Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun İngiltere Yolcusu
Alt 07.10.2009, 21:36   #21
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Uygun İngiltere Yolcusu

Türkiye'de kendi frekansına uygun, bu hedeflere ulaşabileceğine inandığı bir takımda görev yapabileceğini söyledi

Hep değim gibi takımla Bülent Uygunun arasında çok problemler vardı ve oyuncular bu sezon oynamadı.

Gitmesine her ne kadar üzülsekte Şunu demeden yapamayacağım Sivasspor'ru satıp dağıtan ve başarısız olan Bülent bey inandığı bir takımda başarı sağlasın..

Unutmayınki takımı takım yapan teknik drektördür

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gül5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.10.2009, 23:58   #22
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hocam bizlere yasatdigin basaralirdan dolayi sana tskler ve bundan sonra is hayatindada basarilar dilerrim,INSALLAH bu ayrilik hem senin icin hemde Sivassporumuz icin hayirli olur
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bülent Uygun'un istifasının sebebi
Alt 08.10.2009, 10:55   #23
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Bülent Uygun'un istifasının sebebi

Sivasspor’dan ayrılan teknik direktör Bülent Uygun, yönetimin önünü açmak için istifa ettiğini söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Uygun, Herkes hakkını helal etsin, artık yeni hedeflere yelken açacağım” dedi. Bülent Uygun’un İngiltere’ye giderek, moral depolayacağı, aynı zamanda modern futbolla ilgili araştırma yapacağı öğrenildi.

Bülent Uygun’un sözleri: Sivasspor’da güzel şeyler başardık. Bizi destekleyen herkesin katkılarıyla bu başarıyı elde ettik.Gerçek anlamda Anadolu’dan şampiyon çıkabileceğini gösterdik. İki sezon arka arkaya elde ettiğimiz güzel sonuçlardan sonra bu sezon talihsiz bir dönem yaşadık.

Moralimiz bozuldu; durum böyle olunca takımda yeni hedefler belirlemek gerekiyordu. Yönetimimizin önünü açmak için istifa ettim.

Bizi destekleyen insanlara, başta iyi bir yönetici anlayışını, duruşuyla, yaklaşımıyla her zaman gösteren Mecnun Odyakmaz’a teşekkür ediyorum. Başkanımız Mecnun Odyakmaz’la bir yola çıktık ve önemli işler başardık. Önemli olan bu başarılarla hatırlanmak . Herkes hakkını helal etsin.

Artık yeni hedeflere yelken açacağız. Umarım hayal ettiklerimizi başaracak takımlara gidebilirim. Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapmak en büyük hedefim.

Ülkemizde, sonuçlara endeksli bir bakış açısı olmamalı. Elde edilen başarılara ve geleceğe dönük düşünmek gerekir. Sabırlı olmayı öğrenmek gerekir.

Hürriyet
Alt 08.10.2009, 11:04   #24
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bülent Uygun'un istifasının sebebi

by by güzel başarılar yakaladın ama çok kişininde hakkını gasbettin bakalım nasıl vereceksin hesabını...
Cevap: Bülent Uygun'un istifasının sebebi
Alt 08.10.2009, 11:50   #25
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bülent hoca sende bu kafa oldugu sürece hiç bir yerde başarılı olamazsın aha böyle kafaya oynarken 2 maçı kaybedersin sonra şampiyonluk elden gittigi zaman başarılardan bahsedersin kendini avutur durursun
Alt 08.10.2009, 12:08   #26
yiğidoemin58
Acemi Yiğido

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 yiğidoemin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bülent hoca sende bu kafa oldugu sürece hiç bir yerde başarılı olamazsın aha böyle kafaya oynarken 2 maçı kaybedersin sonra şampiyonluk elden gittigi zaman başarılardan bahsedersin kendini avutur durursun
senin gibi futbolum f sinden anlamayanlar olduğu sürece haklısın başarı yakalanmaz
yiğidoemin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2009, 12:57   #27
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Eger Bir hoca kamuoyu baskisi ne olursa olsun;.... Arkasinda Duran yönetime ragmen kendi kurdugu takima inanmayip arkasinda duramiyor, basarisina inamiyorsa Burada eksiklik kendisindedir.. yönetimin önünü acmak icin istifa ettim masalina cocuklar bile inanmaz.. Daha öncede bu konu üzerine cesitli konularda yazdim. Cikar iliskilerinde dosluk ve arkadasliklar baki degil gelip gecicidir.. kaldiki Bizim hocamiz hep kerameti kendinde gördü. Kendisine taninan olanak ve imkanlar iki dönem yabaci hocalarla calisma imkani ve hic bir süperlig kulubünün O tarihlerde birakin Takim teslim etmeyi iki kecisini bile teslim etmiyecegi bir dönemde Bu yönetimin Bülent Uygun a Süperlig takimini teslim ettigi gercegini gözardi etmek Ahlaki bir durum degildir..

Artik yönetimimizde bu sorunlardan artik ders cikarmalidir. kesinlikle yeni yönetime SivasSpor askini herseyin üzerinde tutan Sivasli bir hoca monte etmeliki oda orada kötü günler icin pissin gelecegimizin teminati olsun... Ayrica Altyapi calismalarimizda Sadece SivasSporun dokusuna uygun kan verecek hale getirilmelidir. Altyapimizda Teknik heyetimizin denetiminde SivasSporlu ve Sivasli hocalara teslim edilmeli. A takimin teknik patronunun calisma programi cercevesinde calismalar yürütülmeliki Buradaki hocalarimizda hem kendini yetistirsin hemde üst yapiyi yetistirdigi yetenekler beslesin... Hic bir kulüp yokki ilerisi icin kendini güvenceye alacak tebdir ve önlem gelistirmesin. Bu isler gec kalinmis olsada ivedilikle yerine getirilmeliki kalici basarilarin temelini olustursun.....

Yönetim Basarinin sadece SivasSporun cikarina olan islerin yapilmasinda oldugunu herkesden iyi biliyordur. onun icin alt yapi calismalarindan tutalim A takim kadar adamciligin ve torpilin isemedigi bir modeli esas alacaklarina eminim. birileri tarafindan kullanilan sirtina basilip yükselilen basamak olmaktansa bizler SivasSpor icin kisilerin emegini SivasSporun basarisi icin kullalinir hale getirmeliyiz..

Takimin mevcut halde aksayan yanlari var bu yanlar giderildiginde ben basarinin gelecegine inaniyorum... Bu Yönetim anlayisi ile kani uyusmayan basarisiz olan hoca zaten futbol ve insanlik mantelitesi sakattir demektir.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
uygun, İngiltere, yolcusu