halt olmaz...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2015, 21:30   #43
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocanın oyuncuların emeğine yüreğine sağlık ama kapasiteleri bu kadar yapacak bişey yok süper ligde forvetsiz oynayan tek takımız belkide takımı bu duruma düşüren yöneticisi başkanı her kimse onlar utansın...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onur0634'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.12.2015, 21:30   #44
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Bu takıma işe yaramaz adamları alıp sivassporun parasını heba edenlerin ALLAH BELASINI VERSİN !!!
Alt 07.12.2015, 21:41   #45
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yorumlara bakıyorum takım yerden yere vuruluyor, çünkü yorumlar galibiyet veya mağlubiyete odaklı. Şayet bugün golü biz atıp galip gelse idik, takımı ve futbolcuları yerden yere vuranlar, aksine göklere çıkarırlardı.
Akhisar Belediyenin bu maçta bizden ne üstünlüğü vardı, lütfen söyleyin, 90+2 de John Boye'nin bir hatasın da gol yedik, ne yapalım bu gibi durumlar her takımın ve her oyuncunun başına gelir. Akhisar belediye daha bir hafta önce bu ligin en iyi futbol oynayan BJK i evinde 2-0 yendi, demek ki Sivasspor kötü bir takım değil.
Yönetime gelince; Arkadaşlar kongre seçimde bu takımın yönetimine kaç tane iş adamımız sahip çıkıyor. Beğensek de beğenmese de ALLAH razı olsun şu anki yönetim iyi kötü sahip çıkıyor. Haliyle muhalefet olmadığı içinde kendilerini fazla sıkmadan idare ediyorlar.
Kimse merak etmesin ara transferde 4-5 iyi takviye ile bu takım kendini bulacaktır ben buna inanıyorum, ALLAH'IN izni ile bu takım düşmez arkadaşlar.
Bizde düşmesin istiyoruz takım ayağa kalksın istiyoruz. Ancak şu büyük sorun 14 maç 1 galibiyet bügunkü Akhisar yenileyecek bir takım mıydı hayır ama forveti olmayan takım yenemiyor işte bu ve bunun gibi kaç maç gitti sorumlusu bizler değiliz ama bizler üzülüyoruz takviye yapılmıyor 2 senedir bunu görüyoruz ve artık isyan etme derecesine geldi maalesef
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2015, 21:53   #46
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya Sivasspor sondan üçüncü Akhisar baştan üçüncü ve kendi sahasında zorla son saniye golü ile Yeniyorsa takıma çok fazla kızacak haliniz yok ben Sivasspor'dan umudu kesmedim çımadık Can'dan Ümit kesilmez ama o john boye gözüm görmesin devre arası satış listesine koysunlar arkadaşlarının emeği ile oynuyor herif
Alt 07.12.2015, 21:56   #47
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğruyu doğru konuşmak lazım,maç tahmini ve yorumuna sivasspor lehine oy verdim,bilinç altında akhisarın yeneceğini biliyordum aslında,içimdeki sivasspor sevgisi yüzünden akhisarın yeneceki ,,sivassporun bu sezon oynadığı 2 3 kötü maçından birini oynadık,akhisarı sivassporun şampiyonluğa oynadığı sezondaki sivasspora benzetiyorum,çok sert ,dayanıklı,inatçı,sorumlu,kara kterli oyunculardan kurulmuş,hocasıda efendi,yönetimide öyle reklam peşinde olmayan ,işini iyi yapan adamlar,2 takımın yönetimini,futbolcularını,hoca sını kıyasladığımız zaman akhisarın kazanacağını bilmek çok zor değil,maça gelince, 2 takım birbirine çok fazla üstünlük sağlıyamadı,pozisyonların net olanını akhisar yakaladı,sivassporun pozisyonu yok gibi,beraberliğe oynadık olmadı maalesef,şahsen ben john boyenin kırmızı kart göreceğini filan düşünüyordum,kırmızı görmedi, ancak son dakikadaki ıskası 90 dakkalık emeği boşa çıkarttı,bu takım atıf oynarsa kazanıyor yoksa fark yaratacak adam yok,ademle ,hakanla,yiğitle erkanla filan bu iş olmuyor ,olmayacak,okan hocaylada olacağını düşünmüyorum,takım zor durumda,berabere kalsan nolur,yenilsen nolur,akhisar direkt rakibin değilki 2 li averajı düşünesin,şu maçı 1-0 kaybetsen nolur,5-0 kaybetsen nolur,şu maçı kazanmak için oynayacaksın ,oynatacaksın,bu kadar korkak oynatmanın anlamı nedir?tmm yönetim hata yaptı,sergene uydu, nerde gereksiz ,takımını düşürmüş,kronik sakat,sorumsuz,vasıfsız,beceri ksiz düz oyunculardan takım kurdu,üstüne birde forvetsiz ve sol kanatsız lige başlattı,sonuç ortada,elin akhisarı brunoyu ,lualuayı yedekten oyuna sokuyor,biz lua luayı ,brunoyu bile bulamıyoruz,neticede hakeden kazandı .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2015, 21:56   #48
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Forvet sıkıntımızı bir türlü halledemedik.yunanistandandan gol kırlanı getiriyorsun.Siftahı yok.Üstüne sakatlık.Batuhandan bir cacık olmaz.Bunu göremiyorsun.Kala kala Enaramoya kalmışsın.Onunda yapabilecekleri sınırlı.Sonuç ellerin bağlı mahkumsun.Bu gidiş paraşütsüz iniş .
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dibba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.12.2015, 21:57   #49
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eyyyy her fırsatta yönetime çakan arkadaslar 7 milyon Sivaslı içerisinde 7 tane Adam çıkarın desek gene aynı isimleri çıkarırız bu adamlara Forvet almadı dersen katılırım ama haddini aşan arkadaşlara tavsiyem gelsin aday olsunlar boş konuşmasınlar
Alt 07.12.2015, 22:01   #50
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu futbolcuların kulaklarını çekme zamanı geldi de geçiyor bile ''kulak''çekilmezse olan biz taraftara olacak
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı