Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 11.04.2005, 20:34   #21
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

SERHAN ABİ SEN NE TARAFTASIN ŞİMDİ!!!
Alt 11.04.2005, 20:38   #22
b1glord
Acemi Yiğido

b1glord - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 b1glord ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
VICTORY Nickli Üyeden Alıntı
Yeniceri olmadigi kesin..Bu saatten sonra olmasi da mumkun degil..Aramizda yanlisa yer yok..

DOSTUMUZ OLMAZ, HASMIMIZ YASAMAZ...

Bu Boyle Biline..

Alıntı:
serkankustarci Nickli Üyeden Alıntı
Hoş geldin Serhat.Veysel gitti sen geldin .İyide oldu hani
Kardes Veysel askere gitti..Gittigi gibi geri donecektir..Veysel gitti haklisin ama serhatin gelmesiyle veyselin gitmesinin hic bir alakasi yoktur..Veysel harbi yeniceridir..Oyle de geri donecektir..
b1glord isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.04.2005, 20:44   #23
V1CT0RY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 923 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

WALLA BEN YENİÇERİYİM BAŞKALARINI BİLMEM
Alt 12.04.2005, 10:16   #24
serkankustarci
Yiğido

serkankustarci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkankustarci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

b1gLoRD demişki;
Kardes Veysel askere gitti..Gittigi gibi geri donecektir..Veysel gitti haklisin ama serhatin gelmesiyle veyselin gitmesinin hic bir alakasi yoktur..Veysel harbi yeniceridir..Oyle de geri donecektir..

Arkadaşlar Veysel benim halamın oğlu Serhatta çok eskiden beri arkadaşım.Veysel le Serhat eskiden beri çok iyi bir dost ve arkadaştı,aralarında ve yeniçerilerle Serhat arasında ne geçti bilmiyorum(Veysel bana bu konudan hiç bahsetmemişti)ama çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
serkankustarci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.04.2005, 11:02   #25
V1CT0RY
Usta Yiğido

GÖRÜNEN O Kİ HERKES KENDİ YOLUNU ÇİZMİŞ.FAZLA UZATIPTA ORTALIĞI BULANDIRMAMAK LAZIM...
Alt 12.04.2005, 12:13   #26
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
b1gLoRD Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Yeniceri olmadigi kesin..Bu saatten sonra olmasi da mumkun degil..Aramizda yanlisa yer yok..

Bu Boyle Biline..

Alıntı:
yeniçeri diye bir grub kaldimi ki.ayrıca bundan sonra stadyum bizden sorulur.veyselde benim arkadaşım .şimdi serhat geldi sete o çıkacak.bizde sonuna kadar arkasındayız.SERHAT BİZİM DOSTUMUZ,ÇOK İSTİYORSANIZ AHMET YENİÇERİLRDE HASMIMIZ OLUR.HODRİ MEYDAN.DOSTUMU YAŞATMAYACAK ADAMLAR BİZİM DE HASMIMIZI OLUR.TRİBÜNLERİNDE HASMI OLUR.....ORTAMI GERMEYİN ......
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.04.2005, 12:16   #27
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1196 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

hayırlı olsun gardas.... hep birlikte el ele sivasspor süper lige
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.04.2005, 13:10   #28
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

arkadaşlar bu yazdığıınız yazıları özellikle ahmet ve onur hiç tasvip etmiyorum.stadd kimsenin babasının malı değil herkes istediği gibi istediği yerde durur .zaten mecnun abinin dediği gibi reis istemiyorum apaçi istiyorum diyor.ama bakıyorum ki hiç apaçi yok hep reis dolu birde size bir tavsiyem abi veya kardeş tavsiyesi falza televizyonlar da tatar ramazan ,kurtlar vadisi,dizilerini izlememinizi tavsiye ederim o yazdığınz yazılar ne ki ben anlamadım hasmımız olur hısmımız olmaz,hısmımız olu hasmımız olmaz.bu tarihi geçmiş kelimelerden artık vaz geçin sanki urfalı ile siverekliler arasında ki kan davasına benziyor.arkadaşllar böyle birbirinize laf atarken walla dışarıdan itler bize gülüyor.yine dövüşmeye başladılar diye.dedikodu geziyor.herkes kendine iyi baksın.........
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.04.2005, 13:21   #29
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1196 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

sivaslıyız o bize yeter...
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.04.2005, 13:53   #30
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
b1gLoRD Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Bu Boyle Biline..

Alıntı:
[size=4]Ben kimseyi karşıma cephe olarak almıyorum ben kendi yolumu çizdim bende kimin dost kimin HASIM oldugunu çok iyi biliyorum.Tamam siz yeniçeri olarak kalın ama ben harbi Sivassporluyum...Bu gruba(yeniçerilere) yıllarca kimin karşılıksız olarak hizmet ettiğini herkes bilir.Ahmet seninle hiçbir problemim olmadı eğer problem varsa bunu oturur ve konuşuruz böyle sanal ortamlara taşımanın hiç anlamı yok.Olayı uzatmıyorum müsait olduğun zaman bana ulaşırsan konuşalım problem ne imiş bana anlatırsın bende problemi öğrenmiş olurum.BİZDE DOSTUMUZU VE HASMIMIZI ÇOK İYİ BİLİRİZ....[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır