Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ
Alt 05.01.2009, 11:16   #11
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ

kınamakla bir yere varılmıyor ki,icraata geçmeli islam dünyası artık.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2009, 12:08   #12
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

israil dünyanınkara lekesidir,islamında bir numaralı düşmanıdır.dünyanın en adi milletidir ayrıca.bu cürmü işlemelerini amerika adileri saglıyor.inşallah filistinli mücahit kardeşlerim cevaplarını verecektir.bu arada islam ülkelerinide şiddetle kınıyorum.filistine gerekli yardımı yapmıyorlar bir iran bir türkiye.arap devletleri nerdeyse israili destekliyor.hepsine yazıklar olsun birgün sıra kendilerine gelecek onu bilmiyorlar ama ögrenecekler.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2009, 12:13   #13
muratduru58
Acemi Yiğido

muratduru58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muratduru58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

İSRAİL'İ ŞİDDETLE KINIYORUM......... LAKİN İSRAİLİ N KOMŞULARININ TAMAMI ISRAIL DÜŞMANI HEPSİ BİRLEŞSELER İSRAİLİ SÜPÜRÜP ATARLAR. YAZIKLAR OLSUN MISIRA, SURİYEYE, ARABİSTANA, ÜRDÜNE.
muratduru58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2009, 13:12   #14
navruz58
Yiğido

navruz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 navruz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

kahrolsun israil bu gibi insanlara acımayacaksın vicdanları nasıl rahat ediyor
Alt 06.01.2009, 20:18   #15
D_Mrsic
Acemi Yiğido

D_Mrsic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 D_Mrsic Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yuhyaa ne alakası var.. emınım bu yazıyı yazarken elınde coca cola. gıydıgın ust bas ısraıl ve destekcılerının mallarıdır. evınde arıel vs. seyler kullanıosundur. bı kere o kansızlarla bole sacma seylerle degil. akılla calısarak ve dınımızı adam gıbı yasayarak basa cıkabılırız ancak. kendı memleketımızın mallarını almayıp. dıs ulkelerın mallarını seven. mcdonaldcı zıhnıyetle. daha cok dındasımızı kaybederız. oncelıkle cok saglam bır ıradeyle calısarak. teknolojıyı yakalayarak onlarla bas edebılırız. hem balılıyı yollasak ne olacak solermısın. fare daga kusmus dagın haberı yok. hem balılının ne sucu kabahatı var. sokatta rast geldıgınde dınıne ve sana hakaretmı ettı..yada sıvaslılara yada daha genel bı ıfadeyle turklugu asalagıyıcı soz ve hakaretlerdemı bulundu. nouma ve orneklerı gibi... bırakın bu yabancı hayranlıgını once. ozumuze donelım once. dınımızı adam gıbı yasayalım. turklugumuzun farkına varalım. ondan sonrası zaten gelır merak etmeyın. gunu bırlık cozumler dııl.. ebedı olcak cozumler. gelecegıde dusunecek cozumler uretelım. bu baslıkta cok sacma ayrıca.. adminden konunun yasaklanmasını ıstıorum. yazıyı yazanında ayrımcılık yaptıgı ıcın no-post alıp cezalandırılmasını rıca edıorum... sevgı ve saygılarımla
D_Mrsic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2009, 20:20   #16
D_Mrsic
Acemi Yiğido

Alıntı:
filistinli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isarile inat Balili ülkesine gönderilsin
yaa mileti tahrik edip ne yapmaya calisiyosun.. baliliyle ne alakası var solermısın. yıllardır. sivaslıyım dedıklerınde yananlardanmı yakanlardanmı die sormadılarmı sanada. yok yere senınde canın acımadımı kalbın kırılmadımı.. sen once turk malını kullan.. turklugune dinine sahıp cık. gercekten dının ıcın ve turklugun ıcın calıs. gor bak hersey nasıl tersıne donuyor. bunun ornegı gozumuzun onunde.. osmanlı devletı nasıl butun cıhana yuzyıllar boyunca hukum surdu.. calısarak. dinini adam gıbı yasayarak. ve dını mezhebı rengı ne olursa olsun ınsanına saygı gostererek...
Alt 06.01.2009, 20:25   #17
filistinli
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 filistinli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
D_Mrsic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yuhyaa ne alakası var.. emınım bu yazıyı yazarken elınde coca cola. gıydıgın ust bas ısraıl ve destekcılerının mallarıdır. evınde arıel vs. seyler kullanıosundur. bı kere o kansızlarla bole sacma seylerle degil. akılla calısarak ve dınımızı adam gıbı yasayarak basa cıkabılırız ancak. kendı memleketımızın mallarını almayıp. dıs ulkelerın mallarını seven. mcdonaldcı zıhnıyetle. daha cok dındasımızı kaybederız. oncelıkle cok saglam bır ıradeyle calısarak. teknolojıyı yakalayarak onlarla bas edebılırız. hem balılıyı yollasak ne olacak solermısın. fare daga kusmus dagın haberı yok. hem balılının ne sucu kabahatı var. sokatta rast geldıgınde dınıne ve sana hakaretmı ettı..yada sıvaslılara yada daha genel bı ıfadeyle turklugu asalagıyıcı soz ve hakaretlerdemı bulundu. nouma ve orneklerı gibi... bırakın bu yabancı hayranlıgını once. ozumuze donelım once. dınımızı adam gıbı yasayalım. turklugumuzun farkına varalım. ondan sonrası zaten gelır merak etmeyın. gunu bırlık cozumler dııl.. ebedı olcak cozumler. gelecegıde dusunecek cozumler uretelım. bu baslıkta cok sacma ayrıca.. adminden konunun yasaklanmasını ıstıorum. yazıyı yazanında ayrımcılık yaptıgı ıcın no-post alıp cezalandırılmasını rıca edıorum... sevgı ve saygılarımla
Her ön yargına emin olursan böyle konuşman doğal. Yabancı hayranlığı! derken neyi kastettiğini kendin cevaplarsın.
Konumuz Baliliye gelince masum Filistinli çocukların ne suçu kabahati var, onlar kimin dinine sövdüde öldürüldü. Baliliyi asalım demedim tepki göstermekse işte tepki sen oturdugun yerde dinini yaşa kardeş. Allah kabul etsin
filistinli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2009, 20:34   #18
D_Mrsic
Acemi Yiğido

Alıntı:
filistinli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her ön yargına emin olursan böyle konuşman doğal. Yabancı hayranlığı! derken neyi kastettiğini kendin cevaplarsın.
Konumuz Baliliye gelince masum Filistinli çocukların ne suçu kabahati var, onlar kimin dinine sövdüde öldürüldü. Baliliyi asalım demedim tepki göstermekse işte tepki sen oturdugun yerde dinini yaşa kardeş. Allah kabul etsin
1-benım oturdugum yerden dinimi yasadıgımı nerden biliyosun ?
2-ben sana kotu bısey demedım. ben sadece dinimizi adam gıbı yasayalım turklugumuzun farkına varalım. isler anca ozaman duzelır dedım. dedigimin nedenine gelince. onumuzde kuran var. hadisler var. sunnetler var. acıkca ayetler var bana yakın olan kullarıma bende yakınım die. turkluge gelınce. dunya tarıhınde gercekten turklugunun farkına varan devletler daıma dunyaya hukum surmus. dunyada bısılerı degıstırmıstır. ornek kavımler gocu; osmanlı. osmanlı ortadogu topraklarında 300-400 sene hukum surdu... ne zaman kadar calısmayı bırakıp kendıne ve ınsanına yabancılasana kadar. yanlıs dusunuosam yanlıs dusunuosun de. benım demek ıstedıgım bu sen balılıyı yollasan ne degısecek solermısın. balılı suana kadar sıvasta bırıne kotu soz ve hakaret ettımı. turkıyede bırıne turklugune ve dınıne hakaret ettımı solermısın. orneklerı mevcut nouma basta olmak uzere.. hem ayrıca sahsen yahudılerın kanlarında bısı var. duzgun ınsan olsalar okadar peygamber gonderılmezdı. adamlarda bısı var adamlar pıs adamlar. adamlar ıspanyada da soykırım gordu.. almanyada da soykırım gordu.. kımse sevmıo adamları. lakin adamlar her yerı her onemlı mevkıyı ele gecırıp lobılerını olusturmuslar. ayrıca teknolojilerinide gelıstırmısler. ondan kımse sesını cıkaramıo. yahudılere sesını turklerden baska kımse cıkaramaz...ama bunun ıcın once turklugumuzun farkına varmak lazım. turkler mıskın ınsanlar dııllerdır. dunyaya gelmıs olan en calıskan en cok calısmayı seven mıllettır turk mılletı. yeterkı sen hemserıne(hangı vılayetten oldugu onemlı diil) destek ver goreceksın ozaman... ben bunu soluyorum sadece... gunu kurtarmak ıcın deıl.. gelecegı degısterecek onlem ve tepkı gerekır...
Alt 06.01.2009, 20:38   #19
mev58lüt
Yiğido

mev58lüt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

267 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mev58lüt FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ateskese uymayan taraf israil suclu olarak haması gösteriyor bu insanlar zaten kendi halkı icin direniyor isarail ise hamasın sivilleri kalkan olarak kullandıgını söylüyor direniş sürecektir dünyanın en cesaretlileri mazlumlardır zafer filistinin olacak korkak zalimler eli silah degil kendi emzigini bile tutamayan bekleri katlettiniz bunların cezasını er veya gec ödeyeceksiniz.
mev58lüt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2009, 20:41   #20
filistinli
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 filistinli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
D_Mrsic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1-benım oturdugum yerden dinimi yasadıgımı nerden biliyosun ?
2-ben sana kotu bısey demedım. ben sadece dinimizi adam gıbı yasayalım turklugumuzun farkına varalım. isler anca ozaman duzelır dedım. dedigimin nedenine gelince. onumuzde kuran var. hadisler var. sunnetler var. acıkca ayetler var bana yakın olan kullarıma bende yakınım die. turkluge gelınce. dunya tarıhınde gercekten turklugunun farkına varan devletler daıma dunyaya hukum surmus. dunyada bısılerı degıstırmıstır. ornek kavımler gocu; osmanlı. osmanlı ortadogu topraklarında 300-400 sene hukum surdu... ne zaman kadar calısmayı bırakıp kendıne ve ınsanına yabancılasana kadar. yanlıs dusunuosam yanlıs dusunuosun de. benım demek ıstedıgım bu sen balılıyı yollasan ne degısecek solermısın. balılı suana kadar sıvasta bırıne kotu soz ve hakaret ettımı. turkıyede bırıne turklugune ve dınıne hakaret ettımı solermısın. orneklerı mevcut nouma basta olmak uzere.. hem ayrıca sahsen yahudılerın kanlarında bısı var. duzgun ınsan olsalar okadar peygamber gonderılmezdı. adamlarda bısı var adamlar pıs adamlar. adamlar ıspanyada da soykırım gordu.. almanyada da soykırım gordu.. kımse sevmıo adamları. lakin adamlar her yerı her onemlı mevkıyı ele gecırıp lobılerını olusturmuslar. ayrıca teknolojilerinide gelıstırmısler. ondan kımse sesını cıkaramıo. yahudılere sesını turklerden baska kımse cıkaramaz...ama bunun ıcın once turklugumuzun farkına varmak lazım. turkler mıskın ınsanlar dııllerdır. dunyaya gelmıs olan en calıskan en cok calısmayı seven mıllettır turk mılletı. yeterkı sen hemserıne(hangı vılayetten oldugu onemlı diil) destek ver goreceksın ozaman... ben bunu soluyorum sadece... gunu kurtarmak ıcın deıl.. gelecegı degısterecek onlem ve tepkı gerekır...
bende senin söylediğini söylüyorum Dr_Mrsic "gelecegı degısterecek onlem ve tepkı gerekır..." Kelebek etkisini bilirsin, belki budur istediğim
filistinli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayağa, fİlİstİne, kalk, kiniyoruz, sende, yardim, İsraİlİ, Şİddetle