Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ertugral'dan Önemli Açıklamalar
Alt 17.12.2009, 17:03   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Ertugral'dan Önemli Açıklamalar

"İkinci yarıda bambaşka bir takım olacağız"

Turkcel Süper Ligin 17'inci haftasında deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Sivasspor bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral yönetiminde kendi tesislerinde karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlı ekipte sakatlıkları devam eden Mehmet Yıldız, Onur Tuncer çalışmaya katılmazken, Eskişehirspor maçında sakatlanan Murat Sözgelmez ile hafif sakatlığı bulunan Sezer Badur takımdan ayrı çalıştı. Zorlu Ankaragücü karşılaşmasında kart cezalısı olan İbrahim Dağaşan ile Musa Aydın da forma giyemeyecek.

Zorlu bir deplasmana gideceklerini belirten Teknik Direktör Muhsin Ertuğral, "Moral açısından çok önemli bir maç olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir galibiyet bizi rahat bir pozisyona getirecek. Ondan sonra ikinci yarıda bambaşka bir takım olacağız. Ona inanıyorum. Şu anda arayı kapatarak biraz daha sistemi takıma oturtmak istiyorum. Arkadaşlarımız istekli ve arzulu, moralleri yüksek. Sakatlarımız ve cezalı oyuncularımız var. Onalar beni biraz düşündürüyor."dedi.

Devre arasında Sivasspor'da çok şeyin değişeceğini belirten Muhsin Ertuğral, "Takımda çok şeylerin değişeceğine inanıyorum. Zaten arkadaşlarımızla istekli ve arzulu bir şekilde farklı bir futbol düşüncesiyle sahaya çıkıyoruz. Artık sadece içerde ve dışarıda kazanmaya oynayan bir takım olacak. Tabi alacağımız yeni futbolcular var. Onları da kulübümüze getirdiğimizde Sivas kentinin mutlu olacağını düşünüyorum."dedi.

'TARAFTAR DÜŞMEYİ AKLINDAN ÇIKARSIN'

Üst üste alınan kötü sonuçların ardından taraftarın küme düşme endişesi yaşayabileceğini ancak bu fikirden uzaklaşmaları gerektiğini belirten Ertuğral, "Öyle bir polemiğe ve düşünceye kapılıp kendi kendimize stres yaratmanın hiçbir anlamı yok. Arkadaşlarımızın son günlerde özellikle son iki maçta çok iyi performans gösterdiğini düşünüyorum. Beşiktaş maçında da iyiydik ama biraz şanssızdık. Hatta Kayseri maçına baktığımızda 93'üncü dakikada hala koşan bir takım vardı. Bunlar umut verici sinyaller. Biraz daha kendimize güvendikten sonra daha farklı olacağını düşünüyorum. Onun için düşmek kelimesini aklımızdan çıkaralım."dedi.

GİDECEKLER LİSTESİ YÖNETİMDE

Ligin son haftasında Ankaragücü ile karşılaştıktan sonra lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade eden Muhsin Ertuğral, "Takımdan devre arasında gidecek olan futbolcularımızın listesini bir rapor halinde yönetime verdim. Bunlar kamuoyu önünde konuşulacak şeyler değil. Bunlar dört duvar arasında konuşulan aile arasındaki şeylerdir. Ara döneme bir girelim transfer etmek istediğimiz arkadaşlarımızı bünyemize ekleyelim sonra olayları kamuoyuna sunacağız. Ama gidecek futbolcuların listesini ben yönetime sundum. Bundan sonra geleceklere bakmam gerek." dedi.

DHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Ertugral'dan Önemli Açıklamalar
Alt 17.12.2009, 17:09   #2
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1582 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Ertugral'dan Önemli Açıklamalar

hadi hayırlısı son maç çok önemli bakalın nolacak.

gidecekler belli olduğuna göre geleceklerde belli demekki .

sivassporun daha güzel yerler geleceğine senin kadar bizlerde inanıyoruz hocam.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.12.2009, 17:09   #3
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Akadaslar bu adamcagizin baska fotosu yokmu ne var arada bir degistirseniz böyle sanki rap yaparmis gibi heç hos degil yakismiyor.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivaslibey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2009, 17:13   #4
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla artık bizlerde bişeyler olsun istiyoruz bence gitmesi gerekli kişiler formu açılmalı bence
ERSEN MARTİN
UĞUR KAVUK
KADİR PEKMEZCİ
MBAMBA
GEREKİRSE ZİTA
gelecek iyi topçular önemli buraya para alıp sakatlanıp yatmaya gelen topçuya gerk yok...
Alt 17.12.2009, 17:25   #5
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 928 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ÖNCE ÖNÜMÜZDEKİ ANKARAGÜCÜ SNAVINI 3 PUANLA GEÇELİM GERİSİ ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELECEK MÜTHİŞ MORALLE....
Alt 17.12.2009, 17:29   #6
yigidokentli58
Acemi Yiğido

38 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 yigidokentli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uğur Kavuk Bruno Zita Mbanangoye
Pieter Mbemba bunlar gidecek futbolcular olsun Akeem Agbetu kiralik verilsin ikinci yari 4 yabanci alma inkani dogar bu durumda aslinda yasin cakmakta ve ersen martinde bir varlik gösteremedi ama bu futbolculara zaman tanimak lazim yasin daha genç ersen zaman geçtikce bize daha faydali olacak bazi insanlar gitmesinden yana türkiye hakan şükürden sonra kafa hakimeyeti kimsede yok bir ersende var türk olarak birde Mehmet battalda var ersen gitmesin ortasaha güçlensin o zaman görecekler erseni takimi
yigidokentli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2009, 17:33   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Bence bu takımda hayrettinin yeri yok
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.12.2009, 17:49   #8
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

"İkinci yarıda bambaşka bir takım olacağız"

GİDECEKLER LİSTESİ YÖNETİMDE

Muhsin Ertuğral, "Takımdan devre arasında gidecek olan futbolcularımızın listesini bir rapor halinde yönetime verdim. Bunlar kamuoyu önünde konuşulacak şeyler değil. Bunlar dört duvar arasında konuşulan aile arasındaki şeylerdir.
DHA

iste burda fazla soze gerek yok...
Alt 17.12.2009, 18:06   #9
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

hadi hayirlisi bekleyip gorecez bize sozde degil ozde icraat lazim
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2009, 18:46   #10
ŞANLI SİVASSPOR
Yeni Yiğido

ŞANLI SİVASSPOR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 ŞANLI SİVASSPOR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AÇIKLAMALAR UMUT VERİCİ İNANIYOTRUZ SİZE YİĞİDOLAR LİGDEN DÜŞMEYİ ZATEN AKLIMIZDAN ESESİ YENDİĞİMİZ MAÇDA SİLDİM BEN
İKİNCİ YARI BAMBAŞKA BİR SİVASSPOR OLACAK
ŞANLI SİVASSPOR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamalar, ertugraldan, önemli