Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

İstifa Değerlendirmesi
Alt 21.12.2014, 13:52   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart İstifa Değerlendirmesi

Sivasspor Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Brezilyalı Roberto Carlos, "Ben de böyle olsun istemezdim,kalıp Sivasspor'u hak ettiği iyi yerlere getirmek isterdim fakat dün akşam yönetimle yaptığımız toplantıda oturduk, konuştuk. Teknik direktör değişikliğinin takıma belki de daha faydalı olacağını düşündüm ve böyle bir karar aldım" dedi.

İstifasını AA muhabirine değerlendiren Carlos, İstanbul Başakşehir mağlubiyetinin ardından dün akşam kulüp yöneticileriyle yaptığı görüşme sonrası istifa kararı aldığını söyledi.

Gelinen süreçte kırmızı-beyazlı ekipte teknik direktör değişikliğinin şart olduğunu belirten Carlos, "Ben de böyle olsun istemezdim, kalıp Sivasspor'u hak ettiği iyi yerlere getirmek isterdim fakat dün akşam yönetimle yaptığımız toplantıda oturduk, konuştuk. Teknik direktör değişikliğinin takıma belki de daha faydalı olacağını düşündüm ve böyle bir karar aldım" ifadesini kullandı.

Sivasspor'un başka bir teknik adamla devam etmesinin faydalı olabileceğini düşünen Carlos, "Yoksa kalıp bu takım için devam etmek, çalışmak isterdim ama o konuşmanın sonrasında ortak şekilde böyle bir karar alındı" dedi.

Carlos teklifleri değerlendirecek

Türkiye'den bazı teklifler aldığını ancak takım ismi açıklamasının doğru olmayacağını dile getiren Carlos, "Öncelikle Brezilya'ya gidip ailemin yanında biraz dinleneceğim. Bunun sonrasında bazı teklifler ve düşünceler var. Bunları değerlendirip tabii ki futbol hayatının içerisinde devam edeceğim. Teklifler Türkiye'den. Tekliflerin ötesinde daha önemli olan bir şey var; Sivasspor'un, Sivas şehrinin ve taraftarımızın bana gösterdiği sevgi, vermiş oldukları bu imkan..." diye konuştu.

İstifa kararının ardından çok sayıda taraftarın sosyal medyadan "Sivasspor'da kalması" yönünde mesaj paylaştığını belirten Carlos, şunları söyledi:

"Taraftarlardan bırakıp gitmememi isteyenler var, beni çok sevdiğini söyleyenler var. Onlar da biliyorlar ki ben, bu takım için yapabileceğimin en iyisini yaptım. Bunu da bildikleri için sağ olsunlar bana böyle bir sevgi gösterisinde bulunuyorlar. Tabii kalmamı istiyorlar ama karar verildi artık. Sivasspor'a başarılar ve iyi şanslar diliyorum. Umarım Sivasspor'u her zaman hep beraber çok iyi yerlerde göreceğiz."

Eşyalarını toplayarak Sivasspor Kulübü Tesisleri'nden ayrılan Roberto Carlos, kentten yarın ayrılacağını belirtti.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İstifa Değerlendirmesi
Alt 21.12.2014, 13:57   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: İstifa Değerlendirmesi

Yolun da bahtın da açık olsun...

Emeklerine teşekkürler...

Unutulmayacaksın Carlos, unutma...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:00   #3
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben de Roberto Carlos'un teknik direktörlüğü bırakması gerektiğini düşünenlerdenim. Ancak yine de Sivas için söylediği güzel sözlerden dolayı kendisine taraftarlarca bir uğurlama yapılması harika olur.
Alt 21.12.2014, 14:01   #4
cügo58
Yiğido

104 Mesajına 159 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 cügo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yolun açık olsun Roberto Carlos...
Iyiliklerine hatalarina herzaman Efendi bir kişiliğin vardi..
Herşey için teşekkürler Obrigado Roberto Carlos
cügo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 14:03   #5
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Herşey için teşekkürler.bize 1.5 yıl boyunca güzel şeyler yaşattın herşeyden önemlisi Türkiye'de hiçbir takımın oynamadığı oyunu oynattın.göze hoş gelen futbol Türkiye'de işe yaramıyor sen bunun için çabaladın ama burası ne ispanya ne de brezilya'ya benzer. paldır küldür tekme tokat kapanarak oynayacaksın ki puan alabilesin. Bu şehri dünyaya tanıttın bir reklam oldun sempatikliğinle ayrı bir güzellik kattın.her maçtan sonra oyuncuları kötülemedin hakemleri söylemedin ama artık seninde canın taketti.gözlerin doldu bizim gibi.Artık bizden birisin. Yine herşey için teşekkürler güzel insan.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:11   #6
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Ausrufezeichen Cevap: İstifa Değerlendirmesi

Alıntı:
REİS 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yürüüü anca gidersin bugün sivassporun kurtuluş günüdür yerli oyuncuları azarlayan onlara bir çöp muamelesi yapan carlos hadi simdi güle güle yolunda bahtında kapalı olsun kadire korcana yaptıkların unutulmayacak
Bu yazdığın mesajı haftaya Kasımpaşa macında yaşayacağımız hezıımetten sonra sana yedırecem futbol cahılı senın gıbıler yuzunden bu takımda taraftar dıe bışıy yok.sorun karaktersız futbolculardaydı Carlos'ta dııldı...
Alt 21.12.2014, 14:13   #7
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu degerli sahis bu sekilde Sivas´dan ayrilmamaliydi.Sivasspor´un basina getirebilmek icin Rusya´lara kadar gidildi orada sözü alindi.Sonra be oldu Cicinho,Da Costa ve Aatif´in disindaki mütevazi kadroyla Eskisehir ve Bursa´nin kupalarda mücadelr edip ligi birakmalari bize birden lig besinciligini kazandirdi.
Ikinci sezon Cicinho ve Aatif´in kontrati uzatildiktan sonra ise cok ucuz transferlerle yola devam edildi.Carlos´un o zamanki devam karari dogru degildi,transferleri görünce derhal istifayi basmaliydi.Ama bu ona bir tecrübe olmustur.
Herseye ragmen senin sayende Sivas´in harita üzerindeki yeri ögrenilmis oldu dünya spor kamuoyu tarafindan.

Hersey icin cok tesekkürler,saglicakla kal...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:14   #8
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***syn -CARLOS zaten elinden geleni yaptın sen,çünkü başka bir şey yapamazdın.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 14:14   #9
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Emeklerin icin tesekkurler Carlos.
Sen buyuk Takim hocasisin ve daha iyi yerlere laiksin.
istedigin oyuncular alinmadi bu yuzden gidiyorsun bunuda biliyoruz ama eminim gidecegin yerde daha basarili olacaksin.

Sivasspor birgun buyuk Takim olursa o zaman mutlaka geri donmelisin.
cunku sen buyuk Takim hocasisin ve ancak Sivasspor u buyuk Takim olunca ucurabilirsin.

yolun acik olsun
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58YIGIDO58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:15   #10
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Yolu açık olsun kendisini geliştirdikçe iyi bir teknik adam olacağının sinyallerini burada verdi. Bundan sonraki hayatında başarılar.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
carlostan, değerlendirmesi, istifa, İstifa

Seçenekler Arama
Stil