Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 25.09.2011, 22:58   #111
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

takım tebrik ediyor başarıların dahada geleceğine inanıyorum
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 22:59   #112
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

izmirliyigido

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Ben bile onun gibi takım kurardım, onun kadar kötü oynatabilirdim. Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Neden bir hocanın Vizyonu olmaz, hedefi olmaz, hırsı heyecanı olmaz. Yazık çok yazık, bu sene kesin KÜME DÜŞERİZ

sen koskoca bır sehır temsılcısısın bu yazı sana hıc yakısmamıs hevesın kursagında kaldı bu takım kume düşmez
Alt 25.09.2011, 23:03   #113
58akif34
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bugunluk bu kadar yarın devam edecem kırlı çamasırları göz önüne sermeye
Alt 25.09.2011, 23:03   #114
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu güzel galıbıyet takımı ve taraftarı rehavete sokmamalı.aynı azım ve ıstekle oynamazsak haftaya ısımız cok zor.
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:04   #115
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eroldeger,

rıza haca butakımı düşürür bu kesin niyemi 1. m.nas uğur kavuk 2erman kılıça güvenip takım kuran hoca hoca değildir benim için bitmiştir 3 yıldır bu şahıslar dökülüyorda halen görmüyor çok yazık negüzel genc ler var bari onlara şans ver hayretin dün hakeme beni at diye adeta yalvardı adam cağız 3 pozisyonununuda es geçti ama rıza hoca ve ekibi görmedi bütün stat bağırıyorda duymadı ben bunda kasıt ararım arkadaş malesef rıza hoca bu sene bizi düşürecek bu kesin inşallah yanılırım

RIZA HOCA DEĞİL AMA SENİN GİBİ GEREKSİZ TARAFTARLARDAN KORKARIM BU TAKIMI DÜŞÜRÜRSÜNÜZ
Ortada bir gereksiz durum varsa o da senin şu yaptığın iştir..Ezile ezile yenildiğimiz birmaçtan sonra taraftarın haklı-haksız baratlı,ya da yerinde eleştiri yapması,öfkesini,üzüntüsünü yazarak dile getirmesi,rahatlamasından bu kadar rahatsız olmanın alemi yok..Başka forumlarda normal mağlubiyetlerde bile futbolcuya,hocaya belaltı sövülürken bu sitede bu abartılı ya da abartısız yorumlara neden bu kadar tepki veriyorsunuz..Hadi o kişi o eleştirileri öfkeyle üzüntüyle yazmış da,sen bu yazıları hangi duyguyla yazıyorsun..O kişi 2 maçla kışı getirmiş,sen 2 maçla yazı getirmişsin..Fark ne?..Bu sitede yıllardır mesaj yazan üyeleri bu saçma sapan işlerle hedef haline getirmenin alemi yok..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:16   #116
58akif34
Usta Yiğido

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ortada bir gereksiz durum varsa o da senin şu yaptığın iştir..Ezile ezile yenildiğimiz birmaçtan sonra taraftarın haklı-haksız baratlı,ya da yerinde eleştiri yapması,öfkesini,üzüntüsünü yazarak dile getirmesi,rahatlamasından bu kadar rahatsız olmanın alemi yok..Başka forumlarda normal mağlubiyetlerde bile futbolcuya,hocaya belaltı sövülürken bu sitede bu abartılı ya da abartısız yorumlara neden bu kadar tepki veriyorsunuz..Hadi o kişi o eleştirileri öfkeyle üzüntüyle yazmış da,sen bu yazıları hangi duyguyla yazıyorsun..O kişi 2 maçla kışı getirmiş,sen 2 maçla yazı getirmişsin..Fark ne?..Bu sitede yıllardır mesaj yazan üyeleri bu saçma sapan işlerle hedef haline getirmenin alemi yok..
diger siteleri iyi geziyorsun o zaman es es macı öncesı yapılan yorumları ii oku özellikle bizim taraftar ıle ılgılı olanlara
Alt 25.09.2011, 23:16   #117
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şu an bu sitede bile böyle iyi futbol ve zaferden sonra yorum yapmaya içi elvermeyenler var ve onları kaç zamandır ibret ve hayretle takip ediyorum...zira bu tipler hep kötü günleri kollayan ve sözüm ona eleştiri yaptıklarını söyleyen tipler....eleştiri sadece olumsuzlukları söylemek ya da kötü günde konuşmak değildir, iyi olanı söylemek de bir eleştiridir...ama görüyorum ki şu an burada olup yorum yazmaya içi elvermeyen bazı efendiler var ne kadar garip değil mi????
Kaldıki Sivassporun almış olduğu bu galibiyetin zamanı o kadar kritik bir zamandıki moral motivasyon Sivassporun süperlig teki duruşunu belirleyecek bir müsabakaydı.Üstelik kendi seyircin önünde bir çok otoritenin en hazır takım dediği Bursasporu yenmişken...Ayrıca az önceki yorumumda belirtemedim maçı izleme imkanım olmadı ama Sivassporda özellikle Kamil Grosicki nin güzel futbolundan bahsediliyor en çok sevindiğim olayda bu..Çünkü ilerleyen dönemde bu futbolcuya çok ihtiyaç duyulacak..Umarım eski performansını yakalamıştır...
Alt 25.09.2011, 23:21   #118
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
eroltas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
su antepi son sirada gormek beni acaip bir sekilde zevke getiriyor,umarim benim gibi daha cok yigido ayni zevki aliyordur.
HAYATIMDA NEFRET ETTIGIM IKI TAKIM VAR BIRI GAZIANTEP BIRIDE ISTANBULSPOR

NE ZORUMA GIDIYOR BILIYORMUSUNUZ.....bursa SANSTAN SAMPIYON OLDUDA

BIZI BU IKI SATILMIS TAKIM ENGEL OLDU ANTEP DAHA BETER OL
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:24   #119
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
izmirliyigido

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Ben bile onun gibi takım kurardım, onun kadar kötü oynatabilirdim. Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Neden bir hocanın Vizyonu olmaz, hedefi olmaz, hırsı heyecanı olmaz. Yazık çok yazık, bu sene kesin KÜME DÜŞERİZ

sen koskoca bır sehır temsılcısısın bu yazı sana hıc yakısmamıs hevesın kursagında kaldı bu takım kume düşmez
USTA SEN YORUM YAPMAYI BILMEZKEN OYUN KURMAYI NASIL BECERECEKSIN)))

riza HOCA 3 58 akif 34 -0

heralde bu sana yeter
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:27   #120
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Trtspordaki programın adını bilmiyorum ama bu programda Hikmet Karaman Grosickiyi öve öve bitiremedi.Öyle ballandıra ballandıra anlattı ki Grosickinin bizde olmasına bir kez daha sevindim. Ayrıca Rasmussen,Erman ve Eneramoda beğenilmiş.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı