Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Suçlu Kim
Yönetim 84 71,19%
Roberto Carlos 19 16,10%
Futbolcular 27 22,88%
Taraftar 17 14,41%
Herkes 22 18,64%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 118. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Suçlu Kim?!
Alt 01.11.2014, 18:13   #51
soner"58"
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 soner"58" FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Suçlu Kim?!

sivasspor aile sirketi gibi yonetiliyor bu hic hos birsey degil menejerinden guvenligine kadar vasifsiz insanlar hepside(kucumseme acisindan degil elbet)bilenler anlar ne demek istedigimi isim vermeye gerek yoktur
soner"58" isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda soner"58"'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.11.2014, 18:16   #52
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yönetim suçludur..paraya kıyıp adam gibi 2 tane futbolcu alsalardı bu duruma düşmezdik...neymiş borcumuz yokmuş bırakın artık bu ayakları
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rsimsek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.11.2014, 18:16   #53
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
soner"58" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor aile sirketi gibi yonetiliyor bu hic hos birsey degil menejerinden guvenligine kadar vasifsiz insanlar hepside(kucumseme acisindan degil elbet)bilenler anlar ne demek istedigimi isim vermeye gerek yoktur
Bilmem mi canlı şahit oldum!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2014, 18:17   #54
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kongre şart oldu yeni heyecan yeni ruh lazım bize.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 18:19   #55
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence de Carlos tur zira bu takıma forvet diye getirilen şahsiyetin gol atmaya değil yürümeye mecali yok.Orta sahada dikine oynayacak bir oyuncumuz yok. Adem ile ver yana al ver öbür yana olmuyor. Bu kadronun eksilerini göremiyorsan yada görüyor da belirtmiyorsan suçlusundur.Ben yönetime takıldım demek istersen o zamanda şerefinle istifa gerekçeni belirtir gidersin.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 18:20   #56
yıkın tabuları
Yiğido

yıkın tabuları - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

93 Mesajına 154 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 yıkın tabuları FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim oyuncu almayarak suçlu carlos alınan oyuncuları yedek bekleterek suçlu oyuncular kafalarına göre oynayarak suçlu ama butun suç taraftar gelimiyorya o yüzden
taraftar suçlu
yıkın tabuları isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yıkın tabuları'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.11.2014, 19:29   #57
Kızılırmakspor
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Kızılırmakspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sen aşçıya istediği malzemeyi vermezsen yaptığı yemeğin kalitesini de sorgulayamazsin. Mesela Batuhan kazmasini bizzat başkan aldı. Carlostan once uyuruk isimleri ona dayatan yönetim suçludur. Allah korusun bir kac hafta daha böyle giderse yine hocanın başı yanar ama asil düşünmesi gidenler yine koltuklarıni saglamlastirarak oturmaya devam ederler. Taraftar olarak sucumuz varsa yönetime soz geçirecek kadar güçlü olamamamizdir.

Birileri artik öğrenmeli burası kimsenin babasının ciftligi değil. Kimse cebinden bişey harcamiyor ve kulübün parasi ile yönetiyor. O yüzden de taraftara karşı cok fedakarlik yapmis gibi konusmasinlar.

Herkes bilir ki bal tutan parmağıni yalar.
Kızılırmakspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 19:34   #58
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SUÇ lu kim ?bence herkes suçlu yönetim,r.carlos,futbolcular,t araftarlar,herkesinde suçu var,YÖNETİM=Arkalarında kenDİlerini zorlayacak alternatif mualif kişiler olmadığı için istedikleri gibi hareket ediyor,taraftarın beklentilerine kulak asmıyor,ikazlarını dikkate almıyor,sıkışınca suçu taraftara atmaktan geri kalmıyor,kulübün basın sözcüsü yok,sezon başından beri bu takıma iyi bir sol açık ve çok kaliteli golcü lazım hatta önlibero lazım dedik oralı olmadılar sol açık diye musayı ,önlibero diye i.toramanı,forfet diye batuhanı ve crintusu alıp yeterli dediler ,yanıldılar R.CARLOS=Geçen sezon sıkıntılı mevkilere istedikleri oyuncuları aldıramadığı için,oyunculara gereğinden fazla iyi davrandığı için,takımda formayı adaletli dağıtmadığı ve yedek futbolcuları hazır tutmadığı için,oyuncu değişikliklerini zamanında yapmadığı için,rakipleri iyi analiz etmediği için,oyunculara gereğinden fazla izin verip ,antrenmanlarda ortada sıçandan başka bir numara yaptırmadığı için,geçen sezon bu takımın herşeyi lopez yanında olmayınca r.carlosunda foyası döküldüTARAFTAR=Geçen sezonlarda iyikötü 7 9 bin kişiye oynadığımız ve birçok maçı seyirci desteğiyle kazandığımız biliniyor,busezon hem pasolig saçmalığı yüzünden,şike dalgası yüzünden insanların futboldan soğuması,stadtaki giriş çıkışların sorunlu olması ,adeta terörist muamelesi görmesi yüzünden ,belki takımı heyecanladıracak yıldız oyuncu olmaması yüzünden stad boş kalıyor futbolcular motive olamıyoır ,rakip oyuncuları ve hakemi baskı altına alamıyoruz FUTBOLCULAR=Maalesef takımın yaş ortalaması çok, ligin en yaşlı takımı olması fizik kondisyon açısından zayıf olmamız ,şutları gerektiği kadar sert ve isabetli vuramamaları,gol yollarında bencil ve egoist olmaları ,boş kaleyede topu tutturamıyorlarsa suçu sadece yönetime ve hocaya kesmeninde anlamı yok,bursa maçına kadar ligin eniyi oyununu oynuyoruz diye kendi kendimize moral veriyorduk,bursa maçı boyamızı döktü,cicinyo olmadan 1 tane isabetli orta yapamadık ,özellikle burhan ,atıf,ziya ,utaka formda değiller,i toramanın faydası olmuyor,ilerde top tutacak forvet yok,defansın arkasına sarkacak hızlı forvet yok,topu oyuna sokacak önlibero yok,tecrübeli dediğimiz oyuncular katkı yapamıyorlar ,geride kalan haftalarda egoist olunmasa ,antep,akhisar,konya,rize maçlarından enaz 9 puan alırdık,14 puanla bugün zirvede olur bunları konuşmazdık,sonuç olarak ben herşeye rağmen bu takımın ortasıralara yükseleceğine inanıyorum, 2.devreye kadar yeterli, puanları alırsak 2.yarıda yapılacak takviyelerle ligi ortasıralarda bitireceğimize inanıyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2014, 19:44   #59
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hakemmmmmmmmmmmmmmmmm......
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 20:13   #60
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence mecnun başkan yorulmuştur ve eski gayretini ve azmini kaybetmiştir. Haklı da olabilir, yıllardır bu işi götürüyor. Bence Sivas'ta ikamet eden, takıma sahip çıkabilecek ve sorunlarını yakından takip edecek, otoritesi olan birisi başkan olmalı diyeceğim de kim olur açıkçası benim de aklıma kimse gelmiyor...

Etiketler
borcumuz, kim, nasilsa, suçlu