Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yönetime söz verdim
Alt 08.05.2015, 10:22   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yönetime söz verdim

Erciyes'i son dakikalarda attığı iki golle yıkan Burhan Eşer, Fenerbahçe'ye de gözdağı verdi. FANATİK'e konuşan Yiğidolar'ın yıldızı, “Şampiyonluk yarışı bizi ilgilendirmez, rakibimizi yenmekten başka bir düşüncemiz yok” diye konuştu.

Şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Sivasspor’da moraller yerinde. Ligin dibinden kurtulmaya çalışan Erciyes’i 2- 0 geriye düştüğü maçta devirmeyi başaran Yiğidolar, Fenerbahçe’ye de çelme takmanın planlarını yapıyor.

Erciyes deplasmanında son dakikalarda iki kez fileleri havalandırıp takımını zafere taşıyan Burhan Eşer, FANATİK’e maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Fenerbahçe’nin ligdeki konumu veya şampiyonluk yarışı bizi kesinlikle ilgilendirmiyor” diyerek sözlerine başlayan Burhan, “Sivasspor, taraftarının önünde oynuyorsa her zaman onları mutlu etmekle sorumludur. Onları da iyi oyun ve galibiyetle mutlu edeceğimiz biliyoruz. Bu maçın Fenerbahçe adına kolay geçeceğini sananlar yanılıyor. Sivasspor, kazanmak için elinden gelenin en iyisini yapacak” diye konuştu.

Yönetime söz verdim

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Burhan, geleceği hakkında da şu mesajları verdi: “Ben, Sivasspor’da çok mutluyum ve yeni sezon için de yönetimimizle görüşmeden hiçbir takımın teklifini değerlendirmeyeceğim. Yönetime bu konuda söz verdim.”

Fanatik

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yönetime söz verdim
Alt 08.05.2015, 11:06   #2
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Yönetime söz verdim

Bazi kesimler anlasmani iki yil daha uzatti desede,konusmalarindan uzatmadigin anlasiliyor.Bundan sonra seni tutana ask olsun,imzayi atana kadar oynarsin,attiktan sonrada sahada dolanirsin...

Birde mac öncesi beyanlar bize hep ters geliyor ,nedense mac sonu boynunuz önde stadi terkediyorsunuz.Bu adeti bozsakda macdan sonra kafamiz dik bir sekilde konussak nasil olurdu?.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 12:30   #3
samet yıldız
Usta Yiğido

samet yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

320 Mesajına 553 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 samet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblick

Yine bir futbolcumuz "gözdağı" verdiğine göre bu maçta yenilcez şimdiden belli oldu
samet yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı samet yıldız'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 13:46   #4
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vallaha kimse vazgecilmez degil kimler geldi kimler gitti. Bizde basarili olupta baska takima gidenleri bank asyada izliyoruz
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido_furkan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 14:12   #5
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni sezondaki yabancı sınırlaması göz alındığında Burhan ın Sivasspor dan başka takımda oynaması biraz zor görünüyor !!!
Alt 08.05.2015, 16:23   #6
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sayın Burhan Eşer, maç oynanmadan kazanılmıyor, maçtan evvel boş nutuk atmayı bırak, hiç bir şaibeye meydan vermeden çıkın adam gibi mücadele edin ve yenin ondan sonra istediğiniz gibi konuşun, taraftar olarak biz de sizleri baştacı yapalım, şayet elinizden geleni yapar yenilirseniz yine başımızın tacısınız, yeter ki hiç bir şaibeye firsat vermeyecek şekilde varınızı yoğunuzu ortaya koyarak oynayın.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 16:46   #7
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 470 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her zaman kapsitesinde mücadele eden ve varını yoğunu ortaya koymaya çalışan Burhan Eşer'dir ve her zaman Sivassporda görmek isterim.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2015, 17:02   #8
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Koyu bir fenerbahçeli başkanımız varken şampiyonluk yolunda giden takıma çelme takacağız öyle mi ? HaHaHaHa
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2015, 21:56   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ShabbatShalom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Koyu bir fenerbahçeli başkanımız varken şampiyonluk yolunda giden takıma çelme takacağız öyle mi ? HaHaHaHa
Bak kardesim,2006 yilinda bu siteye üye olmussun.Bir miktar mesaj yazmissin.Iyi hasda sen hala Sivasspor baskani Mecnun Odyakmaz´in böylesine
basit islerle ugrasmiyacagindan hala süphen varsa,o vakit sen bizden biri degilsin...

Fenerbahce kulübü futbolcu potansiyeli bakimindan,Sivasspor´dan kat ve kat üstündür.Ama sahadaki futbolcularin yapacaklari mücadele sonucunda,bu üstünlük sahaya yansiyamazsa o vakit Sivasspor´da buldugu firsatlari gole cevirebilirse ´neden biz galip gelmiyelim?.

Sivasspor aski herseyin üstündedir,inan bana Mecnun baskanda ayni duygulari tasiyordur.Mac öncesi suyu bulandirmaya ne gerek var.

Sivasspor yenilirse üzülürüm,ama biliyorumki buda dünyanin sonu olmaz...
Benden sana bir nasiyat hic bir mac oynanmadan sonucu önceden belli degildir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 22:13   #10
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Degerli arkadaslar burhana nicin kiziyorsunuz adam gibi konusmus biz hep izliyoruz mikrofonda demec veren diger takimin oyuncularida ayni seyi söylüyor felani yenecegiz felana gecit yok gibi demecler veriyorlar hakeza anadoluda söyle bir deyim vardir yigidin yarisi partaldir diye buda o misal birazda partal atalim yasakmi yooooooooo
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
söz, verdim, yönetime