Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

İyi sinyaller aldım...
Alt 26.08.2009, 08:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart İyi sinyaller aldım...

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Avrupa ligine kalmayı 4 Eylül Stadı’nda oynadığı ilk maçta kaybeden Sivasspor, prestij için çıktığı rövanş maçında fena oynamadı. Rakibine her iki yarıdada bir çok gol pozisyonu veren Kırmızı-beyazlılar, Kamanan, Erman Kılıç ve Agbetu ile bulduğu pozisyonlarıda değerlendiremedi. Bu maçta beni en çok sevindiren olay,çok şeyler beklenen Erman Kılıç'ın etkili futbolu ve Mbemba'nın iyi futbolu. Sivasspor turu kaybetti ama, sergilediği futbolla lig öncesi iyi sinyaller verdi.
Ancak şunuda belirtmek lazım,Sivas defansının arkasına atılan hemen her top kalemizde tehlike oluyor. Eğer kaleci Akın gününde olmasaydı sonuç daha değişik olabilirdi. Sivasspor'un bu araya atılan toplara acilen çözüm bulması gerekiyor.
Bir başka dikkat etmemiz gereken olay ise,gereksiz fauller. Nitekim, rakibin kazandığı iki penaltıdada gereksiz fauller vardı. Gerçi ikinci penaltıda Srna kendini bırakarak hakemi aldattı ama onlara bu fırsatı vermemek gerekiriyor.
Hazır hakem demişken,dün akşamki İtalyan hakemden söz etmeden geçmek istemiyorum. Çaldığı ve çalmadığı düdüklerle insanı çileden çıkarmaya yetti!
Shakhtar Donetsk kaptanı Srna'nın kendini yere bırakmasına çaldığı penaltı yetmiyormuş,maçın sonlarında Kamanan'ın sert şutunu kaleci kornere çeldi,ancak korneri attırmayarak içeri girdi. Oysa,pozisyonun devamı olduğu için mutlaka o korneri attırması gerekiyordu.
Sonuçta,Sivasspor özellikle dün akşamki rövanş maçında teslim olmayarak 90 dakikayı tamamladı ve elendi.
Artık Sivasspor'un her şeyiyle lige sarılması gerekiyor. Shakhtar Doretsk karşısındaki dirençli ve zaman zaman etkili futbolu Diyarbakırspor karşısında da sergilemesi en büyük temennim.
Her şeye rağmen bize bu gururu yaşattığın için teşekkürler Sivasspor....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İyi sinyaller aldım...
Alt 26.08.2009, 08:58   #2
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İyi sinyaller aldım...

bu gururu bizlere yaşatan önce yönetime,teknik ekibe,asıl alınteri döken futbolcu kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz....
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 09:18   #3
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet sayın hocam testlerniz çok dogru ve yerinde... her ne kadar yenilmiş olsakda özellikle 2. yarıda iyiydi ve benim diğer bir takıldığım nokta ise Yasindi her oyuncu gibi onunda hataları vardı ama her pozisyonda mutlaka oldu ve bence başarılı bir maç çıkardı taraflı bazı kalemlerin Yasini geldiği günden bu yana eleştirerek performanstan düşürmeleri Bilicanın yerini tatamaz gibi atıflarda bulunarak oyuncumuzu morel olarak çökertmeleri umarım bu maçtan sonra son bulur ve inanıyorum ki Yasin gelecekte aranan bir defans olacaktır tüm ülkede
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 10:02   #4
alperkılıç
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alperkılıç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor gelenleri kabullenmeli..gidenlerin de gittiğini kabullenmeli.hala bu gün olmuş her maçtan sonra tum niye gitti silla niye gitti..bu erman kılıç kimdir de alındı laflarından baska yorum yok.İyi bir erman kılıç 4 tane tum 4 tane silla eder.nitekim akşam ki macta bunun sinyallerını vermeye basladı.giden arkadasları bu kadar takımın üstunde tutmayın.ne olacak belediye yi şampiyon mu yapacaklar?ne olur sabredın..bülent uygun hakkındaki herşeye katılıyorum ama futbolcuların moralini bozucu lafları ve tenkitleri etmiyelim.
alperkılıç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alperkılıç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2009, 10:10   #5
yasin2452
Yiğido

yasin2452 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 yasin2452 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

daha önce bu hatalara önlem alınmalıydı bu da bülent uygunun avrupa kupaları tecrübesizliği gelelim lige bence ligde daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum ve bu sene ligde iyi şeyler yapıp tekrar avrupaya gideriz inşallah
yasin2452 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 10:24   #6
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Shakhtar Donetsk kaptanı Srna aynı zaman'da futboldan önce daha çok tiyatrocu olabilir dünkü maçta çok iyi düşüşler yaptı penaltı alabilmek için.

Bu maçlar tecrübe kazandırdı diyorum. Takıma güveniyorum ama en azından içerdeki maçları içerde kendi sahamızda almamız gerekli diyorum Tabiki yara almadan bundan sonrasına bakarak.

Ve herkezin temennisi bu Yiğidolar biraz gayretlütfen.
Hedefimiz belli Anadoluda destanlar yazacağız sizler çok şey yaptınız ve dahada yapacaksınız.

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gül5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2009, 12:15   #7
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Ben maçı 66. dakikaya seyrettim,ondan sonrası için bir şey diyemem.Ama benim seyrettiğim bu 66 dakikalık bölüm için Abdullah Yiğit kardeşimin söylediklerinin hiç birine katılmıyorum.Sivasspor teslim olmadı diye bir vurgu yapmışsın ama Abdullah kardeşim;bence sahada tam bir teslimiyet vardı Sivasspor adına.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 12:16   #8
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benimde bu Tecrübe olayını kafam bi türlü almıyor.
Geçen senede avrupada oynadık tecrübe kazandık ama Tecrübe kazanan oyunculardan kaç tanesi takımda kaldıki ?
alternatiflerini bulmadan iyi oynayan kim varsa gönderdiler. ikinci ligden düşen takımlardan avrupaya ayak basmamış adamları avrupa maçlarında oynattılar.
Geçen sene kazanılan tecrübeler transfer edilerek yok oldu. bu sene sil baştan.
Seneyede bu sene tecrübe kazanana adamlar gönderilir ve o tecrübede uçar gider.
Tabi seneye avrupada oynama ihtimalimiz %1'mi yoksa dahamı düşük o konuda bişey söyleyemiyorum.

Tecrübe diye kendimizi kandırmayalım. madara olup geldik.
11 maçta 30 gol yersek bu sene toplam 40 civarı maç yapacağız.
herhalde bu istatistikle 80 civarı gol yiyip ligin en çok yiyen takımı oluruz.
Buda tecrübe olur ama ne iş yarar bilmiyorum.

Avrupayı hakeden oyuncuları gönderip ikinci ligden, küme düşen takımlardan aldığın oyunculara bu hakkı verirsen 3 er 5 er yiyip gelmen kaçınılmazdır.
Geçen seneki kadro olsa belki yine yenilirdi ama ya bir farkla yada en fazla iki farkla yenilirdi.

Takımı Avrupaya gönderen oyuncuların hakkını vermezsen, böyle cezasınıda çekersin hemde çok acı bi şekilde.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 12:27   #9
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

adamlar burda 3 attı ordada 2 atmalarına ragmen sahanın her yerınde basan yine onlardı bizim futbolcuların ahı gitmiş vahı kalmış bülent hocada ne yapsın ya bi ara kameraya takıldı yapılan her basit hatada ofluyordu hoca yazık kardeşim birazda futbolcunun kendinde olacak hiç mücadele hırs diye bi şey yok her top yuzde yuz gol pozısyonu oluyor kalede bu nasıl bi iş
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 13:00   #10
hasantuan
Yiğido

hasantuan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hasantuan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

karamsar olmamak lazım arkadaşlar....biz şu ana kadar hep iyi takımlarla oynadık ve hazır olmadığımızdan böyle oldu...mehmet ve sezerin geri dönmsi ve sağlam iki transferle yine iyi yerlerde olacagız...özellikle bu hafta sonu oynanacak olan diyarbakır maçı çok kritik bir viraj bizim için...o nedenle taraftarların stadı doldurması ve canı gönülden dsteklemeleri lazım takımımızı...bence herşey çok iyi olacak:
hasantuan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldım, sinyaller, İyi