Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 18.08.2012, 23:01   #11
sivaslımuho
Acemi Yiğido

sivaslımuho - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 sivaslımuho FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : takımca cok ıyı degıldık daha cok calısıp daha ıyı olmamız lazım

Maçın en iyisi kimdi : tabıkıde suarez. galıbıyet golu ve cızgıden cıkartılan bır top...

Maçın en kötüsü kimdi : grosıckı hıc sahada yoktu.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : daha cok calısırsak cok ıyı takım oluruz

Maçın Kader Anı :suarezın cızgıden cıkardıgı top

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :aatif i cok gec aldı oyuna
sivaslımuho isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2012, 23:03   #12
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Helal olsun sizlere bize çifte bayram yaşatan teknik kadroyu ve tüm futbolcuları kutlarım.

STY de Sivasspora beraberlik ve mağlubiyet verenlere selam olsun.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.08.2012, 23:03   #13
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Galibiyet çok çok iyi oldu eksiklerimiz çok en son dakikayı hatırlamıyorum 2.yarinin sonlariydi topla oynama %65-%35 pas sayısı 294-94 Antep'in lehineydi,3puana sevindik ama eksiklerimiz çok fazla pas yüzdemiz yükselmez ise blOklar arası kopuklukları kapatmayız takımın % 90'i aynı oyunculardan kurulu rıza hoca ve teknik ekip yan gelip yatma zamanı değil,prdrie'i,korcan'i,ziya'y i beğendim
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2012, 23:07   #14
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

LAGA LUDA YOKKK VENİ VİDİ VİCİ O KADARRRRR
Alt 18.08.2012, 23:09   #15
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

sahsim olarak soyluyorum açikcasi beklemiyordum bu 3 puani ilaç gibi geldi utandirdiniz beni ama çok seviniyorum su anda
Alt 18.08.2012, 23:09   #16
kontente58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kontente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ikinci yarıdaki kontra atak futbolu sivasspora tam oturdu bence son dakikalarda yüklensek bence en az 1 tane daha gol bulabilirdik .Maçın geneli olarak Sivasspor geçen seneye göre kötü oynadı ama ben galibiyeti antebin çekinmesine bağlıyorum gerçekten çoğu zaman atağa kalkmaya korktular .Oyunculardan doğa ve erhan kötüydü.Pedriel çok çok iyiydi,Cerny'nin oyunu çok beğendim topu iyi sakladı.Ziya da iyiydi.Rıza hoca değişiklikleri çok iyi yaptı bence.Teşekkürler Sivasspor
kontente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2012, 23:10   #17
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Korcan son derece iyi bir performan sergiledi 2 tane uzaktan cok tehlikeli top cikartti ayrica hava toplarinda hic tereddut yasamadi cikti ve hepsini aldi.

Navratil her zaman ki navratil iyi oyununu surdurdu bariz bir hata yapmadi defansin bel kemigi.

Erhan guven, navratilin bu macta partneri oldu 1-2 pozisyonda bosa cikti ama sansi yanindaydi pozisyon olmadi genel olarak iyi bir mac cikardi.

Ugur kavuk- Ziya erdal, ikiside ortalama bir performans sergilediler fazla hucuma destek olmadilar ancak ikisinede her topu ileriye dikmemeleri gerektigini soylemek lazim.

Kadir Bekmezci, her zamanki kadir son derece guzel bir performans takimi orta sahada ayakta tutan isimdi.

Doga kaya, rakibin yeni transferi ibricicle adam adama oynadi bekledigimizden daha iyi bir performans sergiledi, kondisyonu henuz 90 dakika icin yeterli degil.

Kamil Grosicki, biz ondan cok daha iyi bir performans bekliyorduk, toplari umursamazca harcadi. Bu ciddiyetsizligi bir kenara birakmazsa kulube yolu gozukuyor.

Erman Kilic, takimin her hucumunda basrol oyunucusu. Sivasin alexi gibi oynadi arkadaslarini pozisyonlara soktu basarili bir oyun sergiledi. 35 metreden vurdugu frikikte takdir edilesiydi.

Micheal Enaramo, gecen seneden cok assagi kalir bir performans gostermedi bildigimiz enaramo. Tabii ki eksiklerini kapatip cok daha faydali olcak takimimiza.

Ricardo Pedriel, her seyiyle sahadaydi her zaman ki gibi. Takimi icin terinin son damlasina kadar akitti golumuzude o atti bir topuda cizgiden cikartti. Rakibin her ataginda defansina yardimci oldu tesekkurler suarez.

Milan Cerny, mucadeleci kimligiyle asla rakiplerine nefes aldirmadi surekli kostu son 30 dakikada oyundaydi iyi bir performans sergiledi.

Jan Raynoch, cok goze carpmadi doganin yerine girdi defansin onunde gorev yapti bi hatasi olmadi ortalama bir performans.

Aatif ch.... , soyadini yazamadim kusura bakmasin son 15 dakika sahadaydi teknigini hizini kalitesini gosterdi ileri haftalarda cok buyuk katki verecegine suphe yok sivassporumuza.

Oyuncular hakkindaki goruslerim bunlar tesekkurler
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58g0kberk58'a Teşekkür Ediyor...
Lanet okuyanlar nerde????
Alt 18.08.2012, 23:13   #18
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Lanet okuyanlar nerde????

Daha birkaçgün önce 7 yedik die lanet okuyanlar asanlar kesenler şimdi nasıl olacakta burda yüzleri kızarmadan durabilecek hatta yorum yapabilecekler. ben onlara kısaca taraftar bozuntusu diyorum. 5 tl verip bilet alıp maça gitmezler!! ama konuşmaya ahkam kesmeye gelince bayrağı ellerine alıp en önde giderler!! bence o kişiler hiç durmadan devam etsinler çıkış sağda o günde sölediğim gibi bu takım antepi yenecek rahat olun dedim. yolunuz açık olsun yiğidolar aynen devam
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.08.2012, 23:17   #19
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Korcan:2 tane net iyi top çıkardı iyiydi.
Uğur:Pedriel'in katkısıyla birlikte bölgesinden adam geçemedi
Navrail:Kafa toplarında forvetleri olmadığı için çok rahattı ve her zamanki gibi mücadele etti
Erhan:Beklediğimden iyi oynadı stoperde ama bunun defansif oyun anlayışından kaynaklandığını düşünüyorum 1-2 topu bomboşken taça attı fena değildi
Ziya:Defansif açıdan iyiydi fakat biz tam ayağa paslar yaparken yersiz şekilde kimsenin olmadığı alanlara uzun top attı vasat
Doğa:Sakatlanan kadar iyi mücadele etti 4-5 tane top çaldı uzaktan şutlara kendini siper ederek engelledi iyiydi
Kadir:Defansif oyun anlayışından dolayı pek gözükmedi sadece pres yaptı
Erman:İlk yarıda tüm ataklarımız ermanla başladı 1 tane çok iyi şutu var golün asistini verdi Erman bu sene yine çok can yakacak ama kondisyonu son dakikalarda yetmedi geriye çok yardım etmesinden olacak heralde
Grosicki:Gerçekten hayal kırıklığı yine ruh gibi dolandı ortalarda 1 tane olumlu hareketi yok bu kafayla yedek kalır bu sene
Pedriel:Takımımızın yıldızı oldu hem defansif hemde ofansif acıdan elinden geldiğince mucadele etti 1 gol çıkardı 1 tane de attı helal olsun umarım onun hakkında konuşanlar artık susar
Eneramo:Hazır olmadığı belli ama yinede ilerde top tutarak elinden geleni yaptı 2 haftaya tam performansını sahaya yansıtacağına inanıyorum
Aatif:Topu ileri çıkarırken kalitesini gösterdi Kamilden formayı kapar.
Cerny ve Rajnoch:İkisinede Pek iş düşmedi sonradan girdikleri için...

Bu defansif oyun anlayışının bu haftaya mahsus olduğunu düşünüyorum takım tam hazır olmadığı için Rıza hoca kontra atak futbolu oynattı Rıza hocanın söylediği gibi 3.haftadan sonra gerçek Sivasspor ortaya çıkacak...
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.08.2012, 23:18   #20
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sivasspor Bayramınız mübarek olsun dedi....

Daha hazır değiliz. Savruk dandun futbol oynuyoruz. Tek sıkıntı ilk hafta itibarı ile, sakin yerden ve ayağa pas yapamamak, defanstan ileriye çıkamamak, telaşlı oyun, ve özellikle Eneramonun hazır olmaması.. Tabı buda çok doğal bir durum. Önceki yorumlarımda da belirttiğim gibi, Doğa Kaya ve Erhan Güven özellikle takıma ısrarla monte edilmesindeki gayeyi anlayamadım. Rajnoch ve Atıf-Cerny gibi kaliteli isimlerimiz varken nedir bu ısrar tam çözemedim. Eminim ki tüm taraftarımızda anlamamıştır. Bazı arkadaşlar Pedrieli eleştirenleri eleştirmişler Eleştirmek doğruyu bulmak yolunda bir araçtır düzleminden gidersek bende onlara katılıyorum. Pedriel tamam gol attı, çizgiden top çıkardı adam kovaladı ama hala son vuruşlarındaki beceriksizlikleri devam ediyor. Diyeceksinizki bu kadar yetmezmi. Tabiki görevini yaptı, ama her zaman işler böyle gitmeyebilir. Kalede kim oynarsa oynasın bu sene fazla sıkıntı çekmeyeceğiz galiba. Korcan çok iyi maç çıkardı bugün. Ziya ve Uğur vasatı aşamadı. Navratil mutlaka ve mutlaka Rojnoch ile yan yana oynamalı kanımca. Hakemin bariz hatası yoktu, Rıza hoca Eneramo değişikliğini biraz daha önce yapabilirdi.

Nihayetinde kötü bir oyun güzel bir skor aldık. Bayrama şen döndük Sivasa... Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, lanet, maçı, nerde, okuyanlar