Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rövanş Böyle Olmayacak
Alt 06.03.2009, 08:13   #41
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Rövanş Böyle Olmayacak

Sivasımızı basamak olarak kullanan kişi birde istanbulda kadıköyde bizimle dalga geçilmesine göz yumdu. Bizlerle dalga geçilmesine tahammül edemeyiz. Futbolda yenmekte var yenilmekte ama rakibinle dalga geçilmesi çürümüş bir zihniyetin göstergesidir. Bizler bunları haketmiyoruz.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 08:16   #42
ferhat_58_oğuz
Yiğido

ferhat_58_oğuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

72 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 ferhat_58_oğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

pozitif düşünelim diyoruz olmuyo diger sitelerdeki yorumları okuduğum zaman herkes sivassporumuzun maçı sattığını düşünüyo 17 maçta 15 gol 2 maçta 7 gol buda insanın içinde şüpe doğuruyo ha birde yediğimiz 3. golden sonra mecnun başkan ve azizenin kahkağası bu da ne oluyo anlamış değilim ben burdan büyük başkan mecnun babayı suçlamıyorum ama takımın gol yerken en azından biraz için burkulsun sonra bülen hoca niye takımı fener maçlarında bu kadar kötü oynatır buda muamma her maçtan sonra galip geldiğimizde kahraman arıyorsak malup olduğumuzdada suçlu aramak en doğal hakkımız bu maçın suçlusuda sadece bülent hocamıdır bence hayır komple yönetim ,hoca ve futbolcular nasıl galip geldiğinizde alkışlıyor ve tebrik ediyorsak yenildiğinizdede eleştirme hakkına sahibiz diyorum ben sadece yenilgi değil aciz futbol ve korkaklıkta var hani bülen hocam korkaklar galip gelemez demiştinya işte korkaklar gelen geçen heneri yenerken hemde güzel futbolla bize bakıyorum bırak galibiyeti aciz korkak ve beceriksiz pozisyonsuz futbolumuza kızıyorum ben biran önece düzelip ankara maçından galibiyet bekliyoruz sadece galibiyet değil aynı zamanda güzel futbol çokmu şey istiyoruz
ferhat_58_oğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 08:41   #43
S1vasLee
Yiğido

S1vasLee - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 135 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 S1vasLee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rövanş böyle olmayacak tabiikide 2 fark ne ki rövanşta 5-6 fark atacaklar...uyuyun siz........

Kendilerini bitmez cümle sananlara , benden küçücük bi nokta .
S1vasLee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 09:01   #44
Holigan Sivaslı
Acemi Yiğido

Holigan Sivaslı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 Holigan Sivaslı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çıldırt bizi çıldırt bizi.... sivasıımmmmm

Dört eylülü başlarınaa.... yıkalımmmm

-----------------------------------------------------------
Alt 06.03.2009, 09:36   #45
dekonline
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dekonline FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence başkanınıza ve teknik direktörünüze haksızlık yapıyorsunuz. Şu an Sivasspor yerinde olmak isteyen kaç tane anadolu takımı var farkında mısınız ? Size bu başarıyı sağlayan insanları sövmek yerine destek olsanız belki de sezonu şampiyonlukla tamamlayacaksınız. En azından sezon sonuna kadar tam destek vermeniz takımınıza büyük fayda sağlayacaktır.

Rövanş maçına gelirsek, tabi ki Fenerbahçe için oldukça zor olacaktır. 2-0 ile Sivasspor'un tur atlayacağı düşünülürse bu maçta herşeyin olması mümkün. Ben yine her zaman söylediğim gibi iyi oynayanın ve mücadele edenin kazanmasını diliyorum.
Alt 06.03.2009, 09:52   #46
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

SEVGİLİ BEŞKANIM BİZ SİZDEN MEMNUNUZ. VE İNANIYORUMKİ SİVASI SENDEN BAŞKASI DÜŞÜNEMEZ. BÜTÜN SİVASLILAR UMUDUNU SANA BAĞLAMIŞ. SEN VARSAN SİVAS VAR. SEN OLMAZSAN SİVASSPOR LİGDE ZOR DURUR. BİZ SENİN SAYENDE BAŞARILARI GÖRÜYORUZ. ALLAH İŞİNİ RAST GETİRSİN.
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 10:37   #47
kapaturka
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kapaturka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Rövanş Böyle Olmayacak

Sayin baskan.Bir Nevsehirli olarak Sivas Sporu sampiyonluk yolunda bütün kalbimle destekliyordum.Ne yazik ki FB oynadiginiz son iki mac beni hayal kirikligina ugratti.Bu kadar aleni FB iki macida vermek akillarda bazi soru isaretleri olmasina sebeb oldu.Sizin ve FB'nin arasinda bir alis verisin oldugu kesin.Üstelik birde FB kongre üyesisiniz sizden herhalde baska birsey beklenemezdi. Yazik cok yazik.Sivas Spor kendini cok ucuza satti ve Anadolu'nun güvenini kaybetti.
kapaturka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kapaturka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2009, 10:46   #48
Diyarbekir21
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Diyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kapaturka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayin baskan.Bir Nevsehirli olarak Sivas Sporu sampiyonluk yolunda bütün kalbimle destekliyordum.Ne yazik ki FB oynadiginiz son iki mac beni hayal kirikligina ugratti.Bu kadar aleni FB iki macida vermek akillarda bazi soru isaretleri olmasina sebeb oldu.Sizin ve FB'nin arasinda bir alis verisin oldugu kesin.Üstelik birde FB kongre üyesisiniz sizden herhalde baska birsey beklenemezdi. Yazik cok yazik.Sivas Spor kendini cok ucuza satti ve Anadolu'nun güvenini kaybetti.
evet anadolunun güvenini kaybetti anadolunun suskun çığlığı nerdeydi?u maçta?güvenmiyoruz sivasspor camiası sizlere
Diyarbekir21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 11:08   #49
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HAYDI YIGIDOLAR TOPARLANMA ZAMANI ISTEMEDIGIMIZ BIR YENILGI ALDIK DIYE YIKILMAYALIM GORUYORUZKI GALATASARAY BES YEDI BIRSEY OLMADIDA BIZ ADAM GIBI OYNAYARAK YENILMISIZ BUNLAR OLAGAN SEYLER INSALLAH BIR AN ONCE TOPARLANIP KENDIMIZE GELELIM VE ONUMUZE BAKALIM INSALLAH ANKARASPOR U YENEREK YOLUMUZA DEVAM EDELIM BU HAFTAKI MACLARA BAKTIGIMIZ ZAMAN BIZ ANKARASPORDAN UC PUAN ALIRSAK EMINIM FENER KAYSERIDEN GALIBIYET ALAMAYACAK TRABZON KONYAYI YENEMEYECEGINIDE DUSUNUYORU GALATASARAY BU YOGUNLUGUN ICINDE BURSAYA DIRENEMEYECEGINIDE DUSUNUYORUM COK ONEMLI BIR HAFTA VAR ONUMUZDE FARK ATABILIRIZ RAKIPLERIMIZE SIMDI MORAL ZAMANI HERZAMANKI GIBI DUALARIMIZ SIZINLE YIGIDOLAR ARADA KAZALAR OLACAK CANINIZ SAGOLSUN YOLA DEVAM INSALLAH BU ARADA HAYRETTINIMIZ NE ZAMAN IYILESECEK 58 NUMARAYI GORMEK ISTIYORUZ SAHADA VE HAYRETTIN E DE COK IHTIYACIMIZ VAR HAYIRLI BIR SEKILDE DONSUN ARTIK
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2009, 11:18   #50
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Sivasspor başkanı, hocası ve futbolcuları şerefli ve namuslu insanlardır...

sözüm ona büyük takımların gazıyla takımına sırt dönen kişilerinde taraftarlığını da ben sorgularım bu durumda...

taraftarlık şartlar ne olursa olsun takımına destek olmaktır...iyi günde stada gidip sevinmek "yayaya şaşaşa" demek değildir taraftarlık...

bende sizin kadar takımın oynadığı futbolu eleştiriyorum...ama insanların onuruna haysiyetine yönelik; hele hele maç satma gibi adi davranışlarla insanları suçlamıyorum...

malesef bu bizim taraftarlık doğamızda var...ve takıma, hocaya ve başkana zarar vermekten başka hiçbir işe yaramaz...

unutmayalım bu mağlubiyetle belki kırıldık ama henüz boyun eğmedik...
Sivasspor taraftarı kendine gel ve takımına her zamankinden daha çok sahip çık!!!eğer taraftar olduğunu iddaa ediyorsan....
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
böyle, olmayacak, rövanş