Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Utanıyorum...
Alt 21.05.2015, 11:43   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Utanıyorum...

Galatasaray Kulübü Kongre üyeliğinden istifa edeli çok oldu. Her geçen gün, ne kadar doğru hareket ettiğimi görüyorum
Salı gecesi Galatasaraylılığımı da sorguladım..

Utanç verici, yüz karası bir maçtan sonra, bir Federasyon, Merkez Hakem Komitesi ve Hakem rezaleti ile finale çıkan takımın, futbolcularının, teknik ekibinin ve yöneticilerinin, hiç sıkılmadan, hiç yüzleri kızarmadan bayram yaptıklarını görünce Galatasaraylılığımdan utandım.
Yasin'i nasıl desteklediğimi okurlar iyi bilirler. Onu sık sık oyundan aldığı için Hamza Hocayı nasıl eleştirdiğimi dünya bilir..

İşte o Yasin'i, Galatasaray'da yönetici olsam, o gece kovardım. O genç adam, bu formayı giymeye layık değilmiş meğer.

Galatasaray'ın sahtekarlıkla kazanılmış kupalara ihtiyacı yok küçük adam..
Birileri "Siz 18'de düşmeye bakın. Gerisini hakeme bırakın" demiş galiba.. Sen aynen onu yaptın işte. Sivasspor'un final, belki de kupa hakkını ve şansını, utanmadan, sıkılmadan çaldın.

Sen, benim bildiğim, sevdiğim Galatasaray'a da, onun formasına da layık değilsin. Daha işin başında, yalanı, dolanı, sahtekarlığı, utanmazlığı öğreniyorsan, gelecekte senden ne hayır gelir?. Bu satırları okurken utanıyorsan, aklının başına gelmesi ihtimali var. Yaşın genç çünkü.. Ama yaptığınla hala gurur duyuyorsan, utanç yerine, bil ki, hiçbir halt olamazsın. Ahlaksızlar, menfaat sağlayınca alkışlanır ama, onları kimse sevmez, kimse adam yerine koymaz..

Emre Çolak!. Medyanın şişirmesi, doldurması ile nerdeyse yerli Sneijder yapılan Emre, gene paçavra oynadı. Gene on para etmezdi..

Gene sahte koşular, gene çıkışlarda en kritik top kaptırmalar, gene dağlara taşlara, paslar, ortalar.. Levent Tüzemen kardeşim Emre ve Chedjou'yu takıma yerleştirmeye çalışan Fener medyasının gazına gelmiş, Emre'yi sahanın en iyisi göstermiş. Yayıncı kuruluş bu defa biziz. Tüm kayıt elimizde.. Git, 90 dakika boyu maçı değil, Emre'yi izle.. Neler yapmış, daha doğrusu yapamamış, kaydet.. Sonra görelim bakalım, sahanın en kötüsü kim?.
Bir Cicinho, bir Atıf'ın oynadıkları futbola bak.. Bir de Emre'nin oynayamadıklarına.. Ondan sonra gel konuşalım..

O Emre, sahanın en kötüsü olarak, hiç de hak etmediği penaltı atışı için topun başına gelince bir an umutlandım. "Bu takımın en eskilerinden. Galatasaray nedir, Galatasaray ruhu nedir, en iyi o farkındadır. O ayıp penaltıyı şimdi dışarı atacak" dedim.. Kalecinin kurtarmışken yediği on para etmez bir atış gol olunca, nasıl sevindiğini, takımın da o sahte penaltı ve penaltıcının üzerine nasıl sevinçle çullandığını görünce, Galatasaraylılığımdan iyice utandım..
"Kazan da nasıl kazanırsan kazan" ise futbol, o zaman, doping, şike yapanlara, rakibi, hakemi satın alanlara niye kızıyoruz ki?. Koskoca Galatasaray'ın, dördüncü yıldızı takmaya hazırlanan

Aslan'ın düştüğü zavallı, utanç verici duruma bakın..
Aslan!.. Babam küçükken öyle dalga geçerdi..
"Aslan!.. Ama kuyruğunu tramvay çiğnemiş!..

Sivas önünde salkım salkım dökülen, on paralık futbol oynamayan utanç takımı, 2-0 galip Sivas, çaresizlik içinde gibi oyunu içerden seyreden Hamza Hoca'nın gözleri önünde Galatasaray'ı hallaç pamuğu gibi atarken, sanki talimat almış hakemle tur geçti diye bayram yapıyor.. Utanmadan!.

Maçtan sonra Sivaslı Kadir'in bir cümlesi var..
"Fener-Galatasaray finali güzel olur" falan dedi..
"Fener-Galatasaray finali.."

Sivaslı futbolcunun bilinç altına niye işlemiş bu laf acaba, Bursa-Fener maçı iki gün sonra oynanacakken, Fener'e de turu geçirmek.. Son haftalarda oynadıkları futbola bakarsanız, Bursa finale daha yakınken üstelik.. Ama perşembenin gelişi çarşambadan değil, salıdan belli..
Fenerbahçe-Galatasaray finali planlanmış.. Eee!.. Federasyon Başkanı seçimleri var, çok çok yakında.. Bu seçimlerde Bursa, Sivas mı gerekli, mevcut başkana, yoksa, Fener, Galatasaray mı?.

"Maçlara atanan hakemlerden belli değil mi niyet" dedi, Sergen Yalçın.. Haksız mı?.
Fenerbahçe-Galatasaray finali en çok kime yarar?. Yayıncı kuruluşa..
Sivas-Bursa finali ile, Fener-Galatasaray finalinin reytinglerini düşünün. Yani reklam gelirlerini..

Fener-Galatasaray on misli daha para kazandırır.. Ama o gece yayıncı kuruluşun maç sonu yaptığı programda Erman Toroğlu "Hakem turu, Sivas'tan aldı, Galatasaray'a verdi" dedi, resmen.. Açık seçik!.. Net!.

"Bu işten en kârlı yayıncı kuruluş olarak biz çıkarız ama, Fener- Galatasaray finali isteniyor, hakemler ona göre atanıyor" dedi. Erman Toroğlu'nun Lig TV'den niçin kovulduğu da o zaman bir kez daha anlaşıldı. Adam hakemken gördüğünü çalardı. Yorumcuyken de düşündüğünü söylüyor. Olur mu?. Bu menfaat dünyasında olur mu?. Yedirmezler.. Kovarlar adamı..
O gece ASpor'daki programı izlediniz mi, Şansal, Mustafa, Tümer Üçlüsü.. Yayıncı Kuruluş nasıl yayın yapar, gördünüz mü?. Biraz utandınız, biraz sıkıldınız mı?.

Erman "Resmen içerde. Hakem Sivas'ın penaltısını yedi" dedi.
Erman "Ortada temas bile yok. Hakem penaltıyı icad etti. Turu Sivas'tan aldı, Galatasaray'a verdi" dedi. Doğru, yanlış, sabaha kadar tartışırız. Ama bir şeyi tartışamayız. Erman, erkekçe, mertçe, konuştu. Eveleme geveleme yapmadan, dansözler gibi kıvırmadan..
Siz ne yapıyorsunuz, haftalardan beri.. "Ben kararsızım.. Şüpheli pozisyon.. Verse bir şey diyemem.. Vermese bir şey diyemem.."

Kıvır Allah kıvır.. Ama keseri, maç kimin olursa olsun, hep Fener'e yontarak kıvır.. Erman'ı kovduran Aziz'i hiç aklından çıkarmadan kıvır!..
"Futbol niye bu hale geldi" diyor, Şansal..
Takımını al, aynaya bak, görürsün!.

Yayıncı kuruluş bu kadar taraflı yayın yaparsa, buhar kazanı bir noktaya gelir patlar. Geçen hafta Fener maçındaki Cüneyt'le, salı gecesi Galatasaray maçındaki İlker'in ne farkı vardı?.
Cüneyt akıllıydı, o kadar.. Siz de Cüneyt'in aklını yutmuş göründünüz. İşinize öyle geldiği için.. Erman olsaydı o gece o yayında, gözlerine sokardı herkesin, akıllı hakemin nasıl taraf tuttuğunu..

Galatasaray'dan gol yedi diye Ferhat'ı idam ettiniz, sıkılmadan. Daha beterini yiyen Günay'ı ise göklere çıkardınız. Bu hafta Galatasaray'a karşı oynayacak diye?. Tesadüf değil mi?.
Ya, Melo özel programınız?.. Beşiktaş-Galatasaray maçı hakemine hedef göstermek için çırpınmanız?. Haklıydınız tabii.. Tıpkı Cüneyt gibi.. Peki ama hani nerde sezon başından beri Caner, Emre programlarınız?. Maraton'un tek gözü niye kapalı hep?. Ya o gece gene özel, maçlara gitmez olan Fener seyircisini tahrik etmek için yaptığınız, o Fener'i mağdur gösterme özel programı?. O özel Emre saldırısı (!) ve özel otobüs bombaları yayınlarınız.. Kim yapmış bomba ihbarını Şansal?. İhbarcı kim?. Ne oldu sonra?.. Fısss!..

Haaa!.. "Fısss" olmayan şey var..

Nedir plan?. Fener dördüncü yıldızı takacak. Kupa, Galatasaray'ın teselli ikramiyesi olacak, o mu?.

Kime, kimlere alet oluyoruz biz?.
Neler diyorum ben?.

Kimse kusuruma bakmasın.. Türkiye'de futbol bu hale geldiği için öfkeliyim.. Galatasaray'ın futbolcuları, hocaları, yöneticileri böyle rezil, böyle hakem hediyesi bir galibiyete bayram yaptıkları, hiç sıkılmadan, yüzleri kızarmadan çıkıp bir de final oynayacakları için de, "UTANÇ" içindeyim..

Ne dediğimi bilmiyorum, Hakim bey!..
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Helal Olsun Hıncal Uluç'a
Alt 21.05.2015, 11:43   #2
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Standart Helal Olsun Hıncal Uluç'a

KEŞKE HERKES SENİN GİBİ DÜRÜST OLSA...
HELAL OLSUN SANA HINCAL ULUÇ KEŞKE HERKES SENİN GİBİ DÜRÜST OLSA !!!

Galatasaraylı Olduğuma Utandım ...

Galatasaray Kulübü Kongre üyeliğinden istifa edeli çok oldu. Her geçen gün, ne kadar doğru hareket ettiğimi görüyorum
Salı gecesi Galatasaraylılığımı da sorguladım..

Utanç verici, yüz karası bir maçtan sonra, bir Federasyon, Merkez Hakem Komitesi ve Hakem rezaleti ile finale çıkan takımın, futbolcularının, teknik ekibinin ve yöneticilerinin, hiç sıkılmadan, hiç yüzleri kızarmadan bayram yaptıklarını görünce Galatasaraylılığımdan utandım.
Yasin'i nasıl desteklediğimi okurlar iyi bilirler. Onu sık sık oyundan aldığı için Hamza Hocayı nasıl eleştirdiğimi dünya bilir..

İşte o Yasin'i, Galatasaray'da yönetici olsam, o gece kovardım. O genç adam, bu formayı giymeye layık değilmiş meğer.

Galatasaray'ın sahtekarlıkla kazanılmış kupalara ihtiyacı yok küçük adam..
Birileri "Siz 18'de düşmeye bakın. Gerisini hakeme bırakın" demiş galiba.. Sen aynen onu yaptın işte. Sivasspor'un final, belki de kupa hakkını ve şansını, utanmadan, sıkılmadan çaldın.

Sen, benim bildiğim, sevdiğim Galatasaray'a da, onun formasına da layık değilsin. Daha işin başında, yalanı, dolanı, sahtekarlığı, utanmazlığı öğreniyorsan, gelecekte senden ne hayır gelir?. Bu satırları okurken utanıyorsan, aklının başına gelmesi ihtimali var. Yaşın genç çünkü.. Ama yaptığınla hala gurur duyuyorsan, utanç yerine, bil ki, hiçbir halt olamazsın. Ahlaksızlar, menfaat sağlayınca alkışlanır ama, onları kimse sevmez, kimse adam yerine koymaz..

Emre Çolak!. Medyanın şişirmesi, doldurması ile nerdeyse yerli Sneijder yapılan Emre, gene paçavra oynadı. Gene on para etmezdi..

Gene sahte koşular, gene çıkışlarda en kritik top kaptırmalar, gene dağlara taşlara, paslar, ortalar.. Levent Tüzemen kardeşim Emre ve Chedjou'yu takıma yerleştirmeye çalışan Fener medyasının gazına gelmiş, Emre'yi sahanın en iyisi göstermiş. Yayıncı kuruluş bu defa biziz. Tüm kayıt elimizde.. Git, 90 dakika boyu maçı değil, Emre'yi izle.. Neler yapmış, daha doğrusu yapamamış, kaydet.. Sonra görelim bakalım, sahanın en kötüsü kim?.
Bir Cicinho, bir Atıf'ın oynadıkları futbola bak.. Bir de Emre'nin oynayamadıklarına.. Ondan sonra gel konuşalım..

O Emre, sahanın en kötüsü olarak, hiç de hak etmediği penaltı atışı için topun başına gelince bir an umutlandım. "Bu takımın en eskilerinden. Galatasaray nedir, Galatasaray ruhu nedir, en iyi o farkındadır. O ayıp penaltıyı şimdi dışarı atacak" dedim.. Kalecinin kurtarmışken yediği on para etmez bir atış gol olunca, nasıl sevindiğini, takımın da o sahte penaltı ve penaltıcının üzerine nasıl sevinçle çullandığını görünce, Galatasaraylılığımdan iyice utandım..
"Kazan da nasıl kazanırsan kazan" ise futbol, o zaman, doping, şike yapanlara, rakibi, hakemi satın alanlara niye kızıyoruz ki?. Koskoca Galatasaray'ın, dördüncü yıldızı takmaya hazırlanan

Aslan'ın düştüğü zavallı, utanç verici duruma bakın..
Aslan!.. Babam küçükken öyle dalga geçerdi..
"Aslan!.. Ama kuyruğunu tramvay çiğnemiş!..

Sivas önünde salkım salkım dökülen, on paralık futbol oynamayan utanç takımı, 2-0 galip Sivas, çaresizlik içinde gibi oyunu içerden seyreden Hamza Hoca'nın gözleri önünde Galatasaray'ı hallaç pamuğu gibi atarken, sanki talimat almış hakemle tur geçti diye bayram yapıyor.. Utanmadan!.

Maçtan sonra Sivaslı Kadir'in bir cümlesi var..
"Fener-Galatasaray finali güzel olur" falan dedi..
"Fener-Galatasaray finali.."

Sivaslı futbolcunun bilinç altına niye işlemiş bu laf acaba, Bursa-Fener maçı iki gün sonra oynanacakken, Fener'e de turu geçirmek.. Son haftalarda oynadıkları futbola bakarsanız, Bursa finale daha yakınken üstelik.. Ama perşembenin gelişi çarşambadan değil, salıdan belli..
Fenerbahçe-Galatasaray finali planlanmış.. Eee!.. Federasyon Başkanı seçimleri var, çok çok yakında.. Bu seçimlerde Bursa, Sivas mı gerekli, mevcut başkana, yoksa, Fener, Galatasaray mı?.

"Maçlara atanan hakemlerden belli değil mi niyet" dedi, Sergen Yalçın.. Haksız mı?.
Fenerbahçe-Galatasaray finali en çok kime yarar?. Yayıncı kuruluşa..
Sivas-Bursa finali ile, Fener-Galatasaray finalinin reytinglerini düşünün. Yani reklam gelirlerini..

Fener-Galatasaray on misli daha para kazandırır.. Ama o gece yayıncı kuruluşun maç sonu yaptığı programda Erman Toroğlu "Hakem turu, Sivas'tan aldı, Galatasaray'a verdi" dedi, resmen.. Açık seçik!.. Net!.

"Bu işten en kârlı yayıncı kuruluş olarak biz çıkarız ama, Fener- Galatasaray finali isteniyor, hakemler ona göre atanıyor" dedi. Erman Toroğlu'nun Lig TV'den niçin kovulduğu da o zaman bir kez daha anlaşıldı. Adam hakemken gördüğünü çalardı. Yorumcuyken de düşündüğünü söylüyor. Olur mu?. Bu menfaat dünyasında olur mu?. Yedirmezler.. Kovarlar adamı..
O gece ASpor'daki programı izlediniz mi, Şansal, Mustafa, Tümer Üçlüsü.. Yayıncı Kuruluş nasıl yayın yapar, gördünüz mü?. Biraz utandınız, biraz sıkıldınız mı?.

Erman "Resmen içerde. Hakem Sivas'ın penaltısını yedi" dedi.
Erman "Ortada temas bile yok. Hakem penaltıyı icad etti. Turu Sivas'tan aldı, Galatasaray'a verdi" dedi. Doğru, yanlış, sabaha kadar tartışırız. Ama bir şeyi tartışamayız. Erman, erkekçe, mertçe, konuştu. Eveleme geveleme yapmadan, dansözler gibi kıvırmadan..
Siz ne yapıyorsunuz, haftalardan beri.. "Ben kararsızım.. Şüpheli pozisyon.. Verse bir şey diyemem.. Vermese bir şey diyemem.."

Kıvır Allah kıvır.. Ama keseri, maç kimin olursa olsun, hep Fener'e yontarak kıvır.. Erman'ı kovduran Aziz'i hiç aklından çıkarmadan kıvır!..
"Futbol niye bu hale geldi" diyor, Şansal..
Takımını al, aynaya bak, görürsün!.

Yayıncı kuruluş bu kadar taraflı yayın yaparsa, buhar kazanı bir noktaya gelir patlar. Geçen hafta Fener maçındaki Cüneyt'le, salı gecesi Galatasaray maçındaki İlker'in ne farkı vardı?.
Cüneyt akıllıydı, o kadar.. Siz de Cüneyt'in aklını yutmuş göründünüz. İşinize öyle geldiği için.. Erman olsaydı o gece o yayında, gözlerine sokardı herkesin, akıllı hakemin nasıl taraf tuttuğunu..

Galatasaray'dan gol yedi diye Ferhat'ı idam ettiniz, sıkılmadan. Daha beterini yiyen Günay'ı ise göklere çıkardınız. Bu hafta Galatasaray'a karşı oynayacak diye?. Tesadüf değil mi?.
Ya, Melo özel programınız?.. Beşiktaş-Galatasaray maçı hakemine hedef göstermek için çırpınmanız?. Haklıydınız tabii.. Tıpkı Cüneyt gibi.. Peki ama hani nerde sezon başından beri Caner, Emre programlarınız?. Maraton'un tek gözü niye kapalı hep?. Ya o gece gene özel, maçlara gitmez olan Fener seyircisini tahrik etmek için yaptığınız, o Fener'i mağdur gösterme özel programı?. O özel Emre saldırısı (!) ve özel otobüs bombaları yayınlarınız.. Kim yapmış bomba ihbarını Şansal?. İhbarcı kim?. Ne oldu sonra?.. Fısss!..

Haaa!.. "Fısss" olmayan şey var..

Nedir plan?. Fener dördüncü yıldızı takacak. Kupa, Galatasaray'ın teselli ikramiyesi olacak, o mu?.

Kime, kimlere alet oluyoruz biz?.
Neler diyorum ben?.

Kimse kusuruma bakmasın.. Türkiye'de futbol bu hale geldiği için öfkeliyim.. Galatasaray'ın futbolcuları, hocaları, yöneticileri böyle rezil, böyle hakem hediyesi bir galibiyete bayram yaptıkları, hiç sıkılmadan, yüzleri kızarmadan çıkıp bir de final oynayacakları için de, "UTANÇ" içindeyim..

Ne dediğimi bilmiyorum, Hakim bey!..
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Helal Olsun Hıncal Uluç'a
Alt 21.05.2015, 11:52   #3
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Helal Olsun Hıncal Uluç'a

hakikaten helal olsun. maç sonu gsnin hocası olmak üzere birçok yandaş medyası böyle penaltı olmaz yanlış bi karar diyecek erdemliliği göstermediler. burun kıvırıp ya görmezden geldiler yada müdahele var mı arayışına girdiler...
hem hıncal uluça hem erman toroğluna gördüğünü söyledikleri için samimi düşünceleri için çok teşekkür ediyorum.

bakalım anadolu takımlarının bir kenara atıldığı üç büyüklerin üzerine kurulu sistemi izlemeye ne kadar devam edeceğiz.bırakın kendi arasında oynasınlar. gelin anadolu ligini başlatında bizde doğru düzgün futbol izleyelim. Üç Büyütülmüşlerin Olmadığı!!!
Alt 21.05.2015, 12:05   #4
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
buraks58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hakikaten helal olsun. maç sonu gsnin hocası olmak üzere birçok yandaş medyası böyle penaltı olmaz yanlış bi karar diyecek erdemliliği göstermediler. burun kıvırıp ya görmezden geldiler yada müdahele var mı arayışına girdiler...
hem hıncal uluça hem erman toroğluna gördüğünü söyledikleri için samimi düşünceleri için çok teşekkür ediyorum.

bakalım anadolu takımlarının bir kenara atıldığı üç büyüklerin üzerine kurulu sistemi izlemeye ne kadar devam edeceğiz.bırakın kendi arasında oynasınlar. gelin anadolu ligini başlatında bizde doğru düzgün futbol izleyelim. Üç Büyütülmüşlerin Olmadığı!!!
Burak kardeş çok haklısın ANADOLU LİGİ kurulması gerekir bu 3 büyütülmüş ne olduğu belli olmayan takımda sürekli kendi kendine oynasınlar
Ben bu 3 büyütülmüşlerle oynayınca hiç zevk almıyorum futboldan çünkü bir tarafta bizim takımımız sonuna kadar mücadele etmeye çalışıyor diğer 3 büyütülmüşler hem mücadele etmiyor hemde hakeme sığınıp saçma sapan faullerle penaltılarla kartlarla maçı alıyor ve maç sonu satılmış medya övgü yağdırıyor benim sinir sayım dahada artıyor
en önemli sinirimde SİVASLI OLDUĞU HALDE SİVASSPOR GOL yiyince kanı bozuk gibi sevinenlere stadın yolunu diğer maçlarda bilmeyip bu maçlarda bizden önce gelenlere DAHADA sinirim kat sayı artıyor
neyse ki avrupada özetlere bakıyorum
Liverpoolun 8 tane
real madridin deplasmanda 6 tane
milanın 4 tane bu sözde büyütülmüşlere attıkca moralim yerine geliyor
bu sözde kanıbozuk takım YUNAN takımıyla oynasa bile rakibi desteklerim
kimse bana milliyetciliği TÜRKLÜĞÜ öğretmesin
özelliklede yalaka sözde SİVASLILAR milliyetciliği öğretmesin...
önce onlar adam olsunlar MEMLEKETİNİN TAKIMINA SAHİP ÇIKSINLAR...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı bahbaba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2015, 12:10   #5
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlk defa bu kadar uzun bir yazıya sahip konuyu sonuna kadar okudum

İki tane erkek varmış spor medyasında biri Erman Toroğlu diğeri Hıncal Uluç

Diğer yorumcular köşe yazarları aynı yazıda olduğu gibi kıvır kıvır ...........
Alt 21.05.2015, 12:17   #6
samettt
Acemi Yiğido

68 Mesajına 156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 366 samettt FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal olsun... adamın dediği gibi yayıncı kuruluşlar(ligtv-trt) bu adamları neden kovdukları belli çünkü doğruları söylüyorlar... Ligtv-trt yorumcuları hep kıvır kıvır iş yapıyorlar, o yüzden ordalar...
samettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda samettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2015, 12:38   #7
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

hıncal uluç u çok takip eden biri değilim ama kendisini tebrik ediyorum bu samimiyetinden ve yorumundan dolayı hepimizin duygularına tercüman olmuş.Erman hocayı biliyoruz zaten neden kovulduğunuda...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2015, 12:38   #8
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sivasspor'a yapılan bu aleni haksızlık, taraflı tarafsız, biraz vicdan sahibi olan her spor severin ve futbol yorumcularının tepkisini çekmiştir, tabi reyting korkusundan çevir kazı yanmasın diyen bazı kanallar ve yorumcular hariç
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2015, 15:48   #9
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi de sayın Uluç ya Burak ? Burak gibi bir sahtekarın yaptıklarını neden yazmadın geçen yıl? O zaman Galatasaraylı değil miydin? Bizim şampiyonluğumuz 2 kere elimizden alınırken nelerdeydin? Korcan lime lime edilirken nelerdeydin ? Ahhh Sayın Uluç biz neler çektik siz uyurken gaflet uykusunda iken neler ? Günaydın sayın Uluç yeni uyanmışsınız.
Alt 21.05.2015, 18:44   #10
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Agzina saglik hocam, dilsiz seytanlar da okusun insAllah

Etiketler
helal, hıncal, olsun, uluça, utanıyorum

Seçenekler Arama
Stil