Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

İnternetten alışveriş!!!
Alt 02.04.2014, 13:56   #1
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI
Böse İnternetten alışveriş!!!

SİVASSPOR sevdalısı olarak takımımıza destek olalım diye SİVASSPOR resmi sitesinden forma ve 2 adet tişört siparişi verdik ve ücretleri ödenirken kargo ücreti de ödenmişti ancak formanın 1 beden büyük gelmesinden dolayı kulübü arayarak değiştirilmesini istedim ancak bana tekrar kargo ücretlerini ödememi söylediler! Ayrıca hediye paketi istedik poşete koyup göndermişler, siyah tişört istedik sormadan kırmızısını göndermişler içinede özür mahiyetinde şapka koymuşlar işin enteresan kısmı poşetin içinden faturada cıktı hediye paketinde faturanın ne işi var !!! internetten alışveriş nimetini fazlasıyla kullanan bir insan olarak böyle bir anlayışla hiçbir yerde karşılaşmadım bir daha kesinlikle bu siteden alış veriş yapmam kimsenin çıkıpta taraftar yeterli ilgiyi göstermiyor deme hakkı yok, ilgisiz yönetimi KINIYORUM...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı antik58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İnternetten alışveriş!!!
Alt 02.04.2014, 14:13   #2
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İnternetten alışveriş!!!

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASSPOR sevdalısı olarak takımımıza destek olalım diye SİVASSPOR resmi sitesinden forma ve 2 adet tişört siparişi verdik ve ücretleri ödenirken kargo ücreti de ödenmişti ancak formanın 1 beden büyük gelmesinden dolayı kulübü arayarak değiştirilmesini istedim ancak bana tekrar kargo ücretlerini ödememi söylediler! Ayrıca hediye paketi istedik poşete koyup göndermişler, siyah tişört istedik sormadan kırmızısını göndermişler içinede özür mahiyetinde şapka koymuşlar işin enteresan kısmı poşetin içinden faturada cıktı hediye paketinde faturanın ne işi var !!! internetten alışveriş nimetini fazlasıyla kullanan bir insan olarak böyle bir anlayışla hiçbir yerde karşılaşmadım bir daha kesinlikle bu siteden alış veriş yapmam kimsenin çıkıpta taraftar yeterli ilgiyi göstermiyor deme hakkı yok, ilgisiz yönetimi KINIYORUM...

katiliyorum kardesim.......

ben Yurtdisinda yasiyorum ve HALA bizim icin satis YOK!!!!
birde utanmadan söyliyorlar....
taraftar olarak Forma vs. vs. alin cok ilginc Yurtdisinda satis yoksa nasil alalim birde Sivastaki Store bi bakin gözunü seveyim olurmu öyle bi Store??
ya kapali yada ici bombos....

Arkadasim ordaki bakanlari yani Site bakanlari BU ISLERI BILMIYORLAR!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 14:30   #3
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 708 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her bir cümlede ayrı ayrı yumruk yemiş gibi oldum okudukça gözlerim dışarı vurdu ne biçim iştir anlamadım. sonra niye ürün almıyorlar diye mızıldanıp dururlar!! adamlar hatalarını telafi edeceklerine kargo parasını yeniden öde gibi çirkin bir cümle kullanmışlar utandım resmen!!!!
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 14:52   #4
antik58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 716 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Ne yazıkki durum böyle...
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2014, 17:54   #5
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayret kimse girip olacak o kadar falan yazmamış. İyi güzel aferin site açıldı ama aylardır hep dile getirilen konuları hala çözemiyor olmalarının hiç bir açıklaması olamaz. Ürün çeşitliliği, yurtdışına satış, görselden farklı ürün gönderilmesi gibi sıkıntıları kim çözecek acaba? Beş sene de bunun için beklemeyelim de...
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2014, 18:57   #6
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

online alisveris hizmeti yetersiz haklisin faturayi icine koymalari hediye paketi yapmamalari ve yanlis urun gondermeleri konusunda da haklisin ancak formanin bir beden buyuk gelmesi konusu ayri senin sectigin bedeni gonderdiler ve buyuk geldiyse hata senin ve sen odemelisin kargo ucretini eger senin sectigin bedenden buyuk gonderdilerse de sorumsuzluk ve onemsememenin gostergesidir bu
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 19:37   #7
antik58
Usta Yiğido

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
online alisveris hizmeti yetersiz haklisin faturayi icine koymalari hediye paketi yapmamalari ve yanlis urun gondermeleri konusunda da haklisin ancak formanin bir beden buyuk gelmesi konusu ayri senin sectigin bedeni gonderdiler ve buyuk geldiyse hata senin ve sen odemelisin kargo ucretini eger senin sectigin bedenden buyuk gonderdilerse de sorumsuzluk ve onemsememenin gostergesidir bu
Her ürün aynı ölçülerde olacak diye birşey yok daha önceki formanın ölçülerine bakılarak sipariş edildi kesim farkıyla büyük geldi, hadi hata bende diyelim öyle olsa bile şu ana kadar alışveriş yaptığım sitelerde hiç para ödemeden değişim yaptım ki sizlerde yapmışsınızdır eminim neyse ders aldık vesselam...
Alt 02.04.2014, 20:38   #8
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Bizim klüpte malesef herşey güdümsüzce yapılıyor. ''Yeter işte amaaan daha nolcak'' diye yapılan işlerden hayır gelmez. İnanın neredeyse takımı sahaya arma basmadan çıkaracaklar. Adamlar öyle özensiz ve vurdum duymaz. Heves yokki.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 20:55   #9
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

pirofosyonca yapılmayan işler anca böyle olur.mecnun hangisine yetişsin yanında bir adam yokki
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 21:06   #10
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende aldım hediye paketi istedim sivasspor armalı poşet ile verdiler tam oturmamış sistem ama güvenilir olduğunu düşünüyorum herşeye ramen on numara bir forma gönderdiler güzel bir site yapmışlar tüm yiğidolara tavsiye ederim insanları bu konuda uzaklaştırmamak gerekiyor Rüştü abimden bir ricam olacak sivasspor internet alışveriş sitesine burdan bir link verse daha çok alışveriş yapan olur.

Etiketler
alışveriş, İnternetten