Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Bak Sen Allahın İşine
Alt 24.10.2008, 07:55   #1
Can Ustunel
Yeni Yiğido

Can Ustunel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 Can Ustunel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Bak Sen Allahın İşine

dün hiçte beklemediğim bi olay geldi başıma yigenim takımla beraber istanbula gelmiş telefon açtı abi oteldeyiz gel diye iş çıkışı biletixe uğrayıp önce bjk macına bilet aldım ordan sallana sallana Ali sami yenin önüne gittim tüm taraftar toplanmış olimpiyakos macını bekliyo tezahuratlarla biraz orda takıldıktan sonra ufaktan ufaktan otele gittim kapıda o merak ettiğim sivasspor otobüsünü gördüm yanında durup iyice bi seyrettim sonra yigenim geldi bumu otobüsünüz dedim evet dedi içine girmek istermisin dedi bu fırsat kaç kere gelirki açtı kapıyı içi mükemmel oturdum bülent hocanın koltuıguna orda öyle sağdan soldan muhabbet ederken efsane hocamız bulent uygun otobüsün önünden doğru geçti otele girmek için acaba beni kendi koltuğunda gördüğünde kızmışmıdır bilmiyorum..işaret ettim dur diye oda bana toplantıya gidiyorum diye işaret etti.o ana kadar otele girmeyi düşünmeyen ben birden kendimi otelde buldum heryer kırmızı beyazlı spor giyimli futbolcularla dolu zaten ordada bişeyi gördüm dün gazetelerde yazan petkoviç 8 hafta yok haberinden sonra petkoviçi görünce sordum hani yoktu.8 hafta değil 2 hafta dinlendirilicek ama belki yarın akşam oynar bile dediler..o haberi yazanı gazetecide ordaymış onuda gösterdiler.neyse benim beklediğim onlar değildi iki kişiydi biri bülent hoca biri mehmet yıldız hocayı kaçırdık 1 saat ordaki sivassporla ilgilenenlerle oturup maçı konuştuk ne olur diye hepsi umutlu derken beklediğim an geldi Mehmet yıldız indi aşağı kalktım gittim yanına şöyle beline bi sarıldım yiğenim bizim resmimizi çekerken mehmet yıldızın kulağına özel bi laf söyledim oda aynı güzellikle ve tebessümle cevabını verdi yanlız söylediğim laf onu şaşırttımı bilmiyorum 4 5 kere farklı yerlerde oturmamıza ragman göz göze geldik sonra ben gitmek için kalktığımda manevi değeri çok büyük olan ve binbir zorluklarla ellerinde kalan hatta bi hikayesi bile olan orjinal sivasspor kravatı ve bayrağı hediye ettiler otobüs şöförümüz bekle odadan forma indiriyim dedi ama onuda kabul etmek istemedim zaten işlerinden etmiştik fazlasıyla ordan ayrılırken geleceğin yıldızı diye tabir edilen Sezerle kapıda karşılaştık yigenim abi geleceğin Ardası dedi bizde galatasaraylıyız geleceğin Ardasıylada tanışmamak olmaz bide onunla resim çektirip evime doğru yola çıktım...şimdi 3 noktada takıldım Sivaslıyım Tuttuğum takım Galatasaray ama ben bugün Beşiktaş tribününde olucam...işte ben böyle duruma Bak Sen Allahın İşine Dedim haksızda değilim hiç gündemimde böyle bişey yokken kısmetim nelermiş...bide kendi adıma söyliyim takım inançlı ama ziyarete gelen taraftar yok ben taraftar değilim takım zaten bizden ama isterdimki orda bi grup olsun moral amaçlı ben moral bozarım vermem ))))bakalım mehmet yıldızın bugünkü maçta ona söylediğim şey aklına gelicekmi işte bunu görmeyi çok istiyorum...sevgilerle o güne ait resimleri açılışı yapıldıktan sonra www.ortakoyluler.com adresinde bulabilirsiniz.
Can Ustunel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Can Ustunel'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Bak Sen Allahın İşine
Alt 24.10.2008, 08:25   #2
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Bak Sen Allahın İşine

güzel tevafuklarla karşılaşmışsın.her taraftar böyle bir an yakalamak ister.yazını sıkılmadan okudum.akıcı bir dille yazmışsın ellerine sağlık.ama canım kardeşim ben gs lıyım deyince yıkıldım diyebilirim.bu güzellikleri bence birde sivassporu yanlız severek yaşasan sanırım ayrı bir dönüm noktası olabilirdi.ama otelde yanlız kalmalarına kızmamak lazım.taraftarımız daha hangi otelde kaldığını bile bilmiyordur.bilseler bile mevki olarak onlara uzak kalabilirler.inşallah maçta herkes elinden gelen desteği verir.

İnşallah bir gün senin için de tek takım SİVASSPORUMUZ olur...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yener_sahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.10.2008, 08:30   #3
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abicim sivaslıysan sivassporlu ol...!!!
Alt 27.10.2008, 07:03   #4
Can Ustunel
Yeni Yiğido

cevaplarınız için saolun kardeşler ben içimden geleni söyleyen insanım yani şöyle diyim şuanda bu siteye üye olupta ayrıca extradan takım tutan arkadaşların var olduğunu sizlerde iyi bilirsiniz benim tek farkım saklamam neysem oyum...bide sivassporum istanbula geldiğinde kalıcağı oteli bu siteden neden bildirmiyolar yada bildiriyolarmı???benim tahminim istanbulda hep aynı otelde kalıyolar çünkü kaldıkları yer 3 stadada yakın neyse kensinize iyi bakın
Alt 27.10.2008, 07:09   #5
Can Ustunel
Yeni Yiğido

hee unutmadan buarada Mehmet Yıldız ona söylediğim şeyi hiç unutmamış bunu bana 3 dk.beşiktaş tribünlerini susturduğu anda gösterdi...durmak yok yola devam
Alt 27.10.2008, 07:18   #6
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

keşke tüm sivaslılar sivassporu tutsa da teseli hamsiler sitelerinde bizimle dalga geçmese...ne diyim adamlar haklı...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Bak Sen Allahın İşine
Alt 27.10.2008, 07:38   #7
junior_69
Acemi Yiğido

junior_69 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 junior_69 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Bak Sen Allahın İşine

her halde daha sonra baban uyandırdı kalk sabah oldu diye bu anlattıkların biraz rüyaya benziyo da
junior_69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.11.2008, 07:05   #8
Can Ustunel
Yeni Yiğido

junior_69 yorumunu şimdi okudum sen beni sabah sabah güldürdün Allahta seni güldürsün ben çocuk değilim sabahları kendim kalkarım ikincisi herhangi birisini inandırma derdinde değilim sitede beni tanıyanlar var benim her konuda ne kadar ciddi olduğumu bilirler.üçüncüsü oraya açılıcak sitemizin adresini verdim ki o güne ait resimleri bulursunuz diye demekki sen yazıyı okumamışsın sevgilerimle
Cevap: Bak Sen Allahın İşine
Alt 04.11.2008, 08:59   #9
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 910 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bak Sen Allahın İşine

bende size bir itiraf ta bulunayım o gün maça bende gittim ama kayınpeder koyu beşiktaşlı birazda adam olgun , riskede girmek istemedi bende yanlız bırakamadım ve ben o gün maçı tam karşı tribünde eski açıkta izledim, aslında o da keyifliydi beşiktaşlılar kaçırdıkça içim içimi kemiyor yalandan küfür ediyordum hop otorup hop kalktım ama buda olmazki arkadaşım daha dakka 3 ne olduğunu anlamadan beşiktaş tribünleri buz kesti benim için büyük keyifti, mehmet yıldızı durdurmak için yapmadıklarını komadılar ama adam yıkılmadı, kimisi küfür ediyor kızıyor ama adama helal olsun dedirtiyordu mehmet yıldız, balilide de oyuna girince aha şimdi boku yedik diyenin sayısı hiçte az değildi, bunu enselerinde hissetmek ayrı bir keyifti, ayrıca takım stada girerken otobüs park alanına tam önümde girdi, zafer işareti yapmak benim için büyük keyifti o anda
sivasın yalakaları istanbulu destekler
Alt 04.11.2008, 09:48   #10
atabey07
YASAKLI ÜYE

atabey07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 atabey07 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart sivasın yalakaları istanbulu destekler

Harbi sivaslı olan birisi gidip başka takımı tutmaz memleketinin takımı SİVAS SPORU tutar. yok öyle birinci takımım sivasta ikinci takımım 3 büyükler denen yalakaları söylemez. adam adam gibi olmalı
atabey07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
allahın, bak, sen, İşine