Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > BAL ligi

Seçenekler Arama Stil

Yıldızeli'nde Birlik
Alt 16.12.2013, 10:14   #1
Rallim58
Gast

Standart Yıldızeli'nde Birlik

BAL liginde ilimiz temsilcilerinden Yıldızeli Birlikspor, şapkadan kuş çıkarıyor. İlimizin deneyimli hocalarından Özer Karadaş nezaretinde BAL'da ilimizi başarıyla temsil eden Yıldızeli Birlikspor, imkansızlıklar içerisinde elde edilen bu başarısı ise takdir topluyor.

Yaklaşık 2 aydır maaş ve prim alamayan futbolcuların özverili çalışmaları, futbolcular arasında Birliğin göstergesi olarak gözlemlenirken, İlçe halkında ise bu birliğin sağlanamadığı görülüyor.

İlçede takıma sahip çıkacak güçlü bir yönetim, akar sağlayacak kaynak bulunamaması halinde ise başarılı ekibin zarar göreceği belirtiliyor.

BAL ligine çıkmak için servet ortaya koyulan günümüz futbol sektöründe, mevcut BAL liginde olan Yıldızeli Birlikspora, Yıldızelililerin acilen takıma destek vermeleri gerektiğini belirtmekte yarar görüyorum. Yarın geç olabilir, takıma yazık olur.

Bugüne kadar, mali problemlerini ön plana çıkarmadan çalışan Yıldızeli Birliksporun özverili futbolcularını alkışlıyorum.

7 günde 3 maç oynayacaklar

Hava muhalefeti nedeniyle ertelenen 11. haftanın Kelkit Hürriyetspor deplasmanına 18.12.2013 Çarşamba günü gidecek olan Yıldızeli Birlikspor, hafta sonu ise 13. haftanın karşılaşmasında İlkadım Belediyesporu konuk edecek. 12. haftada deplasmanda oynanması gereken Atakum Belediyespor müsabakası ise 25.12.2013 Çarşamba günü oynanacak.

Yıldızeli Birliksporun, bu karşılaşmalardan alacağı puanlarla, 2. sıraya yükselme ihtimali varken "Zirvede ben de varım" deme hakkını da elde etmiş olacak.

Yıldızeli Birliksporun 7 günde yapacağı 2 deplasman ve 1 iç saha karşılaşmasında başarılar diliyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yıldızeli'nde Birlik
Alt 16.12.2013, 11:05   #2
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yıldızeli'nde Birlik

Şuan da 350 bine yakın nüfüsu ile Sivas ta bile doğru düzgün sivasspor desteklenmiyorken yıldızelinde destek görmesi biraz zor gibi geliyor bana ama inşallah burda yazılanları okuyan birileri çıkarda destek olur
Alt 16.12.2013, 12:23   #3
Rallim58
Gast

Alıntı:
u2sivasspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şuan da 350 bine yakın nüfüsu ile Sivas ta bile doğru düzgün sivasspor desteklenmiyorken yıldızelinde destek görmesi biraz zor gibi geliyor bana ama inşallah burda yazılanları okuyan birileri çıkarda destek olur
Düşüncenizde çok haklısınız...

Konuya baktığınızda, okuyucu sayısı şu ana kadar 120'leri bulmuş, müsbet menfii düşüncesini paylaşan siz varsınız...

Olaylara ne kadar ilgi gösterdiğimizin bir göstergesidir..
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2013, 13:55   #4
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yıldızelinin nufüsu zaten 10 000 ve Yıldızeli köyün biraz gelişmiş hali. Yıldızeli halkı zenginde değil ilçeden çok az yardım gelir. Daha farklı yolların denenmesi gerekir. Biz Sivaslılar olarak çokluğumuzla övünüyoruz neymiş 7 milyon Sivaslı varmış, 7 milyon değil 70 milyon olsa ne yazar hepsinin içi boş. Sivassporumuza bile sahip çıkamıyoruz. Yıldızeline nasıl sahip çıkacaz bilemiyorum. 7 milyon Sivaslı var olsa bile bunların içinde işe yarar sayı 100 000 i geçmez. Biz kendi şehrimizin takımını bile tutmuyoruz. O Sivaslıyım deyip başka takım tutanlar bence şehre ihanet edenler. Bu kadar ihanet eden insan varken Yıldızeline Allah yardım eder İnşallah demekten başka diyecek bişey yok
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SAKARYA750'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2013, 16:53   #5
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Yıldızeli'nde Birlik

Helal olsun çocuklara ...

Maçlarını hangi statda yapıyorlar ?
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2013, 18:25   #6
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

önce elimizdeki değerlerin kıymetini bilmiyoruz ,sonrada destek yok köstek çok diye ağlıyoruz,yıldızeline geçmeden önce ,bundan yıllar önce sivas demirspor vardı,sivasın rakibi gibi şampiyonluk yarışlarında bize çelme taktı sonrada ilgisizlikten ligden düştü,sivas tekçayspor vardı ,şampiyonluğa oynuyordu bir oyuncusunun lisansımı yokmuş ne ,sivasdan birileri bunu tff ye uçurmuş tff de tüm puanlarını sildi ,onlarda küme düştü,d .ç divriğispor vardı okadar işadamı olduğu halde hiçbiri destek olmadı ,ligde tutmak için sivasspor yönetimi elini uzattığı halde divriğili geçinen fakat divriğine ve divriği halkına zerre kadar hayrı olmayan dernekler vs vs buna engel olup gözgöre göre küme düşürdüler,zamanında kangalspor tüm rekorları alt üst ederek geldiği 3.lige çıkma final maçında hakem marifetiyle yenilip çıkamadı, sivas vekilleri ve kangallılar destek olsa çıkarlardı,şimdilerde adı bile geçmiyor ,bikaçsezondur zaraspor ciddi ciddi yatırım yapıp 3.lige çıkmaya çalışıyor,ben onların busezon çıkacağına inanıyorum,yıldızelisporunda bukadar desteksizlik ilgisizliğe rağmen ,düşecek takım gözüyle bakılırken 2.olma şansını devam ettirmesi bizleri memnun ediyor,zarayla yıldızeli elele 3.lige çıkabilir ,buna rağmen ilçe halkının yada bu ilçenin kaymakamı ,belediyesi, yurtiçi ve yurt dışındaki işadamlarının destek olmayışı klasik ,tipik sivaslı davranışıdır,sivasspor 3.ligden çıkma mücadelesi verirken istanbulda gün yaptıda 1500 kişi anca geldi,sivasspor şampiyonluk kupasının kulpundan tuttuğu sezonlaR sivaslı işadamları 1 2 oyuncu alsalardı ,ondanda geçtim sadece sivaslılar maçlarda destek olsalardı,2 defa şampiyon olurdu,sivasspora bile bukadar ilgisiz ,destek azlığı varken yıldızeli ilçemizin niye zor durumda olduğunu daha iyi anlamak gerekir ,yıldızeli ,hiçdeğilse 3.ligde olsalardı tff ,idda geliri vs derken takım kendini idare ederdi ,amatör takımların buşansı yok,imkansızlıklar içinde mücadele eden tüm oyunculara teşekkür edip başarılar diliyorum,kaymakam belediye ve işadamlarımızın bu takıma destek olmasını umuyorum,yaw devlete okadar vergi ödeyen işadamı var bunlardan bikaçtanesi yıldızeline yardım yapsa yaptığı yardımı vergiden düşüyor biraz uzun olduya okuyan herkes hakkını helal etsin
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2013, 21:25   #7
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizde oynadık bu kulupte. Bırakın destek vermelerini SİVASA gelmeye otobüs bile vermezlerdi. Bu bizim Sivas takımlarımızın kaderi. İnsallah iyi yerlere gelirler yinede.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2013, 08:57   #8
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir şehir bir ilçe bir takım bu kadar sahipsiz bırakılamaz anlamıyorum bu şehrin kaderini ve insanlarını. Bir an önce uyanmazsak bir an önce silkinmezsek çok şeyler kaçacak, çok pişmanlıklar yaşayacağız diye düşünüyorum. Duyduklarım sanki doğrulanır gibi "Yukarı Tekke Mezarlığından şehrin üzerine ölü toprağı serpiliyor" deniyor. Ve halk da gerçekten uyuyor her konuda her alanda. Uyanın beyler uyanınnnnn. Elinizdeki değerlerin kıymetini kaybetmeden önce bilin. Gelin bir kampanya düzenleyelim "YILDIZELİ BİRLİKSPOR" için. Ne kaybederiz. Kaybetmeyiz çok şey kazanırız. Var mısınız?????
Alt 17.12.2013, 10:58   #9
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Birisi birlik dedi hemen akla Sivas geldi galiba yanılıyosunuz birlik kelimesi ile alamız yakından uzakdan yoktur bizim. Biz hiçbir zaman birlik içeirisinde olamadık olamayızda. Biz hiçbir zaman Trabzon'lular kadar birlik içerisinde olamayız adamları gram kadar sevmem ama birlik dedim mi ne var ne yok çoluğu çocuğu yardıma koşarlar. Malesef durum böyle bizim makus tarihimizdir bizim...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2013, 13:17   #10
Rallim58
Gast

Alıntı:
tykinik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir şehir bir ilçe bir takım bu kadar sahipsiz bırakılamaz anlamıyorum bu şehrin kaderini ve insanlarını. Bir an önce uyanmazsak bir an önce silkinmezsek çok şeyler kaçacak, çok pişmanlıklar yaşayacağız diye düşünüyorum. Duyduklarım sanki doğrulanır gibi "Yukarı Tekke Mezarlığından şehrin üzerine ölü toprağı serpiliyor" deniyor. Ve halk da gerçekten uyuyor her konuda her alanda. Uyanın beyler uyanınnnnn. Elinizdeki değerlerin kıymetini kaybetmeden önce bilin. Gelin bir kampanya düzenleyelim "YILDIZELİ BİRLİKSPOR" için. Ne kaybederiz. Kaybetmeyiz çok şey kazanırız. Var mısınız?????
Bizde "değerler kaybedilince kıymet bilinir".

Türkiye genelinde 26 ilin profesyonel ligde takımı olmadığı bilinmelidir. Sinop, Ağrı, Bitlis, Burdur, Erzincan, Hakkari, Muş, Nevşehir, Niğde, Tunceli, Aksaray, Bayburt, Karaman, Şırnak, Ardahan, Iğdır, Kilis, Osmaniye, Bartın, Zonguldak, Uşak, Muğla, Edirne, Amasya ve Erzurum gibi illerin bazılarının BAL'da bazılarının ise tamamen amatör ligde oynadıklarını da bilmemiz lazım.

Kısaca, servetler harcanarak, BAL ligine çıkalım mücadelesi veren illerin ulaşamadığı yerde bulunan, Yıldızeli Birlikspor'a sahip çıkılmazsa yazık olur. Divriğisporun hali ortada, araştırılmalı acilen tedbir alınmalıdır.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
birlik, yıldızelinde

Seçenekler Arama
Stil