Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Diyarbakır'da Sağlam şoku !..
Alt 07.07.2009, 16:05   #1
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Diyarbakır'da Sağlam şoku !..

Diyarbakırspor teknik direktörü Nurullah Sağlam, "Bana vaat edilen şartlarla yaratılan olanakların birbiriyle çok tezat olması, Diyarbakırspor'da arzu ettiğim başarıyı yakalama arzumu ve inancımı sarstı" diyerek görevinden ayrıldı.

Sağlam, bir süre önce Diyarbakırspor ile anlaştığını ve 27 Haziran 2009 tarihinde Diyarbakırspor yönetim kurulu ile ilk görüşmemi yaptığını, oluşturulması gereken şartları kendilerine ilettiğini belirtti. Yönetim kurulunun kendisini 29 Haziran 2009 tarihinde kendisini arayarak, bu şartları kabul ettiğini anlatan Sağlam, şöyle devam etti:
''Diyarbakırspor ile karşılıklı bir prensip anlaşmasına vardık. Çok sayıda yerli ve yabancı oyuncu (geçen seneki oyuncularımız dahil) ile yönetim kurulu ve sportif direktörümüz sayın Mehmet Budakın ile birlikte prensip anlaşmasına vardık. Ancak oyunculara taahhüt ettiğimiz sürede sorumluluklarımızı yerine getiremedik ve oyunculardan bazıları, özellikle yabancılar haklı olarak anlaşmaları bozdular. Uzayan bu süreçte, kampı 2 defa olmak üzere, 1'er gün ileri ertelemek zorunda kaldım. Taktir edersiniz ki; bütün takımların sezonu açtığı anda bizim hala ekonomik sorunların üstesinden gelmekle zaman kaybetmemiz en büyük sıkıntımızdı. Kısacası, bana vaat edilen şartlarla yaratılan olanakların birbiriyle çok tezat olması, Diyarbakırspor'da arzu ettiğim başarıyı yakalama arzumu ve inancımı sarstı. Bu şartlar altında çok taktir ettiğim Diyarbakır halkının gözünde ve gönlünde uzun yıllar sonra Diyarbakır'a gelip başarısız olan teknik adam olarak anılmak istememem, bu kararı almama neden oldu. Bu süre zarfı içerisinde, sayın başkan Çetin Sümer ve yönetim kurulunun iyi niyetinden asla şüphe etmedim. Gerçekten bu zorlukların üstesinden gelmek için tüm olanaklarını seferber etme uğraşlarını yürekten taktir ettim. Ama onların da bu kısa dönem içerisinde gösterdiği çaba, bu sorunların üstesinden gelinmesine olanak sağlamadı. Tüm Diyarbakır halkından özür diliyor ve aflarına sığınıyorum.''

LigTv
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Diyarbakır'da Sağlam şoku !..
Alt 11.07.2009, 20:33   #2
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1085 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Diyarbakır'da Sağlam şoku !..

fazla surmez ilk yarida ikincilige geri donerler
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda subasi29'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
diyarbakırda, sağlam, şoku